PDA

Επιστροφή στο Forum : Chop this mo fo's balls off



Monsta
03-05-12, 21:42
και βάλτε τον να τα φάει καθώς αργο-πεθαίνει.


Εκφραστείτε ελεύθερα όπως έκανα κι εγώ παραπάνω. Θέλω να διαβάσω some nasty sh!t.



https://www.youtube.com/watch?v=T-gdEuW2vkk&feature=player_embedded

VanVIC
03-05-12, 21:50
ΟΚ, δε νομίζω οτι μπορεί κανείς να μείνει ψύχραιμος σε τέτοια φάση, ειδικά αν μεγαλώνεις παιδιά...
Το θέμα είναι να τον τσακίσεις μέχρι εκεί που δεν θα πάς φυλακή και σε στερηθούν τα παιδιά σου.

Stunt Mike
03-05-12, 21:54
Σιγα μην ερχοταν ο παιδεραστης να παρει ενα παιδι μ'αυτον τροπο και να κατσει να τσακωθει κιολας με τη δασκαλα!Προφανως ο πατερας του παιδιου ειναι(τσακωμενοι-χωρισμενοι γονεις) και ισως του'χει απαγορευτει να το βλεπει ή ποιος ξερει τι αλλο.....εντελως μουφα ο τιτλος του βιντεο....

alexk
03-05-12, 22:06
Σιγα μην ερχοταν ο παιδεραστης να παρει ενα παιδι μ'αυτον τροπο και να κατσει να τσακωθει κιολας με τη δασκαλα!Προφανως ο πατερας του παιδιου ειναι(τσακωμενοι-χωρισμενοι γονεις) και ισως του'χει απαγορευτει να το βλεπει ή ποιος ξερει τι αλλο.....εντελως μουφα ο τιτλος του βιντεο....

Συμφωνώ, άν όχι παιδεραστής σίγουρα είναι καθυστερημένος (μόνο βλάκας θα έκανε κάτι τέτοιο).

z3 2.2
03-05-12, 22:18
το παιδακι ομως εφυγε σφαιρα μολις μπορεσε.κατι λεει αυτο.

ιδεα για τον ******η?
το κεφαλι στην μεγγενη και σφιξημο,μετα δραπανο με 4αρι τριπανι και τριπουλες στο κουτελο μεχρι να αδειασει το αιμα.

Stunt Mike
03-05-12, 22:30
Συμφωνώ, άν όχι παιδεραστής σίγουρα είναι καθυστερημένος (μόνο βλάκας θα έκανε κάτι τέτοιο).

Προφανως και κακος πατερας καθως το παιδακι εφυγε τρεχοντας απο κοντα του.....μεθυστακας ισως....

Thomelef
03-05-12, 22:49
γ@μώ τη μάνα του ότι και να ήταν ο π@λιομ@λ@κ@ς...

Monsta
03-05-12, 23:59
Σιγα μην ερχοταν ο παιδεραστης να παρει ενα παιδι μ'αυτον τροπο και να κατσει να τσακωθει κιολας με τη δασκαλα!Προφανως ο πατερας του παιδιου ειναι(τσακωμενοι-χωρισμενοι γονεις) και ισως του'χει απαγορευτει να το βλεπει ή ποιος ξερει τι αλλο.....εντελως μουφα ο τιτλος του βιντεο....



Μακάρι να ναι όπως τα λες, αλλά όταν βλέπεις ένα παιδάκι να τρέχει έτσι από το γονιό (?), το μόνο σίγουρο είναι ότι κάτι δε πάει καθόλου καλά.

oldcarskickass
04-05-12, 00:11
Πάντως ρε σεις μαρέσει που κράζετε έναν άνθρωπο που ΔΕΝ ξέρουμε τι ρόλο παίζει, και μάλιστα εύχεστε τα χριστιανικότερα για αυτόν.

Μπορεί όντως να έχει κάποια σχέση με το παιδί, μπορεί αυτή η σύναξη ξέρω γω να είναι παιδομάζωμα της εκκλησίας ή κάποιας αίρεσης ή κάτι τέτοιο.

Ναι οκ το παιδί τρέχει, αλλά ποιο παιδί ΔΕΝ θα έτρεχε αν βρίσκονταν σε οποιαδήποτε κατάσταση βίας;

Thomelef
04-05-12, 07:03
σίγουρα πάντως λευθέρη, δεν θα έτρεχε μακρυά απο τον πατέρα του. απο την αρχή του βίντεο, το παιδί δείχνει να μην θέλει με την καμμία να ακολουθήσει τον άντρα.
απο την άλλη, αν αυτός ο άνθρωπος έκανε ότι έκανε για να το προστατέψει το παιδί, δεν θα έφευγε έτσι απλά απο το μέρος. θα το είχε κάψει ολόκληρο, και δεν θα άφηνε μια γυναίκα να τον αποτρέψει στο να το πάρει πίσω .

oldcarskickass
04-05-12, 08:45
Ναι ρε συ οκ, αλλά από την άλλη αν ήταν κανάς τελειωμένος παιδόφιλος δε νομίζω να κόλλαγε μπροστά σε μια χοντρέλα καθηγήτρια με 3 μέτρα φουστανέλα.

Όπως και ναχει πάντως ρε συ Θωμά, είναι πολύ μικρό το βίντεο (και αν θες και κατευθυνόμενο, ως προς τα κομμάτια που προβάλλει) για να κατηγορήσεις τον άνθρωπο για παιδόφιλο (αδίκημα που για εμένα αξίζει να επανέλθει ο προκρούστης).

Είναι ύπουλες οι εποχές για να χαρακτηρίζουμε κάποιον τόσο βαριά και με τόσα λίγα στοιχεία.

Z4 DCT
04-05-12, 08:54
Αν ειναι οτιδηποτε αλλο no comment


Αν ειναι παιδοφιλος.....άρπαγμα.....και στο υπόγειο......ενέσεις με οξύ σε χέρια και πόδια κάθε μέρα....απο λίγο......να πονάει κάθε μέρα αφόρητα για καιρό......thumbthumb

Ετσι το φαντάζομαι......ηδονικά.....θα είναι καλύτερο και απο σεξ το να τον βλέπεις να κυλιέται χάμω απο τον πόνο......:ranting2::ranting2:

nikos1400
04-05-12, 15:12
οσοι δεν εχετε παιδια ακομα και καποτε θα γινετε καλοι γονεις, θα καταλαβετε τότε πως δεν ειναι το ιδιο η σκεψη με οταν εισαι 19.

οχι μονο για τον συγκεκριμενο του βιντεο, και σιγουρα εχουμε ολοι διαφορετικες αποψεις σχετικα με τους νομους και την εφαρμογη τους,
αλλα στη θεωρια τωρα θα τον εβαζα στο υπογειο για αρκετο καιρο πριν τον ελευθερωσω.

μετα ομως, αμα κατσω και σκεφτω λογικα, λεω μηπως θα επρεπε να κανω κατι και με αυτους που ειναι η δουλεια τους (δεν εννοω μονο τους αστυνομικους) να επιληφθουν
με αυτα τα θεματα ??