PDA

Επιστροφή στο Forum : ποιος προλαβε τη λιλιπουπολη?



Stamatis
17-05-12, 18:01
https://www.youtube.com/watch?v=jqVOJnBSV4o&feature=related

Stamatis
17-05-12, 18:02
https://www.youtube.com/watch?v=L07WxWVj0AI

Stamatis
17-05-12, 18:06
https://www.youtube.com/watch?v=rjNzHYmnIas&feature=related

Eleni
17-05-12, 18:21
Τριτο Προγραμμα! Τι μου θυμιζεις.......Που τη Θυμηθηκες????

S8N
17-05-12, 18:26
Τελικά ο Αδάμ και η Εύα λεγόντουσαν Σταμάτης και Ελένη.

Stamatis
17-05-12, 18:29
Τελικά ο Αδάμ και η Εύα λεγόντουσαν Σταμάτης και Ελένη.
οποιος βάλει τη μαλακια με το παριζάκι, η την κατσικα-κατσικα μαζου εντ δε ζου εχει φαει μπαν.

Stamatis
17-05-12, 18:30
Τριτο Προγραμμα! Τι μου θυμιζεις.......Που τη Θυμηθηκες????
ειχα ανάγκη να νοιώσω ηρεμία.

Eleni
17-05-12, 18:31
Τελικά ο Αδάμ και η Εύα λεγόντουσαν Σταμάτης και Ελένη.
θες να πεις κατι?????
εχεις προβλημα με την ηλικια ????? μηπως?????:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

gnx
17-05-12, 18:39
Πρόεδρε αυτό σαρέσσσσ;


https://www.youtube.com/watch?v=i9Gezhp4nAA

sophie
17-05-12, 18:42
Λιλιπούπολη. Ναι...Είχα κι εγώ το δίσκο. Βινύλιο, για το πικάπ.
Προδίδομαι, προδίδομαι....

S8N
17-05-12, 18:44
Λιλιπούπολη. Ναι...Είχα κι εγώ το δίσκο. Βινύλιο, για το πικάπ.
Προδίδομαι, προδίδομαι....

Πφφφ. Αυτό δεν είναι τίποτα. Ο Σταμάτης το έχει σε μπομπίνες.

Stamatis
17-05-12, 18:45
Πρόεδρε αυτό σαρέσσσσ;

https://www.youtube.com/watch?v=i9Gezhp4nAA

Πάει αυτός....

ο επόμενος?

Stamatis
17-05-12, 18:46
Πφφφ. Αυτό δεν είναι τίποτα. Ο Σταμάτης το έχει σε μπομπίνες.

δεν ειχαν εφευρεθεί ακόμα

σε πλάκες γραμμοφώνου το ακούω.

(λαγός τη φτέρη έσειε...)

Nino
17-05-12, 18:49
https://www.youtube.com/watch?v=GajfNo4n0eU

κακο της....

Eleni
17-05-12, 18:53
Πφφφ. Αυτό δεν είναι τίποτα. Ο Σταμάτης το έχει σε μπομπίνες.
εχω και τις μπομπινες και τα βινυλια......

μαλλον ζηλευεις....thumb

Stamatis
17-05-12, 18:58
https://www.youtube.com/watch?v=GajfNo4n0eU

κακο της....

το δέχομαι λόγω εποχής και μόνον.

(σε τρώει και σένα λιγάκι ε?)

Kostas_1
17-05-12, 19:06
https://www.youtube.com/watch?v=EZHhGwqbmTM

sierra
17-05-12, 19:55
Απ΄ότι καταλάβατε πάλι με συγκινήσατε γιατί μου θυμήσατε τα νιάτα μου. Με αυτά ξύπναγα στις 09.00 το πρωϊ κάθε μέρα και τα ακούγαμε με χαρά. Αχ ωραία ξένοιαστα χρόνιααααααα... :thumbsup:

m-power_01
17-05-12, 23:07
δεν ειχαν εφευρεθεί ακόμα

σε πλάκες γραμμοφώνου το ακούω.

(λαγός τη φτέρη έσειε...)

Η Ελένη δεν είναι μεγάλη. Τις είχε φέρει μπομπινες ο Ατσάλινος απο Γερμανία χρόνια πριν

Eleni
18-05-12, 03:14
Η Ελένη δεν είναι μεγάλη. Τις είχε φέρει μπομπινες ο Ατσάλινος απο Γερμανία χρόνια πριν

Αγαπητε μου,

Δεν εχω κανενα προβλημα με την ηλικια μου,thumb πιο ωριμη αλλα πιο τρελλη απο σενα.......:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Οσο για τις μπομπινες..... ναι απο Γερμανια ηρθαν αλλα του μπαμπα.....:thumbsup:

Ptboul
18-05-12, 08:32
Ρε παίδες, όταν έπαιζε η Λιλιπούπολη λογικά ήσασταν 20 ρηδες :think: :hystericalbs1:

Κάντυ κάντυ βλέπατε;

Kostas_1
18-05-12, 08:46
Ρε παίδες, όταν έπαιζε η Λιλιπούπολη λογικά ήσασταν 20 ρηδες :think: :hystericalbs1:

Κάντυ κάντυ βλέπατε;

Η Λιλιπούπολη αρεσε στις γκομενες ρε ασχετε.:ranting2:

Οχι αυτο το καντυ δεν το ξερω :hystericalbs1:

Ptboul
18-05-12, 08:54
Ήσασταν πολιτικοποιημένη κ σκεπτόμενη γενιά.

deepBLUE
18-05-12, 09:00
Μπαρμπαμητουσης,Κλουβιος και Σουβλιτσα τα θυμαται κανεις ?

Stamatis
18-05-12, 09:03
Μπαρμπαμητουσης,Κλουβιος και Σουβλιτσα τα θυμαται κανεις ?

Ενοείται ρε συ.

Είχα και κουκλάκια με ξυλαράκια απο κάτω και μου έπαιζε η γιαγιά μου ιστορίες δικής της εμπνεύσεως.

Ptboul
18-05-12, 09:04
Μπαρμπαμητουσης,Κλουβιος και Σουβλιτσα τα θυμαται κανεις ?

Αυτά όχι δεν τα πρόλαβα εγώ

https://www.replicant.gr/image.axd?picture=2010%2f11%2fklouviossouvlitsa04. jpg

Nino
18-05-12, 09:43
Ρε παίδες, όταν έπαιζε η Λιλιπούπολη λογικά ήσασταν 20 ρηδες :think: :hystericalbs1:

Κάντυ κάντυ βλέπατε;

:shok:
E OXI και εικοσαρηδες!!!

η λιλιπουπολη αν δεν κανω λαθος πρεπει να ξεκινησε γυρω στο 1975
η θεια Λενα ηταν ποιο πριν.
Στα εικοσι ξεσκιζομασταν στα νησια δεν ακουγαμε εκπομπες πρωινες στα ραδιοφωνα που βεβαια δεν υπηρχαν αυτες τοτε.

ακου εικοσαρηδες...:hystericalbs1:

Ptboul
18-05-12, 09:48
:shok:
E OXI και εικοσαρηδες!!!

:hystericalbs1:


η λιλιπουπολη αν δεν κανω λαθος πρεπει να ξεκινησε γυρω στο 1975
η θεια Λενα ηταν ποιο πριν.

Μήπως τότε εγώ πρόλαβα επαναπροβολή; Δε ξέρω, θυμάμαι την εκπομπή κάπου το '81-'82



Στα εικοσι ξεσκιζομασταν στα νησια δεν ακουγαμε εκπομπες πρωινες στα ραδιοφωνα που βεβαια δεν υπηρχαν αυτες τοτε.

ακου εικοσαρηδες...:hystericalbs1:

Σιγά μη βρήσκατε γκόμινα στα νησιά στα 80ς :hystericalbs1:

Εδώ εμείς στα mid 90ς κ κάναμε αμάν. :hystericalbs1:

PANOS-E60
18-05-12, 10:07
:hystericalbs1:

Σιγά μη βρήσκατε γκόμινα στα νησιά στα 80ς :hystericalbs1:

Εδώ εμείς στα mid 90ς κ κάναμε αμάν. :hystericalbs1:

δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα κούκλε.

το 80 - 85, στα νησιά, όποιος είχε παπί γιά να πάει στην παραλία ήταν άρχοντας, όλοι οι άλλο πήγαιναν με το λεωφορείο που μύριζε ντίζελ ανακατεμένο με μασχάλη αξούριστη ...

τα νησιά βρίσκονταν ακόμα στον απόηχο της εποχής των χίππιδων, ασύγκριτα περισσότερος γυμνισμός σε σχέση με σήμερα, έπιανες κουβέντα με όλους στην παραλία, με αφορμή ένα στριφτό τσιγάρο, ή λίγο νερό που έβλεπες σε κάποιο παγούρι.

ενα βιβλίο κάποιου αριστερού αμπελοφιλόσοφου δίπλα σου ήταν αρκετό γιά να βγάλεις γκόμενα. Αν δε είχες και κανένα 20αρικο το βράδυ να την κεράσεις παγωτό, αυτό ήτανε. Το επόμενο βράδυ την έβαζες να καλέσει την παρέα και καμμιά φίλη της γιά να βολέψεις και κανέναν μπάκουρο κολλητό σου ...

Kostas_1
18-05-12, 10:17
Ήσασταν πολιτικοποιημένη κ σκεπτόμενη γενιά.

Αυτο φιλαρακι φαινεται ακομη και τωρα. thumb


δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα κούκλε.

το 80 - 85, στα νησιά, όποιος είχε παπί γιά να πάει στην παραλία ήταν άρχοντας, όλοι οι άλλο πήγαιναν με το λεωφορείο που μύριζε ντίζελ ανακατεμένο με μασχάλη αξούριστη ...

τα νησιά βρίσκονταν ακόμα στον απόηχο της εποχής των χίππιδων, ασύγκριτα περισσότερος γυμνισμός σε σχέση με σήμερα, έπιανες κουβέντα με όλους στην παραλία, με αφορμή ένα στριφτό τσιγάρο, ή λίγο νερό που έβλεπες σε κάποιο παγούρι.

ενα βιβλίο κάποιου αριστερού αμπελοφιλόσοφου δίπλα σου ήταν αρκετό γιά να βγάλεις γκόμενα. Αν δε είχες και κανένα 20αρικο το βράδυ να την κεράσεις παγωτό, αυτό ήτανε. Το επόμενο βράδυ την έβαζες να καλέσει την παρέα και καμμιά φίλη της γιά να βολέψεις και κανέναν μπάκουρο κολλητό σου ...

Οπως τα λεει ο Πανος!
Σκεψου μαλιστα τοτε να εμενες μονιμα σε νησι με σπιτι και αυτοκινητο! ;)

Ptboul
18-05-12, 10:25
Αυτο φιλαρακι φαινεται ακομη και τωρα. thumb



Οπως τα λεει ο Πανος!
Σκεψου μαλιστα τοτε να εμενες μονιμα σε νησι με σπιτι και αυτοκινητο! ;)

Αμ να ποιος τα φαγε. :hystericalbs1:

Πείτε καμιά ιστορία από Νησιά στα 80ς.

Σόρρυ πρόεδρε αλλά μου δωσαν τροφή οι παππούδες :hystericalbs1:

Kostas_1
18-05-12, 10:39
Αμ να ποιος τα φαγε. :hystericalbs1:

Πείτε καμιά ιστορία από Νησιά στα 80ς.

Σόρρυ πρόεδρε αλλά μου δωσαν τροφή οι παππούδες :hystericalbs1:

Δουλευα ρε ασχετε από τοτε.

Ασε που και τα καλοκαιρια από 13 ετων δουλευαμε οι περισσοτεροι για κανα δυο μηνες για το χαρτζηλικι μας του υπολοιπου καλοκαιριου.

PANOS-E60
18-05-12, 10:49
Σε κάτι τέτοιες συζητήσεις, γιά τη δεκαετία του 75 -85, μου κάνει πολύ αισθητή την απουσία του ο Νίκος ρε γμτ ...

Nino
18-05-12, 10:57
:hystericalbs1:



Μήπως τότε εγώ πρόλαβα επαναπροβολή; Δε ξέρω, θυμάμαι την εκπομπή κάπου το '81-'82




Σιγά μη βρήσκατε γκόμινα στα νησιά στα 80ς :hystericalbs1:

Εδώ εμείς στα mid 90ς κ κάναμε αμάν. :hystericalbs1:

Nα μη κατσω τωρα να σου πω για εθνικοτητες που... και τωρα μας το παιζουν σαν εταιροι καπως, ενω τοτε διψαγαν για σπε... που λεει και ο τζιμακος!
Θα σου πω μονο οτι μεχρι και απο ισλανδια ειχαμε χτυπησει μαζι με τον jordan στην Ιο.

hades7
18-05-12, 11:15
Nα μη κατσω τωρα να σου πω για εθνικοτητες που... και τωρα μας το παιζουν σαν εταιροι καπως, ενω τοτε διψαγαν για σπε... που λεει και ο τζιμακος!
Θα σου πω μονο οτι μεχρι και απο ισλανδια ειχαμε χτυπησει μαζι με τον jordan στην Ιο.

Γιαννη βοηθα με λιγο που ειναι στο χαρτη?
https://2.bp.blogspot.com/_sL8XGToDrtc/RwEmTk1AqaI/AAAAAAAAAmQ/NkAby7TD0SA/s400/greece.jpg

m-power_01
18-05-12, 11:16
Ρε παίδες, όταν έπαιζε η Λιλιπούπολη λογικά ήσασταν 20 ρηδες :think: :hystericalbs1:

Κάντυ κάντυ βλέπατε;

Καντυ καντυ έβλεπα! Με συγκίνησε το σκασμενο

Nino
18-05-12, 11:26
Αμ να ποιος τα φαγε. :hystericalbs1:

Πείτε καμιά ιστορία από Νησιά στα 80ς.

Σόρρυ πρόεδρε αλλά μου δωσαν τροφή οι παππούδες :hystericalbs1:

Ιστοριες πολλες και απιστευτες αλλα δεν λεγονται παρα μονο απο κοντα γιατι εμπιπτουν στις διαταξεις του ποινικου κωδικα χαχαχαχαχαχα
Οι ποιο δυσκολες εως ακατορθωτες ηταν οι ιταλιδες!!
ο μεγαλυτερος αθλος ηταν να ριξεις ιταλιδα εκεινη την εποχη!!!

m-power_01
18-05-12, 11:30
Ιστοριες πολλες και απιστευτες αλλα δεν λεγονται παρα μονο απο κοντα γιατι εμπιπτουν στις διαταξεις του ποινικου κωδικα χαχαχαχαχαχα
Οι ποιο δυσκολες εως ακατορθωτες ηταν οι ιταλιδες!!
ο μεγαλυτερος αθλος ηταν να ριξεις ιταλιδα εκεινη την εποχη!!!

Δοκίμασες να μάθεις ιταλικά;

Nino
18-05-12, 11:52
Δοκίμασες να μάθεις ιταλικά;

Ξερω αλλα μαλλον δεν πρεπει να ειχα καλη προφορα, γιατι ολο βανφακουλο μου ελεγαν...:hystericalbs1:

hades7
18-05-12, 12:08
καλα ενταξει ολοι εχουμε πει το παραμυθι μας οταν γυρισαμε απο διακοπες ολοι ειχαμε παρει και μια ιταλιδα ,δεν λεγαμε ψεμματα αλλα ουτε και την αληθεια οτι το σβολι που γνωρισαμε ηταν απο κανα κωλοχορι του νοτου που δουλευε λαντζα σε καμια ταβερνα και ηταν ντυμενη σαν ιταλικο Ματαλο.Οι ελεγκαντ ιταλιδες του βορρα με σεναριο, εμφανιση ,ντυσιμο, στυλ,αερα, καλλονες πραγματικες ηταν για πολλους μας απιαστο ονειρο εστω και αν μιλαγες φαρσι το ιταλικο.θεορω οτι οι ιταλιδες σε ολοκληρομενο πακετο ειναι μακραν μπροστα απο τον ανταγωνισμο στας ευρωπας

Ptboul
18-05-12, 12:13
θεορω οτι οι ιταλιδες σε ολοκληρομενο πακετο ειναι μακραν μπροστα απο τον ανταγωνισμο στας ευρωπας

Επι της ουσίας όμως είναι μετατροπή Ελληνίδας με περιτύΛιγμα ευρωπαίας. ΦωΝή, μούτρα κ Άγιος ο Θεός.

Αν θες γούστα Τσεχία νομίζω είσαι κομπλέ.

hades7
18-05-12, 12:18
ακου μπουλι οι τσεχες οπως και οι ρωσσιδες ουκρανες και τα ρεστα σαν εμφανιση και μονο αν τις βαλεις οπως τις γεννησε η μανα τους μπορει να υπερτερουν εμφανησιακα απο μια ιταλιδα μα δεν φτανει αυτο τουλαχιστον σε μενα για να βαθμολογησω μια γυναικα με 9 η 10 πρεπει να εχει και τα υπολοιπα που περιεγραψα παραπανω

PANOS-E60
18-05-12, 12:41
ακου μπουλι οι τσεχες οπως και οι ρωσσιδες ουκρανες και τα ρεστα σαν εμφανιση και μονο αν τις βαλεις οπως τις γεννησε η μανα τους μπορει να υπερτερουν εμφανησιακα απο μια ιταλιδα μα δεν φτανει αυτο τουλαχιστον σε μενα για να βαθμολογησω μια γυναικα με 9 η 10 πρεπει να εχει και τα υπολοιπα που περιεγραψα παραπανω

class.thumb

gnx
18-05-12, 12:49
καλα ενταξει ολοι εχουμε πει το παραμυθι μας οταν γυρισαμε απο διακοπες ολοι ειχαμε παρει και μια ιταλιδα ,δεν λεγαμε ψεμματα αλλα ουτε και την αληθεια οτι το σβολι που γνωρισαμε ηταν απο κανα κωλοχορι του νοτου που δουλευε λαντζα σε καμια ταβερνα και ηταν ντυμενη σαν ιταλικο Ματαλο.Οι ελεγκαντ ιταλιδες του βορρα με σεναριο, εμφανιση ,ντυσιμο, στυλ,αερα, καλλονες πραγματικες ηταν για πολλους μας απιαστο ονειρο εστω και αν μιλαγες φαρσι το ιταλικο.θεορω οτι οι ιταλιδες σε ολοκληρομενο πακετο ειναι μακραν μπροστα απο τον ανταγωνισμο στας ευρωπας

Εγώ μουρέλιμ ζΝΤ'μυτιλίν' Ιταλίδες δέν ήβρα, μοναχά Μ'τυλιΝιές

Stamatis
18-05-12, 12:52
Σε κανονικές συνθήκες θα είχα αρχίσει να γράφω κατεβατά.
Είμαι σε τόσο χάλια διάθεση, που βαριέμαι ακόμα και να σκεφτώ το σεξ.

gnx
18-05-12, 12:54
ΦταΝει πιά με το σεξ, γράφτε για κανα πενβέ ρεεεεε!

hades7
18-05-12, 12:56
Εγώ μουρέλιμ ζΝΤ'μυτιλίν' Ιταλίδες δέν ήβρα, μοναχά Μ'τυλιΝιές

γιατι εμεις που τις βρηκαμε καναμε τιποτα? βαθμολογειες σκορπιζαμε....

Nino
18-05-12, 12:59
καλα ενταξει ολοι εχουμε πει το παραμυθι μας οταν γυρισαμε απο διακοπες ολοι ειχαμε παρει και μια ιταλιδα ,δεν λεγαμε ψεμματα αλλα ουτε και την αληθεια οτι το σβολι που γνωρισαμε ηταν απο κανα κωλοχορι του νοτου που δουλευε λαντζα σε καμια ταβερνα και ηταν ντυμενη σαν ιταλικο Ματαλο.Οι ελεγκαντ ιταλιδες του βορρα με σεναριο, εμφανιση ,ντυσιμο, στυλ,αερα, καλλονες πραγματικες ηταν για πολλους μας απιαστο ονειρο εστω και αν μιλαγες φαρσι το ιταλικο.θεορω οτι οι ιταλιδες σε ολοκληρομενο πακετο ειναι μακραν μπροστα απο τον ανταγωνισμο στας ευρωπας

Να ο γνωστης!!!
οι ιταλιδες ηταν δεν ηταν σαν τις χαζογκομενες που κατεβαιναν λυσσασμενες για π..... ασε που συνηθως παντα ηταν με παρεες.
Δεν υπηρχε περιπτωση να βγαλουμε ιταλιδα, και οσοι κοκορευονταν παραμυθι ελεγαν, παντα μιλαω για νησια για εκεινη την εποχη με τις οικονομικες συνθηκες που εμεις πηγαιναμε.

Nino
18-05-12, 13:04
Σε κανονικές συνθήκες θα είχα αρχίσει να γράφω κατεβατά.
Είμαι σε τόσο χάλια διάθεση, που βαριέμαι ακόμα και να σκεφτώ το σεξ.

κλεισε τα ματια κανε δυο κοφτες αναπνοες και ισως μυρισεις εκεινο το αρωμα σε συνδυασμο με αντιηλιακο της πρασινοματας μελαχροινης σε εκεινο το Ελληνικο νησι...
ενα μικρο χαμογελο... και ξεκινα να ξεδιπλωνεις τις αναμνησεις σου!!!
περιμενουμε!!

Kostas_1
18-05-12, 13:15
Τι κολλημα ρε με τις Ιταλιδες.

Μια χαρα ηταν οι Σκανδιναβες.

Ουτε πιτσι πιτσι, ουτε ταλαιπωρια ουτε τπτ.

Nino
18-05-12, 13:23
Τι κολλημα ρε με τις Ιταλιδες.

Μια χαρα ηταν οι Σκανδιναβες.

Ουτε πιτσι πιτσι, ουτε ταλαιπωρια ουτε τπτ.

Κωστα παντα αυτο που δεν φτανεις σε εξιταρει, βεβαια οπως λεει ο χαντες δεν ειχαν καμια σχεση με τις αλλες που μπορει να ηταν εντυπωσιακες ξανθιες με τελειες αναλογιες αλλα τους ελειπε ρε παιδι μου... η φινετσα, το στυλ, σε μαγνητιζαν και μονο να τις ακους να μιλανε ενω οι αλλες με τις βαρβαρες ολο συμφωνα γλωσσες τους μονο για αναστεναγμους ηταν καλες χαχαχα.
Οτι αναλογο γινεται και με τα αμαξια τους χαχαχαχαχα
Αντε βρε να γραψουμε εδω ή οπου αλλου τετοιες ιστοριες να ξεφυγουμε λιγο απο τη μιζερια της πολιτικης αναλυσης και των εκλογων!!

Ptboul
18-05-12, 13:25
Αντε βρε να γραψουμε εδω ή οπου αλλου τετοιες ιστοριες να ξεφυγουμε λιγο απο τη μιζερια της πολιτικης αναλυσης και των εκλογων!!

Να γράψουμε, αλλά κάπου με 3πλό πάσγουορντ μη τα δει καμιά γυναίκα!

Kostas_1
18-05-12, 13:27
Κωστα παντα αυτο που δεν φτανεις σε εξιταρει, βεβαια οπως λεει ο χαντες δεν ειχαν καμια σχεση με τις αλλες που μπορει να ηταν εντυπωσιακες ξανθιες με τελειες αναλογιες αλλα τους ελειπε ρε παιδι μου... η φινετσα, το στυλ, σε μαγνητιζαν και μονο να τις ακους να μιλανε ενω οι αλλες με τις βαρβαρες ολο συμφωνα γλωσσες τους μονο για αναστεναγμους ηταν καλες χαχαχα.
Οτι αναλογο γινεται και με τα αμαξια τους χαχαχαχαχα
Αντε βρε να γραψουμε εδω ή οπου αλλου τετοιες ιστοριες να ξεφυγουμε λιγο απο τη μιζερια της πολιτικης αναλυσης και των εκλογων!!

A womαn goes to the Doctor.

The Doctor asks: "What's the problem?
The woman says: "Doctor, I don't know what to do. Every day my husband seems to lose his temper for no reason. It scares me."

The Doctor says: "I have a cure for that. When it seems that your husband is getting angry, just take a glass of water and start swishing it in your mouth. Just swish and swish but don't swallow it until he either leaves the room or goes to bed and is asleep."

Two weeks later the woman comes back to the doctor looking fresh and reborn.
The woman says: "Doctor that was a brilliant idea! Every time my husband started losing it, I swished with water. I swished and swished, and he calmed right down! How does a glass of water do that?"

The Doctor says: "The water does f*** all. It's keeping your mouth shut that does the trick...."

Nino
18-05-12, 13:31
Να γράψουμε, αλλά κάπου με 3πλό πάσγουορντ μη τα δει καμιά γυναίκα!

και αν τα δει.. αυτη ειναι η ιστορια μας δεν αλλαζει στο φιναλε θα τους πουμε οτι οποιος δεν θυμαται το παρελθον ειναι αναγκασμενος να το ξαναζησει...
θα τους αρεσε αυτο??:hystericalbs1:

Eleni
18-05-12, 16:54
:shok:
E OXI και εικοσαρηδες!!!

η λιλιπουπολη αν δεν κανω λαθος πρεπει να ξεκινησε γυρω στο 1975
η θεια Λενα ηταν ποιο πριν.
Στα εικοσι ξεσκιζομασταν στα νησια δεν ακουγαμε εκπομπες πρωινες στα ραδιοφωνα που βεβαια δεν υπηρχαν αυτες τοτε.

ακου εικοσαρηδες...:hystericalbs1:
1976 - 1980

Eleni
18-05-12, 17:02
Να γράψουμε, αλλά κάπου με 3πλό πάσγουορντ μη τα δει καμιά γυναίκα!
Συνηθισαμε πια...... λες να μην ξερουμε τι λετε...... αλλα πολλες φορες κανουμε οτι δεν καταλαβαινουμε.....

Μια σοφη συμβουλη που μου εδωσε ο πατερας μου, ισως επειδη ημουν η πρωτη ( θα ηθελε μαλλον να ημουν αγορι):

Να αφησεις τον αντρα σου να νομιζει/ να του δωσεις την ικανοποιηση οτι ειναι το αφεντικο........, ετσι θα μπορεις παντα να κανεις οτι θελεις .... και να γινεται το δικο σου......thumb Πιστεψε με ...... δουλευει..... απολυταthumb

Eleni
18-05-12, 17:27
Τι κολλημα ρε με τις Ιταλιδες.

Μια χαρα ηταν οι Σκανδιναβες.

Ουτε πιτσι πιτσι, ουτε ταλαιπωρια ουτε τπτ.
Ολη η Κω και η Ροδο γεματη Σκανδιναυες και Αγγλιδες.
Ενω ολο το Ιονιο γεματο Ιταλιδες, Γαλλιδες.......

hades7
18-05-12, 17:29
Ολη η Κω και η Ροδο γεματη Σκανδιναυες και Αγγλιδες.
Ενω ολο το Ιονιο γεματο Ιταλιδες, Γαλλιδες.......

ασε ελενη εμεις πεσαμε στο λυβικο πελαγος και μας εκατσαν στο ζαρι αφρικανες.... :th_Laie_67-1:

spar@
18-05-12, 19:04
βρηκα φωτογραφια του Σταματη μικρου! εποχη 1900 μολις 6 χρονων... σχεδιασμενη με λαδομπογια!

Eleni
18-05-12, 20:05
βρηκα φωτογραφια του Σταματη μικρου! εποχη 1900 μολις 6 χρονων... σχεδιασμενη με λαδομπογια!
στρωσου στο διαβασμα.....

γινεσαι κακος...... τωρα.....

spar@
18-05-12, 20:11
δεν γινομαι κακος ο Σταθης μου την εστειλε και μου ειπε να τη βαλω!

Eleni
18-05-12, 20:19
δεν γινομαι κακος ο Σταθης μου την εστειλε και μου ειπε να τη βαλω!

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:τωρα τα ριχνεις και σε αλλους?????

ειπαμε διαβασμα ..... δεν θες να με δεις να θυμωνω!!!!!

spar@
18-05-12, 20:22
γιατι τι γινεται οταν θυμωνεις Ελενη?
https://www.medlook.net/article.asp?item_id=755

Eleni
18-05-12, 20:30
γιατι τι γινεται οταν θυμωνεις Ελενη?
https://www.medlook.net/article.asp?item_id=755
πιστεψε με .... δεν θες να με δεις ποτε θυμωμενη....!!!!!
δεν ειμαι υπερ της κακοποιησης των παιδιων..... υπαρχουν αλλοι τροποι...
αλλα εσυ εχεις ηδη περασει το 18ο ετος.....thumb

spar@
18-05-12, 20:41
αισθανομαι 5 ομως!