PDA

Επιστροφή στο Forum : Zηρεια



katsaraios
20-01-12, 22:47
Λεω να ανεβω μια βολτα στο χιονοδρομικο της Ζηρειας
εχει παει κανεις φιλος να μας πει κανενα tip??
Πας μονο απο την εξοδο για Τρικαλα Κορινθιας η και πιο πριν για Στυμφαλια??
Πανια θα εχω μαζι για παν ενδεχομενο..
:thanks:

Stunt Mike
20-01-12, 23:03
Πας μονο για βολτα ή να κανεις Ski/Snowboard?Αν πας για το 2ο,δεν αξιζει,πηγαινε Καλαβρυτα.
Απο δρομο ειναι καλυτερα να πας απο Τρικαλα Κορινθιας,ειναι πιο κοντα,ενω καθαριζεται συχνοτερα κιολας απο χιονι αν τυχει...Ασε που εχει κατι ταβερνακια μουρλια!

katsaraios
20-01-12, 23:22
Πας μονο για βολτα ή να κανεις Ski/Snowboard?Αν πας για το 2ο,δεν αξιζει,πηγαινε Καλαβρυτα.
Απο δρομο ειναι καλυτερα να πας απο Τρικαλα Κορινθιας,ειναι πιο κοντα,ενω καθαριζεται συχνοτερα κιολας απο χιονι αν τυχει...Ασε που εχει κατι ταβερνακια μουρλια!

για βολτα με την μικρη και αν μπορεσει να κανει για πρωτη φορα ...
γιατι δεν κανει για σκι??

Stunt Mike
20-01-12, 23:31
Ειναι πολυ μικρο κεντρο καθαρα τοπικου χαρακτηρα με μια πιστα συνολικου μηκους 600-700 μετρων,μ'ενα συρομενο πιατακι κι ενα baby-lift....με το ζορι το λες ''χιονοδρομικο''.....Αυτη τη στιγμη εχει μεσο ορο 25-30cm πατημενου χιονιου...

katsaraios
20-01-12, 23:38
εισαι απο εκει κοντα ??
για πρωτη φορα νομιζω καλα θα ειναι σε μικροτερο χωρο ελπιζω να μην γινετε χαμος απο κοσμο βεβαια..

Stunt Mike
21-01-12, 00:33
εισαι απο εκει κοντα ??
για πρωτη φορα νομιζω καλα θα ειναι σε μικροτερο χωρο ελπιζω να μην γινετε χαμος απο κοσμο βεβαια..

Οχι απλως εχω φαει τα χιονοδρομικα με το κουταλι!!!thumb
Για πρωτη φορα καλα θα'ναι....θα'χει ησυχια σχετικα και πολλες οικογενειες

hades7
21-01-12, 08:05
Ρε κατσαραιο αυτή Η ζηρεια είναι προς φενεο ζαρουχλα στυμφαλια λίμνη δόξα αν κατάλαβα καλα;

Nino
21-01-12, 09:03
Τελικά μόνος θα πας;
Ο λαμογιοτζορνταν έδωσε άκυρο;
Πάντως αν πας βάλε τη μικρή να κάνει ελκηθρο ασε το σκι για άλλη φορά χρειάζεται δάσκαλο.
Μη ξεχάσεις κατάλληλη όσο γίνεται ενδυμασία,όχι τζην κλπ, μια αλλαξια ρούχα σε φόρμες σίγουρα αν δεν έχεις ρούχα για σκι.
Σκούφο γάντια απαραίτητα.

katsaraios
21-01-12, 09:40
Τελικά μόνος θα πας;
Ο λαμογιοτζορνταν έδωσε άκυρο;
Πάντως αν πας βάλε τη μικρή να κάνει ελκηθρο ασε το σκι για άλλη φορά χρειάζεται δάσκαλο.
Μη ξεχάσεις κατάλληλη όσο γίνεται ενδυμασία,όχι τζην κλπ, μια αλλαξια ρούχα σε φόρμες σίγουρα αν δεν έχεις ρούχα για σκι.
Σκούφο γάντια απαραίτητα.
εξοπλιστηκα με τα απαραιτητα ..
τωρα θα δουμε αν δεν ξεκινησω σε κανα μισαωορο θα γινει αυριο νωρις η βολτα να ειμαι και πιο χαλαροςςςςς
ο Τζορνταν μας πριζωσε και την εκανε :th_Laie_67-1:

ntinos
21-01-12, 09:52
Είμαι ήδη Ανω Τρικαλα.
Έλεγα να πάω και γω να δω τι παίζει στο χιονοδρομικό, αλλά θα πάω προς λίμνη Δοξας μεριά

hades7
21-01-12, 09:58
Είμαι ήδη Ανω Τρικαλα.
Έλεγα να πάω και γω να δω τι παίζει στο χιονοδρομικό, αλλά θα πάω προς λίμνη Δοξας μεριά

πανε να φας εδω στον σωματοφυλακα ειναι ωραιος τυπας...
https://www.dstaikos.gr/

ntinos
21-01-12, 10:28
Θενκς
Θα περάσω μια βολτα

katsaraios
21-01-12, 12:42
τελικα θα ξεκινησω αυριο πρωι τηνβολτα με την κορη:thumbsup: οργανωμενος

hades7
21-01-12, 13:15
ο διασημος μελλοντολογος χαντες προβλεπει αυριο κατσαραιος σταματαει στο γνωστο βενζιναδικο autogrill στο κιατο αθυγγανος τον πλησιαζει τον πιανει κωτσο και του πουλαει i phone κλονο κινεζικο για γνησιο και την Δευτερα το βαζει αγγελια πωλησης στο φορουμ για 50 ευρω δηθεν οτι το κερδισε σε λοτταρια και δεν το χρειαζεται...

τελικο κοστος εκδρομης φαγητο βενζινες διοδια χιονοδρομικο i phone 1200 euro εμπειρια? ανεκτημιτη...

katsaraios
21-01-12, 13:39
ο διασημος μελλοντολογος χαντες προβλεπει αυριο κατσαραιος σταματαει στο γνωστο βενζιναδικο autogrill στο κιατο αθυγγανος τον πλησιαζει τον πιανει κωτσο και του πουλαει i phone κλονο κινεζικο για γνησιο και την Δευτερα το βαζει αγγελια πωλησης στο φορουμ για 50 ευρω δηθεν οτι το κερδισε σε λοτταρια και δεν το χρειαζεται...

τελικο κοστος εκδρομης φαγητο βενζινες διοδια χιονοδρομικο i phone 1200 euro εμπειρια? ανεκτημιτη...

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

κοιτα μην σε πετυχω σε διοδια να ερχεσαι λαθραια πισω μου στο e-pass αφραγκος απο το ναο:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1 :

katsaraios
22-01-12, 17:34
Τελεια εκδρομη Μαιναλο ,Βυτινα απιστευτες ομορφιες της Ελλαδας τοσο κοντα..λιακαδα,χιονι,παιχνι δι,βολτα !!!
Οχι δεν εκανε λαθος το gps :whistle:αλλα πρωι πρωι μιλησα με συγχωριανο μου και μου ειπε οτι ανεβαιναν Μαιναλο εκδρομη οποτε εσκασα μυτη εκει ..επιφυλασσομαι για Ζηρεια next time !!!

katsaraios
22-01-12, 17:55
Τελεια εκδρομη Μαιναλο ,Βυτινα απιστευτες ομορφιες της Ελλαδας τοσο κοντα..λιακαδα,χιονι,παιχνι δι,βολτα !!!
Οχι δεν εκανε λαθος το gps :whistle:αλλα πρωι πρωι μιλησα με συγχωριανο μου και μου ειπε οτι ανεβαιναν Μαιναλο εκδρομη οποτε εσκασα μυτη εκει ..επιφυλασσομαι για Ζηρεια next time !!!

:thumbsup::thumbsup: