PDA

Επιστροφή στο Forum : GT3 RS 4.0 & Chris Harris



Monsta
26-01-12, 10:41
Επιτέλους !!! :shok::thumbsup:


https://www.youtube.com/watch?v=Jv0Gr5gz1Gw&feature=player_embedded

gant
26-01-12, 11:09
:shok::shok::shok:

nik200
26-01-12, 11:49
συμπαθεστατος ο chris harris..τον θυμαμαι απο παλια που εγραφε στο evo..δεν ξερω αν γραφει και σημερα..καλο τιμονι-αφηγητης αλλα και καλος στο γραψιμο..εχει σαφως πιο low και αυστηρο profile απο τον jeremy..αλλα θεωρω οτι ενω ο clarcson ειναι showman..αυτος ειναι πιο οδηγοκεντρικος...προσωπικα μου ταιριαζει καλυτερα..but that's just me..

chrisgiapz3
26-01-12, 11:55
τέρας το αμάξι!!!
εκεί που το πήγε για πλύσιμο, ξέρει κανείς τι πλυντήριο ήταν αυτό?

nikos1400
26-01-12, 11:55
συμπαθεστατος ο chris harris..τον θυμαμαι απο παλια που εγραφε στο evo..δεν ξερω αν γραφει και σημερα..καλο τιμονι-αφηγητης αλλα και καλος στο γραψιμο..εχει σαφως πιο low και αυστηρο profile απο τον jeremy..αλλα θεωρω οτι ενω ο clarcson ειναι showman..αυτος ειναι πιο οδηγοκεντρικος...προσωπικα μου ταιριαζει καλυτερα..but that's just me..

καλα αυτος εχει γινει βαρετος
μπουρδο-showman...:thumbsdown:

Z4 DCT
26-01-12, 11:57
Παιδια....καλος ειναι ο chris.....αλλα το RS:shok::shok:....μανουλα.........τι ονειρο ειναι αυτο?????!!!!!!

Vassilis ///M
26-01-12, 12:09
Καταπληκτικό το slow motion....:shok::shok:

kostas1.6
26-01-12, 12:16
συμπαθεστατος ο chris harris..τον θυμαμαι απο παλια που εγραφε στο evo..δεν ξερω αν γραφει και σημερα..καλο τιμονι-αφηγητης αλλα και καλος στο γραψιμο..εχει σαφως πιο low και αυστηρο profile απο τον jeremy..αλλα θεωρω οτι ενω ο clarcson ειναι showman..αυτος ειναι πιο οδηγοκεντρικος...προσωπικα μου ταιριαζει καλυτερα..but that's just me..

+1 Άσε που είχε και το σθένος να έρθει σε σύγκρουση με ολόκληρη ferrari...