PDA

Επιστροφή στο Forum : Περί Ποδηλάτων...???



andreas110080
03-04-12, 19:55
Φίλοι μου λέω να πάρω ποδήλατο, τώρα μην ρωτήσετε το γιατί!

Έχω βρει αυτό, https://globalcycling.gr/?p=3221 , απλά μου αρέσει χωρίς συγκεκριμένο λόγω!

Όπως καταλαβαίνετε είμαι παντελώς άσχετος, αξίζει τα λεφτά του?
Έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο?
Το μέγιστο που μπορώ να δώσω είναι 400,00€.

Το ποδήλατο θα χρησιμοποιείται μέσα στην πόλη!

Ευχαριστω!!!

:thanks::thanks::thanks:

Vasilis
03-04-12, 20:36
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!


Θα το παιρνα ανεπιφυλακτα αν μου καθοταν στο ματι

μπορεις να βρεις φυσικα εφαμιλλο , φθηνοτερα!

Samaro
03-04-12, 21:04
Η ΚΤΜ είναι πολύ καλή αυστριακή εταιρία!
Τα ποδήλατά της, (όπως και της SCOTT) εκτός λάθους, αντιπροσωπεύονται απο τον κ. Μανιατόπουλο.

Για χρήση στην πόλη χρειάζεσαι ποδήλατο Trekking !
Με βάση τα χρήματα που διαθέτεις θα σου πρότεινα να δείς και τα IDEAL (πάλι κ Μανιατόπουλος) τα οποία είναι ελληνικής συναρμολόγησης, άριστης ποιότητας
με εξαιρετικά για την τιμή τους περιφερειακά !

https://idealbikeshop.gr/company/

fRagile
03-04-12, 21:13
Μιλα με το μελος του φορουμ "Specialized" για ποδηλατο ....

Vasilis
03-04-12, 21:37
Μιλα με το μελος του φορουμ "Specialized" για ποδηλατο ....

κορυφαια ποδηλατα κ αυτα...thumb

saulm3
03-04-12, 21:51
φιλε μου θα σου το συνιστουσα ανεπιφυλακτα το κτμ ειναι το καταλληλοτερο για την χρηση πουτο θελεισ.μακρια απο ideal ειναι πολυ πισω απο ποιοτητα βαφη μηχανικα μερη.δεσ επισησ κ cube k to specialized.

Vasilis M3
03-04-12, 22:13
Και για Scott...thumb

Bassakos
03-04-12, 23:33
Μιλα με το μελος του φορουμ "Specialized" για ποδηλατο ....

ΠΟΛΥ καλα ποδηλατα!
(κατοχος specialized )

scania124
04-04-12, 07:02
Έχω το Kim ultra fire.πολύ καλο ποδήλατο,δεν λυπήθηκα στιγμή τα λεφτά που έδωσα.στο συνιστούσα ανεπιφύλακτα.

Z4 DCT
04-04-12, 07:11
Έχω το Kim ultra fire.πολύ καλο ποδήλατο,δεν λυπήθηκα στιγμή τα λεφτά που έδωσα.στο συνιστούσα ανεπιφύλακτα.

Εννοεις Κardasian....???:shok:....τι λε ρε ατομο?????









:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Ptboul
04-04-12, 08:02
Αντρέα, αν και η Καλαμάτα είναι ιδανική πόλη για ποδήλατο, σε κόβω να το βαρεθείς σε 2-3 μήνες και να το παρατάς στην αποθήκη.

Καλύτερα ένα φουσκωτάκι να κόβεις βόλτες με το μωρό μέχρι τις Κιτριές για φράπα.

Θα έρχομαι κ εγώ με τον Κατσαραίο για συρτή.

Vasilis
04-04-12, 08:15
Ηλεκτρικο παιδια...:whistle:

εκανα τεστ ντραιβ κ μασησα:shok:

οπου θες πας...βουνο,πλαγια τα κανει ολα ισαδι...:th_Laie_67-1:

ετοιμος ειμαι για μπαξιμο:whistle:

andreas110080
04-04-12, 08:31
Αντρέα, αν και η Καλαμάτα είναι ιδανική πόλη για ποδήλατο, σε κόβω να το βαρεθείς σε 2-3 μήνες και να το παρατάς στην αποθήκη.

Καλύτερα ένα φουσκωτάκι να κόβεις βόλτες με το μωρό μέχρι τις Κιτριές για φράπα.

Θα έρχομαι κ εγώ με τον Κατσαραίο για συρτή.

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου.

Το ποδήλατο το παίρνω λόγω ανωτερας βίας (ΓΥΝΑΙΚΑ), από το να μου κάνει τη ζωή ποδήλατο καλύτερα να πάρω ποδήλατο!

Όσο αφορα το φουσκωτό για βόλτες υπάρχει και είστε ευπρόσδεκτοι όποτε θέλετε!

Ptboul
04-04-12, 08:33
90% θα είμαστε κάτω το Πάσχα. Θα περάσω μια βόλτα από το μαγαζί - αν σε πετύχω - να πω ένα γειά. :)

ORPHEUS
04-04-12, 12:22
είχα ΚΤΜ το life cross (μου το έκλεψαν) κορυφαία ποιότητα κατασκευής , το προτείνω ανεπιφύλακτα, τώρα έχω specialized με μια μικρή υπέρβαση μπορείς να πας στο crosstrail εξίσου κορυφαία ποιότητα κατασκευής, είναι λίγο πίσω σε περιφερικά αλλά είναι λίγο καλύτερο σε σκελετό - γεωμετρία.

andreas110080
04-04-12, 14:10
90% θα είμαστε κάτω το Πάσχα. Θα περάσω μια βόλτα από το μαγαζί - αν σε πετύχω - να πω ένα γειά. :)

Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα... :wink:




είχα ΚΤΜ το life cross (μου το έκλεψαν) κορυφαία ποιότητα κατασκευής , το προτείνω ανεπιφύλακτα, τώρα έχω specialized με μια μικρή υπέρβαση μπορείς να πας στο crosstrail εξίσου κορυφαία ποιότητα κατασκευής, είναι λίγο πίσω σε περιφερικά αλλά είναι λίγο καλύτερο σε σκελετό - γεωμετρία.


Από ότι έχω δει θα πρέπει να δώσω περίπου κανα 150ευρω παραπάνω ώστε να πάω στο specialized.

Και όπως είπα παραπάνω πολύ φοβάμαι μην πάει κάποια στιγμή στην αποθήκη.

Αν φάω κόλλημα με τα ποδήλατα με βλέπω να παίρνω BMW M.

https://www.ebay.de/itm/BMW-M-Bike-Fahrrad-Rad-Carbon-Racer-ORIGINAL-NEU-Kollektion-2012-/120801428130?pt=Sport_Radsport_Fahrr%C3%A4der&var=&hash=item61ccf7465e