PDA

Επιστροφή στο Forum : Η χρυση αυγη στον ευαγγελατο



z3outofmind
11-05-12, 21:22
το ανεβαζω το βιντεο καθαρα γιατι ειμαι ενας απο τους πολλους που τους χαρακτιρισα φασιστες,φιλο χιτλερικους και καθετα αντιθετος με το κομμα και την σταση τους σε καποια σοβαρα θεματα που δεν εχω το χρονο να τα αναλυσω.
Αποψη μου ειναι οτι βιαστηκα και οτι σε πολλα δικα μου κατηγορω,εκανα ΛΑΘΟΣ!
Η προτασεις τους στην συγκεκριμενη συνεντευξη και η σταση και συμπεριφορα τους δεν μου ηταν αντιπαθεις!Ο χρονος θα δειξει και γιαυτος αλλα τελικα για αλλη μια φορα βλεπω ποσα πολλα παιχνιδια παιζονται στα πολιτικα και δημοσιογραφικα παρασκηνια!!!Συνεχιζω σε καποια θεματα να διαφωνω με το κομμα τους,και πιο συγκεκριμενα με μελη που απαρτιζουν το κομμα τους.
Τα αλλα κομματα,τα ιδεολογικα τους πιστευω ποσο διαφερουν απο τα δικα μας?
Στην πραξη!
Υ.Γ δεν θα τους υποστιριξω!ΑΛΛΑ και δεν θα τους καταψηφισω(λασπολογισω)
Ο πιτσιρικας για πολιτικος,κασιδιαρης μου αρεσε σε αυτη την συνεντευξη
τον εστειλε τον ευγγελατο και το ακουστικο του!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=7YND3nW93dY

aggelosmk2
11-05-12, 21:24
Αυτό το "δήθεν" του Ευαγγελάτου με τρελλαίνει.... :ranting2: :ranting2:

Akis 330Ci
11-05-12, 22:16
Το ειδα ολο.Αψογοι!

ghost-rider
11-05-12, 22:21
Ναι κ ο χιτλερ αν μιλουσε κανεις θεωρητικα μαζι του θα του εβρισκε ενα δυο μεμπτα σημεια.
Πρωτον το ζητημα δεν ειναι τι υποστηριζεις αλλα πως το υποστηριζεις.
Δευτερον η Ελληνες ειναι ενας λαος που εχει χυσει αιμα για να ειναι ελευθερος και να εχει δημοκρατια. Οι συγκεκριμενοι, αν και κανουν καποιες αστειες προσπαθειες για να το κρυψουν δεν ειναι και τοσο δημοκρατικοι θεωρω.
Τριτον η Ελλαδα απο ναζι εχει θρυνησει θυματα. Ειναι αστειο σε αυτη τη χωρα να υπαρχουν υποστηρικτες της χιτλερικης θεωρησης των πραγματων(το οτι ειναι φαν του χιτλερ θα κανω πως δεν το καταλαβαινω). Πολυ ομως περισσοτερο ειναι τραγικο(κ οχι αστειο) ο λαος να εχει ξεχασει την ιδια του την ιστορια και το αιμα που καποιοι εχυσαν για να μπορει αυτος σημερα να αποφασιζει και να κανει τις οποιες ανατροπες του ριχνοντας ενα φακελο στην καλπη κ οχι βγαινοντας στο δρομο με καλασνικοφ...
"Λαος που ξεχνα την ιστορια του ειναι καταδικασμενος να την ξαναζησει"

ΔημήτρηςΜ3
11-05-12, 22:26
Ωραία την επόμενη φορά να τους ψηφίσετε
Δεν είστε καλα μου φαίνεται !!!

Stathis
11-05-12, 22:27
ο ευαγγελατος επαθε οτι ειχε παθει ο πανος παναγιωτοπουλος οταν τον εξευτελισε ο λεβεντης.
απο εκεινη τη συνεντευξη και μετα χαθηκε δημοσιογραφικα...

z3outofmind
11-05-12, 22:40
Ναι κ ο χιτλερ αν μιλουσε κανεις θεωρητικα μαζι του θα του εβρισκε ενα δυο μεμπτα σημεια.
Πρωτον το ζητημα δεν ειναι τι υποστηριζεις αλλα πως το υποστηριζεις.
Δευτερον η Ελληνες ειναι ενας λαος που εχει χυσει αιμα για να ειναι ελευθερος και να εχει δημοκρατια. Οι συγκεκριμενοι, αν και κανουν καποιες αστειες προσπαθειες για να το κρυψουν δεν ειναι και τοσο δημοκρατικοι θεωρω.
Τριτον η Ελλαδα απο ναζι εχει θρυνησει θυματα. Ειναι αστειο σε αυτη τη χωρα να υπαρχουν υποστηρικτες της χιτλερικης θεωρησης των πραγματων(το οτι ειναι φαν του χιτλερ θα κανω πως δεν το καταλαβαινω). Πολυ ομως περισσοτερο ειναι τραγικο(κ οχι αστειο) ο λαος να εχει ξεχασει την ιδια του την ιστορια και το αιμα που καποιοι εχυσαν για να μπορει αυτος σημερα να αποφασιζει και να κανει τις οποιες ανατροπες του ριχνοντας ενα φακελο στην καλπη κ οχι βγαινοντας στο δρομο με καλασνικοφ...
"Λαος που ξεχνα την ιστορια του ειναι καταδικασμενος να την ξαναζησει"
ΣΥΜΦΩΝΩ μαζι σου αλλα πως δεχεσαι το κκε να ειναι στην βουλη οπου και αυτοι με την συρα τους σφαγιασαν τοσους ελληνες?πως δεχεσαι το πασοκ και την νδ να ειναι στην βουλη που χαρισαν την ελλαδα και καταφεραν να ειμαστε ολοι ξενοι στον τοπο μας?εγω δεν ειπα οτι στυριζω την χρυση αυγη αλλα δεν δεχομαι οτι μονο εμεις που ψιφηζαμε τοσα χρονια πασοκ και νδ ειμαστε δημοκρατες και ελληνες..Και πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΗ!!!!καθε μορφη βιας κατακριτεα το λεω το πίστευω και το υποστιριζω.και εγω μαζι σας!Αλλα μηπως
πιο πανω δεν καταλαβαμε τιποτα?αποψη μου!!!

spar@
11-05-12, 22:44
πφφ θα γινει χαμος... δεν επρεπε να ανοιχτει αυτο το thread!

Tsakirakos
11-05-12, 22:50
ο ευαγγελατος επαθε οτι ειχε παθει ο πανος παναγιωτοπουλος οταν τον εξευτελισε ο λεβεντης.
απο εκεινη τη συνεντευξη και μετα χαθηκε δημοσιογραφικα...

ο Λεβεντης ειναι πανεξυπνος ανθρωπος και πολυ μορφωμενος. πολιτικος μηχανικος και μαλιστα ειχε περασει πρωτος στη σχολη τοτε! οποτε κατι τετοια γατακια τα εχει για την πλακα του...

Vasilis
11-05-12, 22:53
:ranting2: :ranting2: ΕΓΕΡΘΗΤΩ Ρεεεεεεεεεεεεεε! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

z3outofmind
11-05-12, 22:53
πφφ θα γινει χαμος... δεν επρεπε να ανοιχτει αυτο το thread!

Εαν γινει ζητω δημοσια συγνωμη που σας προσεβαλα με αυτα που εγραψα και ζητω να σβιστει το tread!Δεν συνεχιζω στο θεμα γιατι οντως βλεπω οτι γραφουμε μαζι και εγω το μακρυ και το κοντο μας...θα γινει χαμος???το επυτρεπει το δημοκρατικο μας ταπεραμεντο???τι γραφτικε???

ghost-rider
11-05-12, 22:59
Τωρα ψηνομαι οτι ειστε ολοι καθιστοι πισω απο την οθονη του υπολογιστη σας.
Σηκωθειτε ολοι ορθοι ως ενδειξη σεβασμου στο προσωπο μου...
κ μετα θα σκεφτω αν θα παραθεσω αλλα επιχειρηματα.

z3outofmind
11-05-12, 23:06
Τωρα ψηνομαι οτι ειστε ολοι καθιστοι πισω απο την οθονη του υπολογιστη σας.
Σηκωθειτε ολοι ορθοι ως ενδειξη σεβασμου στο προσωπο μου...
κ μετα θα σκεφτω αν θα παραθεσω αλλα επιχειρηματα.

επειδη λεφτα υπαρχουν:th_Laie_67-1:
δεν θα κατσω να ασχοληθω αποψε αλλο με τα πολιτικα
παω για ποταδα..καληνυχτα!
Υ.Γ μπιλι εγερθητο ρεεειιιι!!!:th_Laie_67-1:

Driver M
11-05-12, 23:09
:ranting2: :ranting2: ΕΓΕΡΘΗΤΩ Ρεεεεεεεεεεεεεε! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:
Λάθος Βασίλη.

Το σωστό είναι το
ΑΙΓΑΙΡΘΟΥΤΟΥ ΡΑΑΑΑ !!!

Μην παραφράζεις τα λεγόμενα του μέλους της παράταξης Καιάδα, γιατί θα κατηγορηθείς για συκοφαντία.
:th_Laie_67-1:

spar@
11-05-12, 23:10
Εαν γινει ζητω δημοσια συγνωμη που σας προσεβαλα με αυτα που εγραψα και ζητω να σβιστει το tread!Δεν συνεχιζω στο θεμα γιατι οντως βλεπω οτι γραφουμε μαζι και εγω το μακρυ και το κοντο μας...θα γινει χαμος???το επυτρεπει το δημοκρατικο μας ταπεραμεντο???τι γραφτικε???

Σε πολλα θεματα εχεις δικιο, απλα οι ανθρωποι γενικα εχουν μαθει να βαζουν ταμπελες...στα κολληματα τους δεν τους ξεκολλας....
Αρα την Δευτερα οποιος ειχε ψηφισει χα ηταν ναζιστης και φασιστας, οποιος ειχε ψηφισει κκε ηταν μεροκαματιαρης....δεν ρωτησε κανενας ουτε πως ουτε το γιατι... οι ανθρωποι εχουν μαθει να ενημερωνονται απο Λαζοπουλο και ραδιο αρβυλα... και τα παιδια της ηλικιας μου να υιοθετουν αποψεις απο ανθρωπους οι οποιοι ειναι εξαρτημενοι απο ναρκωτικες ουσιες, και εχουν "περιεργο" παρελθον.
Εχω κανει πολλες συζητησεις, και αυτες οι συζητησεις γινονται καλυτερα απο κοντα, θα σου πω μονο και εσενα και σε ολα τα παιδια δεν κουραστηκατε καθημερινα να βγαζουν τα απλητα στην φορα των κωλωπαιδων βουλευτων της χα, δεν κουραστηκατε καθημερινα οτιδηποτε εγκληματικη ενεργεια να την πετανε σε αυτους, δεν κουραστηκατε οποιο καναλι και να ανοιγεις να λενε γιαυτους?
Γιατι γινεται? θελουν να μας σωσουν απο κατι? ποια ηταν η τελευταια φορα που το κρατος και τα ΜΜΕ ενδιαφερθηκαν να μας σωσουν απο κατι???

oldcarskickass
11-05-12, 23:37
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως όταν γίνεται ύποπτο χτύπημα ΔΕΝ βρίσκουν τον δράστη αλλά βρίσκουν ΤΙ ψήφισε.

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω (καθότι ηλίθιος και ζώον) γιατί κράζουμε τόσο αισχρά τους οπαδούς του Χίτλερ (που από ότι είδα στο βίντεο καταδικάζουν αρκετές από τις πράξεις τους) και δεν κάνουμε το ΙΔΙΟ ακριβώς με την απέναντι πλευρά, δλδ των προσκυνητών του Στάλιν.

Δεν τους ψήφισα (όχι ότι θα ντρεπόμουν να το πω, άλλωστε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ από όσα λένε με εκφράζουν) γιατί θεωρούσα (και θεωρώ) ότι είτε από υπερβάλλων ζήλο θες είτε από χαζομάρα τους θα επικεντρωθούν σε φυλετικά θέματα δλδ θα είναι σα να έχουμε ένα δεύτερο κου κου ρού κου (ΚΚΕ) μέσα στην βουλή.

Από την άλλη ΓΟΥΣΤΑΡΩ που είναι ΚΑΙ τραμπούκοι ΚΑΙ το ξέρουν ΚΑΙ δεν το αρνούνται ΚΑΙ είναι μέσα στην βουλή, και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εύχομαι να βγάλουν ΟΣΗ λάσπη έχουν (και έχουν πολύ μπιλίβ μι) για όλο το σύστημα, πριν αυτό τους απορροφήσει.

Το ωραίο είναι ότι ο ευαγγελάτος (και γενικά τα κανάλια) τους έχουν για ταγάρια και αγράμματους, αλλά την πάτησαν. Τρέχα στη Στεφανίδου τώρα να κλάψεις.

saulm3
11-05-12, 23:45
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως όταν γίνεται ύποπτο χτύπημα ΔΕΝ βρίσκουν τον δράστη αλλά βρίσκουν ΤΙ ψήφισε.

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω (καθότι ηλίθιος και ζώον) γιατί κράζουμε τόσο αισχρά τους οπαδούς του Χίτλερ (που από ότι είδα στο βίντεο καταδικάζουν αρκετές από τις πράξεις τους) και δεν κάνουμε το ΙΔΙΟ ακριβώς με την απέναντι πλευρά, δλδ των προσκυνητών του Στάλιν.

Δεν τους ψήφισα (όχι ότι θα ντρεπόμουν να το πω, άλλωστε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ από όσα λένε με εκφράζουν) γιατί θεωρούσα (και θεωρώ) ότι είτε από υπερβάλλων ζήλο θες είτε από χαζομάρα τους θα επικεντρωθούν σε φυλετικά θέματα δλδ θα είναι σα να έχουμε ένα δεύτερο κου κου ρού κου (ΚΚΕ) μέσα στην βουλή.

Από την άλλη ΓΟΥΣΤΑΡΩ που είναι ΚΑΙ τραμπούκοι ΚΑΙ το ξέρουν ΚΑΙ δεν το αρνούνται ΚΑΙ είναι μέσα στην βουλή, και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εύχομαι να βγάλουν ΟΣΗ λάσπη έχουν (και έχουν πολύ μπιλίβ μι) για όλο το σύστημα, πριν αυτό τους απορροφήσει.

Το ωραίο είναι ότι ο ευαγγελάτος (και γενικά τα κανάλια) τους έχουν για ταγάρια και αγράμματους, αλλά την πάτησαν. Τρέχα στη Στεφανίδου τώρα να κλάψεις.

thumb

A8hnaios
12-05-12, 00:00
το ανεβαζω το βιντεο

https://www.youtube.com/watch?v=7YND3nW93dY


Η Χ.Α Στον ΕΙΣΑΓΓΕΛΑΤΟ όπως τον είχε πει(καταλαθος?) ο αείμνηστος Ε.ΓΙΑΝΝΌΠΟΥΛΟΣ κάποτε πάλι στον ΣΚΑΙ TV..

Monsta
12-05-12, 08:50
"Τώρα που πήραμε το 7%, το 40% είναι εφικτό". ΛοοοΛ !!!



off topic: Το lazer μάλλον ήταν σκραπ. Ο Ευαγγελάτος έχει πάλι τρίχες στα χέρια του.

Panos 316T
12-05-12, 08:56
off topic: Το lazer μάλλον ήταν σκραπ. Ο Ευαγγελάτος έχει πάλι τρίχες στα χέρια του.

Χαχαχα....το παρατηρησα και γω Κωστα!

Θυμαμαι Μητσικωστα που το σατιριζε,πολυ γελιο...

katsaraios
12-05-12, 09:10
Βασιλη γιατι δεν εισαι "πρασινος" στο φορουμ?
Εγινε κινημα?
Μπας και ψηφισες πασοκ??:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: και ντρεπεσαι??
πλακα κανω ...

Χ.Α θεμα που καιει ,τοσα χρονια δεν ενοχλουσε τωρα που οι πιο πολλοι τους ψηφισαν απο αγανακτηση προς τους αλλους εθνοσωτηρες ΠΟΝΑΕΙ..
Δυστυχως θα ενταθουν περισσοτερο τα πραγματα οσο δεν υπαρχει κρατος και οι Χ.Α θεωρουν οτι μπορουν και πρεπει να αντικαθιστουν την αστυνομια σε πολλες περιπτωσεις..
Επισης καλο θα ηταν να μαθουν καποτε ολη την ιστορια οσοι μιλανε μονοπλευρα για φασισμο και βαζουν ανετα ταμπελες ,φασισμος υπηρξε στην χωρα μας και δεξια και αριστερα εκδηλωθηκε και εκδηλωνεται με διαφορους τροπους οποτε ολοι εχουν καθηκον να σταματησουν -απομονωσουν το παιχνιδακι αυτο πριν καταληξει σε σκληροτερο επιπεδο...και δεν θα ειναι επιπεδο σε playstation...

Vassilis ///M
12-05-12, 10:11
Αντικειμενικά τα λένε ορθά και σταράτα. . .
Σε καμία περίπτωση δεν υποστηρίζω τις χιτλερικές απόψεις. . .

Νομίζω κατ'εμέ είναι ειλικρινείς. . .

oldcarskickass
12-05-12, 12:42
"Τώρα που πήραμε το 7%, το 40% είναι εφικτό". ΛοοοΛ !!!



off topic: Το lazer μάλλον ήταν σκραπ. Ο Ευαγγελάτος έχει πάλι τρίχες στα χέρια του.

Μην το γελάς καθόλου.

Σκέψου ότι πήραν 7% με σχεδόν μηδενική προβολή από τα ΜΜΕ, δλδ οι απόψεις τους ακούγονταν έστω και underground και συνήθως με την μέθοδο του χαλασμένου τηλεφώνου, καθότι το αντίπαλο στρατόπεδο είναι πιο οργανωμένο.

Πιστεύω ότι αν γίνουν σύντομα εκλογές το ποσοστό τους θα ανέβει κι άλλο, ειδικά τώρα που οι τρεις πρώτοι είναι ΟΛΟΙ μέσα στο κόλπο και είδαμε και τα χαϊρια του αλέξις.

Nino
12-05-12, 14:15
.................

///M Arios
12-05-12, 15:10
"Λαος που ξεχνα την ιστορια του ειναι καταδικασμενος να την ξαναζησει"
μην μου κλεβεις τις ατακες!!!!!!!!!!!! :whistle::whistle: :thanks:

Κωνσταντίνος
12-05-12, 17:46
Οι άνθρωποι που δειλιάζουν να υπερασπιστούν τα πιστεύω τους, είναι κατάπτυστοι.
Και αυτό ακριβώς έκαναν τα 2 μέλη της χα.
Ενώ είναι φιλοναζί, είναι ο Χίτλερ ήρωας τους, τα απαρνήθηκαν.
Δεν είχαν τα @@ να το παραδεχτούν, για να μη χάσουν το λαικό έρεισμα που απολαμβάνουν.
Αυτοί είναι οι "τσαμπουκάδες" που λέτε ;
Χαχαχαχαχα. Σίσσυ είναι ο Κασιδιάρης και όλοι οι υπόλοιποι και αποδείχθηκε.
Εγώ οι πραγματικοί "παντελονάτοι μάγκες" λένε "είμαι αυτός και αυτά είναι τα πιστεύω μου, σας αρέσουν ή όχι".
Τώρα τα "ο Χίτλερ δεν έχει κριθεί ακόμα" και "καταδικάζουμε κάθε πράξη βίας" στις κάμερες, και απο την άλλη οι εκδηλώσεις μνήμνης στις μέρες γένησης/θανάτου του Χίτλερ (όπως φαίνεται και στο post του Νινο) είναι μια νέα λοιπόν κωλοτούμπα που απέκτησε το καινούργιο μας κοινοβούλιο.
Να τους χαίρόμαστε λοιπόν. Είχαμε τους κλέφτες (όσοι κυβέρνησαν), είχαμε τους άλλους τους κόκκινους νοσταλγούς, του Στάλιν (το ίδιο αν όχι μεγαλύτερο κάθαρμα με τον Χίτλερ), είχαμε κάθε χαζοχαρούμενο καριερίστα πολιτικό, είχαμε μορφονιούς που απο τις νεολαίες βρέθηκαν πρόεδροι κόμματος, αποκτήσαμε τώρα και τους νέους κωλοτούμπες ναζί στην βουλή.
Και διαβάζω και εδώ μέσα τα "ξέρετε εγώ δεν συμφωνώ με όλα, δεν τους ψήφισα, αλλά μπράβο τους" και άλλα τέτοια και εκεί που φουντώνω, ξυπνά η φωνή της λογικής. Η οποία μου λέει : απλούστατα έχουμε το κοινοβούλιο που μας αξίζει. Δεν μας αξίζει τίποτα περσσότερο, τίποτα λιγότερο.



υ.γ ο φασισμός, πολύ πριν την ιδεολογία, ξεκινά σαν τρόπος σκέψης ! thumb

nikos1400
12-05-12, 18:21
.................

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13432&d=1336824657

...Αδολφος Χιτλερ....μονος Του...

...Του... ???

...Του... !!!???
:shok:

:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

nikos1400
12-05-12, 18:25
διαβαστε ρε παιδια δυο λεπτα αυτο που ποσταρε η Ελενη....

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=13545


thumb

Nino
12-05-12, 18:49
...Του... ???

...Του... !!!???
:shok:

:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:


https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13432&d=1336824657




Νίκο έτσι όπως μπήκε το quote φαίνεται σαν αυτο να το έχω γράψει εγω.
Και μόνο το πόστ που εκανα σε αυτο το νήμα για να φανεί η πραγματική σχέση με τους ναζί το βλέπω ως προσωπική φθορά.
Θα παρακαλούσα με κάποιο τροπο να συμπληρωθεί η φωτο που αναφέρει τη φράση.


edit απο BILL007 -> Μπήκε το λίνκ της φωτό ;)

Driver M
12-05-12, 19:01
...Του... ???

...Του... !!!???
:shok:

:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:
Λογικό.
Στο "κόμμα" αυτό ο Χίτλερ θεωρείται ότι ο Θεός για τους πιστούς.

Όποιος διαβάσει ιστορία επίσης, θα δει ότι το εθνικοσοσιαλιστικό κόμμα (NationalsoΖΙalismus), που αργότερα μετετράπη σε δικτατορία του Χίτλερ, έχει πανομοιότυπες απόψεις με τη ΧΑ για όλα τα θέματα.
Μέχρι και για την επιστροφή στη δραχμή (εθνικό νόμισμα), που είπαν και χτες ότι θέλουν οι εκπρόσωποι στον σκαι.
Αλλά όπως είπε ο Κώνσταντίνος, όλα αυτά με αποκορύφωμα τη σχέση τους με το χιτλερισμό δεν θα τα παραδεχτούν ποτέ για να μην χάσουν το έρεισμα που έχουν σε ορισμένους πολίτες.

Με τη δημοσιότητα που παίρνουν όμως, όποιος έχει μάτια βλέπει περί τίνος πρόκειται και προβλέπω στην επόμενη βουλή ότι θα μπουν, αν μπουν, με μικρότερο ποσοστό.
Είναι σαν τα βαμπίρ, όταν βγουν στο φως καίγονται.

aristent
12-05-12, 19:02
...Του... ???

...Του... !!!???
:shok:

:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:


Νίκο έτσι όπως μπήκε το quote φαίνεται σαν αυτο να το έχω γράψει εγω.
Και μόνο το πόστ που εκανα σε αυτο το νήμα για να φανεί η πραγματική σχέση με τους ναζί το βλέπω ως προσωπική φθορά.
Θα παρακαλούσα με κάποιο τροπο να συμπληρωθεί η φωτο που αναφέρει τη φράση.

...προφανεστατα ο Νικος αγανακτησε με το "Του" που θα επρεπε να αναγραφεται με καφαλαιο Τ μονο οταν μιλαει για θεοτητα.....

ιδου και η φωτο:
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13432&d=1336824657

nikos1400
12-05-12, 19:02
Νίκο έτσι όπως μπήκε το quote φαίνεται σαν αυτο να το έχω γράψει εγω.
Και μόνο το πόστ που εκανα σε αυτο το νήμα για να φανεί η πραγματική σχέση με τους ναζί το βλέπω ως προσωπική φθορά.
Θα παρακαλούσα με κάποιο τροπο να συμπληρωθεί η φωτο που αναφέρει τη φράση.

sorry Γιαννη εννοειται δεν εννοουσα πως το ελεγες εσυ.
λαθος μου, αν μπορει καποιος μοντ να κοτσαρει και τη φωτο απο τα γραπτα των ΧΑ-γιτων περι χιτλερ στο οποιο αναφερομαι...

aristent
12-05-12, 19:04
sorry Γιαννη εννοειται δεν εννοουσα πως το ελεγες εσυ.
λαθος μου, αν μπορει καποιος μοντ να κοτσαρει και τη φωτο απο τα γραπτα των ΧΑ-γιτων περι χιτλερ στο οποιο αναφερομαι...

..τους στειλαμε για καφε.....τα ακους μπαουερ?....αντε, δεν βαζω αστερακια!!!

Nino
12-05-12, 19:11
sorry Γιαννη εννοειται δεν εννοουσα πως το ελεγες εσυ.
λαθος μου, αν μπορει καποιος μοντ να κοτσαρει και τη φωτο απο τα γραπτα των ΧΑ-γιτων περι χιτλερ στο οποιο αναφερομαι...

Το ξερω Νικο πως δεν το εννοουσες αλλα αν καποιος δεν εχει παρακολουθησει ολα τα ποστ, ισως δεν αντιληφθει οτι αναφερεσαι σε κειμενο που εχει δημοσιευτει σε προηγουμενο ποστ.

Kostas_1
12-05-12, 19:12
Τι φωναζετε ωρε? οριστε τοφτιαξα

aristent
12-05-12, 19:18
Τι φωναζετε ωρε? οριστε τοφτιαξα

...λαδια του αλλαξες?

oldcarskickass
12-05-12, 21:48
Ρε παιδιά ΟΚ, αρκετά με την ΧΑ γιατί έχω βαρεθεί να ακούω προπαγάνδα.

Ο Στάλιν και το ΚΚΕ ΕΙΝΑΙ το ίδιο ΑΚΡΙΒΩΣ πράγμα. δεν είδα κανένα ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ να λέει για τους ΚΚΕδες και τι έκαναν.

Και αν οι άθλιοι κασιδιάρης και ο άλλος ο χοντρός ΑΠΕΤΑΞΑΝ στον αέρα τον χίτλερ ο κ@λ@γερός ο μαϊλης απέφευγε ΣΥΝΕΧΕΙΑ την ερώτηση του κασιδιάρη αν αποτάσσει ο ίδιος τα εγκλήματα του Στάλιν.

Και αν βαριέστε να ανοίξετε κανά βιβλίο δείτε στο wiki
https://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Stalin#Pact_with_Hitler

Δλδ τώρα τι θα κάνουμε θα συζητάμε ΜΟΝΟ για την ΧΑ και ΟΧΙ για το ΚΚΕ;

Το οποίο μάλιστα είναι στην Βουλή και το ΜΟΝΟ ΝΑΙ που λέει είναι για τις αυξήσεις των βουλευτικών αποζημιώσεων. Και αν θυμάμαι καλά την συμφωνία με την Ρωσσία την έσπασε ο χίτλερ και όχι ο θεός των κομμουνιστών (ο στάλιν).

ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ με το παρελθόν και δείτε το ΜΕΛΛΟΝ, ή αν θέλετε να δείτε το παρελθόν δείτε το σωστά.

Δείτε τι έκανε το ΚΚΕ στο Πέραμα και στα ναυπηγεία, δείτε τι κατάφερε με τις << προειδοποιητικές >> του απεργίες.

Στην τελική αν έχετε τα @@ (που αμφιβάλλω αν τα έχετε γιατί το 90% των ΚΚΕδων είναι ήδη διορισμένοι κάπου στο Δημόσιο, κατά συνέπεια και στην παιδεία και μπορούν και διαμορφώνουν συνειδήσεις όπως αντίστοιχα κάνουν και οι ρασοφόροι υμνητές του γιού του μαραγκού) ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ τα 440.000 άτομα που ψήφισαν ΧΑ όπως αντίστοιχα σέβαστε και τους άλλους τυφλούς που ψήφισαν ΚΚΕ.

Αφήστε το ασυνείδητα κατευθυνόμενο μίσος σας και επικεντρωθείτε σε κάτι παραγωγικό και ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ και καταλάβετε ότι είτε η ΧΑ είτε το ΚΚΕ είτε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ άλλο κόμμα αναλάβει την εξουσία με τέτοια νοοτροπία δεν σωζόμαστε ούτε σε 500χρόνια. Διαμορφώστε τα παιδιά σας να μην συγχωρούν λάθη που κάνατε εσείς, δείξτε τους την αληθινή ιστορία, ΟΧΙ αυτή που διδάσκουν, γιατί από όσο βλέπω και από τα φόρουμ τα αυτοκινητιστικά στην τελική αυτοί που κάνουν ΝΟΜΙΜΑ την καύλα τους είναι συτοί στο εξωτερικό.-
Είναι το ΙΔΙΟ και το αυτό.-

Skyline_IS
12-05-12, 22:06
H X.A σε καποιες αποψεις τις με βρισκει συμφωνο αλλα δεν μπορω να ψηφισω/αποδεχθω μια πολιτικη παραταξη που ασπαζεται τους ναζι..

Και το ΚΚΕ στην ιδια μοιρα με την Χ.Α απλα εκει δεν βλεπω να τα ενοχλει τα ΜΜΕ.

oldcarskickass
12-05-12, 22:11
Δεν ξέρω ίσως τώρα που τα ξαναδιαβάζω ίσως προσβάλλετε κάποιος από τα λεγόμενά μου, ζητώ συγνώμη, αλλά είμαι πηγμένος πάνω από το λαιμό, είναι καταστάσεις που - ίσως - δεν μπορώ να διαχειριστώ, αλλά βλέπω ότι παίζεται ένα ΟΛΟΚΛΗΡΟ πανηγύρι με έπαθλο την καθημερινότητά μας και τρελαίνομαι.

Nino
12-05-12, 22:18
Λευτερη αν ανοιξει κανα thread για το κκε που τελικα ολα ειναι πιθανα σε αυτο το φορουμ θα σου γραψω εγω ποιο ηταν το κκε και τι σκατοπροδοτικο ρολο επαιξε στη νεοτερη ιστορια της Ελλαδος καθως και γιατι τραβαμε αυτα που τραβαμε με το ονομα των σκοπιων τωρα.
Βλεπεις σε ολο τον κοσμο την ιστορια την γραφουν οι νικητες εκτος απο την Ελλαδα.
Εγω λοιπον που καταγομαι απο ενα μερος που εζησε την πραγματικη ιστορια και τον εμφυλιο πολεμο,γνωριζω πολυ καλα ολα αυτα που περιτεχνα αποκρυφτηκαν και οι περισσοτεροι ισως και εσυ δεν εχετε την παραμικρη ιδεα,γιατι στα βιβλια δεν γραφτηκαν ποτε ουτε τα παιδομαζωματα ουτε... τεσπα δεν εχει νοημα.
Ουτε ο χωρος ουτε ο χαρακτηρας του ειναι καταλληλα για τετοιες συζητησεις.

υγ. Λευτερη δεν απευθυνομαι σε σενα αλλα οποιος δεν ειναι ακροδεξιος αυτο αυτοματως δεν τον κατατασσει οτι ειναι αριστερος!!

Stathis
12-05-12, 22:23
τελικα ολα ειναι πιθανα σε αυτο το φορουμ
δεν μου αρεσει αυτο γιαννη.

οταν γινονται παρατησεις, σβηνονται ποστς, κλειδωνουν θεματα, ωστε να τηρηθουν οι κανονες, δεν αρεσει. ειναι χουντα, φεουδαρχικο συστημα και λοιπες ανοησιες.
οταν ειναι ολα ελευθερα, γραφετε οτι θελετε, τα χωνετε, βριζεστε και μεταξυ σας πολλες φορες, παλι δεν αρεσει!

καλα παμε...

race850i
12-05-12, 22:25
Αλιμονο σε μια χωρα που αποκτα στενομυαλους και ξενοφοβους Πολιτικους οπως ειναι οι Εκπροσωποι της Χ.Α.

Σεβονται τον νομο μεχρι να παρουν την εξουσια και να τον αλλαξουν στα δικα τους μετρα και σταθμα !

Και τοτε ΑΛΟΙΜΟΝΟ μας!!!

PANOS-E60
12-05-12, 22:26
Εγώ Στάθη κατάλαβα το αντίθετο από αυτό που κατάλαβες εσύ στο ποστ του Γιάννη. Εκπλήσσεται ευχάριστα που αφήνετε ανοιχτή την πολιτική συζήτηση.

Θα μας πει ο ίδιος ποιος κατάλαβε σωστά.

oldcarskickass
12-05-12, 22:26
Και σε εμένα να απευθύνεσαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν αλλάζει κάτι, έχω μειώσει αρκετά τον ευατό μου, και ΕΠΙΔΙΩΚΩ την οποιαδήποτε κριτική ως μέσο αυτοδιάγνωσης.

Το θέμα είναι να έχουμε τα μάτια τα αυτιά μας και κυρίως το μυαλό μας ανοιχτό, τα βέλη μου ΔΕΝ πεφτουν στο ΚΚΕ, αυτό και η ΧΑ ΚΑΛΑ κάνουν την δουλειά τους, εκεί που βγαίνω έξω από τα ρούχα μου (και δεν είναι και το καλύτερο θέαμα) είναι το γιατί ΕΜΕΙΣ ο κοινός κόσμος, ο κάθε ένας και κάθε μια γιατί αφήνει τον ευατό του να παρασυρθεί.

Δεν θα ξαναγράψω στο παρών νήμα, εξοργίζομαι, όχι με τα πρόσωπα αλλά με τις καταστάσεις, που πέφτουν σαν πυρηνικές γύρω μας κάθε μέρα (και κάθε λεπτό) και καθόμαστε και ασχολιόμαστε με το τι είπε και τι έκανε η ΧΑ, και στο μεταξύ χάνονται ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ώρες ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗΣ διακυβέρνησης.

ΧΙΛΙΑ ευχαριστώ ΟΠΟΙΟΝ ξόδεψε έστω και μισό δευτερόλεπτο από τη ζωή του για να μου δώσει αυτό το βήμα.

spar@
12-05-12, 22:41
https://www.youtube.com/watch?v=cglzLpLKfno


https://www.youtube.com/watch?v=Vx0XmSPy_bg

ποιο επαιξε περισσοτερο>>??????
τεσπα και εγω το κοβω γιατι σε λιγο θα με βγαλετε Χρυσαυγιτη.... ηδη ακουσα οτι κανω κοπλιμεντα (δεν με πειραξε), το μονο που μου την σπαει ειναι το κουκλοθεατρο των μμε!

katsaraios
12-05-12, 22:46
https://www.youtube.com/watch?v=cglzLpLKfno

!

ψιτ γιατι με βριζεις ρε φιλαρακο??

Εσυ εισαι κρυφοκουμουνοπασοκακι ετοιμαζεσαι για μεγαλο βολεμα στην αμερικα και ριχνεις σποραδικα ανεμους διχονοιας στο φορουμ ,αλλα θα σε φτιαξω εγω την Τεταρτη με τον Παοκ ,αφησες και μουσι να μας το παιζεις βελουχιωτης:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

gnx
12-05-12, 22:47
Το κοπλιμέντο βρε παπ@ρα το έγραψα στα πλαίσια της λειτουργίας σου ως threadfucker

spar@
12-05-12, 22:53
Το κοπλιμέντο βρε παπ@ρα το έγραψα στα πλαίσια της λειτουργίας σου ως threadfucker

γιατι ρεε με πειραξε????
αλλα αυτο που ειπες εχει περασει απ το μυαλο πολλων...αχχααχαχαχαχαχ
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


https://www.youtube.com/watch?v=uw3qx7-LCGk&feature=related

ρε σεις υπηρχαν κρατητηρια το 2004 στην Αμυγδαλεζα???
καλα δειτε το...ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΝ ΧΩΡΑ!

Kostas_1
13-05-12, 10:40
Παιδες να θυμομαστε παντα, οτι ο γραπτος (και βιαστικός οπως συνηθως γινεται ) προκαλει παρερμηνειες και παρεξηγησεις.

Z4 DCT
13-05-12, 10:44
Παιδες να θυμομαστε παντα, οτι ο γραπτος (και βιαστικός οπως συνηθως γινεται ) προκαλει παρερμηνειες και παρεξηγησεις.

Αντε ντε!!!! πες τα !!!! που όλο μου λέτε οτι βρίζω:shok:....εγώ!!!!......ειμαι άγιος!!!

nikos1400
13-05-12, 10:49
Αντε ντε!!!! πες τα !!!! που όλο μου λέτε οτι βρίζω:shok:....εγώ!!!!......ειμαι άγιος!!!

https://3.bp.blogspot.com/_aGkZnoXVYlg/Sv3b_6JUC8I/AAAAAAAACKM/e5R2l5vV5F4/s400/%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%82+%CE%B9%CF%89%CE%B1% CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%82.jpg
ποιος εισαι? ο Αγιος Ιωαννης ο Βρωμοστομος ??
:th_Laie_67-1:

Z4 DCT
13-05-12, 10:50
https://3.bp.blogspot.com/_aGkZnoXVYlg/Sv3b_6JUC8I/AAAAAAAACKM/e5R2l5vV5F4/s400/%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%82+%CE%B9%CF%89%CE%B1% CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%82.jpg
ποιος εισαι? ο Αγιος Ιωαννης ο Βρωμοστομος ??
:th_Laie_67-1:

Ο Ρώσος:original::original:

A8hnaios
15-05-12, 11:09
https://www.youtube.com/watch?v=HrbmFhqHK_8



https://www.youtube.com/watch?v=Um3BqgOwAIE

Stathis
15-05-12, 12:44
μια χαρα τα ειπε ο ανθρωπος, αλλα δεν θα σταθω σε αυτον.
θα σταθω στο δημοσιογραφο, τον οποιο δεν συμπαθουσα στο παρελθον.
θεωρω οτι χειρίστηκε αψογα το θεμα, χωρις αιχμες, με σοβαροτητα και αντικειμενικοτητα, αποφευγοντας προσπαθεια γελοιοποίησης, δαιμονοποιησης κλπ, του καλεσμενου του.
εμενα με κερδισε με τη συμπεριφορα του (ο θεοδωρακης).

Vassilis ///M
15-05-12, 16:08
https://www.youtube.com/watch?v=0Yj5RV46lHo&feature=relmfu

Ακούστε πως χειρίζεται την ελληνική γλώσσα!!!!
Αποδεδειγμένα φαίνετε το επίπεδο μόρφωσής του...
Είναι άνθρωπος που αντιπροσωπεύει την σημερινή νεολαία ή ένα μεγάλο μέρος αυτής....

Υ.Γ. :Δεν είμαι Χρυσαυγίτης αλλά θα ήθελα η επόμενη κυβέρνηση να απαρτίζεται απο τέτοιου είδους άτομα...

Driver M
15-05-12, 16:18
https://www.youtube.com/watch?v=0Yj5RV46lHo&feature=relmfu

Ακούστε πως χειρίζεται την ελληνική γλώσσα!!!!
Αποδεδειγμένα φαίνετε το επίπεδο μόρφωσής του...
Είναι άνθρωπος που αντιπροσωπεύει την σημερινή νεολαία ή ένα μεγάλο μέρος αυτής....

Υ.Γ. :Δεν είμαι Χρυσαυγίτης αλλά θα ήθελα η επόμενη κυβέρνηση να απαρτίζεται απο τέτοιου είδους άτομα...
Εγώ πάλι θα ήθελα τέτοια άτομα να μην περνούν ούτε καν έξω απ'τη βουλή.

https://www.iefimerida.gr/node/49653

oldcarskickass
15-05-12, 17:30
Εγώ πάλι θα ήθελα τέτοια άτομα να μην περνούν ούτε καν έξω απ'τη βουλή.

https://www.iefimerida.gr/node/49653

Μα αυτό που λες δεν είναι λίγο οξύμωρο;

Δλδ χρησιμοποιείς μεθόδους που σε αυτόν κατακρίνεις.

Driver M
15-05-12, 17:32
Μα αυτό που λες δεν είναι λίγο οξύμωρο;

Δλδ χρησιμοποιείς μεθόδους που σε αυτόν κατακρίνεις.
Δηλαδή?

Δεν μπορώ να έχω άποψη για το ποιους θέλω και ποιους όχι στη βουλή?

Stathis
15-05-12, 17:36
Δεν μπορώ να έχω άποψη για το ποιους θέλω και ποιους όχι στη βουλή?

αυτος μπορει να εχει αποψη?

Driver M
15-05-12, 17:44
αυτος μπορει να εχει αποψη?
Ο Κασιδιάρης?
Προφανώς.
Ακόμα και το να εκθειάζεις έναν παγκόσμιο μακελάρη είναι άποψη και αφού ο άρειος πάγος δεν έχει απαγορεύσει σε τέτοιες οργανώσεις με τέτοιες απόψεις να κατεβαίνουν στις εκλογές, τότε οι απόψεις αυτές είναι δυστυχώς και νόμιμες.

Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δε μπορώ να μη διαφωνώ και να μην θέλω τέτοια άτομα στο κοινοβούλιο.

spar@
15-05-12, 17:44
Εγώ πάλι θα ήθελα τέτοια άτομα να μην περνούν ούτε καν έξω απ'τη βουλή.

https://www.iefimerida.gr/node/49653

δλδ αν τον λεγανε Ωχρα δεν θα ειχε βαλει ο Μιχαλολιακος κανεναν αλλον βουλευτη...

oldcarskickass
15-05-12, 17:44
Εγώ πάλι θα ήθελα τέτοια άτομα να μην περνούν ούτε καν έξω απ'τη βουλή.

https://www.iefimerida.gr/node/49653


Μα αυτό που λες δεν είναι λίγο οξύμωρο;

Δλδ χρησιμοποιείς μεθόδους που σε αυτόν κατακρίνεις.


Δηλαδή?

Δεν μπορώ να έχω άποψη για το ποιους θέλω και ποιους όχι στη βουλή?


Δεν είπα εγώ ότι απαγορεύεται να έχεις άποψη.

Υπονοείς ότι το λέει αυτός και μετά χρησιμοποιείς δικές του απόψεις για να του απαγορέψεις την είσοδο στο σύστημά σου.

Driver M
15-05-12, 17:52
Δεν είπα εγώ ότι απαγορεύεται να έχεις άποψη.

Υπονοείς ότι το λέει αυτός και μετά χρησιμοποιείς δικές του απόψεις για να του απαγορέψεις την είσοδο στο σύστημά σου.
Δεν είναι δικό μου το σύστημα, το κάθε άλλο.
Αν ήταν μάλιστα θα ήταν εντελώς διαφορετικό.

Ούτε απαγόρευσα την είσοδο σε κανένα.
Είπα προσωπικά την άποψή μου που φυσικά και βασίζεται στις απόψεις του ατόμου αυτού.
Δεν κρίνω φάτσα, ούτε χρώμα, ούτε σωματοδομή, χαρακτήρες και αντιλήψεις κρίνω με μοναδική ένδειξη τις απόψεις που εκφέρει ο καθένας.
Όπως θεωρώ ότι (θα έπρεπε να) κάνουν όλοι, τουλάχιστον οι μη ρατσιστές.

Ακόμα δεν καταλαβαίνω που είναι το μεμπτό.

Driver M
15-05-12, 17:58
δλδ αν τον λεγανε Ωχρα δεν θα ειχε βαλει ο Μιχαλολιακος κανεναν αλλον βουλευτη...
Η θα του'βγαζε καλλιτεχνικό.
:hystericalbs1:

oldcarskickass
15-05-12, 18:07
Δεν είναι δικό μου το σύστημα, το κάθε άλλο.
Αν ήταν μάλιστα θα ήταν εντελώς διαφορετικό.

Ούτε απαγόρευσα την είσοδο σε κανένα.
Είπα προσωπικά την άποψή μου που φυσικά και βασίζεται στις απόψεις του ατόμου αυτού.
Δεν κρίνω φάτσα, ούτε χρώμα, ούτε σωματοδομή, χαρακτήρες και αντιλήψεις κρίνω με μοναδική ένδειξη τις απόψεις που εκφέρει ο καθένας.
Όπως θεωρώ ότι (θα έπρεπε να) κάνουν όλοι, τουλάχιστον οι μη ρατσιστές.

Ακόμα δεν καταλαβαίνω που είναι το μεμπτό.

Πουθενά δεν είναι το μεμπτό.

Δεν κρίνεις με βάση τα δικά τους κριτήρια αλλά κρίνεις με τα δικά σου, τα οποία είναι σεβαστά. Δλδ δεν είσαι σωματικά ρατσιστής αλλά ιδεολογικά, αυτό μου λες.

Το δημοκρατικό σύστημα ΠΡΕΠΕΙ να αποδέχεται την πλειοψηφία όσο πικρή και να είναι, από την στιγμή που ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ ότι δεν μπορούμε να το διαχειριστούμε αυτό το πράγμα βρισκόμαστε σε τέτοια χάσματα.

Δλδ μας (δε μιλάω για εσένα συγκεκριμένα) πείραξε η βελόνα (7% ΧΑ) η οποία μπήκε για τον χ,ψ,ω λόγο και όχι το ΠΑΛΟΥΚΙ που είναι στον κ@λ@ μας τόσα χρόνια.

Αντίστοιχες απόψεις έχει εφαρμόσει ρε παιδιά μέχρι το 89 η ΕΣΣΔ.

Αντίστοιχο σύστημα εφαρμόζει τώρα η Κίνα.

Γιατί ΔΕΝ πέφτει το μένος που εμφανίζεται στην ΧΑ και στο ΚΚΕ; Δεν μπορώ να το καταλάβω. Το οποίο είναι μάλιστα και μέγιστη βδέλλα ελληνικών φόρων, όπως άλλωστε όλα τα κόμματα.

S8N
15-05-12, 18:19
Ο γιος του Βούτση, βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, συνελήφθη για ένοπλη ληστεία.

Στην κόρη του Δραγασάκη, βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, «έχουν απαγγελθεί κατηγορίες για αγορά, κατοχή και πώληση ναρκωτικών ουσιών κατΆ εξακολούθηση, κατοχή όπλων με σκοπό τη διάθεσή τους σε τρίτους με σκοπό τη διάπραξη κακουργήματος και συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση».

Θέλετε να μιλήσουμε για τις καταστροφές τον Δεκέμβρη του 2008 ή για το έγκλημα στη Marfin της Σταδίου? Αλλά ξέχασα, αυτά ήταν προβοκάτσιες.

Μετά σας φταίει ο Κασιδιάρης...

Driver M
15-05-12, 18:21
Πουθενά δεν είναι το μεμπτό.

Δεν κρίνεις με βάση τα δικά τους κριτήρια αλλά κρίνεις με τα δικά σου, τα οποία είναι σεβαστά. Δλδ δεν είσαι σωματικά ρατσιστής αλλά ιδεολογικά, αυτό μου λες.

Το δημοκρατικό σύστημα ΠΡΕΠΕΙ να αποδέχεται την πλειοψηφία όσο πικρή και να είναι, από την στιγμή που ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ ότι δεν μπορούμε να το διαχειριστούμε αυτό το πράγμα βρισκόμαστε σε τέτοια χάσματα.

Δλδ μας (δε μιλάω για εσένα συγκεκριμένα) πείραξε η βελόνα (7% ΧΑ) η οποία μπήκε για τον χ,ψ,ω λόγο και όχι το ΠΑΛΟΥΚΙ που είναι στον κ@λ@ μας τόσα χρόνια.

Αντίστοιχες απόψεις έχει εφαρμόσει ρε παιδιά μέχρι το 89 η ΕΣΣΔ.

Αντίστοιχο σύστημα εφαρμόζει τώρα η Κίνα.

Γιατί ΔΕΝ πέφτει το μένος που εμφανίζεται στην ΧΑ και στο ΚΚΕ; Δεν μπορώ να το καταλάβω. Το οποίο είναι μάλιστα και μέγιστη βδέλλα ελληνικών φόρων, όπως άλλωστε όλα τα κόμματα.
Λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να παρακολουθήσω το διάλογο αυτό.

Πρώτον γιατί θεωρώ αστείο να λέγεται κάποιος ρατσιστής ιδεών επειδή απλά, και μάλιστα για δεκάδες εμπεριστατωμένους λόγους, διαφωνεί με κάτι, εν προκειμένω με παραστρατιωτικού τύπου οργανώσεις που περιέχουν εκτός των άλλων και πρόδηλους νοσταλγούς του χιτλερισμού.

Και προφανώς με τα κριτήριά μου κρίνω.
Με τα κριτήρια του Κασιδιάρη θα έπρεπε να κρίνω?
Αν ήταν έτσι τότε θα έπρεπε να έχουμε πολλαπλές προσωπικότητες και να μην έχουμε διαφορετική άποψη με κανένα.

Από εκεί και πέρα, ο μηδενισμός και ο συμψηφισμός είναι πέρα για πέρα φασιστική νοοτροπία.
Δηλαδή επειδή με ενοχλεί το σημερινό κατεστημένο (το οποίο όποιος διαβάζει τα ποστ μου ακόμα και στο φόρουμ αυτό μπορεί να καταλάβει αν ισχύει ή όχι) σημαίνει ότι δεν πρέπει να με ενοχλεί η ΧΑ? Η το αντίθετο?
Με ποια λογική του παραλόγου?
Και τα 2 με ενοχλούν, το καθένα για διαφορετικό λόγο.
Φυσικά και η αλλαγή της πολιτικής κατάστασης είναι πολύ πιο σημαντική από φαινόμενα τύπου ΧΑ, αλλά το τόπικ εδώ δε μιλά ούτε για την γενικότερη κατάσταση της χώρας ούτε για το ΚΚΕ, μιλά για τη ΧΑ.

Ανοίξτε ένα τόπικ για το ΚΚΕ ή για όποιο άλλο κόμμα θέλετε να γράψουν κι εκεί όσοι θέλουν τι πιστεύουν.

Αν είναι δυνατόν όμως να κατηγορούμαστε γιατί μας ενοχλεί η ΧΑ και όχι κάποιοι άλλοι, λες και πρέπει παντού να λέμε όλα όσα μας ενοχλούν στον πλανήτη για να γράψουμε επικριτική άποψη για κάτι.
Εγώ συμψηφισμούς δεν κάνω, καταδικάζω μεμονωμένα αυτό με το οποίο διαφωνώ κάθε φορά.

Αυτοί που συμψηφίζουν είναι κατά κανόνα αυτοί που, έστω κι έμμεσα, δικαιολογούν.

Kostas_1
15-05-12, 18:26
Παιδια δυνατος ο διαλογος, αλλα λιγο προσοχη μην ξεφυγουμε λογω εκφρασεων που ο βιαστικος γραπτος λογος δημιουργει....

oldcarskickass
15-05-12, 18:35
Λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να παρακολουθήσω το διάλογο αυτό.

Πρώτον γιατί θεωρώ αστείο να λέγεται κάποιος ρατσιστής ιδεών επειδή απλά, και μάλιστα για δεκάδες εμπεριστατωμένους λόγους, διαφωνεί με κάτι, εν προκειμένω με παραστρατιωτικού τύπου οργανώσεις που περιέχουν εκτός των άλλων και πρόδηλους νοσταλγούς του χιτλερισμού.

Και προφανώς με τα κριτήριά μου κρίνω.
Με τα κριτήρια του Κασιδιάρη θα έπρεπε να κρίνω?
Αν ήταν έτσι τότε θα έπρεπε να έχουμε πολλαπλές προσωπικότητες και να μην έχουμε διαφορετική άποψη με κανένα.

Από εκεί και πέρα, ο μηδενισμός και ο συμψηφισμός είναι πέρα για πέρα φασιστική νοοτροπία.
Δηλαδή επειδή με ενοχλεί το σημερινό κατεστημένο (το οποίο όποιος διαβάζει τα ποστ μου ακόμα και στο φόρουμ αυτό μπορεί να καταλάβει αν ισχύει ή όχι) σημαίνει ότι δεν πρέπει να με ενοχλεί η ΧΑ? Η το αντίθετο?
Με ποια λογική του παραλόγου?
Και τα 2 με ενοχλούν, το καθένα για διαφορετικό λόγο.
Φυσικά και η αλλαγή της πολιτικής κατάστασης είναι πολύ πιο σημαντική από φαινόμενα τύπου ΧΑ, αλλά το τόπικ εδώ δε μιλά ούτε για την γενικότερη κατάσταση της χώρας ούτε για το ΚΚΕ, μιλά για τη ΧΑ.

Ανοίξτε ένα τόπικ για το ΚΚΕ ή για όποιο άλλο κόμμα θέλετε να γράψουν κι εκεί όσοι θέλουν τι πιστεύουν.

Αν είναι δυνατόν όμως να κατηγορούμαστε γιατί μας ενοχλεί η ΧΑ και όχι κάποιοι άλλοι, λες και πρέπει παντού να λέμε όλα όσα μας ενοχλούν στον πλανήτη για να γράψουμε επικριτική άποψη για κάτι.
Εγώ συμψηφισμούς δεν κάνω, καταδικάζω μεμονωμένα αυτό με το οποίο διαφωνώ κάθε φορά.

Αυτοί που συμψηφίζουν είναι κατά κανόνα αυτοί που, έστω κι έμμεσα, δικαιολογούν.

καταρχάς ΔΕΝ είσαι ο μόνος που τον ενοχλεί η ΧΑ. Ένα αυτό.

Δεύτερον το πολίτευμά μας είναι δημοκρατία και οφείλεις ΟΠΩΣ και εγώ να σέβεσαι τους εκλεγμένους αντιπροσώπους, δυστυχώς.

Εγώ αυτό που με εκνευρίζει είναι η όψιμη οργή ενάντια στην ΧΑ και σε κατηγορίες που νόμιμα ΔΕΝ μπορούν να της προσάψουν και επίσης το κόλλημα των δημοσιογράφων να ρωτάνε ΣΥΝΕΧΕΙΑ αν είναι νοσταλγοί του Χίτλερ, ενώ οι ίδιοι έχουν απαντήσει επανηλημένα.

Επίσης θεωρώ τραγικό (και καθόλου τυχαίο) ότι έχουμε μπει στο τρυπάκι να σχολιάζουμε το ΑΝ και το κατά πόσο αξίζει να είναι η ΧΑ στην Βουλή όταν έχουμε καταπιεί ολόκληρα ποτάμια ψεμμάτων κωλοτούμπων και προδοσιών.

Αλλά βλέπεις σε κάτι που είναι παγκόσμια γνωστό πετάμε κοπριά άνετα.

Επίσης εσύ μηδενίζεις την γνώμη της ΧΑ λέγοντας ότι δεν θα την ήθελες καθόλου στη Βουλή (ούτε καν να περνάει απέξω).

Εσύ δλδ κρίνεις ότι όλα από αυτά που λένε οι ΧΑ είναι λάθος;

Δεν βρίσκεις κανένα κοινό της ΧΑ με άλλα πολιτικά κόμματα;

Επίσης βλέπεις τα κανάλια να ασχολούνται με το ίδιο μένος με τα υπόλοιπα κόμματα όσο ασχολούνται με την ΧΑ;

Προσωπικά, αν υπήρχε, και ο Διάβολος ο ίδιος να μπορούσε να μπει στην Βουλή θα τον έβαζα.

Ο τρόπος για να βγει η ΧΑ από την Βουλή όπως και το ΚΚΕ και όλα τα υπόλοιπα (για εμένα αυτά είναι τα 2 χειρότερα) σκατοκόμματα δεν είναι αυτός που λες, απλά και μόνο γιατί ανεβάζει την ένταση και δίνει, όπως τώρα σε εμένα, πάτημα έστω για συζήτηση.

Αν είχαμε την ΠΑΙΔΕΙΑ να ψηφίζουμε σωστά δεν θα το συζητούσαμε καν, όχι γιατί δεν θα έμπαινε στην βουλή αλλά γιατί ΚΚΕ και ΧΑ δεν θα υπήρχαν ούτε σαν σκέψη.

spar@
15-05-12, 18:50
Ο γιος του Βούτση, βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, συνελήφθη για ένοπλη ληστεία.

Στην κόρη του Δραγασάκη, βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, «έχουν απαγγελθεί κατηγορίες για αγορά, κατοχή και πώληση ναρκωτικών ουσιών κατΆ εξακολούθηση, κατοχή όπλων με σκοπό τη διάθεσή τους σε τρίτους με σκοπό τη διάπραξη κακουργήματος και συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση».

Θέλετε να μιλήσουμε για τις καταστροφές τον Δεκέμβρη του 2008 ή για το έγκλημα στη Marfin της Σταδίου? Αλλά ξέχασα, αυτά ήταν προβοκάτσιες.

Μετά σας φταίει ο Κασιδιάρης...


https://www.youtube.com/watch?v=V6C76HPmhOg

spar@
15-05-12, 18:52
κατι τελευταιο επειδη ανοιξε το θεμα και με την μαρφιν...
οι δημοσιογραφοι ρωτανε συνεχεια για τους φουρνους των ναζι... κλπ, για τους φουρνους του Πασοκ-Νδ δεν θα μιλησει κανεις?
ο καθενας εχει τις ιδεες του... κοιταχτε τι ψηφισατε γενικα και μην κρινετε τα αλλα κομματα...
το καθε κομμα εχει τα χαλια του εε κρινεται τα χαλια αυτων που υποστηριζετε!

Stathis
15-05-12, 18:56
κατι τελευταιο επειδη ανοιξε το θεμα και με την μαρφιν...
οι δημοσιογραφοι ρωτανε συνεχεια για τους φουρνους των ναζι... κλπ, για τους φουρνους του Πασοκ-Νδ δεν θα μιλησει κανεις?
να μιλησω εγω. ειναι απαραδεκτοι.

προτεινω κατα σειρα:
απολλωνιο
βενετη
χωριατικο
στεργιου
τσανο

υπηρχε και ο eric kayser μακραν ο καλυτερος ολων, αλλα εκλεισε δυστυχως...

Driver M
15-05-12, 18:56
καταρχάς ΔΕΝ είσαι ο μόνος που τον ενοχλεί η ΧΑ. Ένα αυτό.

Δεύτερον το πολίτευμά μας είναι δημοκρατία και οφείλεις ΟΠΩΣ και εγώ να σέβεσαι τους εκλεγμένους αντιπροσώπους, δυστυχώς.

Εγώ αυτό που με εκνευρίζει είναι η όψιμη οργή ενάντια στην ΧΑ και σε κατηγορίες που νόμιμα ΔΕΝ μπορούν να της προσάψουν και επίσης το κόλλημα των δημοσιογράφων να ρωτάνε ΣΥΝΕΧΕΙΑ αν είναι νοσταλγοί του Χίτλερ, ενώ οι ίδιοι έχουν απαντήσει επανηλημένα.

Επίσης θεωρώ τραγικό (και καθόλου τυχαίο) ότι έχουμε μπει στο τρυπάκι να σχολιάζουμε το ΑΝ και το κατά πόσο αξίζει να είναι η ΧΑ στην Βουλή όταν έχουμε καταπιεί ολόκληρα ποτάμια ψεμμάτων κωλοτούμπων και προδοσιών.

Αλλά βλέπεις σε κάτι που είναι παγκόσμια γνωστό πετάμε κοπριά άνετα.

Επίσης εσύ μηδενίζεις την γνώμη της ΧΑ λέγοντας ότι δεν θα την ήθελες καθόλου στη Βουλή (ούτε καν να περνάει απέξω).

Εσύ δλδ κρίνεις ότι όλα από αυτά που λένε οι ΧΑ είναι λάθος;

Δεν βρίσκεις κανένα κοινό της ΧΑ με άλλα πολιτικά κόμματα;

Επίσης βλέπεις τα κανάλια να ασχολούνται με το ίδιο μένος με τα υπόλοιπα κόμματα όσο ασχολούνται με την ΧΑ;

Προσωπικά, αν υπήρχε, και ο Διάβολος ο ίδιος να μπορούσε να μπει στην Βουλή θα τον έβαζα.

Ο τρόπος για να βγει η ΧΑ από την Βουλή όπως και το ΚΚΕ και όλα τα υπόλοιπα (για εμένα αυτά είναι τα 2 χειρότερα) σκατοκόμματα δεν είναι αυτός που λες, απλά και μόνο γιατί ανεβάζει την ένταση και δίνει, όπως τώρα σε εμένα, πάτημα έστω για συζήτηση.

Αν είχαμε την ΠΑΙΔΕΙΑ να ψηφίζουμε σωστά δεν θα το συζητούσαμε καν, όχι γιατί δεν θα έμπαινε στην βουλή αλλά γιατί ΚΚΕ και ΧΑ δεν θα υπήρχαν ούτε σαν σκέψη.
Εγώ τη σέβομαι απόλυτα τη δημοκρατία.
Γι'αυτό δεν θέλω τη ΧΑ που υμνεί δικτατορίες, φασιστικά καθεστώτα και γενικά δείχνει ότι συμμετέχει στη δημοκρατία επειδή δε μπορεί να την ανατρέψει (βλέπε δηλώσεις Κασιδιάρη στο Σρόιτερ κλπ), ότι έκανε κι ο Χίτλερ αρχικά.
Και αν και όπως είπα δεν μου αρέσουν οι συμψηφισμοί, και το ΚΚΕ δεν είναι υπέρ της δημοκρατίας και το'χει δηλώσει επανειλημμένα.
Είναι υπέρ της λαϊκής κυριαρχίας όπως το ίδιο λέει.

Επίσης, επειδή μου λες αν βρίσκω κοινά στη ΧΑ με κάποιο άλλο κόμμα.
Θα σου πω πως ναι, αρκετά κιόλας.
Και πάλι με το ΚΚΕ, από τους "γενικούς γραμματείς" που έχουν σαν ηγέτες, μέχρι το εθνικό νόμισμα και την επιστροφή στη δραχμή.
Δεν εξισώνω τα κόμματα αυτά, ωστόσο κοινά της ΧΑ με άλλο κόμμα δεν μπορώ να βρω. Ούτε καν με τον Καρατζαφέρη.

Ως προς το μένος, προς τη ΧΑ δεν υπάρχει, τουλάχιστον τις τελευταίες μέρες.
Πιο πολύ σαν φολκλόρ παράσταση τους αντιμετωπίζουν για να κάνουν τηλεθέαση, παρά ως πραγματικούς συμμετέχοντες στο κοινοβούλιο.
Το μένος το πραγματικό είναι κυρίως ως προς το ΣΥΡΙΖΑ και μετά ως προς τον Καμμένο.
Γιατί αυτούς φοβούνται και είναι οι μόνοι που έχουν τη δύναμη να τους ανατρέψουν (τους πρασινομπλέ), δεν τους νοιάζουν ούτε αυτοί που θεωρούν όλους τους ξένους παράνομους και βγαίνουν παγανιά για να καθαρίσουν περιοχές, ούτε αυτούς που λένε όχι σε όλους και σε όλα και έχουν δηλώσει ότι "δεν θέλουμε να κυβερνήσουμε για να μη βοηθήσουμε το δικομματισμό να ανασυνταχθεί".

Και προφανώς δεν είναι όλα όσα λέει η ΧΑ λάθος.
Πρέπει να είσαι εντελώς μεροληπτικός και "μύωπας" για να θεωρείς ότι οποιαδήποτε παράταξη έχει σε όλα λάθος.
Απλά όταν υπάρχουν σημαντικά θέματα τα οποία σε βρίσκουν κάθετα αντίθετο, τότε πολύ απλά δεν στηρίζεις το κόμμα αυτό.

Τέλος, ο τρόπος για να βγει η ΧΑ απ'το κοινοβούλιο είναι μονάχα να ριχτεί άπλετο φως στα στελέχη που την απαρτίζουν (όχι σε μανάδες, πατεράδες, κόρες και μπατζανάκηδες, στα ίδια τα άτομα αυτά), στις απόψεις τους, στις δράσεις τους κλπ.
Κι αυτό έκανα με το να παραθέσω το άρθρο για τον Κασιδιάρη.
Γιατί, όπως είχα γράψει και προηγουμένως, τα βαμπίρ μόλις βγουν στο φως πεθαίνουν.

Φως χρειάζεται η υπόθεση της ΧΑ, κάτι που δεν υπήρξε πριν την 6η Μαϊου, και ο κόσμος θα καταλάβει και θα πράξει ανάλογα.

m-power_01
15-05-12, 19:00
Γειά σου σΙτάθη καλοφαγά μου!

spar@
15-05-12, 19:02
να μιλησω εγω. ειναι απαραδεκτοι.

προτεινω κατα σειρα:
απολλωνιο
βενετη
χωριατικο
στεργιου
τσανο

υπηρχε και ο eric kayser μακραν ο καλυτερος ολων, αλλα εκλεισε δυστυχως...

με προζυμη παιρνεις?
εχω εναν φουρνο κοντα που κανει το καλυτερο κουλουρι!
:thumbsup:
στη Λαρισα στη γωνια του σπιτιου μου εχω φουρνο...μιλαμε δεν τρωγεται τπτ, πολλες φορες οταν γυριζω πρωι μολις εχει ανοιξει και την παταω παντα απ την μυρωδια... μιλαμε δεν τρωγονται ουτε οι τσιχλες που εχει οι συσκευασμενες...
Το χωριατικο ειναι απαισιο!

Stathis
15-05-12, 19:06
με προζυμη παιρνεις?
εχω εναν φουρνο κοντα που κανει το καλυτερο κουλουρι!
:thumbsup:
στη Λαρισα στη γωνια του σπιτιου μου εχω φουρνο...μιλαμε δεν τρωγεται τπτ, πολλες φορες οταν γυριζω πρωι μολις εχει ανοιξει και την παταω παντα απ την μυρωδια... μιλαμε δεν τρωγονται ουτε οι τσιχλες που εχει οι συσκευασμενες...
Το χωριατικο ειναι απαισιο!

στη χαλκιδα ειναι ενας μικρος φουρνος, ο γκατσος ειναι μακραν οσων εχω δοκιμασει.

το χωριατικο ουτε εμενα μου αρεσε, αλλα το καταστημα στην κηφισια τελει υπο τις οδηγιες και εποπτεια του προεδρου γι αυτο εχει βελτιωμενη ποιοτητα...thumb

spar@
15-05-12, 19:11
Σταθη εχω καταλαβει απο τα ελαχιστα χρονια που ειμαι στην αγορα της μασας... οτι οσο πιο παρακμιακο μικρο και παλιο ειναι το μαγαζι τοσο ποιοτικο ειναι...
απο σουβλατζιδικα που φοβομουν να μπω μεσα και ειχαν φοβερο κρεας, χειροποιητες πατατες κλπ, απο φουρνους, απο ταβερνες απο καντινες απ ολα!!!!!!

Stamatis
15-05-12, 19:16
στη χαλκιδα ειναι ενας μικρος φουρνος, ο γκατσος ειναι μακραν οσων εχω δοκιμασει.

το χωριατικο ουτε εμενα μου αρεσε, αλλα το καταστημα στην κηφισια τελει υπο τις οδηγιες και εποπτεια του προεδρου γι αυτο εχει βελτιωμενη ποιοτητα...thumb
φροντισα μεχρι και για τις κοπελλες που ετοιμαζουν τους καφέδες.
τι αλλο θελετε?

spar@
15-05-12, 19:17
θελουμε μια καλη απαντηση στο thread φωτοσοπ!
οταν λες οτι τις φροντισες τις εκανες κοντες με κρεμασμενα βυζια και πισινο που οταν κλανουν σηκωνουν χωμα?

hades7
15-05-12, 19:19
στη χαλκιδα ειναι ενας μικρος φουρνος, ο γκατσος ειναι μακραν οσων εχω δοκιμασει.

το χωριατικο ουτε εμενα μου αρεσε, αλλα το καταστημα στην κηφισια τελει υπο τις οδηγιες και εποπτεια του προεδρου γι αυτο εχει βελτιωμενη ποιοτητα...thumb

ο προεδρος ειναι και εποπτης στις μπιζνες του Κατσελη? μεγαλεια...
μηπως ειναι πελατης του υιου στην αλλη του δραστηριοτητα...

oldcarskickass
15-05-12, 19:21
...

Συμφωνούμε σε αρκετά διαφωνούμε σε αρκετά.

Και κυρίως εκεί που λες ότι την προβάλλουν, κατ εμέ είναι μεγάλο λάθος τους και δεν θα μου φανεί ΚΑΘΟΛΟΥ περίεργο αν τα ποσοστά της ανέβουν.

Είναι ΛΑΘΟΣ των παρουσιαστών που τους παίρνουν συνέντευξη σαν άγνωστες ποσότητες έστω και κοινοβουλευτικά και είναι πέρα για πέρα σκόπιμο η τόση προβολή από τα μίντια, τα οποία μην ξεχνάς από που κρέμονται.

Αυτά, πάω έξω ξεσκάσω.

Stamatis
15-05-12, 19:22
θελουμε μια καλη απαντηση στο thread φωτοσοπ!
οταν λες οτι τις φροντισες τις εκανες κοντες με κρεμασμενα βυζια και πισινο που οταν κλανουν σηκωνουν χωμα?

τα πιο δυνατα κορμια στην περιοχη.
και κομμένο το θεμα με το χωριατικο, γιατι ολες ειναι προσωπικη επιλογη μου.
πεντε μερες εκανα επιλογη απο ολα τα χωριατικα των βορειων προαστειων για να φτιαξω το καλυτερο team.

Stamatis
15-05-12, 19:25
ο προεδρος ειναι και εποπτης στις μπιζνες του Κατσελη? μεγαλεια...
μηπως ειναι πελατης του υιου στην αλλη του δραστηριοτητα...

Γιαννακοπουλος ρε τσομπανο

spar@
15-05-12, 19:25
θα με κανεις αυριο να παω να τις τραβηξω φωτογραφια να γελαμε 2 βδομαδες.....
ζυμωσες και ψωμι?

spar@
15-05-12, 19:26
Συμφωνούμε σε αρκετά διαφωνούμε σε αρκετά.

Και κυρίως εκεί που λες ότι την προβάλλουν, κατ εμέ είναι μεγάλο λάθος τους και δεν θα μου φανεί ΚΑΘΟΛΟΥ περίεργο αν τα ποσοστά της ανέβουν.

Είναι ΛΑΘΟΣ των παρουσιαστών που τους παίρνουν συνέντευξη σαν άγνωστες ποσότητες έστω και κοινοβουλευτικά και είναι πέρα για πέρα σκόπιμο η τόση προβολή από τα μίντια, τα οποία μην ξεχνάς από που κρέμονται.

Αυτά, πάω έξω ξεσκάσω.

ρεεε σεις ειστε οφφτοπικ!!!

hades7
15-05-12, 19:34
Γιαννακοπουλος ρε τσομπανο

desena limited :original: εχεις δικιο εκ παραδρομης εγραψα λαθος ονομα....

Stathis
15-05-12, 19:38
Πρέπει να είσαι εντελώς μεροληπτικός και "μύωπας" για να θεωρείς ότι οποιαδήποτε παράταξη έχει σε όλα λάθος.


εγω θεωρω οτι ο τσιμπλας εχει σε ολα λαθος. https://www.vespafans.gr/forum/images/smilies/custom_2/dl.gif




σπαρο σορρυ για το https://www.vespafans.gr/forum/images/smilies/custom_2/offtopic2.gif

Eleni
15-05-12, 20:10
Αντε ντε!!!! πες τα !!!! που όλο μου λέτε οτι βρίζω:shok:....εγώ!!!!......ειμαι άγιος!!!
Εσυ εισαι απλα ανησυχο νιατο...... :innocent:απλα δεν σε καταλαβαινουν.....thumb

Driver M
15-05-12, 20:18
εγω θεωρω οτι ο τσιμπλας εχει σε ολα λαθος. https://www.vespafans.gr/forum/images/smilies/custom_2/dl.gif




σπαρο σορρυ για το https://www.vespafans.gr/forum/images/smilies/custom_2/offtopic2.gif
Να το ψάξεις Στάθη πριν δούμε καμια μέρα τη Μ6 τροπέτο πάνω σε κανα δέντρο που, όλως τυχαίως, δεν το είχες πάρει χαμπάρι.
:hystericalbs1:

Stathis
15-05-12, 20:25
ποια Μ6, θα μου την απαλλοτριώσει ο συριζα...

στρατουλη αρχοντα, παρε μας τα υπαρχοντα...
χαχαχαχαχαχα

Driver M
15-05-12, 20:39
ποια Μ6, θα μου την απαλλοτριώσει ο συριζα...

στρατουλη αρχοντα, παρε μας τα υπαρχοντα...
χαχαχαχαχαχα
Θα επιμεληθώ προσωπικά να στη δώσουν πίσω, με τον όρο να της κάνω κι εγώ καμια βόλτα.
Θα'χεις και τσάμπα κέρωμα μιας και θα θέλω να τη βλέπω να γυαλίζει όταν την έχω παρκαρισμένη.

Όλα λύνονται λοιπόν, μη μου ανησυχείς.
:hystericalbs1:

Stathis
15-05-12, 21:01
Θα επιμεληθώ προσωπικά να στη δώσουν πίσω, με τον όρο να της κάνω κι εγώ καμια βόλτα.
Θα'χεις και τσάμπα κέρωμα μιας και θα θέλω να τη βλέπω να γυαλίζει όταν την έχω παρκαρισμένη.

Όλα λύνονται λοιπόν, μη μου ανησυχείς.
:hystericalbs1:

παντα σε συμπαθουσα και ελεγα τι λαμπρος νεος εισαι...
αν ειναι ετσι να σας ψηφισουμε.
τωρα που το ξανασκεφτομαι πολυ καλο το προγραμμα σας...:thumbsup:

Driver M
15-05-12, 21:07
παντα σε συμπαθουσα και ελεγα τι λαμπρος νεος εισαι...
αν ειναι ετσι να σας ψηφισουμε.
τωρα που το ξανασκεφτομαι πολυ καλο το προγραμμα σας...:thumbsup:
Κοίτα τι κάνει ένα κέρωμα!

Για να μαζέψω Monsta και Stef να κάνουμε κανα κόμμα.
Θα τάξουμε τσάμπα πλύσιμο-γυάλισμα-κέρωμα για όλους.
Βλέπω να χτυπάμε αυτοδυναμία!
:th_Laie_67-1:

Stathis
15-05-12, 21:15
γιατι να τους μαζεψεις ρε αρη?
του μονστα του δημευεις το μαγαζι και τον στεφ τον προσλαμβανεις σαν δημοσιο υπαλληλο να το δουλεψει...
τσ τσ τσ...
πιπερι θα σου βαλει ο γκλεζος μ΄αυτα που λες....
χαχαχαχαχα

Driver M
15-05-12, 21:36
γιατι να τους μαζεψεις ρε αρη?
του μονστα του δημευεις το μαγαζι και τον στεφ τον προσλαμβανεις σαν δημοσιο υπαλληλο να το δουλεψει...
τσ τσ τσ...
πιπερι θα σου βαλει ο γκλεζος μ΄αυτα που λες....
χαχαχαχαχα
Τους θέλω για συνιστώσες.
Είμαστε υπέρ της συνεργασίας εμείς.

Όσο προλαβαίνω ακόμα βέβαια γιατί με την τρόικα ο Μόνστα θα το κλείσει το μαγαζί γιατί δεν θα υπάρχει σάλιο ούτε για βενζίνη (εκτός κι αν κάνει detailing σε ποδήλατα) και εγώ με το Στεφ θα φύγουμε μετανάστες και θα βλέπετε δουλειές μας στο detailingworld.co.uk.
Γι'αυτό detailers ενωθείτε όσο είναι καιρός ακόμα, γιατί μετά βλέπω απ'την πείνα τα κεριά να τα τρώμε με ψωμί.
:hystericalbs1:

katsaraios
16-05-12, 00:12
τα πιο δυνατα κορμια στην περιοχη.
και κομμένο το θεμα με το χωριατικο, γιατι ολες ειναι προσωπικη επιλογη μου.
πεντε μερες εκανα επιλογη απο ολα τα χωριατικα των βορειων προαστειων για να φτιαξω το καλυτερο team.

αχαχαχα ρομπα θα σε κανω το πρωι στην ψηλη....

Driver M
16-05-12, 14:14
Ένας ακόμα συνειδητοποιημένος ψηφοφόρος Χρυσής Αυγής


https://www.youtube.com/watch?v=edhZBUWmz4w&feature=share"]https://www.youtube.com/watch?v=edhZBUWmz4w&feature=share
:th_Laie_67-1:

aristent
16-05-12, 14:17
:electrician2:

oldcarskickass
16-05-12, 18:58
https://www.youtube.com/watch?v=VDsPU-EEFrU

Ακούστε λίγο τους στίχους

Nino
16-05-12, 20:18
https://www.youtube.com/watch?v=VDsPU-EEFrU

Ακούστε λίγο τους στίχους



Το thanks γιατί με γυρισες στο 1984- 85 η 1983 δεν θυμάμαι ακριβώς, Σαλονικη ατέλειωτη μοναδική και ο ντραμιστας ο Γιωργάκης ήταν φίλος.

oldcarskickass
16-05-12, 21:01
84 - 85 χμ ύποπτο, μήπως υπονοείς ότι στις επόμενες εκλογές θα ψηφίσεις μικρό κόμμα; (πασόκ) ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

joseph
17-05-12, 16:35
Για δειτε εναν Δημοκρατη! προοδευτικο....

Δειτε το βιντεο, απο το 1.48 και μετα μιλαει ο "δημοκρατης"


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UzT537vmTrc

Stathis
17-05-12, 16:47
απαραδεκτος καραγκιοζης ο ασπρομαλης.
ειναι αυτα που ελεγα σε αλλο ποστ.
καποιοι εχουν αναλαβει εργολαβικα να χαρακτηριζουν και να αποφαινονται ποιος ειναι δημοκρατης και ποιος φασιστας.
και οποιος εχει αλλη αποψη προσπαθουν να του κλεισουν το στομα, να τον λασπωσουν, να τον υβρισουν, να τον ευτελισουν.
αυτοι οι μεγαλοι δημοκρατες!!!