PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΠΑΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ



TSAF
05-03-12, 13:50
Aμαν πια με ολα τα μπατηρια στην Ελλαδα.

Recession? What recession? So, it seems that this "global recession" has not impacted negatively on everyone. Check this out!

It's a Mercedes Benz owned by an Abu Dhabi Oil billionaire (naturally).

Featuring the newly developed V10 quad turbo with 1,600 horsepower and 2800nm of torque, 0-100km/h in less than 2secs, 1/4 mile in 6.89 secs running on biofuel.

That is NOT stainless steel, people, it is WHITE GOLD!

I'm sure you'll sleep better tonight, knowing that the exorbitant dollars you're paying for gas these days are at least going to a good cause...

θα παω να ανοιξω φανοποιείο για exotic cars στο Abu Dhabi. Ζηταω χρυσοχόο λαμαρινα. Μισθος + bonus

Stamatis
05-03-12, 13:53
Αντε τωρα να σου βγει αυτος απο στενο, να τον τρακαρεις και να εισαι ανασφαλιστος.
Νεφρα, συκωτια, πλεμονια, Σωβρακα...... Οτι και να δωσεις, που να φτασει.

Monsta
05-03-12, 13:59
χεχεχε θα το δει ο αράπης ο pimp-my-ride και θα λέει.... "how da fak didn't I think of that ???"

Stamatis
05-03-12, 14:00
Σκεφτεσαι να σου ερθει για ξεαρεχνιασμα;
Απο τα γρεζια μονο θα παρεις τζαγκουαρ

Monsta
05-03-12, 14:13
Θα το τρίψω με 800 ξηράς και από κάτω θα χω τη σκούπα αναμμένη στο φουλ.

Konstantinos E60
05-03-12, 14:17
Σαν κηροπήγια είναι !!

Κακία ετσι....:D

850CSI
05-03-12, 14:19
Ελα ρε μη θαμπωνεστε απο γυφτοαραβες σιγα το βε 8 κομπρεσερακι πουχει
οταν ημουν ταριφας στη βιεννη μουλεγαν το ταξι σου και αλλα 5 πισω για τοις γυναικες τους και τα παιδια τους να μας πανε στο χοτελ χοτελ μιλαμε το Filarmoniker Sacher το Hilton ,το Continental που'ναι 700ευρ, η βραδια το ατομο και απο 15 ευρω (13 π.χ. η κουρσα) μου ζητουσαν το διφραγκακι οι γυφτοι ενω πολλες φορες μανατζερ Αυστριακοι η Γερμανοι εδιναν 50ρικο και εφευγαν λεγοντας alles Gute χωρις να πουν ΚΑΝ τιποτα για ρεστα.
ΞΕΡΕΤΕ τι λεει ενα λαικο ανεκδοτο?????
το γυφτο βγηκε ταχα μια αποφαση να το κανουν βασιλια και εκει που το πηγαινανε για τι βασιλικη στεψη κοιταει εξω απο το παραθυρο το δασος και πηδαει εξω τρεχοντας και ελεγε ρικια - ρικια για καψιμο να βγαλω το χειμωνα και να πουλισω,,,,,,,,τι να το κανω να'μαι βασιλιας ρε δερβισια,,,,,,,,,βρεστε κανα αλλον εγω τωρα εκανα τι καλη μου:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:
επειδη οι αραβες βρεθηκε πετρελαιο στο αχουρι τους γινανε ξαφνικα απο ΓΥΦΤΟΙ μαγκες???????? ΠΟΤΕ
οχι πρεπει να βγουν στη φορα τα ηλεκτρουβριδικα να παει παγκοσμιως το πετρελαιο κατι λεπτακια το λιτρο αφου θα καλυφθουν και ολες οι αναγκες θερμανσης απο φωτοβολταικα /προπανιο και να το βαλουν μετα στο π@το τους ουτε νερο να πιουν δε θα'χουν σα τα σκυλια θα ψωφανε.
ΥΣ. δε θελλω να γινω προφητης αλλα Μια μερα οι Εβραιοι Παγκοσμια Κυβερνηση ΕΠΙΣΗΜΑ Σημερα ομιλος Ροκ Φελερ Illuminati και τα τοιαυτα θα τους αφανισουν με το τροπο τους

Monsta
05-03-12, 14:22
'Ετσι πες τα ρε Γιώργη πες τα !!!!!

Stamatis
05-03-12, 14:23
Εγραψε!!!

PANOS-E60
05-03-12, 14:26
Ζωγράφισες !!!! :original:

TSAF
05-03-12, 14:52
Ζηταω χρυσοχόο λαμαρινα. Μισθος + bonus

Monsta
05-03-12, 15:45
Στις πωλήσεις είμαι καλός. Θα τα βρούμε. Για λαμαρινά θα πάρουμε έναν Πάκι με μισθό ψίχουλα.

aristent
05-03-12, 17:49
Ελα ρε μη θαμπωνεστε απο γυφτοαραβες σιγα το βε 8 κομπρεσερακι πουχει
οταν ημουν ταριφας στη βιεννη μουλεγαν το ταξι σου και αλλα 5 πισω για τοις γυναικες τους και τα παιδια τους να μας πανε στο χοτελ χοτελ μιλαμε το Filarmoniker Sacher το Hilton ,το Continental που'ναι 700ευρ, η βραδια το ατομο και απο 15 ευρω (13 π.χ. η κουρσα) μου ζητουσαν το διφραγκακι οι γυφτοι ενω πολλες φορες μανατζερ Αυστριακοι η Γερμανοι εδιναν 50ρικο και εφευγαν λεγοντας alles Gute χωρις να πουν ΚΑΝ τιποτα για ρεστα.
ΞΕΡΕΤΕ τι λεει ενα λαικο ανεκδοτο?????
το γυφτο βγηκε ταχα μια αποφαση να το κανουν βασιλια και εκει που το πηγαινανε για τι βασιλικη στεψη κοιταει εξω απο το παραθυρο το δασος και πηδαει εξω τρεχοντας και ελεγε ρικια - ρικια για καψιμο να βγαλω το χειμωνα και να πουλισω,,,,,,,,τι να το κανω να'μαι βασιλιας ρε δερβισια,,,,,,,,,βρεστε κανα αλλον εγω τωρα εκανα τι καλη μου:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:
επειδη οι αραβες βρεθηκε πετρελαιο στο αχουρι τους γινανε ξαφνικα απο ΓΥΦΤΟΙ μαγκες???????? ΠΟΤΕ
οχι πρεπει να βγουν στη φορα τα ηλεκτρουβριδικα να παει παγκοσμιως το πετρελαιο κατι λεπτακια το λιτρο αφου θα καλυφθουν και ολες οι αναγκες θερμανσης απο φωτοβολταικα /προπανιο και να το βαλουν μετα στο π@το τους ουτε νερο να πιουν δε θα'χουν σα τα σκυλια θα ψωφανε.
ΥΣ. δε θελλω να γινω προφητης αλλα Μια μερα οι Εβραιοι Παγκοσμια Κυβερνηση ΕΠΙΣΗΜΑ Σημερα ομιλος Ροκ Φελερ Illuminati και τα τοιαυτα θα τους αφανισουν με το τροπο τους

:notworthy: :notworthy: :notworthy:






https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=12048&d=1330951676

ρε παιδια,αμα αυτο κυκλοφορησει μερα με ηλιο θα τυφλωθουμε!!!....καλα λεει ο Κωστας,σαν μανουαλι ειναι!!!

Κωνσταντίνος
05-03-12, 18:08
Κέντησες ! Τα σελτεδάκια τσι γιαγιάς μου δεν πιάνουν μία μπρος στο ποστ σου Γιωργαρε !