PDA

Επιστροφή στο Forum : Επείγουσα ερώτηση για συνεργείο στη Σαλόνικα.



aggelosmk2
30-04-12, 20:36
Καλησπέρα κύριοι,θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Την Δευτέρα είναι να αγοράσω ένα αυτοκίνητο :thumbsup: απο Αλεξάνδρεια .

Θα πάω πρωι Θεσσαλονίκη να το ελέγξω κ αν όλα είναι εντάξει,τότε το μεταβιβάζω,το παίρνω κ φεύγω.

Το αυτοκίνητο σήμερα πήγε κ κλείστηκε στην BMW "EXECUTIVE MOTORS (Ξενάκης Θαλής Α.) " μέχρι τη Δευτέρα ,οι οποίοι κατα τα λεγόμενα του ιδιοκτήτη είχαν κ την επιμέλεια του αυτοκινήτου.

Η ερώτηση μου έγγυται στο εξής :

Γνωρίζει κάποιος καλά το συγκεκριμένο συνεργείο ώστε να μπορέσουμε να πάρουμε προκαταβολικά κάποιες συστάσεις όσον αφορά το συγκεκριμένο αυτοκίνητο ?

deepBLUE
30-04-12, 21:06
To Συγκεκριμενο συνεργειο μας εχει προσφερει και δωρα για προηγουμενη κοπη πιτας.
Προσωπικα δε τους γνωριζω αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα.
Ισως καποια παιδια απο τη Θεσσαλονικη να τους γνωριζουν και να μπορουν να σε βοηθησουν.
Ειναι και μελη του φορουμ μας https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=4707&highlight=EXECUTIVE+MOTORS

Leonidas_E39
30-04-12, 21:10
Εχεις πμ Αγγελε/

Vasilis
30-04-12, 21:29
εκει εκανα την μετατροπη στο αυτοκινητο μου!

αν εμενα μονιμα Σαλονικα...ΜΟΝΟΝ εκει θα πηγαινα για οποιαδηποτε εργασια!


Απο μενα εχουν +10000 τα παιδια...

κ αν πας,να τους δωσεις χαιρετισμους απο τον Βασιλη απο το FANS!

aggelosmk2
30-04-12, 21:31
Μήπως να μάθαινες εσύ πρώτα για το αμάξι που χουν μέσα,ΠΡΙΝ ανέβω εγώ κ γίνει στραβή κ κάνω 500 χλμ τσάμπα :original: ???

Να πω ευχαριστώ απο τώρα :original::original::original: ???

VanVIC
30-04-12, 21:32
Για να το γράφει κι ο Βασίλης...

Vasilis
30-04-12, 22:42
Μήπως να μάθαινες εσύ πρώτα για το αμάξι που χουν μέσα,ΠΡΙΝ ανέβω εγώ κ γίνει στραβή κ κάνω 500 χλμ τσάμπα :original: ???

Να πω ευχαριστώ απο τώρα :original::original::original: ???

ευχαριστως κ να ρωτησω οτι χρειαζεσαι...

μη ξεχνας οτι κ η θεση τους ομως θα ναι λεπτη...δεν νομιζω οτι θα μου κρυψουν κατι,αλλα κ αν κατι υπαρχει ,θα ναι σα να δινουν τον υπαρχων πελατη τους...

δεν χανουμε τιποτα ομως...

ριξε μου πμ με τα στοιχεια κ κανε ενα κοπο να μου το θυμισεις απο Τεταρτη πλεον με ενα πμ ή τηλ στο 6993 881004 για να τους καλεσω!thumb

gyiama
01-05-12, 20:54
Καλησπέρα κύριοι,θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Την Δευτέρα είναι να αγοράσω ένα αυτοκίνητο :thumbsup: απο Αλεξάνδρεια .

Θα πάω πρωι Θεσσαλονίκη να το ελέγξω κ αν όλα είναι εντάξει,τότε το μεταβιβάζω,το παίρνω κ φεύγω.

Το αυτοκίνητο σήμερα πήγε κ κλείστηκε στην BMW "EXECUTIVE MOTORS (Ξενάκης Θαλής Α.) " μέχρι τη Δευτέρα ,οι οποίοι κατα τα λεγόμενα του ιδιοκτήτη είχαν κ την επιμέλεια του αυτοκινήτου.Η ερώτηση μου έγγυται στο εξής :

Γνωρίζει κάποιος καλά το συγκεκριμένο συνεργείο ώστε να μπορέσουμε να πάρουμε προκαταβολικά κάποιες συστάσεις όσον αφορά το συγκεκριμένο αυτοκίνητο ?

κατα την αποψη μου παντα δεν πας αυτοκινητο στο συνεργειο που πηγαινε. thumb.πηγαινε το καπου αλλου.

aggelosmk2
01-05-12, 21:07
Ηταν η πρώτη μου τοποθέτηση αυτή αλλά επειδή το αμάξι είναι ανασφάλιστο δεν είναι κ οτι πιο εύκολο να μετακινηθεί ,για αυτό ξεκίνησα με αυτήν την ερώτηση.

Σε δεύτερη φάση ,θα μιλήσω με τον ιδιοκτήτη κ θα του ζητήσω να βγάλει ενα προσωρινό σήμα [ κ το ακυρώνει μετά (ευχαριστώ Λεωνίδα Ε39 για την σκέψη) ],κ το πάω σε άλλη αντιπροσωπεία .

Azurius
01-05-12, 22:01
Στα 4-5 λεπτά απόσταση απο το συνεργείο του Θαλή (αν είναι αυτός που κατάλαβα) είναι και η αντιπροσωπία Τρικαλιώτης, για δεύτερη άποψη.