PDA

Επιστροφή στο Forum : 4ο καφεδακι στη Λαρισα των bmwfans!!!



aristent
02-03-12, 22:27
Νομιζω οτι ηρθε η ωρα παλι για καφεδακι την Τριτη 6-3-2012 στις 18:30 στο γνωστο πλεον Μικελ ΠΕΟ Λαρισας!!!!:thumbsup:

Για να δω δυναμικα παρων!!!

Συμμετοχες:

1.aristent + 1κορη
2.
3.
4.
5.
6.
7.


Αυτη τη φορα ο καφες θα ειναι μεσα και οι καπνιστες να φροντισουν να εχουν "ατμιστες" ή να εχουν κοψει το καπνισμα!!!:thumbsup:

.....υπαρχει βεβαια τροπος να βγαινουν εξω για λιγο και να ξαναμπαινουν μεσα....αλλα θα δουμε και αν θα βρουμε μεσα τραπεζι και τι καιρο θα κανει...

GEO316
02-03-12, 23:22
Μεσα και εγω.....παμε δυνατα η λαρσα :th_Laie_67-1:

aristent
04-03-12, 13:25
Καφεδακι την Τριτη 6-3-2012 στις 18:30 στο γνωστο πλεον Μικελ ΠΕΟ Λαρισας!!!!

Συμμετοχες:

1.aristent + 1κορη
2.GEO316
3.
4.
5.
6.
7.

τι παθατε??? κανονιστε να παω μονος μου με τον Γιωργο!!!.....θα φερω και βασιλοπιτα!!!!!:hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

.....καλιο αργα παρα ποτε!!!!:thumbsup:

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

merbeind
04-03-12, 20:41
Μεσα και εγω Αρη με τον φιλο μου τον Γιωργο. Βασικα η περιπτωση να γινει η συναντηση στο mikel Νεαπολη που απεναντι καπνιζεις και δεν ξεπαγιαζεις κιολας;Η οπου θελουν ειναι ευκολο τα παιδια που ερχονται απο εκτος. Τεσπα οπως και να εχει παρων

GEO316
04-03-12, 21:23
Ελα να βλεπω συμμετοχες για καφεδακι super....
Αντε και οποιος ερθει δωρο η μπομπονιερα με τα κουφετα,
μιας και το σαββατο που μας περασε παντρευτηκα :th_Laie_67-1:

hades7
04-03-12, 21:25
καθε χαρα να ερθει στην πορτα σας Γιωργο

m-power_01
04-03-12, 21:26
Ελα να βλεπω συμμετοχες για καφεδακι super....
Αντε και οποιος ερθει δωρο η μπομπονιερα με τα κουφετα,
μιας και το σαββατο που μας περασε παντρευτηκα :th_Laie_67-1:

Αθήνα στέλνεις? :th_Laie_67-1:

Πιθανότατα θα παραστώ...(θα με αντιπροσωπεύσει ο βοηθός μου δηλαδή :hystericalbs1:)

PANOS-E60
04-03-12, 21:31
Ελα να βλεπω συμμετοχες για καφεδακι super....
Αντε και οποιος ερθει δωρο η μπομπονιερα με τα κουφετα,
μιας και το σαββατο που μας περασε παντρευτηκα :th_Laie_67-1:

Είσαι ωραίος ! Οκτώ ημερών γαμπρός και ξεπορτίζεις ... χα χα
Σκίσε τη γάτα από νωρίς Γιώργο :original::original:

sorry γιά το ο/τ.

strof
04-03-12, 22:00
1. aristent + 1κορη
2. GEO316
3. Merbeind + 1 φιλος
4. Strof
5.
6.
7.

Edit: Ανοιξε mikel στον Βόλο. Τι θα λεγατε να παμε εκει ιδια μερα, ιδια ωρα να ανταποδωσουμε τον φιλο Νικο (nfot) που εχει ερθει τοσες φορες;

aristent
04-03-12, 23:24
1. aristent + 1κορη
2. GEO316
3. Merbeind + 1 φιλος
4. Strof
5.
6.
7.

Edit: Ανοιξε mikel στον Βόλο. Τι θα λεγατε να παμε εκει ιδια μερα, ιδια ωρα να ανταποδωσουμε τον φιλο Νικο (nfot) που εχει ερθει τοσες φορες;

Πολυ καλη ιδεα....εγω δεν εχω προβλημα μιας και το συγκεκριμενο Μικελ ειναι franchise και ανηκει στον κουμπαρο μου,απο την περασμενη Τεταρτη!!!:thumbsup:

(...ανοιξε πριν 2-3μηνες και πουληθηκε...δεν εχω μαθει λεπτομερειες...)

....καποτε ομως πρεπει να τιμησουμε και τον Τρικαλινο......καλα, αστον να περιμενει γι'αυτην τη φορα:D,αλλα πρεπει να γινει και αυτο.thumb

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

strof
05-03-12, 07:37
Πολυ καλη ιδεα....εγω δεν εχω προβλημα μιας και το συγκεκριμενο Μικελ ειναι franchise και ανηκει στον κουμπαρο μου,απο την περασμενη Τεταρτη!!!:thumbsup:

(...ανοιξε πριν 2-3μηνες και πουληθηκε...δεν εχω μαθει λεπτομερειες...)

....καποτε ομως πρεπει να τιμησουμε και τον Τρικαλινο......καλα, αστον να περιμενει γι'αυτην τη φορα:D,αλλα πρεπει να γινει και αυτο.thumb

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

Ωραια, να δουμε αν μπορουν και τα παιδια που ηδη δηλωσαν για Λαρισα, περιμενουμε να το δει και ο Νικος (μη παμε και ειμαστε μονοι μας!).

DionisisM5
05-03-12, 11:18
θα εχεις να κοψουμε πιτα αυτην τη φορα αρη, γιατι ειχε βουηξει το φορουμ οτι δεν κοψατε την προηγουμενη φορα!! :) :):)

aristent
05-03-12, 13:12
θα εχεις να κοψουμε πιτα αυτην τη φορα αρη, γιατι ειχε βουηξει το φορουμ οτι δεν κοψατε την προηγουμενη φορα!! :) :):)

:doh: σημερα δε θα επρεπε να την παραγγειλω?....ακυρη η πιτα!!!!σκετος καφες........παλι ξεχασα!!!:thumbsup:

ΥΣ....εγω δεν θα μπορεσω για Βολο αυτη τη φορα,αλλα εαν θελετε να παμε στο Μικελ στην Νεαπολη, που δεν εχει προβλημα με κρυο στην πλατεια αφου εχει θερμανση και ειναι επαρκως μονωμενο και επιτρεπεται το καπνισμα,πειτε να το κανονισουμε για εκει.thumb

spar@
05-03-12, 13:42
εχω μαθημα αλλα παιζει να κανω "κοπανα", αν πατε Νεαπολη θα ρθω που ειναι κοντα γιατι εχω φυσικο μεσο μεταφορας ποδαρακια!
θα σε παρω τηλ Αρη αυριο, θα δω και αν ειναι ερχομαι!

m-power_01
05-03-12, 17:21
:doh: σημερα δε θα επρεπε να την παραγγειλω?....ακυρη η πιτα!!!!σκετος καφες........παλι ξεχασα!!!:thumbsup:



Πάρε μια πίτσα να κόψετε έτσι όπως τα κατάφερες! όποιος βρει το μανιτάρι κερδίζει!:th_Laie_67-1:

aristent
05-03-12, 17:39
Πάρε μια πίτσα να κόψετε έτσι όπως τα κατάφερες! όποιος βρει το μανιτάρι κερδίζει!:th_Laie_67-1:

....ελα, να το βρεις εσυ το μανιταρι!!!!.... θα βαλουμε δωρο πλυσιμο αυτοκινητου,μπας και αξιωθει το οχημα σου να γινει καθαρο!!!:thumbsup:

m-power_01
05-03-12, 17:57
....ελα, να το βρεις εσυ το μανιταρι!!!!.... θα βαλουμε δωρο πλυσιμο αυτοκινητου,μπας και αξιωθει το οχημα σου να γινει καθαρο!!!:thumbsup:

αχαχχαχααχαχαχαχαχα

aristent
05-03-12, 19:54
Up!!!:warriorsmiley:

....τι εγινε???...δεν βλεπω ζωηραδα???....ο καφες μπορει και να γινει Νεαπολη Μικελ (να ερθει και ο "κοπανιστος" μικρος) στις 18:30!!!....αυριο μεχρι το μεσημερι θα το οριστικοποιησουμε,οσοι δεν θελετε Νεαπολη ας το δηλωσετε να ξερω.thumb

...:whistle:... εχω αφησει σημειωμα στον φουρναρη διπλα απο το μαγαζι μου,να κανει μια Βασιλοπιτα!!!....αν μας κατσει θα την κοψουμε!!!!:thumbsup:

Συμμετοχες:
1. aristent + 1κορη
2. GEO316
3. Merbeind + 1 φιλος
4. Strof
5. Spar@ (αερας .....κοπανιστος...)
6. gianstef στις 19:00
7.
8.
9.

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

merbeind
05-03-12, 20:23
Μεσα ειτε νεαπολη ειτε εθνικη ειτε Βολο.Αν παμε Βολο δεν παιζει Βασιλοπιτα αλλα rainbow και σουβλακι Αλεξανδρας.

Gregory_///M
05-03-12, 21:49
Εγώ ενημερώθηκα και από το τηλέφωνο για τον καφέ....γιατί κάποιοι νόμιζαν ότι δεν είδα το θέμα...! thumb
Απλά δεν υπόσχομαι τίποτα.........Φυσικά αν μπορέσω έστω και για λίγο θα περάσω να δω την "τρελοπαρέα" !!!!!!!!!!!!

strof
05-03-12, 22:03
Μεσα κι εγω, και +1 στη Νεαπολη για να απολαυσω και το τσιγαρο μου.

gianstef
06-03-12, 08:18
Φυσικά και εγώ μέσα παιδιά αλλά θά έρθω κατα τις 7 μόλις σχολάσω. Καλύτερα Νεάπολη

aristent
06-03-12, 08:35
Τελος η συναντηση θα γινει στην Νεαπολη στο Μικελ στις 18:30!!!


Συμμετοχες:
1. aristent + 1κορη
2. GEO316
3. Merbeind + 1 φιλος
4. Strof
5. Spar@ (αερας .....κοπανιστος...)
6. gianstef στις 19:00
7. gregory//Mercedes..... καλος εισαι και εσυ!!!...κοιταξε να παρκαρεις κρυφα μην πουνε τι συναντηση BMW ειναι αυτη? ....με μερσεντες την κανουνε? :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:
8.
9.

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

ΥΣ>μια επιβαιβεωση απο τον Γιωργο GEO316 οτι συμφωνει και ειμαστε ΟΚ.thumb

PANOS-E60
06-03-12, 09:06
Μιά συμβουλή, αν επιτρέπεται.
Φορέστε pampers όλοι αν έρθει μαζί σας ο βοηθός ...:hystericalbs1:

Gregory_///M
06-03-12, 10:58
7. gregory//Mercedes..... καλος εισαι και εσυ!!!...κοιταξε να παρκαρεις κρυφα μην πουνε τι συναντηση BMW ειναι αυτη? ....με μερσεντες την κανουνε? :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:


:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:
Φτώχεια...κυκλοφορούμε με Mercedes...

aristent
06-03-12, 14:23
Νεαπολη Μικελ στις 18:30!!!:thumbsup:

Συμμετοχες:
1. aristent + 1κορη
2. GEO316
3. Merbeind + 1 φιλος
4. Strof
5. Spar@ (αερας .....κοπανιστος...)
6. gianstef στις 19:00
7. gregory//M

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

Nick bmwlover
06-03-12, 16:41
1. aristent + 1κορη
2. GEO316
3. Merbeind + 1 φιλος
4. Strof
5.
6.
7.

Edit: Ανοιξε mikel στον Βόλο.

Eνδιαφερον,γιατι εδω κ 1 χρονο τις περισσοτερες απο τις ελευθερες μερες μου συχναζω στον Βολο,κ για τουλαχιστον αλλα 2 ετη...

spar@
06-03-12, 21:16
o καφες ολοκληρωθηκε με επιτυχια... και οχι απλα κοψαμε πιτα, αλλα κοψαμε την καλυτερη πιτα, ο Αρης μπηκε σπιτι του ζαχαροπλαστη στις 3 το μεσημερι και απειλωντας οτι θα του ξηλωσει τις τεντες τον εβαλε να φτιαξει πιτα...
(ισως απ τις καλυτερες πιτες που εχω φαει)
το ποιος κερδισε το φλουρι θα ανακοινωθει σε επισημη τελετη του Προεδρου, αφου στειλει κανα δωρο, γιατι την επαρχια την ξεχασε!
Χαρηκα που σας γνωρισα ολους,
geo να ζησετε και να ευτυχησετε, ευχαριστουμε για τις μπομπονιερες, και για τις φοβερες επαγγελματικες φωτογραφιες που θα μας βγαλεις την αλλη φορα!
strof ευχαριστουμε για τις φοβερες ιστοριες... να προσεχεις σε οτι κανεις!
Αρη ευχαριστουμε για την φοβερη πιτα, και ευχαριστω για τον καφε και την βολτα με το απλυτο αμαξι...(ειχε σκονη στο μεντεσε της πορτας)


υ.γ αριστη επαγγελματικη εμπειρη φωτογραφια

spar@
06-03-12, 21:19
ξεχασα να αναφερω οτι ετοιμαζω να κατεβασω ομαδα απο Λαρισα για paintball πολυ μαχημη για την εξοντωση του Ιουδα, χρηματοδοτει ο Μ-power για της μελανιες που του εκανες στο βελουδινο οπισθιο του!

aristent
06-03-12, 21:38
ολα καλα!!!!....τελευταια στιγμη αφησα για εκπληξη την βασιλοπιτα!!!!:thumbsup:

https://i797.photobucket.com/albums/yy252/aristent/6-3-2012024.jpg

..... αυτη τη φορα, μιλησα σημερα το πρωϊ με τον ιδιο τον φουρναρη(που ειναι και κατοχος BMW!!!)του ειπα την ιστορια που ξεχασα την προηγουμενη φορα να παραγγειλω απο την προηγουμενη μερα και τωρα το ξανακανα!!!!....μου λεει "ασε, καθαριζω εγω και σου φτιαχνω μια τωρα επιτοπου και ελα το μεσημερι να την παρεις!!!!":thumbsup:

....βεβαια κανεις δεν την ειδε ολοκληρη,αφου Μαρτη μηνα δεν ηταν για κοπη βασιλοπιτας και ετσι την εδωσα απευθειας μεσα στο μαγαζι και ηρθε σε κομματια στο τραπεζι.....

.....ποιος κερδισε το φλουρι?.............και ειπε "οχι ρε δεν ειναι δυνατον!!!!!"?????????...

...πιθανον να ξερετε την φραση "Γιαννης κερναει,Γιαννης πινει!!!!"...

...απλα αντικαταστηστε το Γιαννης με το Αρης!!!!

.....:hystericalbs1: ποιος τον ακουει τωρα τον Πατρινο????....θα με πρηξει!!!!:hystericalbs1::th_Laie_67-1:


Τελος να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ηρθαν, ακομη και για λιγη ωρα(Γρηγορης) και να υποσχεθω οτι συντομα θα ξαναγινει,αφου παντα περναμε καλα!!!thumb

aristent
07-03-12, 21:55
ξεχασα να αναφερω οτι ετοιμαζω να κατεβασω ομαδα απο Λαρισα για paintball πολυ μαχημη για την εξοντωση του Ιουδα, χρηματοδοτει ο Μ-power για της μελανιες που του εκανες στο βελουδινο οπισθιο του!

Το πακετο με το ποσο εφτασε!!!!
....στελνουμε τους επιλεκτους ΟΥΚαδες μας στην επομενη συναντηση paintball, να καθαρισουν σε χρονο dt οποιον μας υποδειξει ο αποστολεας του πακετου!!!!:thumbsup:


.......
geo να ζησετε και να ευτυχησετε, ευχαριστουμε για τις μπομπονιερες,...

Nα ευχηθω και εγω στον Γιωργο "βιον ανθοσπαρτο"!!!thumb


και για τις φοβερες επαγγελματικες φωτογραφιες που θα μας βγαλεις την αλλη φορα!

:th_Laie_67-1: :hystericalbs1: ετσι λεει παντα....ευτυχως που μας εβγαλες εσυ μια.thumb....παραλιγο θα εγραφα "τραβηξες μια" και θα σχολιαζοταν!!!:th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=12124&d=1331064875



..... ευχαριστω για τον καφε και την βολτα με το απλυτο αμαξι...(ειχε σκονη στο μεντεσε της πορτας)

Αποκλειεται να ειχε σκονη ο μεντεσες!!!

Ευτυχως που σε πηγα βολτα και προλαβαμε να μιλησουμε λιγο....(και ο Σπυρος ηρθε μονο για λιγο και προς το τελος της συναντησης)

Τελος ο Στροφ εχει επικινδυνο επαγγελμα, αλλα για βοηθος μου(ειδικα σε 5ο οροφο και πανω)δεν ερχεται!!!:thumbsup: