PDA

Επιστροφή στο Forum : On Line Games



Azurius
22-04-12, 14:42
Αφού εδώ και περίπου 2 ώρες και κάτι καψαλίζω τα εναπομείναντα εγκεφαλικά μου κύτταρα, μου ήρθε η φλασιά. Ποιοί από εσάς παίζετε on line games και ποιά;
Κάνοντας την αρχή, εδώ και περίπου 3,5 χρόνια με κόλλησε ο Τομ και παίζω World Of Warcraft. :pc1:

Χρίστος
22-04-12, 14:48
monstergame απο τοτε που ηρθε ελλαδα.

Κατα καιρους τωρα αν μαζευτουμε παρεα θα παιξουμε κανα gt5, lol, counter....

Thomelef
22-04-12, 18:51
για πολύ καιρό wow, και μάλιστα hard core player...έχω παίξει σε πολύ μεγάλα guild, επίσεις είχα δικό μου ένα διάστημα με πολύ καλούς παίχτες, αλλά αυτό που με γοήτευε πάντα, ήταν το pvp...ατελείωτες ώρες μέσα στην αρένα, και πιο πρίν στα bg...
στο vanila, είμουν rank 14.
αυτή τη στιγμή μελετάω το diablo που έρχεται σε κάνα μήνα, μαζί με κάνα δυο φίλους μετά απο πολύ μεγάλο διάστημα αποχής απο τα mmo rpg, τα οποία είναι άκρως εθιστικά, και γίνεσαι πρεζάκιας μαζί τους...

katsaraios
22-04-12, 19:56
PRO-FIFA-WOLFENSTEINthumb

viper
22-04-12, 20:00
Τον τελευταίο καιρό όποτε υπάρχει χρόνος παίζω το Battlefield 3. Είναι απλα ΦΟΒΕΡΟ παιχνίδι ειδικά όταν τα μέλη μιας squad μιλάνε στο TeamSpeak το επίπεδο του ρεαλισμού εκτοξεύεται.

sierra
22-04-12, 20:01
Όποτε έχω ώρα για να ηρεμήσω παίζω μπιλιάρδο... thumb

Azurius
22-04-12, 20:56
για πολύ καιρό wow, και μάλιστα hard core player...έχω παίξει σε πολύ μεγάλα guild, επίσεις είχα δικό μου ένα διάστημα με πολύ καλούς παίχτες, αλλά αυτό που με γοήτευε πάντα, ήταν το pvp...ατελείωτες ώρες μέσα στην αρένα, και πιο πρίν στα bg...
στο vanila, είμουν rank 14.
αυτή τη στιγμή μελετάω το diablo που έρχεται σε κάνα μήνα, μαζί με κάνα δυο φίλους μετά απο πολύ μεγάλο διάστημα αποχής απο τα mmo rpg, τα οποία είναι άκρως εθιστικά, και γίνεσαι πρεζάκιας μαζί τους...

Θωμάκο πιστεύεις οτι με το Diablo 3 δε θα κολλήσεις;;; Λίγο που είδα τα demos το game είναι άντε γεια!!!! Θα παρατήσεις και το Μιτρίο!!!!

Thomelef
22-04-12, 21:23
Θωμάκο πιστεύεις οτι με το Diablo 3 δε θα κολλήσεις;;; Λίγο που είδα τα demos το game είναι άντε γεια!!!! Θα παρατήσεις και το Μιτρίο!!!!

όχι...θα πάμε για 3ν3 και φούλ pvp. δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά το παιχνίδι που παίζεις έχει γίνει άκρως γελοίο.
κάθε τρείς και λίγο patch, οι χαρακτήρες έχουν αλλάξει 850.000 φορές για όλη την νουμπαρία που κάθε τρείς και λίγο παραπονιέται γιατί δεν μπορεί να σταυρώσει kill, νομίζοντας ότι φταίνει οι χαρακτήρες και όχι τα κουλά του χέρια που είναι πάνω στο keyboard. ο κυριότερος λόγος που σταμάτησα το παιχνίδι ήταν ότι πλέον είχε ξευτιλιστεί τραγικά.
το diablo τουλάχιστον εδώ και 15 χρόνια, κρατάει ένα πολύ σοβαρό επίπεδο, μιάς και είναι το πρώτο σοβαρό rpg παιχνίδι που έχει κυκλοφορήσει.
στο wow αυτή την στιγμή που μιλάμε, αυτοί που υποτίθεται ότι είναι ΟΙ παιχταράδες, αν έπαιζα, θα τους έκλανα και θα πέθαναν. ακόμα και undergeared,χωρίς σοβαρό spec, θα τους τσαλάκωνα σε δευτερόλεπτα.

atha
22-04-12, 21:33
wolfenstein-enemy territory kai gt5 apo online.

Azurius
22-04-12, 21:58
όχι...θα πάμε για 3ν3 και φούλ pvp. δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά το παιχνίδι που παίζεις έχει γίνει άκρως γελοίο.
κάθε τρείς και λίγο patch, οι χαρακτήρες έχουν αλλάξει 850.000 φορές για όλη την νουμπαρία που κάθε τρείς και λίγο παραπονιέται γιατί δεν μπορεί να σταυρώσει kill, νομίζοντας ότι φταίνει οι χαρακτήρες και όχι τα κουλά του χέρια που είναι πάνω στο keyboard. ο κυριότερος λόγος που σταμάτησα το παιχνίδι ήταν ότι πλέον είχε ξευτιλιστεί τραγικά.
το diablo τουλάχιστον εδώ και 15 χρόνια, κρατάει ένα πολύ σοβαρό επίπεδο, μιάς και είναι το πρώτο σοβαρό rpg παιχνίδι που έχει κυκλοφορήσει.
στο wow αυτή την στιγμή που μιλάμε, αυτοί που υποτίθεται ότι είναι ΟΙ παιχταράδες, αν έπαιζα, θα τους έκλανα και θα πέθαναν. ακόμα και undergeared,χωρίς σοβαρό spec, θα τους τσαλάκωνα σε δευτερόλεπτα.

Full pvp 3v3? Με Νίκο και Τέο? Δες το βίντεο απο το mists of pandarian και θα καταλαβεις για τι lvl θα φτάσουν το game. Μιλάνε για την ολική αναγέννηση του παιχνιδιού. Για το diablo πάντως στην guild μιλάνε αρκετά.. Θα το δοκιμάσω στον public realm και θα σου πω.. Πάντως στα promo vids τα σπάει και φαίνεται οτι είναι χρόνια μπροστά! Υπόσχεται πολλά!!!

Thomelef
22-04-12, 22:11
ποιό mop και πράσινα άλογα ρε στελάκη...και οι χαρακτήρες πόσα hit points θα έχουν???250κ???έλεος. τι θα αναγεννηθεί και μ@λ@κίες. θα σταματήσουν δλδ κάθε τρείς και λίγο να βγάζουν πάτς???θα σταματήσουν κάθε τρείς και λίγο να βγάζουν καινούριο gear???το wow τελείωσε. όλοι οι σοβαροί παίχτες έχουν σταματήσει να παίζουν πλέον, εκτός απο τις πολύ μεγάλες φίρμες athene - swifty - reckfull - hydra - bebep - fiveshot, και κάνα δυο ακόμα που το κάνουν γιατί βγάζουν λεφτά απο διάφορα πράγματα γύρω απο το παιχνίδι. το game έχει καταστραφεί, και δεν μπορείς να το καταλάβεις γιατί πολύ απλά, το γνώρισες στην αρχή της κατρακύλας του. αν το έπαιζες απο τότε που ξεκίνησα να το παίζω και εγώ στην αρχή του, θα καταλάβαινες για τι πράγμα μιλάω.
βασικά ο κυριότερος λόγος που πρέπει να το παρατήσεις, είναι γιατί δεν ξέρεις να παίζεις...:D τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες...

Thomelef
22-04-12, 22:19
και επιτέλους αν θέλεις να παίξεις μετά απο 4 χρόνια όπως πρέπει να παίζει ένας παίχτης τετραετίας, δές το παρακάτω βίντεο, και άσε τις πίπες εμένα έτσι με βολεύει, και μπούρδες. με το mouse δεν προχωράει ο χαρακτήρας.

https://www.youtube.com/watch?v=kZLPzCuejWQ&feature=related

επίσεις καλή αρχή θα ήταν να διάβαζες τι κάνουν τα abillity των χαρακτήρων σου. πολύ σοβαρό κομμάτι, που δεν λές να το καταλάβεις με τπτ...

Thomelef
22-04-12, 22:25
https://www.youtube.com/watch?v=kFp4w0K2m2I&feature=related

Thomelef
22-04-12, 22:54
ένας απο τις πολύ μεγάλες φίρμες του παιχνιδιού...athene. human paladin...μιλάμε ο τύπος είναι κλάμα τελείως, και ταυτόχρονα απο τους top rated players που έχουν περάσει όλα αυτά τα χρόνια...είναι λίγο εκνευριστικός με την εκκεντρικότητα του, αλλά αν τον συνηθίσεις έχει τρελό γέλιο.


https://www.youtube.com/watch?v=VzMnxZmtiQM&feature=related



αυτό όταν το είχα πρωτοδεί, γελούσα για κάνα τέταρτο...υπάρχει κόσμος που προσπαυεί να σκοτώσει αυτούς τους παίχτες έστω και όταν είναι afk, απλά για να λένε ότι μια φορά σκότωσα τον τάδε.

https://www.youtube.com/watch?v=p7wxTqKzGYM


υπάρχουν όμως παιχτρόνια που δεν τα ξέρει ο κόσμος, και μπαίνουν μέσα στο κάστρο των αντιπάλων, για να γδύσουν τον και καλά καλύτερο παίχτη του server...φυσικά η ήτα είναι πολύ μεγάλη για την φίρμα...

https://www.youtube.com/watch?v=sPv9rQFuXTo

Tsakirakos
23-04-12, 00:47
diablo 3 beta weekend! λιωσαμε...

dblade
23-04-12, 01:06
Πολυ παλια lineage με το που βγηκε το donate τελειωσε το παιχνιδι..