PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλλωπισμός εσωτερικού καθρέπτη αυτοκινήτου



Panos 316T
18-05-12, 11:49
Είπα να ανοίξω ένα βαρβάτο θέμα motorsport :D

Ως γνωστόν η πλειοψηφία κατόχων αυτοκινήτου φροντίζει για τον καλλωπισμό του εσωτερικού καθρέπτη συνδυάζοντας τον με αντικείμενα είτε για την επίκληση των «θείων» είτε της τύχης είτε και των δύο μαζί ,για την αποφυγή άτυχων στιγμών και κακοτοπιών .

Προτείνω να επισυνάψουμε στο θέμα αυτό φωτογραφίες με τι το έχουμε στολίσει το καθρέπτη και όχι μόνο αυτόν (πχ λεβιέ).

Για να δούμε τα γούστα και τα «πιστεύω» μας...



υγ1 : Δεκτές και φώτος τρίτων
υγ2: εγώ από Δευτέρα γιατί "πιάστηκα στον ύπνο" από τον εαυτό μου

m-power_01
18-05-12, 11:52
Θα σου σηκωσω καθρέπτη και θα σου σηκωθεί η τρίχα κάγκελο!

Panos 316T
18-05-12, 11:56
Θα σου σηκωσω καθρέπτη και θα σου σηκωθεί η τρίχα κάγκελο!

συνηθισμένο το βουνό από τα χιόνια :original:

Stunt Mike
18-05-12, 12:14
Δεν βαζω ποτε τιποτα!!Μου τη σπαει που μου κοβει το οπτικο μου πεδιο κι επισης να βλεπω το ''στολιδι'' να πηγαινει περα δωθε σαν εκκρεμες την ωρα που στριβω!!Μου'χει τυχει να δανειστω αμαξι και μετα απο κανα μισαωρο να πεταξω το αρωματικο ''δεντρακι'' που'χε στον καθρεπτη,απ'το παραθυρο!!

Panos 316T
18-05-12, 12:19
Δεν βαζω ποτε τιποτα!!Μου τη σπαει που μου κοβει το οπτικο μου πεδιο κι επισης να βλεπω το ''στολιδι'' να πηγαινει περα δωθε σαν εκκρεμες την ωρα που στριβω!!Μου'χει τυχει να δανειστω αμαξι και μετα απο κανα μισαωρο να πεταξω το αρωματικο ''δεντρακι'' που'χε στον καθρεπτη,απ'το παραθυρο!!

:th_Laie_67-1: σε φαντάζομαι ρε μουρλοκομείο :th_Laie_67-1:

BMW FAN
18-05-12, 12:20
Απο το παλίο

hades7
18-05-12, 12:23
Απο το παλίο

φιλε τρομερο απο που το χεις παρει δωσε λεπτομερειες εχει και σε μεγαλυτερο μεγεθος?

Ptboul
18-05-12, 12:48
φιλε τρομερο απο που το χεις παρει δωσε λεπτομερειες εχει και σε μεγαλυτερο μεγεθος?

άσε σε χω δει και σενα τι έχεις κρεμασει στον ματρακά

https://img1.ranker.com/user_node_img/50011/1000207807/full/memory-seats-photo-u1.jpg