PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο ανθρωπος πεταει (κυριολεκτικα!).



nikos1400
10-02-12, 16:36
:shok::shok::shok:


https://www.youtube.com/watch?v=TWfph3iNC-k

:shok::shok::shok:

pilot
10-02-12, 16:54
το είχα ξαναβάλει κάποτε..το θέλω!! το θέλω πολύ! :th_Laie_67-1:

Nikos
10-02-12, 17:04
το είχα ξαναβάλει κάποτε..το θέλω!! το θέλω πολύ! :th_Laie_67-1:

Περναει φιλερ απο γκρεμια ο τυπος .....θελει και περναει ετσι η περναει απο τυχη ?
Εισαι σιγουρος οτι το θες ?

nikos1400
10-02-12, 17:07
δεν επεφτα καθετα ουτε με 4 αλεξηπτωτα !!
οχι να'κανα και το πρωτο κομματι !!!
:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

pilot
10-02-12, 17:24
Περναει φιλερ απο γκρεμια ο τυπος .....θελει και περναει ετσι η περναει απο τυχη ?
Εισαι σιγουρος οτι το θες ?

δεν νομίζω ότι το κάνει κατά λάθος..θα ήταν εξαιρετικά επικίνδυνο.. σίγουρα θα έχει την δυνατότητα και για άνοδο εκμεταλλευόμενος την ορμή του με τον ίδιο τρόπο που στρέφει δεξιά-αριστερά..


σίγουρα το θέλω!! :thumbsup:

Nikos
10-02-12, 17:28
δεν νομίζω ότι το κάνει κατά λάθος..θα ήταν εξαιρετικά επικίνδυνο.. σίγουρα θα έχει την δυνατότητα και για άνοδο εκμεταλλευόμενος την ορμή του με τον ίδιο τρόπο που στρέφει δεξιά-αριστερά..


σίγουρα το θέλω!! :thumbsup:

George, δεν ειναι μονο το οτι περναει ελαχιστα εκατοστα πανω απ το βραχο που τρεχει ο αλλος να σωθει αλλα κυριως η ταχυτητα......και ξερεις καλυτερα απο εμενα οτι με τετοια ταχυτητα το περιθωριο λαθους ειναι στο απολυτο μηδεν ....... πολυ τρομαχτικο αν το κανει συνειδητα......

pilot
10-02-12, 17:31
σίγουρα..αν γίνει η ''στραβή'' δεν θα μείνει δόντι!! νταξ ο τύπος σίγουρα κουβαλάει αρκετά κιλά τρέλας! Αν δεν κάνω λάθος είναι ή ηταν και πιλότος μαχητικών..

Z4 DCT
10-02-12, 17:43
Δεν μπορώ να σκεφτώ κατι που θα μπορούσε να αντικαταστήσει την αίσθηση που ένιωσα την πρωτη φορά που ''πήδηξα''.....είναι απιστευτη-μοναδικη-ανεπαναληπτη........και αν δεν ειχε έρθει στην ζωη μου αυτο το πλασματακι που ειναι ο γιος μου:tt1::tt1:........δεν θα σταματούσα να ''πηδαω'' ΠΟΤΕ!!....:original::original:


Δεν εχει βέβαια να κανει καμιά σχεση με αυτο που κανει ο τυπος....πράγμα που κάνουν και στις ειδικες δυναμεις (οχι ελλαδα, τολχ μεχρι να φυγω)....halo jump.....και ειναι κατευθυνομενο μακρας ακτινας δρασης.......
Ο τυπος ειναι για τα σίδερα!!!!!!!:shok:

Αλλα και η αισθηση που λαμβανεις.....ειναι για τα ΣΙΔΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!