PDA

Επιστροφή στο Forum : Μπαρα θολων m5 e60



alexm
14-05-12, 15:49
Εψαχνα εδω και καιρο να αγορασω μπαρα θολων για το Μ5,εχοντας ηδη αλλαξει τις αντιστρεπτικες (racing dynamics),ηθελα να δεσω λιγο καλυτερα και τους θολους επανω.
Ολα τα Ε60 εχουν μια (V) μπαρα εμπρος,οταν ομως χρειαστηκε να ξεβιδωσω την βιδα που πιανει την μπαρα επανω στον θολο,για να την αντικαταστησω με αλλη βασει καμπανιας της bmw,διαπιστωσα,οτι η μπαρα δεν ηταν καθολου σταθερη απο την βαση της στην μερια του καθρεπτη,ακομα και ενα απλο φυσημα μπορουσε να την μετατοπισει!!!!
Μπαρα για τα Μ5-Μ6 V10 εδεινε μονο η ac schnitzer,την οποια ομως πλεον εχει καταργησει και δεν προκειται να ξανα βγαλει!!!!
Στην συναντηση στο Λουτρακι μιλησαμε για καποιον στην Αθηνα που εχει CNC και θα μπορουσε να την κατασκευασει,ηρθα σε επαφη μαζι του,του εστειλα φωτο για το τι περιπου θελω και την προηγουμενη Δευτερα εγινε το project.

Υ.Γ: Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Βαγγελη (deepBLUE)για την βοηθεια του,που εκτος των αλλων..... μου παραχωρησε το αυτοκινητο του για μια ολοκληρη μερα,επανω σε αυτο μετρηθηκε και κατασκευαστηκε η μπαρα,αφου το δικο μου λογο καταθεσης πινακιδων δεν μπορουσε να μετακινηθει!!!

Βαγγελη :thanks: ειμαι υποχρεος........

m-power_01
14-05-12, 15:53
Καλοριζικη! Τα είχα μάθει τα νέα, περίμενα να την δω απο φωτό !
Μεγειες Αλέξη!

deepBLUE
14-05-12, 15:59
Εψαχνα εδω και καιρο να αγορασω μπαρα θολων για το Μ5,εχοντας ηδη αλλαξει τις αντιστρεπτικες (racing dynamics),ηθελα να δεσω λιγο καλυτερα και τους θολους επανω.
Ολα τα Ε60 εχουν μια (V) μπαρα εμπρος,οταν ομως χρειαστηκε να ξεβιδωσω την βιδα που πιανει την μπαρα επανω στον θολο,για να την αντικαταστησω με αλλη βασει καμπανιας της bmw,διαπιστωσα,οτι η μπαρα δεν ηταν καθολου σταθερη απο την βαση της στην μερια του καθρεπτη,ακομα και ενα απλο φυσημα μπορουσε να την μετατοπισει!!!!
Μπαρα για τα Μ5-Μ6 V10 εδεινε μονο η ac schnitzer,την οποια ομως πλεον εχει καταργησει και δεν προκειται να ξανα βγαλει!!!!
Στην συναντηση στο Λουτρακι μιλησαμε για καποιον στην Αθηνα που εχει CNC και θα μπορουσε να την κατασκευασει,ηρθα σε επαφη μαζι του,του εστειλα φωτο για το τι περιπου θελω και την προηγουμενη Δευτερα εγινε το project.

Υ.Γ: Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Βαγγελη (deepBLUE)για την βοηθεια του,που εκτος των αλλων..... μου παραχωρησε το αυτοκινητο του για μια ολοκληρη μερα,επανω σε αυτο μετρηθηκε και κατασκευαστηκε η μπαρα,αφου το δικο μου λογο καταθεσης πινακιδων δεν μπορουσε να μετακινηθει!!!

Βαγγελη :thanks: ειμαι υποχρεος........

Να μη το ξαναπείς φίλε Αλέξη :thumbsup:
Εγω ευχαριστώ για την όμορφη παρέα σου thumb
Αν θες μπορείς να αναφέρεις που την εφτιαξες αν πάλι δε θες προσωπικά κανένα πρόβλημα.
Αυτο που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι να μάθω τις εντυπώσεις σου στη πράξη .

Stathis
14-05-12, 16:03
ρε βατανεν της πατρας, τι εγινε σου κουναγε στην ταμπουρελο το θηριο και ειπες να βαλεις ενισχυση??
χαχαχαχα :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ωραια δουλεια φαινεται παντως, ποσο κοστισε? :thumbsup:

PANOS-E60
14-05-12, 16:24
Να μη το ξαναπείς φίλε Αλέξη :thumbsup:
Εγω ευχαριστώ για την όμορφη παρέα σου thumb
Αν θες μπορείς να αναφέρεις που την εφτιαξες αν πάλι δε θες προσωπικά κανένα πρόβλημα.
Αυτο που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι να μάθω τις εντυπώσεις σου στη πράξη .

εδώ υπερβάλλεις Βαγγέλη. Είπαμε, καλός, χρυσός, φίλος κολλητός, παντογνώστης στα Ε60 και στα Μ, αλλά όχι και όμορφος ! :th_Laie_67-1:


Με γεια το μπαξιμο Αλέξη ! :thumbsup:

alexm
14-05-12, 16:36
Να μη το ξαναπείς φίλε Αλέξη :thumbsup:
Εγω ευχαριστώ για την όμορφη παρέα σου thumb
Αν θες μπορείς να αναφέρεις που την εφτιαξες αν πάλι δε θες προσωπικά κανένα πρόβλημα.
Αυτο που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι να μάθω τις εντυπώσεις σου στη πράξη .

Βαγγελη δεν γνωριζα εαν μπορουσα να αναφερω το ονομα του,μηπως θεωρηθει διαφημιση.......thumb.
Αφου ομως μπορω χωρις να παραβιαζω τους κανονες του φορουμ,θελω να πω οτι εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο την δουλεια του Ηρακλη https://www.herculesparts.gr/shop/index.php
Η ολη συμπεριφορα του απεναντι μου ηταν αψογη,με ρωτουσε συνεχως εαν αυτο που φτιαχνει με ευχαριστει ή να το αλλαξουμε,το κοστος πολυ λογικο,εαν λαβουμε υποψιν μας οτι κρατησε το προσωπικο του μεχρι τις 8μμ!!! για να τελειωσουν την μπαρα.
Τις εντυπωσεις μου θα στις πω στους Πορρους,αφου θα το εχω οδηγησει μεχρι εκει.....thumb

aristent
14-05-12, 16:41
....νομιζω οτι τωρα εισαι ετοιμος για ενα καλο trackday στα Μεγαρα,Σερρες κλπ.!!!:thumbsup:

Αν και τα επαμε τηλ/κα, με 'γεια και..... καλες δουλειες!!!...αμα την παρουνε χαμπαρι στο Μ5board σε βλεπω να ριχνεις καμμια 100αρα παραγγελια στο μαστορα και να στελνεις αβερτα!!!:thumbsup:

....αν και περιμενα να μοιαζει πιο πολυ με τη σνιτσελ,...τελικα ειναι πιο ομορφη!!!:thumbsup:

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13494&d=1337000965

aristent
14-05-12, 16:46
...schnitzer:
https://www.strong-strut.com/ac_schitzer_brace.jpg

individual by Alexm:
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13494&d=1337000965

:thumbsup:

alexm
14-05-12, 16:59
ρε βατανεν της πατρας, τι εγινε σου κουναγε στην ταμπουρελο το θηριο και ειπες να βαλεις ενισχυση??
χαχαχαχα :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

ωραια δουλεια φαινεται παντως, ποσο κοστισε? :thumbsup:

και εσυ ρε....Βρουτε,ξερεις οτι ειμαι κουλομαρια.....και αμεσως να μας το χωσεις......:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

480 ευρω.....thumb

Stathis
14-05-12, 17:08
καπου εκει πουληθηκε μια σνιτζερ στο ebay πριν κανενα διμηνο.

aristent
14-05-12, 17:12
καπου εκει πουληθηκε μια σνιτζερ στο ebay πριν κανενα διμηνο.

ιετσιιιιιιιιι!!!!χωσε!!!!!!:thumb sup:

....του τα 'λεγα εγω,παρ 'την θα το μετανιωσεις!!!...ποιος μου λεει θα αγορασει μπαρα πανω απο 470ευρω(τοσο ειχε βαλει το οριο στο χτυπημα)!!!....να που βρεθηκε και ο εφιαλτης μολις ειχε ξεκινησει!!! :D

Stathis
14-05-12, 17:14
χαχαχαχα εγω ημουνα ο εφιαλτης...
χαχαχαχαχαχχα

m-power_01
14-05-12, 17:16
Κάνεις πλάκα ;

Stathis
14-05-12, 17:17
ναι... :D

alexm
14-05-12, 17:36
καπου εκει πουληθηκε μια σνιτζερ στο ebay πριν κανενα διμηνο.

Σταθη ειχα βαλει 488 ευρω +12 μεταφορικα.
Τον ειχα ρωτησει εαν εχει σημαδια και μου απαντησε:

The bar is not scratech or bended but it has some sign of wear. It has been mounted on my M5. Certainly all the screws are included.

Του ζητησα μια πραγματικη φωτο της μπαρας και δεν μου απαντησε,ετσι σκεφτηκα εαν ειναι να δωσω πανω απο 500 να την παρω καινουργια,φυσικα μην γνωριζοντας οτι η schnitzer την εχει καταργησει,κατι που μαλλον γνωριζε αυτος που την πηρε.....thumb


https://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190643771187&ssPageName=ADME:X:RTQ:DE:1123

aristent
14-05-12, 17:40
καλα,λες και αμα βρεις ξανα στο e-bay δεν θα την "ξαναχτυπησεις"???:thumbsup:

Andri
14-05-12, 17:45
Είμαι λίγο άσχετος(λόγω ηλικίας ίσως) στο tuning (αν είναι η μπάρα θόλων) Ωστόσο θέλω να μάθω που βοηθάει κτλπ κτλπ...Άρη θα μου κάνεις μάθημα? ή όποιος άλλος μπορεί να μου αναλύσει.... :thnx:

Stathis
14-05-12, 17:46
εχει και τα διπλα λεφτα η καινουργια.
αν και εχει καταργηθει, ισως μπορει να βρεθει απο παλιο στοκ...

alexm
14-05-12, 17:51
ναι... :D

εαν δεν δω φωτο το Μ6 δεν σε πιστευω.....:whistle:,ρε.....μου εφαγες την μπαρα για ενα ευρω......;:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

aristent
14-05-12, 17:51
Είμαι λίγο άσχετος(λόγω ηλικίας ίσως) στο tuning (αν είναι η μπάρα θόλων) Ωστόσο θέλω να μάθω που βοηθάει κτλπ κτλπ...Άρη θα μου κάνεις μάθημα? ή όποιος άλλος μπορεί να μου αναλύσει.... :thnx:

εχουν γινει κατα καιρους κουβεντες για μπαρες,οπως εδω πχ.:https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=5109&highlight=%EC%F0%E1%F1%E1+%E8%EF%EB%F9%ED


:whistle:...ασε που πουλουσε και ο Ατσαλινος κατα καιρους, πολλες τετοιες!!!:thumbsup:

Stathis
14-05-12, 17:54
εαν δεν δω φωτο το Μ6 δεν σε πιστευω.....:whistle:,ρε.....μου εφαγες την μπαρα για ενα ευρω......;:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

τι να την κανω εγω την μπαρα ρε, δεν τρεχω, κι αυτη που εχει πολυ ειναι...
χαχαχα:thumbsup:

εχω αρχισει μπαξιματα ομως στο νεο οχημα... :whistle:
περισσοτερα προσεχως...:whistle:

alexm
14-05-12, 18:06
εχει και τα διπλα λεφτα η καινουργια.
αν και εχει καταργηθει, ισως μπορει να βρεθει απο παλιο στοκ...

Δεν υπαρχει πουθενα Σταθη,καμμια 10 μπαρες ολες και ολες τους κοβω να ειχαν βγαλει.....:th_Laie_67-1:

31-3-2012:

Εδω και 1 μηνα περιπου εχει δημιουργηθει ενα θεμα με ενα προιον Ac schnitzer που θελω να μπαξω στο Μ5,συγκεκριμενα με την εμπρος μπαρα θολων που εχει η ac για για τα V10 Μ5-Μ6.
Ξεκινησα ζητωντας το προίον απο τον αντιπροσωπο στην Ελλαδα,μετα στην εδρα της εταιριας στην Γερμανια και στην συνεχεια σε ολους τους ντηλερ της AC στην ολο τον κοσμο!!!!!

Εστειλα σε 145 ντηλερ το εξης email:

Dear sir/madam
My name is Alex Pavlopoulos and i'm from Greece. I would like to inform me if you sell the product: Ac schnitzer (313463350) aluminium strut brace for BMW M5 E60.
My problem is that this product is not available in Greece. I contacted the company at Germany and they answered that the production of this brace has stopped.Do you may have this product in stock in your company?
Thanks in advanced for your time.
Waiting for your answer.

kind regards
Alex Pavlopoulos

Μου απαντησαν 103 ντηλερ και οι περισσοτεροι ειχαν σχεδον την ιδια φραση:


this strut brace i don´t have in stock, sorry.

Καποιοι Γερμανοι μου ζητησαν λιγο χρονο να ψαξουν σε αλλους ντηλερ μηπως υπαρχει καπου και μου απαντησαν την επομενη μερα με το ιδιο ομως αποτελεσμα .

Ξανα στελνω στην εδρα της ac,το εξης email:


Dear sir
Thank you a lot for the response.
I will like to inform you have sent e-mails at all your dealers at Germany and worldwide also,ao if maybe someone of them had the bar in stock.
I cannot understand why Ac schnitzer stopped the produce of the bar for a relatively new model.If after a little time i need one wheel,there is posibility the company has stoped the produce of it and i wil have to buy four new ones?
Thank you for your time
kind regards
Alex Pavlopoulos


Η απαντηση τους ηταν:


Dear Alex,
Thank you for your inquiry-
I regret to inform you that the requested part is indeed no longer available. There are no plans to re-produce this part in future.

I am sorry.
Greetings from Aachen

Enrico Fois
Export Manager


Γνωριζοντας οτι η Ac schnitzer ειναι εταιρια που παραγει βελτιωτικα προίοντα μονο για το group BMW,οι ντηλερ που εχει σε ολο τον κοσμο ειναι σχεδον ολοι επισημοι ντηλερ bmw,εχει επισης αγωνιστικη εμπλοκη πολλων χρονων με το group BMW,δεν μπορω να καταλαβω πως σταματησε να παραγει ενα προίον για ενα τοσο προσφατο μοντελο,οπως το Μ5-Μ6 V10,οταν μαλιστα γνωριζει οτι δεν υπαρχει αλλη εταιρια που να βγαζει μπαρα θολων για τα συγκεκριμενα μοντελα.

Εχω αποφασισει απο δευτερα να τους στελνω ενα email καθε μερα......:whistle:,μπορει να βαρεθουν να τα σβηνουν και για να ησυχασουν να ξανα βγαλουν εστω μια μπαρα.....:th_Laie_67-1:

Ειναι ακριβο προίον,εχει περιπου 1200 ευρω ,γνωριζω οτι ειναι δυσκολο να την βρω,αλλα πιστευω οτι οι δρομοι μας συντομα θα ανταμωσουν........



Υ.Γ: ο ντηλερ στην Ελλαδα κρατησε το τηλεφωνο μου για να δει αν εχει,ακομα περιμενω να με παρει......!

Stathis
14-05-12, 18:13
φιλε μου εχασες γιατι ρωτησες ολους εκτος απο μενα.
ξερω καποιον που ειχε οχι μια αλλα δυο μπαρες!
απο αυτοκινητα που ειχε και τα πουλησε.
ειχε και μοτερ ολοκληρο, spare... χεχεχε

θα τον παρω ενα τηλεφωνο να δω αν υπαρχουν ακομα...

aristent
14-05-12, 18:16
....
....του τα 'λεγα εγω,παρ 'την θα το μετανιωσεις!!!...ποιος μου λεει θα αγορασει μπαρα πανω απο 470ευρω(τοσο ειχε βαλει το οριο στο χτυπημα)!!!....να που βρεθηκε και ο εφιαλτης μολις ειχε ξεκινησει!!! :D

...για να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους,ο εφιαλτης ηταν για τους απανταχου ανα τον κοσμο ντηλερ της Schnitzer!!!:thumbsup:

alexm
14-05-12, 18:16
τι να την κανω εγω την μπαρα ρε, δεν τρεχω, κι αυτη που εχει πολυ ειναι...
χαχαχα:thumbsup:

εχω αρχισει μπαξιματα ομως στο νεο οχημα... :whistle:
περισσοτερα προσεχως...:whistle:

πετας ενα προσεχως.......και μας σφυριζεις αδιαφορα..:whistle:,ονοματακι δεν εχει αυτο το προσεχως....θειο;:th_Laie_67-1::hystericalbs1:
Εχει κυκλους το σημα......;:winkcool:

aristent
14-05-12, 18:17
φιλε μου εχασες γιατι ρωτησες ολους εκτος απο μενα.
ξερω καποιον που ειχε οχι μια αλλα δυο μπαρες!
απο αυτοκινητα που ειχε και τα πουλησε.
ειχε και μοτερ ολοκληρο, spare... χεχεχε

θα τον παρω ενα τηλεφωνο να δω αν υπαρχουν ακομα...

:shok:

Aλεξη τα χαπια ειναι διπλα,στο κομοδινο!!! :th_Laie_67-1: :thumbsup:

Stathis
14-05-12, 18:17
Εχει κυκλους το σημα......;:winkcool:
:whistle::whistle::whistle::whistle:

VanVIC
14-05-12, 18:20
Εψαχνα εδω και καιρο να αγορασω μπαρα θολων για το Μ5...

Δεν θα ησύχαζες αν δεν το έκανες, σ'ειχε στοιχιώσει αυτή η μπάρα !
Μπράβο πάντως για την επιμονή σου αλλά και την υπομονή σου.
Ελπίζω να σου δώσει και ουσιαστική βελτίωση προς την κατευθυνση που είχες κατά νού.

Και εις άλλα με υγεία !

aristent
14-05-12, 18:24
Δεν θα ησύχαζες αν δεν το έκανες, σ'ειχε στοιχιώσει αυτή η μπάρα !
Μπράβο πάντως για την επιμονή σου αλλά και την υπομονή σου.
Ελπίζω να σου δώσει και ουσιαστική βελτίωση προς την κατευθυνση που είχες κατά νού.

Και εις άλλα με υγεία !


...ναι,εγινε πιο σταθερο το παρκιγκ τωρα!!!

alexm
14-05-12, 18:35
...ναι,εγινε πιο σταθερο το παρκιγκ τωρα!!!

εισαι μεγαλη φαλακου....,τοσες μπαρες για τεντες φτιαχνεις,εμενα που σου ζητησα μια,με εγραψες......:th_Laie_67-1:

hades7
14-05-12, 18:42
φιλε το μηχανοστασιο φαινεται λιγο ταλαιπωρημενο και βρωμικο το αμαξι δεν πρεπει να το προσεχεις δεν εισαι μερακλης...

alexm
14-05-12, 18:45
Δεν θα ησύχαζες αν δεν το έκανες, σ'ειχε στοιχιώσει αυτή η μπάρα !
Μπράβο πάντως για την επιμονή σου αλλά και την υπομονή σου.
Ελπίζω να σου δώσει και ουσιαστική βελτίωση προς την κατευθυνση που είχες κατά νού.

Και εις άλλα με υγεία !

Βαγγελη,κατα τα λεγομενα του Bruno απο την Βραζιλια(το λιωνει το Μ5 τακτικα στην πιστα του interlagos),η μπαρα κανει πολυ καλη δουλεια,στον δικο μου τροπο χρησης.....:whistle:,μαλλον περισσοτερο ψυχολογικο ειναι το θεμα.....thumb

spar@
14-05-12, 18:51
φιλε το μηχανοστασειο φενεται λιγο ταλεπωρημενο και βρομικο το αμαξι δεν πρεπει να το προσεχεις δεν εισαι μερακλης...

δεν ειναι το μ5 αυτο που βλεπεις στο κορολα την ειχε βαλει μεχρι να την παει στην Πατρα, αυριο θα βαλει απ το μ5! τα ρεπλικα φιλτροκουτια και τα καπακια που γραφουν 12V(12βαλβιδο) σε μπερδεψαν!

υ,γ Αλεξη καλοφορετη....

Atsa linos
14-05-12, 21:35
Αλεξ βρηκα μπαρα να την φερω? :whistle:

aristent
14-05-12, 21:47
Αλεξ βρηκα μπαρα να την φερω? :whistle:

...αντε και σε ψαχναμε σε αλλη ενοτητα???.....προσεξε οταν ανοιξεις εκεινο το θρεντ!!!!...εχει γινει κατακοκκινο το τοπιο εκει!!!:thumbsup:

hades7
14-05-12, 21:48
Ναι ρε Φερτην θελουμε να βάλουμε μια στο κυπελο Ευρώπης για να μην μπαλαντζαρει

deepBLUE
14-05-12, 21:51
Αλεξ βρηκα μπαρα να την φερω? :whistle:

Bρε καλως το πελατη !!!
Εχεις καποια εκκρεμοτητα οσο αφορα συνδρομη στο φορουμ μας !!!

Stathis
14-05-12, 22:03
μη μου πειραζετε το λαγο.
τον τρομαξατε και εκανε δυο μηνες να μπει...:ranting2:

Panos 316T
14-05-12, 22:09
Ναι ρε Φερτην θελουμε να βάλουμε μια στο κυπελο Ευρώπης για να μην μπαλαντζαρει

Αχαχαχαχαχαψαχαχαχαχσχαχα

κλαιω.......

toubas
15-05-12, 00:54
Εψαχνα εδω και καιρο να αγορασω μπαρα θολων για το Μ5,εχοντας ηδη αλλαξει τις αντιστρεπτικες (racing dynamics),ηθελα να δεσω λιγο καλυτερα και τους θολους επανω.
Ολα τα Ε60 εχουν μια (V) μπαρα εμπρος,οταν ομως χρειαστηκε να ξεβιδωσω την βιδα που πιανει την μπαρα επανω στον θολο,για να την αντικαταστησω με αλλη βασει καμπανιας της bmw,διαπιστωσα,οτι η μπαρα δεν ηταν καθολου σταθερη απο την βαση της στην μερια του καθρεπτη,ακομα και ενα απλο φυσημα μπορουσε να την μετατοπισει!!!!
Μπαρα για τα Μ5-Μ6 V10 εδεινε μονο η ac schnitzer,την οποια ομως πλεον εχει καταργησει και δεν προκειται να ξανα βγαλει!!!!
Στην συναντηση στο Λουτρακι μιλησαμε για καποιον στην Αθηνα που εχει CNC και θα μπορουσε να την κατασκευασει,ηρθα σε επαφη μαζι του,του εστειλα φωτο για το τι περιπου θελω και την προηγουμενη Δευτερα εγινε το project.

Υ.Γ: Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Βαγγελη (deepBLUE)για την βοηθεια του,που εκτος των αλλων..... μου παραχωρησε το αυτοκινητο του για μια ολοκληρη μερα,επανω σε αυτο μετρηθηκε και κατασκευαστηκε η μπαρα,αφου το δικο μου λογο καταθεσης πινακιδων δεν μπορουσε να μετακινηθει!!!

Βαγγελη :thanks: ειμαι υποχρεος........


Alexm.....αυτά ειναι μια χαρα...καλοριζικη πάλι σου ανοίξαμε τα ματιά Πατρινε :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

aristent
17-05-12, 22:13
individual by Alexm:
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13494&d=1337000965


...."το βαζει παντου το αυτοκολλητο //Μ"
https://i6.photos.scar.gr/2486/2486312_8_b.jpg

...99,9999999% στην μπαρα θα το βαλει!!!!:thumbsup:

alexm
17-05-12, 23:07
...."το βαζει παντου το αυτοκολλητο //Μ"
https://i6.photos.scar.gr/2486/2486312_8_b.jpg

...99,9999999% στην μπαρα θα το βαλει!!!!:thumbsup:

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις......:th_Laie_67-1:
αλλαξα και τις βιδες με μαυρες :whistle:

m-power_01
17-05-12, 23:09
Κούκλα. Τυχερός ο επόμενος! Μιας και βλέπω από βδομάδα που θα σου φέρει ο Ατσαλινος την schnitzer ,να παίρνει πόδι αυτή

aristent
17-05-12, 23:12
Κούκλα. Τυχερός ο επόμενος! Μιας και βλέπω από βδομάδα που θα σου φέρει ο Ατσαλινος την schnitzer ,να παίρνει πόδι αυτή

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

aristent
17-05-12, 23:18
...
αλλαξα και τις βιδες με μαυρες :whistle:

...οχι που θα τις αφηνες!!!:thumbsup:

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13547&d=1337288773

PANOS-E60
18-05-12, 07:05
πέρα από την πλάκα και τα πειραγματα, η μπάρα αυτή είναι κόσμημα. Δεν έχω ξαναδει κάτι τόσο όμορφο σε θολόμπαρα. thumb