PDA

Επιστροφή στο Forum : Εξόρμηση...Κάλαμος!



m-power_01
05-03-12, 16:19
Χτες Κυριακή ανοίγω τα μάτια μου και βλέπω λιακάδα...χωρίς να το σκεφτώ ,τεντώνω χέρι, πιάνω κινητό ,παίρνω τηλ υποψήφιο συνοδό για εξόρμηση.
Χωρίς πολλά πολλά κανονίζεται ώρα συνάντησης και εκκίνησης σε 15'. Δρόμο... εθνική, έξοδος στον Άγιο Στέφανο. Δεν στρίβουμε αριστερά κατευθείαν στην ανηφόρα για τα goodys αλλά πιο κάτω στο ζαχαροπλαστείο για να περάσουμε από Καπανδρίτι s.s.s!!! Συνέχεια προς Κάλαμο...ωραία διαδρομή με λίγη κινησούλα βέβαια λόγω ημέρας. Φτάνουμε στην πλατεία στον κάλαμο , γέρνουμε 2 ''γύρες'' μέχρι να βρούμε την έξοδο για Άγιους απόστολους ,κατάβαση και σε λίγο είμαστε παραλία... Άνετο παρκινγκ, περπάτημα στην θάλλασα, ούζο-θαλασσινά (αφού νήστευε ο συνοδοιπόρος) ,καφεδάκι στον Αλέκο και όταν έπιασε να σουρουπώνει πίσω στα αυτοκίνητα και επιστροφή για Αθήνα.

Στο πάρκινγκ μας περίμενε ένα ευχάριστο θέαμα! Είχε συνάντηση το mito club και έβγαζαν αναμνηστικές φωτογραφίες! Ήταν σκάρτα 10 αυτοκίνητα...καμιά 15αριά άτομα. Πολύ ωραία η πρωτοβουλία που πήραν τα παιδιά!

Δυο φωτογραφίες που τους πήρα στα κλεφτά!

https://img535.imageshack.us/img535/6583/img0731y.jpg

https://img521.imageshack.us/img521/812/img0730w.jpg

και εδώ όταν φτάσαμε.
https://img805.imageshack.us/img805/3473/img1b.jpg

https://img20.imageshack.us/img20/8720/img2dy.jpg

https://img641.imageshack.us/img641/8495/img3wx.jpg

Προτείνω λοιπόν μία αντίστοιχη εξόρμηση... Αθήνα-Καπανδρίτι-Κάλαμο-Πολυδένδρι.
Με στάσεις Κάλαμο για καφέ στον Αλέκο και μετά στην επιστροφή όποιος θέλει στάση στο Πολυδένδρι για φαΐ σε ψησταριά με μερίδες ΓΙΓΑΣ.

ntinos
05-03-12, 16:26
Εχαλασες, 124watts, 32 θερμιδες, 2% μπαταρια απο το αηφονι, ξοδεψες 1397kb απο το φορουμ, για να μας πεις οτι ζηλεψες τα miTo ???


































Εννοειται οτι θα παμε την εκδρομη ;-)

GiannisRob
05-03-12, 16:28
Όταν κανονιστεί η επόμενη εξόρμηση, σφύρα μας ένα ΠΜ, να κανονίσω και με τον Πέτρο μην είμαστε Κάλαμο!

m-power_01
05-03-12, 17:05
Ντίνο μερακλή κανόνισε να έρθεις με το corsa!

ntinos
05-03-12, 17:07
Γιατι βρε με εχεις δει ποτε με κορσα ????

Το κορσα ειναι εννοια φιλε...:th_Laie_67-1:

m-power_01
05-03-12, 17:10
Γιατι βρε με εχεις δει ποτε με κορσα ????

Το κορσα ειναι εννοια φιλε...:th_Laie_67-1:

όχι όχι η αλήθεια να λέγεται

ntinos
05-03-12, 17:13
εεεεμμμμ

aristent
05-03-12, 17:31
https://img20.imageshack.us/img20/8720/img2dy.jpg


...καλα,ειναι δυνατον να κυκλοφορεις με τετοια λιακαδα, απλυτη την BMW????....τι μαυριλα ειναι αυτη στη ζαντα???...τι περιμενεις να βρεξει???...απο ποτε εχεις να πλυνεις το οχημα????
.....δεν ντραπηκες να παρκαρεις διπλα απο το πεντακαθαρο(οπως θα 'πρεπε) MG????....και κοντα στα Μιτο που οντως τα παιδια τα ειχαν πενα....


...και εβλεπα χθες Κυριακη, μερικους που ειχαν απλυτα τα αυτοκινητα τους και λεω, μα καλα εχει τοσο καλο καιρο εδω και τρεις τουλαχιστον μερες,ουτε Σαββατο,ουτε Κυριακη δεν αξιωθηκαν να τα πλυνουν....μονο βολτες....

θα σε μαλωσω Σπυρο!!!!να μην επαναληφθει!!!:thumbsup:

PANOS-E60
05-03-12, 17:37
αν τις αφήσει άπλυτες κανένα 3μηνο, θα τις έχει βάψει gunmetal ... τσάμπα.

aristent
05-03-12, 17:41
αν τις αφήσει άπλυτες κανένα 3μηνο, θα τις έχει βάψει gunmetal ... τσάμπα.

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

ενα λουστρο απο πανω να μην φυγει η "τακακιλα" και ειναι ετοιμος!!! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

m-power_01
05-03-12, 17:54
...καλα,ειναι δυνατον να κυκλοφορεις με τετοια λιακαδα, απλυτη την BMW????....τι μαυριλα ειναι αυτη στη ζαντα???...τι περιμενεις να βρεξει???...απο ποτε εχεις να πλυνεις το οχημα????
.....δεν ντραπηκες να παρκαρεις διπλα απο το πεντακαθαρο(οπως θα 'πρεπε) MG????....και κοντα στα Μιτο που οντως τα παιδια τα ειχαν πενα....


...και εβλεπα χθες Κυριακη, μερικους που ειχαν απλυτα τα αυτοκινητα τους και λεω, μα καλα εχει τοσο καλο καιρο εδω και τρεις τουλαχιστον μερες,ουτε Σαββατο,ουτε Κυριακη δεν αξιωθηκαν να τα πλυνουν....μονο βολτες....

θα σε μαλωσω Σπυρο!!!!να μην επαναληφθει!!!:thumbsup:

Αν εξαιρέσεις το σ/κ τις προηγούμενες μέρες χιόνιζε και έβρεχε! Και σήμερα ακόμη βρέχει πάλι. Το αυτοκίνητο μου είναι όχημα καθημερινής μετακίνησης και παντός καιρού, δεν είναι κυριακάτικο αυτοκίνητο βόλτας.
Και το mg το ίδιο...και αυτό άπλυτο είναι αλλά λιγότερο καιρόthumb

Stamatis
05-03-12, 17:55
Χτες Κυριακή ανοίγω τα μάτια μου και βλέπω λιακάδα...χωρίς να το σκεφτώ ,τεντώνω χέρι, πιάνω κινητό ,παίρνω τηλ υποψήφιο συνοδό για εξόρμηση.
Χωρίς πολλά πολλά κανονίζεται ώρα συνάντησης και εκκίνησης σε 15'. Δρόμο... εθνική, έξοδος στον Άγιο Στέφανο. Δεν στρίβουμε αριστερά κατευθείαν στην ανηφόρα για τα goodys αλλά πιο κάτω στο ζαχαροπλαστείο για να περάσουμε από Καπανδρίτι s.s.s!!! Συνέχεια προς Κάλαμο...ωραία διαδρομή με λίγη κινησούλα βέβαια λόγω ημέρας. Φτάνουμε στην πλατεία στον κάλαμο , γέρνουμε 2 ''γύρες'' μέχρι να βρούμε την έξοδο για Άγιους απόστολους ,κατάβαση και σε λίγο είμαστε παραλία... Άνετο παρκινγκ, περπάτημα στην θάλλασα, ούζο-θαλασσινά (αφού νήστευε ο συνοδοιπόρος) ,καφεδάκι στον Αλέκο και όταν έπιασε να σουρουπώνει πίσω στα αυτοκίνητα και επιστροφή για Αθήνα.

Στο πάρκινγκ μας περίμενε ένα ευχάριστο θέαμα! Είχε συνάντηση το mito club και έβγαζαν αναμνηστικές φωτογραφίες! Ήταν σκάρτα 10 αυτοκίνητα...καμιά 15αριά άτομα. Πολύ ωραία η πρωτοβουλία που πήραν τα παιδιά!

Δυο φωτογραφίες που τους πήρα στα κλεφτά!

https://img535.imageshack.us/img535/6583/img0731y.jpg

https://img521.imageshack.us/img521/812/img0730w.jpg

και εδώ όταν φτάσαμε.
https://img805.imageshack.us/img805/3473/img1b.jpg

https://img20.imageshack.us/img20/8720/img2dy.jpg

https://img641.imageshack.us/img641/8495/img3wx.jpg

Προτείνω λοιπόν μία αντίστοιχη εξόρμηση... Αθήνα-Καπανδρίτι-Κάλαμο-Πολυδένδρι.
Με στάσεις Κάλαμο για καφέ στον Αλέκο και μετά στην επιστροφή όποιος θέλει στάση στο Πολυδένδρι για φαΐ σε ψησταριά με μερίδες ΓΙΓΑΣ.

το έκανα quote ολοκληρο για να δώσω έμφαση.

Κυριακή ξύπνησε ΜΟΝΟΣ του, (άπλωσε το χέρι και αντί να πιάσει κανα βυζόμπαλο, έπιασε το κινητό) και βγήκε βόλτα με βρώμικο αμάξι.
Επίσης φωτογράφησε ΑΜΑΞΙΑ και νοιώθει και καλά.

ΣΠΥΡΟ, έχεις πρόβλημα.

Η ιστορία έπρεπε να πηγαίνει ως εξής:
εχθες κυριακή ξύπνησα κατα τις 3 το μεσημέρι και τέντωσα το χέρι μου και έπιασα... τα γνωστά... και να καταλήξει κάπου το θέμα σε γκομενάκια επάνω στο καπώ να κοιτάνε με υγρά χείλη πρόστυχα τον φακό.

ΠΟΥ ΠΑΕΙ Η ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟ 80?

https://www.gifsforum.com/images/image/this%20post%20sucks/grand/thisthreadsuck.jpg




να γίνει η βόλτα....


:hystericalbs1:

m-power_01
05-03-12, 18:01
Καλά θα περάσω αύριο να δώ λίγο την Ντόρα να στρώσω

Stamatis
05-03-12, 18:02
ειναι κρυωμένη δεν θα έρθει.
Εσύ να έρθεις όμως.

aristent
05-03-12, 18:05
Αν εξαιρέσεις το σ/κ τις προηγούμενες μέρες χιόνιζε και έβρεχε! Και σήμερα ακόμη βρέχει πάλι. Το αυτοκίνητο μου είναι όχημα καθημερινής μετακίνησης και παντός καιρού, δεν είναι κυριακάτικο αυτοκίνητο βόλτας.
Και το mg το ίδιο...και αυτό άπλυτο είναι αλλά λιγότερο καιρόthumb

Bρε σουπερμοντερεϊτορ,ειδες καλο ονειρο,ειδες καλο καιρο,εχεις BMWδαρα,ξυπνησες που ξυπνησες ΜΟΝΟΣ!!!

....,κανεις δε σου γκρινιαξε,ξερεις,......παιδια ,σκυλια,γυναικα....τι κανεις?....

....σηκωνεσαι,πλενεσαι,παιρν εις καφεδακι στο χερι και πας να πλυνεις το οχημα!!!!

....μετα παιρνεις την αντζεντα με τις υποψηφιες (:ranting2: και οχι τον μοναχο Αγαθωνα που νηστευει...)και αρχιζεις τα.... "εχει καλο καιρο και σε σκεφτηκα,τι λες? παμε για ουζακι???.....και ολα πανε μια χαρα!!!...και ασε τα μπακουρια με τα Μιτο να αυτοφωτογραφιζονται!!!:thumbsup :




το έκανα quote ολοκληρο για να δώσω έμφαση.

Κυριακή ξύπνησε ΜΟΝΟΣ του, (άπλωσε το χέρι και αντί να πιάσει κανα βυζόμπαλο, έπιασε το κινητό) και βγήκε βόλτα με βρώμικο αμάξι.
Επίσης φωτογράφησε ΑΜΑΞΙΑ και νοιώθει και καλά.

ΣΠΥΡΟ, έχεις πρόβλημα.

Η ιστορία έπρεπε να πηγαίνει ως εξής:
εχθες κυριακή ξύπνησα κατα τις 3 το μεσημέρι και τέντωσα το χέρι μου και έπιασα... τα γνωστά... και να καταλήξει κάπου το θέμα σε γκομενάκια επάνω στο καπώ να κοιτάνε με υγρά χείλη πρόστυχα τον φακό.

ΠΟΥ ΠΑΕΙ Η ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟ 80?

https://www.gifsforum.com/images/image/this%20post%20sucks/grand/thisthreadsuck.jpg


να γίνει η βόλτα....


:hystericalbs1:

Του τα 'πα και εγω Προεδρε!!!:thumbsup:

m-power_01
05-03-12, 18:13
Α τώρα κατάλαβα ! Να προλάβω να κάνω όσες βόλτες μπορω τώρα γιατι στα 40 βάλε μου θα περιμένω κυριακάτικη λιακάδα για να μαμίσω!
Και αν δεν μου κάθεται θα φτιάχνω καφέ και θα πλένω ζάντες !

Δεν είχα μελετήσει σε τόσο βάθος την συμπεριφορά σας !
Αχαααχαχααχαχαχαχαχαχαχχα χαχα

katsaraios
05-03-12, 18:15
Καλά θα περάσω αύριο να δώ λίγο την Ντόρα να στρώσω

εγω μεθαυριοthumb
αρμενικη βιζιτα:hystericalbs1::hystericalbs1:
Σπυρο οπως ειδες με τα ματια σου εγω δεν το πλενω καθε Σ/Κ και τις βολτες τις "κανονιζω",μην σε αγχωνει ο Αρης χαχαχα

PANOS-E60
05-03-12, 18:15
Α τώρα κατάλαβα ! Να προλάβω να κάνω όσες βόλτες μπορω τώρα γιατι στα 40 βάλε μου θα περιμένω κυριακάτικη λιακάδα για να μαμίσω!
Και αν δεν μου κάθεται θα φτιάχνω καφέ και θα πλένω ζάντες !

Δεν είχα μελετήσει σε τόσο βάθος την συμπεριφορά σας !
Αχαααχαχααχαχαχαχαχαχαχχα χαχα

δεν θα βαρεθώ να στο λέω ! Το νου σου ρεμάλι, το νου σου !

πες το και στο βοηθό.

GiannisRob
05-03-12, 18:16
Σόρρυ κιολας που επεμβαίνω, αλλά εγώ που έχω να πλύνω το όχημα 3 μήνες, ούτε που να το διανοηθώ να πατήσω στην εκδρομή, ε?

:D :D

Vasilis M3
05-03-12, 18:21
Παίδες αν μπορεί και ο πατέρας μέσα για την εκδρομούλα!thumb

katsaraios
05-03-12, 18:21
Σόρρυ κιολας που επεμβαίνω, αλλά εγώ που έχω να πλύνω το όχημα 3 μήνες, ούτε που να το διανοηθώ να πατήσω στην εκδρομή, ε?

:D :D
Κανα 2μηνο και εγω
κατεβηκα πριν κανα μισαωρο και ειδα οτι σχεδον καθαριστηκε με την βροχη..λεω να ριξω πανω λιγο sonax να κανει καλυτερη δουλεια τωρα που θα ξαναβρεξει:hystericalbs1:

aristent
05-03-12, 18:22
Α τώρα κατάλαβα ! Να προλάβω να κάνω όσες βόλτες μπορω τώρα γιατι στα 40 βάλε μου θα περιμένω κυριακάτικη λιακάδα για να μαμίσω!
Και αν δεν μου κάθεται θα φτιάχνω καφέ και θα πλένω ζάντες !

Δεν είχα μελετήσει σε τόσο βάθος την συμπεριφορά σας !
Αχαααχαχααχαχαχαχαχαχαχχα χαχα

Βρε παλιοπαιδο θα βαλεις μυαλο???
....επρεπε ηδη απο Σαββατοβραδο να ειχες στην πενα το οχημα,αλλα σου αφησαμε το ελαφρυντικο οτι ησουν με αμορε και "ξεζουμιστικες" ολο το απογευμα και αργα το βραδυ...μπορει και να εκανες "τα σοδομα και γαμορα" μεσα στο απλυτο αυτοκινητο σου!!!!....οκ, μεσα μπορει να ειναι και καθαρο και να μυριζει ινδικη καρυδα!!!

.....ενταξη,γυρισες μονος στο σπιτι,....κοιμηθηκες,.....αλλη μερα ομως η Κυριακη!!!....μεχρι εδω συμφωνουμε???

.....αφου δεν την ηθελες παλι να την φας στην μαπα την χθεσινοβραδυνη,παρε μια αλλη να κανετε παρεα,οχι σεξ!!!!.....,αυτο ξανακαντο με την προηγουμενη παλι την Κυριακη το απογευμα.....

....το θεμα μας ειναι να την βγουμε στα μπακουρια με τις Μιτο!!!!:thumbsup:

Εντιτ:εννοω και καθαρο οχημα και γκομενα!!!!

GiannisRob
05-03-12, 18:32
Κανα 2μηνο και εγω
κατεβηκα πριν κανα μισαωρο και ειδα οτι σχεδον καθαριστηκε με την βροχη..λεω να ριξω πανω λιγο sonax να κανει καλυτερη δουλεια τωρα που θα ξαναβρεξει:hystericalbs1:

Φτου...

Και έλεγα, να το βάλω στο γκαράζ τώρα που θα βρέξει ή να το αφήσω έξω να σκληραγωγηθεί λίγο. Βλακεία έκανα τελικά...

:D :D

PS. Εγώ δεν το πλένω από συνείδηση. Δεν μου αρέσει το χρώμα. Όσο πιο βρώμικο, τόσο πιο πολύ υποφέρεται.

aristent
05-03-12, 18:33
.....
Σπυρο οπως ειδες με τα ματια σου εγω δεν το πλενω καθε Σ/Κ και τις βολτες τις "κανονιζω",μην σε αγχωνει ο Αρης χαχαχα

Εσυ εισαι παλιος,δεν μετραει,....πλυμενο απλυτο δεν μασας,....το ιματζ του νεαρουλη θελω να φτιαξω!!!:thumbsup:


Σόρρυ κιολας που επεμβαίνω, αλλά εγώ που έχω να πλύνω το όχημα 3 μήνες, ούτε που να το διανοηθώ να πατήσω στην εκδρομή, ε?

:D :D

3μηνες???.....εχεις και εσυ gunmetal ζαντες???:thumbsup:


Κανα 2μηνο και εγω
κατεβηκα πριν κανα μισαωρο και ειδα οτι σχεδον καθαριστηκε με την βροχη..λεω να ριξω πανω λιγο sonax να κανει καλυτερη δουλεια τωρα που θα ξαναβρεξει:hystericalbs1:

τετοια λεγε να μας περασουν για το πιο "βρωμικο" φορουμ!!! ....οχι οτι δεν ειμαστε δηλαδη....ε members only???:thumbsup:

katsaraios
05-03-12, 18:35
Φτου...

Και έλεγα, να το βάλω στο γκαράζ τώρα που θα βρέξει ή να το αφήσω έξω να σκληραγωγηθεί λίγο. Βλακεία έκανα τελικά...

:D :D

PS. Εγώ δεν το πλένω από συνείδηση. Δεν μου αρέσει το χρώμα. Όσο πιο βρώμικο, τόσο πιο πολύ υποφέρεται.

εσυ εβαλες τελικα μπαρα θολων για το επομενο τρελιαρικο μωρο??

GiannisRob
05-03-12, 18:42
εσυ εβαλες τελικα μπαρα θολων για το επομενο τρελιαρικο μωρο??

Οι καιροί είναι δύσκολοι. Τα τρελιάρικα μωρά θα πρέπει να μάθουν να π$#%@$νται και χωρίς θολόμπαρα.

Προς στιγμήν, πάω να βάλω βενζίνη για το επόμενο τρελιάρικο μωρό...

:D

Kostas_1
05-03-12, 19:08
Οταν τελειωσετε με τα πλυσιματα, δεν ερχεστε και απο δω μια βολτα? Ολα απλυτα ειναι

ntinos
05-03-12, 19:59
Α τώρα κατάλαβα ! Να προλάβω να κάνω όσες βόλτες μπορω τώρα γιατι στα 40 βάλε μου θα περιμένω κυριακάτικη λιακάδα για να μαμίσω!
Και αν δεν μου κάθεται θα φτιάχνω καφέ και θα πλένω ζάντες !

Δεν είχα μελετήσει σε τόσο βάθος την συμπεριφορά σας !
Αχαααχαχααχαχαχαχαχαχαχχα χαχα

Και ουτε....

Εγω περιμενω τα 50 μου να δω προκοπη...:hystericalbs1:

stef
05-03-12, 20:18
Ακριβώς εκεί ήμασταν την προηγούμενη εβδομάδα με Νάσσο για καφέ!!!
Είναι τέλεια η διαδρομή από όποιο δρόμο και να πας, απλά από Καπανδρίτι-Κάλαμο θέλει πιο πολύ προσοχή...

nautikos32
05-03-12, 20:42
Μέσα και εγώ !!!Βασίκά όπου θά έχει μάσα μέσα θά είμαι.

giannis_compact
05-03-12, 20:58
Τελεια η βολτουλα και ΧΑΙΡΟΜΑΙ που βλεπω το αμαξι βρωμικο γιατι ο Σπυρος ειναι σαν εμενα το βαζει μπρος και παει παντου βρεξει-χιονισει και το χαιρεται και και το χαζευει ακομα κι οταν το βλεπει βρωμικο-λασπωμενο-με μαυρισμενες ζαντες και δεν ειναι με ενα ξεσκονοπανο στο χερι!
Να με συγχωρουν τα παιδια που επενεβησαν για το βρωμικο αμαξι οτι επρεπε να το πλυνει,την αποψη μου εξεφρασα!! :)

PANOS-E60
05-03-12, 21:03
Τελεια η βολτουλα και ΧΑΙΡΟΜΑΙ που βλεπω το αμαξι βρωμικο γιατι ο Σπυρος ειναι σαν εμενα το βαζει μπρος και παει παντου βρεξει-χιονισει και το χαιρεται και και το χαζευει ακομα κι οταν το βλεπει βρωμικο-λασπωμενο-με μαυρισμενες ζαντες και δεν ειναι με ενα ξεσκονοπανο στο χερι!
Να με συγχωρουν τα παιδια που επενεβησαν για το βρωμικο αμαξι οτι επρεπε να το πλυνει,την αποψη μου εξεφρασα!! :)

χαχαχ στα σοβαρά τα πήρες αυτά που είπαμε Γιάννη ? Ζηλεύουμε το Σπύρο γιατί είναι ανήσυχο νιάτο ... και τον πειράζουμε. :original:

giannis_compact
05-03-12, 21:05
χαχαχ στα σοβαρά τα πήρες αυτά που είπαμε Γιάννη ? Ζηλεύουμε το Σπύρο γιατί είναι ανήσυχο νιάτο ... και τον πειράζουμε. :original:

Μα φυσικα και οχι :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:
Πλακα κανω :)

aristent
05-03-12, 21:06
Τελεια η βολτουλα και ΧΑΙΡΟΜΑΙ που βλεπω το αμαξι βρωμικο γιατι ο Σπυρος ειναι σαν εμενα το βαζει μπρος και παει παντου βρεξει-χιονισει και το χαιρεται και και το χαζευει ακομα κι οταν το βλεπει βρωμικο-λασπωμενο-με μαυρισμενες ζαντες και δεν ειναι με ενα ξεσκονοπανο στο χερι!
Να με συγχωρουν τα παιδια που επενεβησαν για το βρωμικο αμαξι οτι επρεπε να το πλυνει,την αποψη μου εξεφρασα!! :)

:thumbsup:....ειστε πολλοι τελικα??? :thumbsup:

Γιαννη,τον Σπυρακο τον πειραζω,...... ετσι για πλακα,αλλωστε ειμαστε φιλαρακια,.....σιγα μην τον βαλω και χερι για το αν θα εχει καθαρο το αμαξι του!!!!
αλλωστε ,αυτα τα πραγματα ειναι μερακια....ή τα'χεις,ή δεν τα'χεις.thumb

giannis_compact
05-03-12, 21:09
:thumbsup:....ειστε πολλοι τελικα??? :thumbsup:

Γιαννη,τον Σπυρακο τον πειραζω,...... ετσι για πλακα,αλλωστε ειμαστε φιλαρακια,.....σιγα μην τον βαλω και χερι για το αν θα εχει καθαρο το αμαξι του!!!!
αλλωστε ,αυτα τα πραγματα ειναι μερακια....ή τα'χεις,ή δεν τα'χεις.thumb

Χαχαχα και γω το εγραψα για να πειραξω εσας που τα εχετε παντα στην τριχα!!Εννοειται για πλακα ομως εεε!! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

spar@
05-03-12, 21:31
επειδη βιαζεστε να βγαλετε συμπερασματα, μην δειτε την φιλη του Σπυρου με το mg γιατι θα σας κοπει η μιλιά, μιλαμε για πλατινα μαλλι και στηθος σιλικονατο! Οποτε μαλλον ο κυριος Μ-power ξεχασε καποια πραγματα να σας πει πριν...μηπως το ραντεβου ηταν καπου αλλου πριν? μηπως οταν επεσε το τηλ Κυριακη πρωι δεν προλαβε ουτε να πιει καφε και οχι να πλυνει το αμαξι?
παντως αν δειτε την Νικολετα θα μετανοησετε!

hades7
05-03-12, 21:39
να τα νατα νατα νατα φταιω εγω τωρα που διαβαζω ερωτες νικολετες καλαμους βολτιτσες ζενπρεμιλικι ουζακια να αρχισω να γραφω πες μου ρε

aristent
05-03-12, 21:42
Αρη δωωωωωωσεεεεεεε!!!!:thumbsup:

Z4 DCT
05-03-12, 21:47
Α τώρα κατάλαβα ! Να προλάβω να κάνω όσες βόλτες μπορω τώρα γιατι στα 40 βάλε μου θα περιμένω κυριακάτικη λιακάδα για να μαμίσω!
Και αν δεν μου κάθεται θα φτιάχνω καφέ και θα πλένω ζάντες !

Δεν είχα μελετήσει σε τόσο βάθος την συμπεριφορά σας !
Αχαααχαχααχαχαχαχαχαχαχχα χαχα

Tελικα έκανα μαμακια.....στο κεφάλι έπρεπε να στις ρίξω!!!!


:hystericalbs1::hystericalbs1:

spar@
05-03-12, 21:48
hade μην τα βγαλεις στην φορα, αυτα ειναι τα παρανομα, 2 αμαξια συναντηση εξω απ την Αθηνα, στην καφετερια του Αλεκου(κατι μας ειπε τωρα), αυτα "ειναι παντρεμενοι και οι δυο", "παρανομος και ας ειναι ο δεσμος μας", " εσυ που δηλωνεις γυναικα μου", " παρανομη αγαπη", "παρανομος ερωτας","μυστικε μου ερωτα",

aristent
05-03-12, 21:58
Tελικα έκανα μαμακια.....στο κεφάλι έπρεπε να στις ρίξω!!!!


:hystericalbs1::hystericalbs1:

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

m-power_01
06-03-12, 00:39
Ακριβώς εκεί ήμασταν την προηγούμενη εβδομάδα με Νάσσο για καφέ!!!
Είναι τέλεια η διαδρομή από όποιο δρόμο και να πας, απλά από Καπανδρίτι-Κάλαμο θέλει πιο πολύ προσοχή...

έλα ρε και εγώ εκεί ήμουν το προηγούμενο Σάββατο!
Βασικά έχω καταλήξει να πηγαίνω αρκετά συχνά. Είναι κοντινός προορισμός με ευχάριστη διαδρομή... Απλά τώρα το ανέβασα λόγω του φόρουμ που είδα εκεί και μου ήρθε η ιδέα.
Όσο για την προσοχή ...τώρα που ανοίγει ο καιρός και κυκλοφορούν και άλλοι εκεί... πρέπει να με προσέχουν:whistle: Το χειμώνα ήμουν μόνος !

m-power_01
19-03-12, 00:39
Αυτό ήταν τότε...

Χτες Κυριακή ανοίγω τα μάτια μου και βλέπω λιακάδα...χωρίς να το σκεφτώ ,τεντώνω χέρι, πιάνω κινητό ,παίρνω τηλ υποψήφιο συνοδό για εξόρμηση.
Χωρίς πολλά πολλά κανονίζεται ώρα συνάντησης και εκκίνησης σε 15'. Δρόμο... εθνική, έξοδος στον Άγιο Στέφανο. Δεν στρίβουμε αριστερά κατευθείαν στην ανηφόρα για τα goodys αλλά πιο κάτω στο ζαχαροπλαστείο για να περάσουμε από Καπανδρίτι s.s.s!!! Συνέχεια προς Κάλαμο...ωραία διαδρομή με λίγη κινησούλα βέβαια λόγω ημέρας. Φτάνουμε στην πλατεία στον κάλαμο , γέρνουμε 2 ''γύρες'' μέχρι να βρούμε την έξοδο για Άγιους απόστολους ,κατάβαση και σε λίγο είμαστε παραλία... Άνετο παρκινγκ, περπάτημα στην θάλλασα, ούζο-θαλασσινά (αφού νήστευε ο συνοδοιπόρος) ,καφεδάκι στον Αλέκο και όταν έπιασε να σουρουπώνει πίσω στα αυτοκίνητα και επιστροφή για Αθήνα.

Σήμερα βελτιώθηκα...

Ξυπνάω μεσημεράκι, ανοίγω τα μάτια μου και βλέπω λιακάδα! Τεντώνω το χέρι μου και αντί να πιάσω το κινητό μου, κάτι χουφτώνω ! Πω ρε πο@στη μου τι να κάνω τώρα? Πως την κοπανάς κυριακή πρωί με τέτοια μέρα? Προφασίζομαι δουλειά υψίστης σημασίας που δεν αναβάλλεται και την κάνω γρήγορα γρήγορα. Πάω σπίτι και ρίχνω ζάρια για το πιο αμάξι να πάρω...τελικά έτυχε το 30αρι! (χρειάστηκε να ρίξω 5-6 φορές για να μου κάτσει ) Αφού λοιπόν έτσι ήθελε η τύχη, μου βγαίνει πολύ αυθόρμητα να χαμογελάσω και να σκεφτώ ότι δεν θα με κοροϊδεύει ο τεντάς και οι συνομήλικοί του, αφού είναι φρεσκοπλυμένο!
Παίρνω ένα φίλο μαζί , να μου θυμίζει που και που ''πόσο ωραία είναι η ζωή'', ''πόσο ωραίο είναι το αμάξι και τι κρίμα που θα είναι να τσαλακωθεί'', ''τι θα κάνει η κακομοίρα η μάνα μου'', ''που θα αφήσω τον βοηθό στους πέντε δρόμους'' κλπ ...(αποδίδει αυτό, να το δοκιμάσετε). Δρόμο λοιπόν, η διαδρομή άδεια, λιακάδα, και το αυτοκίνητο σε κέφια! Είχα καιρό να κάνω ''καλή'' βόλτα με την γριά και το ευχαριστήθηκα! Στάση στον Κάλαμο για ουζο-καλαμαρο-καφεδοκατάσταση, φυσικά την απαραίτητη φωτογραφία ,και δρόμο για την επιστροφή. Εκεί είχαμε μία μικρή στάση έξω από το καρτόδρομο, να δούμε λίγο στα λαθραία τον Γιατρό μας!
Άντε την επόμενη φορά...παρέα!

*Ακόμα ψάχνω να βρω ποια είναι η σοβαρή δουλειά που δεν μπορούσα να αναβάλω!

https://img513.imageshack.us/img513/7554/img0756po.jpg


https://img593.imageshack.us/img593/973/img0761pd.jpg


https://img843.imageshack.us/img843/8710/img07631n.jpg

A8hnaios
19-03-12, 00:42
Ωραιος ο Σπυρος!!

katsaraios
19-03-12, 00:52
και ο Προεδρας μαζι??
ριχτε και κανα τηλεφωνο ρε σεις την επομενη...

aristent
19-03-12, 07:12
Tωρα μαλιστα Σπυρο!!!:thumbsup:

....η περιγραφη απο το ξεκινημα της ημερας ηταν σωστη....το οχημα ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟ και καθαραο.....αν και η επιλογη του εγινε με "σικε" τροπο :th_Laie_67-1: ....και βλεπω οτι αμα συνηθισεις Καλαμο,δεν ξεκολλας ευκολα!!!:thumbsup:

EVERGET
19-03-12, 07:47
Χα χα

Σε κάποια φάση πέρναγα έξω από το parking και είδα δύο "τρελαμένους" να φωτογραφίζουν ένα 30άρι...Σπύρο δεν ήξερα πως έχεις και γριά!!!

Άντε την επόμενη φορά να κανονιστεί καφές Κάλαμο οργανωμένα!

NICK_M3
19-03-12, 08:45
Χα χα

Σε κάποια φάση πέρναγα έξω από το parking και είδα δύο "τρελαμένους" να φωτογραφίζουν ένα 30άρι...Σπύρο δεν ήξερα πως έχεις και γριά!!!

Άντε την επόμενη φορά να κανονιστεί καφές Κάλαμο οργανωμένα!


εσυ ήσουνα ρε με το 46αρι????

την ώρα που πέρναγες είχα κατέβει να πάρω φαί
αλλά το είχα στο σπίτι το Μ!!!
ημουν νωρίτερα στο parking!!!!

EVERGET
19-03-12, 09:31
εσυ ήσουνα ρε με το 46αρι????

την ώρα που πέρναγες είχα κατέβει να πάρω φαί
αλλά το είχα στο σπίτι το Μ!!!
ημουν νωρίτερα στο parking!!!!

Καλά όλοι ήμασταν Κάλαμο χτες και ο καθένας στον κόσμο του!!!:th_Laie_67-1:

Φυσικά και ήμουνα εγώ...δε φοβήθηκες μόλις άκουσες την Eisenmann???:whistle:

m-power_01
19-03-12, 13:50
Καλά όλοι ήμασταν Κάλαμο χτες και ο καθένας στον κόσμο του!!!:th_Laie_67-1:

Φυσικά και ήμουνα εγώ...δε φοβήθηκες μόλις άκουσες την Eisenmann???:whistle:

Νάσο είχες παρκάρει στο parking όπως κατεβαίνουμε στην παραλία δεξιά. Εκεί κοντά στην Δωδώνη? Εκεί είδα ένα 46αρι Μ και ενα Ε39 το οποίο πιθανών να ήταν στου Stefanou Cool

EVERGET
19-03-12, 15:27
Νάσο είχες παρκάρει στο parking όπως κατεβαίνουμε στην παραλία δεξιά. Εκεί κοντά στην Δωδώνη? Εκεί είδα ένα 46αρι Μ και ενα Ε39 το οποίο πιθανών να ήταν στου Stefanou Cool

Ναι αυτός ήμουν εγώ!:original:

gnx
19-03-12, 19:06
Καλά ρε ΟΛΟΙ στο Κάλαμο; Παίζει να μην εχω πάει και ποτέ!