PDA

Επιστροφή στο Forum : το καινουριο μου χομπι



spar@
25-05-12, 00:35
https://www.youtube.com/watch?v=tM99MPoffpE&feature=related

giannis_compact
25-05-12, 01:58
Θα με μαθεις και μενα να το κανω αυτο?
Παντα μου αρεσαν τα extreme sports :)
Προσφερω και το κομπακτ, διοτι πιανει διαστημικες ταχυτητες να βγαινουμε εξω και να παιζουμε ολοι μαζι...

spar@
25-05-12, 02:27
Γιαννη εισαι ευπροσδεκτος γιατι χασαμε και ενα παλικαρι απ την ομαδα, απαραιτητα αξεσουαρ κελεμπια και δερματινη παντοφλα αυστηρα!
το παλικαρι που χασαμε ειχε πλαστικη και εσπασε και τον αφησαμε στο Βολο οπως ερχομαστε για Λαρισα!

giannis_compact
25-05-12, 02:38
Γιαννη εισαι ευπροσδεκτος γιατι χασαμε και ενα παλικαρι απ την ομαδα, απαραιτητα αξεσουαρ κελεμπια και δερματινη παντοφλα αυστηρα!
το παλικαρι που χασαμε ειχε πλαστικη και εσπασε και τον αφησαμε στο Βολο οπως ερχομαστε για Λαρισα!

Πρεπει να περασω καποιο τεστ Σπυρο? Εχω και πατινια, λες να ξεκινησω προπονηση με αυτα και οσο περναει ο καιρος και συνηθιζω σιγα-σιγα να τα βγαλω?

Eleni
25-05-12, 02:46
https://www.youtube.com/watch?v=tM99MPoffpE&feature=related
το διαβασμα πως παει????? ποτε τελειωνεις? θα το δω το "πτυχιο" το καλοκαιρι που θα ερθω?

spar@
25-05-12, 03:02
Πρεπει να περασω καποιο τεστ Σπυρο? Εχω και πατινια, λες να ξεκινησω προπονηση με αυτα και οσο περναει ο καιρος και συνηθιζω σιγα-σιγα να τα βγαλω?

οχι πατινια ειναι επικινδυνα!!

spar@
25-05-12, 03:05
το διαβασμα πως παει????? ποτε τελειωνεις? θα το δω το "πτυχιο" το καλοκαιρι που θα ερθω?

το πτυχιο θα το δεις το καλοκαιρι που θα ρθεις... δεν διευκρινιζεις ομως πιο καλοκαιρι!
λοιπον το καλοκαιρι του 2014 ισως ειναι στα χερια μου, για φετος ειναι και πρακτικα αδυνατο με αυτα που χρωσταω!
εχω μπει στο δντ και διαπραγματευομαι το χρεος των μαθηματων!

Eleni
25-05-12, 03:37
το πτυχιο θα το δεις το καλοκαιρι που θα ρθεις... δεν διευκρινιζεις ομως πιο καλοκαιρι!
λοιπον το καλοκαιρι του 2014 ισως ειναι στα χερια μου, για φετος ειναι και πρακτικα αδυνατο με αυτα που χρωσταω!
εχω μπει στο δντ και διαπραγματευομαι το χρεος των μαθηματων!
εννοω φετος το καλοκαιρι, τελος Αυγουστου....
Ποσα χρονια ειναι αυτη η σχολη?????? ....... Ποσα χρονια εισαι στη σχολη????τι χρωστας?
Εσυ επρεπε να εχεις τον πατερα μου....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: να σου εγω αν θα χρωστουσες κανενα μαθημα.... με δημοκρατικες διαδικασιες.....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
και να ηθελα, δεν μπορουσα ποτε να αφησω ουτε ενα......!!!!! Εκοβαν τις παροχες...... δημοκρατικα παντα.....

spar@
25-05-12, 04:39
η σχολη ειναι 7εξαμηνα ειμαι στο 7ο εξαμηνο και χρωσταω λιγο λιγοτερο απ ολα!

giannis_compact
25-05-12, 05:16
η σχολη ειναι 7εξαμηνα ειμαι στο 7ο εξαμηνο και χρωσταω λιγο λιγοτερο απ ολα!

Μην αγχωνεσαι... Και γω χρωσταω... Λιγα-λιγα θα τα τελειωσουμε thumb

Eleni
25-05-12, 05:44
η σχολη ειναι 7εξαμηνα ειμαι στο 7ο εξαμηνο και χρωσταω λιγο λιγοτερο απ ολα!
αφου εισαι στο 7ομο εξαμηνο, σημαινει οτι τελειωνεις.......thumb
οποτε στρωσου στο διαβασμα να δωσεις οτι χρωστας και να τα περασεις......

Δικαιολογιες δεν χρειαζονται........... καταλαβες.....?????????thumbthumb

spar@
25-05-12, 15:02
αφου εισαι στο 7ομο εξαμηνο, σημαινει οτι τελειωνεις.......thumb
οποτε στρωσου στο διαβασμα να δωσεις οτι χρωστας και να τα περασεις......

Δικαιολογιες δεν χρειαζονται........... καταλαβες.....?????????thumbthumb

απ το αλλο εξαμηνο μπορω να παρω τα μισα χρωστουμενα μαθηματα!!! τωρα μπορω να παρω λιγα, τα παραπονα σου να τα σημειωσεις να τα στειλουμε στη κυρια Διαμαντοπουλου!:thumbsup:

aristent
25-05-12, 20:30
αφου εισαι στο 7ομο εξαμηνο, σημαινει οτι τελειωνεις.......thumb
οποτε στρωσου στο διαβασμα να δωσεις οτι χρωστας και να τα περασεις......

Δικαιολογιες δεν χρειαζονται........... καταλαβες.....?????????thumbthumb


απ το αλλο εξαμηνο μπορω να παρω τα μισα χρωστουμενα μαθηματα!!! τωρα μπορω να παρω λιγα, τα παραπονα σου να τα σημειωσεις να τα στειλουμε στη κυρια Διαμαντοπουλου!:thumbsup:

....πες τα Ελενη!!!:thumbsup:
https://images.wikia.com/snk/images/b/b3/Whipxi.jpg

Eleni
25-05-12, 22:25
απ το αλλο εξαμηνο μπορω να παρω τα μισα χρωστουμενα μαθηματα!!! τωρα μπορω να παρω λιγα, τα παραπονα σου να τα σημειωσεις να τα στειλουμε στη κυρια Διαμαντοπουλου!:thumbsup:
παλι δικαιολογιες......

giannis_compact
25-05-12, 22:27
Ελενη τι εχεις σπουδασει αν επιτρεπεται?

Eleni
25-05-12, 22:41
Ελενη τι εχεις σπουδασει αν επιτρεπεται?
Χημικος Μηχανικος - Ελλαδα
Δημοσιες Σχεσεις - Μανατζμεντ και Μαρκετινγ - Αγγλια
Λογιστικα -Ταχις - Αμερικη
Προτζεκτ Μανατζμεντ ( εργολαβικος τομεας)- Αμερικη

aristent
25-05-12, 22:45
Χημικος Μηχανικος - Ελλαδα
Δημοσιες Σχεσεις - Μανατζμεντ και Μαρκετινγ - Αγγλια
Λογιστικα -Ταχις - Αμερικη
Προτζεκτ Μανατζμεντ ( εργολαβικος τομεας)- Αμερικη

:notworthy:

spar@
25-05-12, 23:00
Χημικος Μηχανικος - Ελλαδα
Δημοσιες Σχεσεις - Μανατζμεντ και Μαρκετινγ - Αγγλια
Λογιστικα -Ταχις - Αμερικη
Προτζεκτ Μανατζμεντ ( εργολαβικος τομεας)- Αμερικη

προσλαμβανεσαι!
ελα απο Δευτερα να κανονισουμε τα διαδικαστικα!

giannis_compact
25-05-12, 23:10
Σπυρο, ας επιστρεψουμε στο θεμα μας ομως!! thumb

spar@
25-05-12, 23:23
Γιαννη σημερα ηθελε να δοκιμασει ο μπαουερ και φοβηθηκε ο χαζος και μου κρεμασε την πορτα... οποτε τωρα πρεπει να παω στον φανοποιο, οπως καταλαβαινεις την επομενη βδομαδα θα ξαναπαμε,
παραγγειλα κατι παντοφλες με λαστιχο κουμχο αυτο που βγαζει τον πολυχρωμο καπνο να δοκιμασω!

giannis_compact
25-05-12, 23:41
Γιαννη σημερα ηθελε να δοκιμασει ο μπαουερ και φοβηθηκε ο χαζος και μου κρεμασε την πορτα... οποτε τωρα πρεπει να παω στον φανοποιο, οπως καταλαβαινεις την επομενη βδομαδα θα ξαναπαμε,
παραγγειλα κατι παντοφλες με λαστιχο κουμχο αυτο που βγαζει τον πολυχρωμο καπνο να δοκιμασω!

Α γιαυτο ακουγοταν ετσι το αγορι μου πριν στο τηλεφωνο τρομαγμενο?Εγω εχω κατι παπουτσια ορειβασιας,τα ειχα παρει τοτε με τα χιονια γιατι ηθελα να ασχοληθω με το καρατε οποτε καταλαβαινεις!Λες να κανουν γιαυτη τη δουλεια?

spar@
25-05-12, 23:50
κοιτα εγω που ξερω κανω με παντοφλα...
για αρχη φερε παππουτσια, και θα βαλουμε και ζητηση εδω...
Παππουτσια για καψιμο.... να μας δινουν, σκεφτομαι να παμε και καμια πιστα αν θες...

giannis_compact
25-05-12, 23:55
κοιτα εγω που ξερω κανω με παντοφλα...
για αρχη φερε παππουτσια, και θα βαλουμε και ζητηση εδω...
Παππουτσια για καψιμο.... να μας δινουν, σκεφτομαι να παμε και καμια πιστα αν θες...

Στο trackday στις Σερρες! Πιστευω θα ειναι καλη ευκαιρια να αναδειξουμε τις ικανοτητες μας! Θα ειναι δυσκολο βεβαια στις στροφες, αλλα πιστευω επιμονη και πολυ προπονηση κατι θα καταφερουμε! Αυριο λεω να δοκιμασω για πρωτη φορα!

spar@
26-05-12, 00:01
περιμενω εντυπωσεις...
θα παρακαλεσουμε τον Μανο να μας παει μια γυρα στις Σερρες

giannis_compact
26-05-12, 00:10
περιμενω εντυπωσεις...
θα παρακαλεσουμε τον Μανο να μας παει μια γυρα στις Σερρες

Μηπως να κανουμε σκληρη προπονηση σε κανενα χωραφι που θα εχει και κραδασμους?

spar@
26-05-12, 00:12
να μας παει ο τσακιρακος ??
φοβαμαι μην μας πατησεις....γιατι κανει μπαντες!

giannis_compact
26-05-12, 00:14
να μας παει ο τσακιρακος ??
φοβαμαι μην μας πατησεις....γιατι κανει μπαντες!

Ειμαι συναδελφος του Τσακιρακου...Απο χωραφια αλλο τιποτα...thumb
Αρκει να ανεβεις πανω!

spar@
26-05-12, 00:17
οοο χαιρομαι πολυ που εισαστε συναδελφοι....
θα ερθω πανω να με χωσετε στη δουλεια και τα απογευματα να κανουμε παντοφλαντριφτ?

giannis_compact
26-05-12, 00:19
οοο χαιρομαι πολυ που εισαστε συναδελφοι....
θα ερθω πανω να με χωσετε στη δουλεια και τα απογευματα να κανουμε παντοφλαντριφτ?

Ναι υπεροχη ιδεα! Μετα την εξεταστικη ομως μπας και περασουμε τιποτα! Βασικα θα κατεβω και γω Λαρισα, καμπος ειναι εκει!
Φυσικα, εν οψει της περιστασης, ειδες τι γραφει κατω απο το ονομα μου ε?? :th_Laie_67-1:

spar@
26-05-12, 00:22
αχχααχαχ ναι ναι!
Οργανωθειτε εκει πανω, γιατι εισαστε το μελλον....
μακαρι να ειχαμε και εμεις κανα χωραφι, ειμαι απ το 0,001% της νεολαιας που πιστευει οτι το λιωσιμο στη δουλεια εχει χρηματα!χαχαχα
υ.γ κατεβα Λαρισα να κανουμε καμια κατασταση!

giannis_compact
26-05-12, 00:29
αχχααχαχ ναι ναι!
Οργανωθειτε εκει πανω, γιατι εισαστε το μελλον....
μακαρι να ειχαμε και εμεις κανα χωραφι, ειμαι απ το 0,001% της νεολαιας που πιστευει οτι το λιωσιμο στη δουλεια εχει χρηματα!χαχαχα
υ.γ κατεβα Λαρισα να κανουμε καμια κατασταση!

Ποτε θα κατεβεις Αθηνα? Για να το κανονισω να ερθω οπως θα πηγαινω στα Τρικαλα!
Σε περιμενω το καλοκαιρι Κομοτηνη για τσαπινγκ αλλα και τρελες διακοπες...

spar@
26-05-12, 00:37
εχεις πμ!!!

giannis_compact
26-05-12, 02:45
περιμενω εντυπωσεις...


Ο σκουντουφλης μολις εκανε την πρωτη βολτα στο δρομο Χαλκιδικης... Ολα τα βλεμματα ηταν γυρισμενα πανω μου... Πιστευω για πρωτη φορα τα πηγα αρκετα καλα... Αυριο επεται συνεχεια :th_Laie_67-1: