PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνεργειο Βουδουρης



ninjas
08-03-12, 17:06
Επειδη ολοι μας συνηθως γραφουμε για τα ασχημα που μας τυχαινουν,αυτη τη φορα θελω να πω μια ευχαριστη εμπειρια.Εχοντας ενα μικρο τρακαρισμα εψαχνα απεγνωσμενα για ενα φαναρι xenon μεταχειρισμενο.Αφου εψαξα σε παρα πολλα συνεργεια και μαγαζια ανταλλακτικων(περιπου 40),επεσα πανω στο συνεργειο του βουδουρη στο Ν Κοσμο.μολις μπηκα και ειπα τι ψαχνω αμεσως ολα τα παιδια εκει εδειξαν ενδιαφερον και ο μακης πηρε περιπου 10 τηλεφωνα σε αλλους να ρωτησει μηπως εχουν φαναρι που ψαχνω.Τελικα βρηκε απο 4-θυρο και αφησα εκει το δικο μου φαναρι για να κανουν καποιες μικρομετατροπες μηπως και ταιριαξει στο δικο μου.επειτα απο 3 μερες ξαναπηγαινω οπου τελικα δεν εγινα το <παντρεμα> που θελαμε.μολις με βλεπει ο Μακης παραταει οτι δουλεια εκανε εκεινη την ωρα και αρχιζει παλι τα τηλεφωνα για να με εξυπηρετησει.Τελικα βρισκουμε ενα φαναρι απο αλλο συνεργειο και μαλιστα σε εξευτελιστικη τιμη(σε σχεση με κανα δυο που ειχα βρει εγω).Να σημειωσω εδω οτι ποτε δεν ειχα παει το αμαξι μου στον Βουδουρη και αρα ουτε με ηξεραν ουτε τους ηξερα.Κατι αλλο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ενω ολοι οι αλλοι που πηγα για το φαναρι με γεμισαν με καρτες τους και με ζαλιζαν να πηγαινω εκει το αμαξι μου για service,στο Βουδουρη δεν μου ειπαν τιποτα παρολο που με εξυπηρετησαν με το παραπανω χωρις να εχουν κατι να κερδισουν,και ηταν ο μονος ο οποιος σηκωσε το τηλεφωνο για να ψαξει για το φαναρι μου.αυτα απο μενα για να λεμε και τα καλα καποιων σωστων επαγγελματιων και ανθρωπων.
Υ.Γ. Δεν εχω σκοπο να κανω διαφημιση στο συγκεκριμενο συνεργειο και αν καποιοι απο τους mods πιστευουν κατι τετοιο ας μην το δημοσιευσουν.Ευχαριστω

konstantinaM3
08-03-12, 17:09
ειναι ωραιος ο μακης ρε!!!!!:):):):):)

ntinos
08-03-12, 17:50
Ωραιος !

Αλλα γιατι δεν μου το ελεγες, εχω ενα δεξι ξενον (απο Ε90, δεν ξερω βεβαια το εχεις) που περισσευει ;-)

PANOS-E60
08-03-12, 18:12
αν θυμάμαι καλά από το παλιό φόρουμ, ο φίλος έχει Ε46 κουπέ.

konstantinaM3
08-03-12, 18:24
εαν εννοεις για τον μακη εχει εχει καλο τουτου.......χεχεχε

ntinos
08-03-12, 19:03
Α, οoook
Ας είναι άλλος ο επιλαχων, να ξέρετε ότι υπάρχει καβατζα για τους συμφορουμιτες ένα δεξι ξένον για Ε90

Z4 DCT
08-03-12, 19:12
Α, οoook
Ας είναι άλλος ο επιλαχων, να ξέρετε ότι υπάρχει καβατζα για τους συμφορουμιτες ένα δεξι ξένον για Ε90

Σου χω κρατήσει μια πράσινη μπίλια στα μέτρα σου:whistle:

E60_Arkadia
09-03-12, 01:12
Τι μου θυμισες,οταν ηταν καινουριο το Ε28 και γι 10+ χρονια του εκανε σερβις ο πατερας μου στον Βουδουρη,τοτε ηταν ο Σταυρος υπευθυνος,ο πατερας του Μακη αν δεν κανω λαθος.Φοβερο ατομο και με πολυ τεχνογνωσια και επαγγελματισμο.Παντα θυμαμαι την δοκιμαστικη βολτα που εκανε μετα το σερβις ο Σταυρος που κυριολεκτικα ξεσηκωνε τον κοσμο στον Αλιμο.