PDA

Επιστροφή στο Forum : Συζητηση για την ενοτητα "Αφηγησεις"



VanVIC
26-05-12, 07:41
Υπάρχουν..ο Πολίτης έγραφε για χρόνια στο Drive στην τελευταία σελίδα μια στήλη με την ονομασία Αριστερή Λωρίδα..το θέμα είναι πως πληροφορήθηκα πως αυτή η ενότητα, το Telling Stories δηλαδή, δημιουργήθηκε από τον Στάθη ώστε να φιλοξενεί μόνο γραπτά του κ.Ζαλμά οπότε είμαστε λίγο άκυροι! Υπάρχει μια ιστοσελίδα που έχουν αναρτήσει πολλές απο τις ιστορίες που έγραψε στο Drive.

Μήπως πρέπει να καθαριστεί αυτή η ενότητα?

ΟΚ, δεν νομίζω οτι υπάρχει πρόβλημα να ζητήσουμε απο τον deepBLUE να ανοίξει μια άλλη ενότητα, π.χ. με όνομα: "Narrating Stories", και να μπαίνουν εκεί τα υπόλοιπα εκτός αυτών του κου Ζαλμά.
Εφόσον ο ιδρυτής της ενότητας την έχει δημιουργήσει για κείμενα συγκεκριμένου ανθρώπου και αυτό σας έχει διευκρινιστεί, πρέπει να είναι σεβαστό.


Υ.Γ. Τί είναι τα Private forum; Είναι κάτι παρόμοιο με τα Social Groups ; Πώς και απο ποιούς διαχειρίζονται;

deepBLUE
26-05-12, 09:53
ΟΚ, δεν νομίζω οτι υπάρχει πρόβλημα να ζητήσουμε απο τον deepBLUE να ανοίξει μια άλλη ενότητα, π.χ. με όνομα: "Narrating Stories", και να μπαίνουν εκεί τα υπόλοιπα εκτός αυτών του κου Ζαλμά.


Οκ μπορει να γίνει .
Κατά λάθος εσβησα τα thx του pilot ζητώ συγνώμη μπορείτε να τα ξαναβάλετε :shok:

Kostas_1
26-05-12, 11:14
Υπάρχουν..ο Πολίτης έγραφε για χρόνια στο Drive στην τελευταία σελίδα μια στήλη με την ονομασία Αριστερή Λωρίδα..το θέμα είναι πως πληροφορήθηκα πως αυτή η ενότητα, το Telling Stories δηλαδή, δημιουργήθηκε από τον Στάθη ώστε να φιλοξενεί μόνο γραπτά του κ.Ζαλμά οπότε είμαστε λίγο άκυροι! Υπάρχει μια ιστοσελίδα που έχουν αναρτήσει πολλές απο τις ιστορίες που έγραψε στο Drive.

Μήπως πρέπει να καθαριστεί αυτή η ενότητα?



ΟΚ, δεν νομίζω οτι υπάρχει πρόβλημα να ζητήσουμε απο τον deepBLUE να ανοίξει μια άλλη ενότητα, π.χ. με όνομα: "Narrating Stories", και να μπαίνουν εκεί τα υπόλοιπα εκτός αυτών του κου Ζαλμά.
Εφόσον ο ιδρυτής της ενότητας την έχει δημιουργήσει για κείμενα συγκεκριμένου ανθρώπου και αυτό σας έχει διευκρινιστεί, πρέπει να είναι σεβαστό.


Υ.Γ. Τί είναι τα Private forum; Είναι κάτι παρόμοιο με τα Social Groups ; Πώς και απο ποιούς διαχειρίζονται;
Η δομη του φορουμ ειναι αρμοδιοτητα και δικαιοδοσια των διαχειριστων. Οι χρηστες δεν επηρεαζονται.


Οκ μπορει να γίνει .
....

ΟΚ, προς το παρον το μετεφερα στα θεματα αυτοκινησης, οταν μπορεσω θα δω για νεα ενοτητα, γιατι ειμαι λιγο πιεσμενος χρονικα

VanVIC
26-05-12, 12:37
Η δομη του φορουμ ειναι αρμοδιοτητα και δικαιοδοσια των διαχειριστων. Οι χρηστες δεν επηρεαζονται.

Κώστα να υποθέσω οτι η ανωτέρω απάντησή σου αφορά το κάτωθι ερώτημά μου;


...
Υ.Γ. Τί είναι τα Private forum; Είναι κάτι παρόμοιο με τα Social Groups ; Πώς και απο ποιούς διαχειρίζονται;

Kostas_1
26-05-12, 18:05
Δεν υπαρχει λογος να επεκτεινομαστε.

ας μεινουμε στο ωραιοτατο θεμα.

Kostas_1
27-05-12, 19:29
Ετοιμη η νεα ενοτητα

VanVIC
27-05-12, 19:41
Αφηγηματική !

Nino
27-05-12, 20:37
Ετοιμη η νεα ενοτητα

με δεδομενο οτι το νημα πρωτος των πρωτων αποτελει κειμενο του Γ.Πολιτη το δικο μου θεμα η "αριστερη λωριδα" που ειναι τα κειμενα του Γ.Πολιτη μπορουν να "ανοιξουν" και να μεταφερθει σε αυτην την ενοτητα?

Kostas_1
27-05-12, 21:12
ναι ρε συ. το ψαχνα αλλα δεν θυμομουν τον τιτλο

Kostas_1
27-05-12, 21:18
...............

η ενοτητα "telling stories" αφορα μονο κειμενα της ομωνυμης στηλης του νικολα ζαλμα, οποτε θα παρακαλουσα να μην μπαινουν αλλα θεματα.

οσον αφορα τη στηλη του Ν. Πολιτη, με χαρα θα τη φιλοξενουσαμε κανοντας και αναλογη ενοτητα.
πρεπει ομως ο φιλος γιαννης να ζητησει την αδεια του συγγραφεα.
οταν εχουμε θετικη απαντηση ας μας ειδοποιησει να ανοιξει η ενοτητα.

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=9211