PDA

Επιστροφή στο Forum : 3ο καφεδακι στη Λαρισα των bmwfans!!!



aristent
14-01-12, 08:27
Μετα απο αυτη τη θυελλα οργανωσεων κοπης πιτας σε βορεια και νοτια Ελλαδα,τι θα λεγατε να πιουμε ενα καφεδακι στο γνωστο μερος(Μικελ ΠΕΟ Λαρισας)την Τριτη 17/1/2012 στις 18:30 ???

Αν θελετε να κοψουμε και βασιλοπιτα(γλυκια!!! μη μου ζητησετε χορτοπιτα!!!)
εχουμε δυνατοτητα να μας σερβιρει το μαγαζι,με διακριτικο τροπο βεβαια χωρις σταυρωματα και κοψιμο στο τραπεζι,απλα θα μας φερουν απο ενα κομματι εκει που θα καθησουμε!!!:thumbsup:

...εχω δικο μου ανθρωπο στο μαγαζι που εκτελει τελεια τα στημενα,δηλαδη οποιος θελετε να κερδισει το φλουρι απλα μου το λετε και εγινε!!! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

....το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως εχει ακρες και ο ΠανοςΕ60 και μας το παρει μεσα απο τα χερια μας!!!....φανταζεσαι?...να μας λεει ο σερβιτορος:
"παιδια το φλουρι βρεθηκε σε ενα απο τα κομματια που κοψαμε για την νοτια Ελλαδα....νομιζω καποιος Πανος θα ερθει να το παραλαβει!!!" :thumbsup:


Τελος χαβαλε!!!

....για παμε συμμετοχες:
1.Αρης(aristent)+ 2κορες :ranting2: κανονιστε ρεμαλια!!!! θα κοιτατε μονο το πατωμα!!!:thumbsup:
2.
3.
4.
5.


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

strof
14-01-12, 09:38
2. strof + μια κορη.

nfot
14-01-12, 09:52
Μαλλον κι εγω.

m-power_01
14-01-12, 11:21
Εγώ δεν έχω κόρη ... Μπορώ να μπω;

aristent
14-01-12, 11:28
Εγώ δεν έχω κόρη ... Μπορώ να μπω;

Oχι!!!
γιατι:
α)εισαι νεαρουλης
και β) κορες εχεις!!! αλλα ειναι κορες οφθαλμων!!!οποτε αποκλειεσαι!!!!

m-power_01
14-01-12, 14:49
Oχι!!!
γιατι:
α)εισαι νεαρουλης
και β) κορες εχεις!!! αλλα ειναι κορες οφθαλμων!!!οποτε αποκλειεσαι!!!!

Ωραία λοιπόν και εγώ μέσα +κόρη (βοηθό ντυμένο κόρη) αφού ξηγιέσαι έτσι...

:thumbsup:

merbeind
14-01-12, 15:29
Μεσα και εγω εννοειται εκτος απροοπτου βεβαια.

aristent
14-01-12, 16:38
Ωραία λοιπόν και εγώ μέσα +κόρη (βοηθό ντυμένο κόρη) αφού ξηγιέσαι έτσι...

:thumbsup:

Α ναι!!! ξεχασα εχεις βοηθο για τα παντα!!!!:thumbsup:


ΥΣ.....να ερθετε ρε!!!.....τι στο καλο?...ο βοηθος μπορει να ειναι ετσι κι αλλιως εδω την Τριτη,αφου αρχισαν τα μαθηματα.thumb

για παμε δυνατα!!!
:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

m-power_01
14-01-12, 17:02
Α ναι!!! ξεχασα εχεις βοηθο για τα παντα!!!!:thumbsup:


ΥΣ.....να ερθετε ρε!!!.....τι στο καλο?...ο βοηθος μπορει να ειναι ετσι κι αλλιως εδω την Τριτη,αφου αρχισαν τα μαθηματα.thumb

για παμε δυνατα!!!
:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

Θα τον στείλω!:th_Laie_67-1:

spar@
14-01-12, 18:33
Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή δίνω εργαστήρια για να συνεχίσω να χω και εγω κόρες (οφθαλμών) δεν θα με δείτε κάθε βοήθεια (κανα κονε με καθηγητή) ευπρόσδεκτη...

aristent
14-01-12, 18:45
Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή δίνω εργαστήρια για να συνεχίσω να χω και εγω κόρες (οφθαλμών) δεν θα με δείτε κάθε βοήθεια (κανα κονε με καθηγητή) ευπρόσδεκτη...

Τριτη απογευμα ειναι συναντηση!!! κανονισε να ερθεις!!!εσενα θα σε κερασω καφεδακι για να πατσισουμε τα μεταφορικα απο το αυτοκολλητο του Μονστα!!!:thumbsup: :thnx:

aristent
14-01-12, 18:52
....για παμε δυνατα συμμετοχες:

1.Αρης(aristent)+2
2.Πανος(strof )+1
3.Νικος(nfot)..ισως...αλλα ελπιζουμε σιγουρα!:thumbsup:
4.Μιχαλης(merbeind)...ελπιζω να μην αρρωστησει κανενας Τριτη απογευμα!!!thumb
5.Σπυρος(spar@)δεν μας ενδιαφερουν τα εργαστηρια και τα πτυχια σου!!!ετσι κι αλλιως εχεις δουλειες!!!:thumbsup:
6.
7.
8.
9.


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

spar@
14-01-12, 19:52
οποτε θελετε για καφε εκτος απο αυτον τον μηνα πραγματικα στενεψαν τα περιθωρια μην με κυλατε ολοι σας στον βουρκο της ακολασιας....χαχαχαχαχα Αρη ετσι οπως το παω μαλλον θα σε χρειαστω να μου βρεις καμια δουλεια στην Λαρισα γιατι θα κατσω μονιμα!!
καλα να περασετε!

PANOS-E60
14-01-12, 19:59
οποτε θελετε για καφε εκτος απο αυτον τον μηνα πραγματικα στενεψαν τα περιθωρια μην με κυλατε ολοι σας στον βουρκο της ακολασιας....χαχαχαχαχα Αρη ετσι οπως το παω μαλλον θα σε χρειαστω να μου βρεις καμια δουλεια στην Λαρισα γιατι θα κατσω μονιμα!!
καλα να περασετε!

Είσαι βοηθός με περγαμηνές, το βιογραφικό σου αξιοζήλευτο, θητεία δίπλα σε προέδρους, διευθύνοντες συμβούλους, τεχνικούς δ/ντες, ανάρπαστος θα γίνεις :thumbsup:

spar@
14-01-12, 20:10
αχαχαχχααχαχ καταλαβα... θα λεω οτι ειμαι επαγγελματιας κοντρακιας...γιατι ανεργος δεν μου ακουγεται ωραιο...
απλα εχω αγχωθει να τελειωσω γιατι ζητανε ανθρακορυχους... και εγω τετοιες ευκαιριες δεν τις πεταω...

GEO316
14-01-12, 20:29
Νο 6...μεσα και εγω,αλλα θελω το φλουρι να πεσει σε μενα :D:D:D

scania124
15-01-12, 19:51
μαλλον θα ερθω και εγω....με πιθανονιτες 85%!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ 987 ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!:original:


Νο 7 παρακαλωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aristent
15-01-12, 20:07
....για παμε δυνατα συμμετοχες:

1.Αρης(aristent)+2
2.Πανος(strof )+1
3.Νικος(nfot)
4.Μιχαλης(merbeind)
5.Γιωργος(GEO316)
6.Θανος(scania124)... να γινει 100%λεμε!!!!:thumbsup:
7.Βασιλης(bill987)γραψε απ'εξω απο το μαγαζι "το καταστημα σημερα θα ειναι κλειστο γιατι δεν θα ειναι ανοιχτο"!!!!....κλειστο και μια μερα!!!!:thumbsup:....αντε, γιατι αν περιμενεις να οργανωθουμε εμεις να ερθουμε Τρικαλα???.......
8.
9.


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

bill_m3
15-01-12, 20:25
Δυστυχώς καθημερινές και απόγευμα είναι από δύσκολο ως ακατόρθωτο!!

Καλά να περάσετε, κόψτε ένα κομματάκι και για εμένα που θα σας σκέφτομαι!!

GanKostas-E90
15-01-12, 20:42
Καλησπερα και απο εμενα υπαρχει πιθανοτητα να ερθω και εγω να σας γνωρισω απο κοντα

aristent
15-01-12, 20:51
....για παμε δυνατα συμμετοχες:

1.Αρης(aristent)+2(με κερασμενη απο εμενα βασιλοπιτα!!!...για να σκασουν οι βορειοι/νοτιοι που θα κοψουμε πρωτοι πιτα!!!:D )
2.Πανος(strof )+1
3.Νικος(nfot)
4.Μιχαλης(merbeind)
5.Γιωργος(GEO316)
6.Θανος(scania124)... να γινει 100%λεμε!!!!:thumbsup:
7.Βασιλης(bill987)θα εχεις κομματι στανταρ!!!το δικο σου θα το δωσω σε μια απο τις κορες μου...και θα ειναι σαν να εισαι μαζι μας,αμα πεσει και το φλουρι θα χαρουμε πολυ!!!:thumbsup:
8.Kωστας(Ganaras)απο Βολο!!! αντε αμα δεις κανενα υπερηχητικο να σε περναει στο δρομο ο Νικος(nfot) θα 'ναι!!!
9.


Τωρα προσπαθω να δω τι δωρο να εχει το φλουρι....

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

GanKostas-E90
15-01-12, 20:58
8.Kωστας(Ganaras)απο Βολο!!! αντε αμα δεις κανενα υπερηχητικο να σε περναει στο δρομο ο Νικος(nfot) θα 'ναι!!!
9.


Θα το εχω υποψη μου χα χα χα!!!

aristent
15-01-12, 21:01
8.Kωστας(Ganaras)απο Βολο!!! αντε αμα δεις κανενα υπερηχητικο να σε περναει στο δρομο ο Νικος(nfot) θα 'ναι!!!
9.


Θα το εχω υποψη μου χα χα χα!!!

Αν δεν ξερεις κανενα απο τα παιδια,η ακομα και που ειναι το μαγαζι, το τηλ.μου ειναι :6977-344778 Αρης, παρε τηλ.μολις φτασεις και τα ρυθμιζουμε ολα.thumb

aristent
15-01-12, 21:08
Καφεδακι & κοπη τη πιτα στο Μικελ (ΠΕΟ Λαρισας)απογευμα της Τριτης 17/1/2012 στις 18:30


....για παμε δυνατα συμμετοχες:

1.Αρης(aristent)+2(με βασιλοπιτα!!!)
2.Πανος(strof )+1
3.Νικος(nfot)απο Βολο
4.Μιχαλης(merbeind)
5.Γιωργος(GEO316)
6.Θανος(scania124)απο Κατερινη(αυτος θα φαει και με τους βορειους,οποτε δεν του δινουμε φλουρι!!!)χεχεχε τα στημενα ειναι ειδικοτητα μας!!!:thumbsup:
7.Βασιλης(bill987)κομματι πιτας στανταρ!!!
8.Kωστας(Ganaras)απο Βολο
9.


Τωρα προσπαθω να δω τι δωρο να εχει το φλουρι....

:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

aristent
15-01-12, 21:19
:think:
το μονο που δεν σκεφτηκα λογο κεκτημενης ταχυτητας και ενθουσιασμου,εαν ενοχλει που "κοβουμε πιτα" χωρις να εχω παρει καποια εγκριση απο το φορουμ(αντμιν,μοντ.)....εαν υπαρχει θεμα ας ενημερωθω,αλλα λεω εκ των προτερων οτι η ιδεα μου ειναι οτι καποια μελη δεν θα ερθουν Αθηνα για πολλους και διαφορους λογους(εγω θα ερθω ετσι κι αλλιως!!!χεχεχε δεν γλιτωνετε απο εμενα!!!)και θα ηθελα ,να ετσι, για το καλο και εν ονοματι της ιντερνετικης παρεας μας ,να κανουμε αυτη την κινηση και μαλιστα εαν κατσει καλα να καθιερωθει.thumb

GanKostas-E90
15-01-12, 21:24
Αν δεν ξερεις κανενα απο τα παιδια,η ακομα και που ειναι το μαγαζι, το τηλ.μου ειναι :6977-344778 Αρης, παρε τηλ.μολις φτασεις και τα ρυθμιζουμε ολα.thumb

Απο τα παιδια η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω κανεναν αλλα το μαγαζι το ξερω ευχαριστω παντος!!!

aristent
15-01-12, 21:33
Απο τα παιδια η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω κανεναν αλλα το μαγαζι το ξερω ευχαριστω παντος!!!

Για μενα μην αγχωνεσε θα με αναγνωρισεις....ολοι λενε οτι μοιαζω με τον Γ.Πεταλωτη!!!! οχι οτι ειναι καλο αυτο,αλλα τουλαχιστον δεν θα κουραστεις να με ψαχνεις!!!:thumbsup:

deepBLUE
15-01-12, 21:36
:think:
το μονο που δεν σκεφτηκα λογο κεκτημενης ταχυτητας και ενθουσιασμου,εαν ενοχλει που "κοβουμε πιτα" χωρις να εχω παρει καποια εγκριση απο το φορουμ(αντμιν,μοντ.)....εαν υπαρχει θεμα ας ενημερωθω,αλλα λεω εκ των προτερων οτι η ιδεα μου ειναι οτι καποια μελη δεν θα ερθουν Αθηνα για πολλους και διαφορους λογους(εγω θα ερθω ετσι κι αλλιως!!!χεχεχε δεν γλιτωνετε απο εμενα!!!)και θα ηθελα ,να ετσι, για το καλο και εν ονοματι της ιντερνετικης παρεας μας ,να κανουμε αυτη την κινηση και μαλιστα εαν κατσει καλα να καθιερωθει.thumb

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα αντιθετως θα λεγα !!!! :thumbsup:

bill_m3
15-01-12, 21:37
:think:
το μονο που δεν σκεφτηκα λογο κεκτημενης ταχυτητας και ενθουσιασμου,εαν ενοχλει που "κοβουμε πιτα" χωρις να εχω παρει καποια εγκριση απο το φορουμ(αντμιν,μοντ.)....εαν υπαρχει θεμα ας ενημερωθω,αλλα λεω εκ των προτερων οτι η ιδεα μου ειναι οτι καποια μελη δεν θα ερθουν Αθηνα για πολλους και διαφορους λογους(εγω θα ερθω ετσι κι αλλιως!!!χεχεχε δεν γλιτωνετε απο εμενα!!!)και θα ηθελα ,να ετσι, για το καλο και εν ονοματι της ιντερνετικης παρεας μας ,να κανουμε αυτη την κινηση και μαλιστα εαν κατσει καλα να καθιερωθει.thumb

Δεν υπάρχει θέμα Άρη μου, απλά αύριο που δεν θα μπορείς να μπεις στο φόρουμ και θα σου γράφει ban μην απορήσεις...... :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Κανένα θέμα φίλε μου, μακάρι να μπορούσα να έρθω!!!

edit πρόλαβε ο Βαγγέλης!! :thumbsup: :thumbsup:

Christos 330
16-01-12, 09:15
Κανενας απο θεσσαλονικη ρε παιδια να παμε κατο να πιουμε εναν καφε !!!!

DionisisM5
16-01-12, 09:37
Ειναι κανονισμενο να παω θεσσαλονικη εκεινη την ημερα αλλα οχι και σιγουρο εαν δεν παω θα ερθω λαρισα σιγουρααααα!!!

Χωρις παιδια μονος μ:thumbsup:

aristent
16-01-12, 10:20
Καφεδακι & κοπη τη πιτα στο Μικελ (ΠΕΟ Λαρισας)απογευμα της Τριτης 17/1/2012 στις 18:30


....για παμε δυνατα συμμετοχες:

1.Αρης(aristent)+2(με βασιλοπιτα!!!)
2.Πανος(strof )+1
3.Νικος(nfot)απο Βολο
4.Μιχαλης(merbeind)
5.Γιωργος(GEO316)
6.Θανος(scania124)απο Κατερινη
7.Βασιλης(bill987)κομματι πιτας στανταρ!!!
8.Kωστας(Ganaras)απο Βολο
9.Χρηστος(Christos 330)με νεο 330(μη χαλασει και το nickname)+Θεσσαλονικεις???!!!:thumbsu p:
10.Νιονιος(NionioSE60)αντε να δουμε ενα Ε60 ακομη!!!:thumbsup:
11.
12.
14.
15.


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

πολλα ισως ,.... ή θα σκασουμε απο την πιτα, ή δεν θα μας φτασει!!!:thumbsup:

Gregory_///M
16-01-12, 18:20
Να μαι κ εγώ.....αλλά έλα που δεν είμαι καθόλου καλά! Την άρπαξα για τα καλά αφού 4 μέρες τώρα είμαι ΧΑΛΙΑ...........:morningcoffee:

Αν είμαι όπως και σήμερα δεν το κόβω να βγω από το σπίτι, αφού θα φύγετε με πρόβλημα στα αυτιά σας από τον πολύ βήχα...
Αν είμαι καλύτερα, εννοείται πως την συνάντηση δεν θέλω να την χάσω....thumb
Άντε να δούμε τί θα δούμε...:whistle:

aristent
16-01-12, 18:26
Να μαι κ εγώ.....αλλά έλα που δεν είμαι καθόλου καλά! Την άρπαξα για τα καλά αφού 4 μέρες τώρα είμαι ΧΑΛΙΑ...........:morningcoffee:

Αν είμαι όπως και σήμερα δεν το κόβω να βγω από το σπίτι, αφού θα φύγετε με πρόβλημα στα αυτιά σας από τον πολύ βήχα...
Αν είμαι καλύτερα, εννοείται πως την συνάντηση δεν θέλω να την χάσω....thumb
Άντε να δούμε τί θα δούμε...:whistle:

Ενας γιατρος ρε παιδια για τον Γρηγορη!!!...παρε φαρμακα και ελα!!!:thumbsup:

aristent
17-01-12, 08:50
Καφεδακι & κοπη τη πιτα στο Μικελ (ΠΕΟ Λαρισας)απογευμα της Τριτης 17/1/2012 στις 18:30


....για παμε δυνατα συμμετοχες:

1.Αρης(aristent)+2(με βασιλοπιτα!!!)
2.Πανος(strof )+1
3.Νικος(nfot)απο Βολο
4.Μιχαλης(merbeind)
5.Γιωργος(GEO316)
6.Θανος(scania124)απο Κατερινη
7.Βασιλης(bill987)κομματι πιτας στανταρ!!!
8.Kωστας(Ganaras)απο Βολο
9.Χρηστος(Christos 330)με νεο 330(μη χαλασει και το nickname)+Θεσσαλονικεις???!!!:thumbsu p:
10.Νιονιος(NionioSE60)αντε να δουμε ενα Ε60 ακομη!!!:thumbsup:
11.Γρηγορης(GregoryM)υγεια πανω απ'ολα!!!:thumbsup:
12.
14.
15.


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

πολλα ισως ,.... ή θα σκασουμε απο την πιτα, ή δεν θα μας φτασει!!!....για επιβεβαιωστε συμετοχες!!!:thumbsup:


:up:

aristent
17-01-12, 13:01
Last call !!!

Καφεδακι & κοπη τη πιτα στο Μικελ (ΠΕΟ Λαρισας)απογευμα της Τριτης 17/1/2012 στις 18:30


....για παμε δυνατα συμμετοχες:

1.Αρης(aristent)+1(με βασιλοπιτα!!!)
2.Πανος(strof )+1
3.Νικος(nfot)απο Βολο
4.Μιχαλης(merbeind)
5.Γιωργος(GEO316)
6.Θανος(scania124)απο Κατερινη
7.Βασιλης(bill987)κομματι πιτας στανταρ!!!
8.Kωστας(Ganaras)απο Βολο
9.Χρηστος(Christos 330)με νεο 330(μη χαλασει και το nickname)+Θεσσαλονικεις???!!!:thumbsu p:
10.Νιονιος(NionioSE60)αντε να δουμε ενα Ε60 ακομη!!!:thumbsup:
11.Γρηγορης(GregoryM)υγεια πανω απ'ολα!!!:thumbsup:
12.
14.
15.


:warriorsmiley: :warriorsmiley: :warriorsmiley:

πολλα ισως ,.... ή θα σκασουμε απο την πιτα, ή δεν θα μας φτασει!!!

....για επιβεβαιωστε συμετοχες!!!:thumbsup:


:up:

scania124
17-01-12, 13:38
δυστυχως μαλλον το 20% ηταν ποιο δυνατο........

γυναικα και κορη αρρωστες.......δυσκολο να τις αφησω.....

τα λεμε στην επομενη!!!!!!!!!!!!!

aristent
17-01-12, 22:15
Τελικα εγινε η συναντηση με φαουλ και κοκκινη καρτα σε μενα,αφου δεν εφερα βασιλοπιτα οπως ειχα ταξει!!!:ranting2: ....ο λογος?.... ενω εβλεπα καθημερινα στο φουρνο/ζαχαροπλαστειο της γειτονιας μου να εχει βασιλοπιτες σε διαφορα μεγεθη,αυτες ηταν ολες με παραγγελια και οχι στοκ!!!:ranting2:
...εκανα απελπιδες προσπαθειες της τελευταιας στιγμης σε διαφορα αλλα ζαχαροπλαστεια, αλλα ματαια.....
Ζητω συγνωμη...ελπιζω να μην παρεξηγηθηκε κανεις,αφου δεν το εκανα επιτηδες.

Τελος να πω οτι χαρηκα που ηρθαν και τα ειπαμε απο τον Βολο ο Νικος(nfot)και για πρωτη φορα ο Kωστας(Ganaras).

...επισης ηταν μαζι μας ο Πανος(strof ),ο Γιωργος(GEO316),ο Μιχαλης(merbeind)και ο Γρηγορης(GregoryM).

....επισης προς το τελος ηρθε και ενας φιλος του Μιχαλη,ο Γιωργος (οχι μελος του φορουμ) με Μ3 ε46 καμπριο.

Αρκετο κρυο αυτη τη φορα(-3βαθμους),παρ'ολες τις σομπες εκει τριγυρω(αναγκαστικα για τους καπνιστες καθισαμε εξω),η κουβεντα ομως ηταν ζεστη και ειπαμε αρκετα πραγματα για το αυτοκινητο και οχι μονο.

ελπιζω να επαναλαβουμε συντομα αυτην την συναντηση αφου περασαμε τελεια και ειχαμε την ευκαιρια να δουμε για πρωτη φορα το τσιγαρο "ατμιστη" του Γιωργου(GEO316)ο οποιος εκοψε το κανονικο καπνισμα εδω και ενα μηνα!!!


Καλη χρονια σε ολους οσους ηρθαν,αλλα και σε οσους δεν μπορεσαν να παραβρεθουν.thumb

nfot
17-01-12, 22:26
Εγω παρεξηγηθηκα !!!
Για να εξιλεωθεις, την επομενη φορα θα φερεις μιλφεϊγ απο τον Κωνσταντινιδη και τουλαχιστον 3 ειδη παγωτου (σοκολατα οπωσδηποτε) σε συσκευασια κιλου. Αντε ετσι κυριε, ταζουμε και μετα τπτ. Ααααα, ολα κι ολα. :original:

Εννοειται οτι θα εχει ζεστη την επομενη φορα, ή θα ειμαστε ολοι ακαπνοι. Μεχρι -5 ειδαμε στην επιστροφη. :shok:

Vassilis ///M
17-01-12, 22:36
Εγω παρεξηγηθηκα !!!
Για να εξιλεωθεις, την επομενη φορα θα φερεις μιλφεϊγ απο τον Κωνσταντινιδη και τουλαχιστον 3 ειδη παγωτου (σοκολατα οπωσδηποτε) σε συσκευασια κιλου. Αντε ετσι κυριε, ταζουμε και μετα τπτ. Ααααα, ολα κι ολα. :original:

Εννοειται οτι θα εχει ζεστη την επομενη φορα, ή θα ειμαστε ολοι ακαπνοι. Μεχρι -5 ειδαμε στην επιστροφη. :shok:

Αναμνηστικές φωτό δεν έχουμε??????

nfot
17-01-12, 22:37
Ουτε μια. Με τοσο κρυο, ουτε καν το σκεφτηκαμε.

scania124
17-01-12, 22:39
ευτυχως που δεν ηρθα δηλαδη....θα μας αφηνε νηστικους!!!!!!!!!!!!!

μπραβο σας παιδια........ειμαι σιγουρος οτι περασατε καλα.....


ευτυχως που δεν ηρθα γιατι πλεον ειμαι και εγω αρρωστος........

τα λεμε την επομενη φορα!!!!!!!!

Gregory_///M
17-01-12, 22:46
Δεν υπάρχει λόγος παρεξήγησης αφού δεν πήγαμε για την "Βασιλόπιτα", αλλά για την καλή παρέα...:thumbsup:

Εννοείται την επόμενη φορά θα είμαστε μέσα και ας βγαίνουν οι καπνιστές έξω στο κρύο...:whistle:

GanKostas-E90
18-01-12, 07:46
Δεν υπάρχει λόγος παρεξήγησης αφού δεν πήγαμε για την "Βασιλόπιτα", αλλά για την καλή παρέα...:thumbsup:

Εννοείται την επόμενη φορά θα είμαστε μέσα και ας βγαίνουν οι καπνιστές έξω στο κρύο...:whistle:

Ετσι πιστευω πρεπει να γινει την επομενη φορα και πιστευω οτι οι καπνιστες θα το κοψουν το τσιγαρο μια και καλη αν εχει τοσο κρυο χα χα χα!!!!Παντως χτες προσωπικα περασα πολυ ωραια(εκτος του κρυου φυσικα) και ανυπομονω για την επομενη φορα!!! :thumbsup:

alexm
18-01-12, 09:01
Last call !!!

Καφεδακι & Κ Ο Π Η Τ Ο Π Ι Τ Α στο Μικελ (ΠΕΟ Λαρισας)απογευμα της Τριτης 17/1/2012 στις 18:30



:up:

Καλα ρε.....ΑΧΡΗΣΤΕ,καλεσες τους ανθρωπους να κοψετε την πιτα και πιτα δεν ειχες!!!!
Εαν ημουν στην Λαρισα ρε.....ΞΕΦΤΙΛΑ,ακομα θα βαραγα.......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:


Υ.Γ: Την πετρια που μου σκασες......χρυση θα την πλερωσεις!!!!! :thefinger:

bill_m3
18-01-12, 09:03
Καλα ρε.....ΑΧΡΗΣΤΕ,καλεσες τους ανθρωπους να κοψετε την πιτα και πιτα δεν ειχες!!!!
Εαν ημουν στην Λαρισα ρε.....ΞΕΦΤΙΛΑ,ακομα θα βαραγα.......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:


Υ.Γ: Την πετρια που μου σκασες......χρυση θα την πλερωσεις!!!!! :thefinger:

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Δώσεεεεε πόοοονοοοοοοο Αλέξηηηηη!!!


Μπράβο παίδες για την συμμετοχή!!
Δεν πειράζει Άρη την επομένη φορά θα το κανονίσουμε μαζί και θα έχουμε πίτα :D :D :D :D :D

scania124
18-01-12, 09:08
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Δώσεεεεε πόοοονοοοοοοο Αλέξηηηηη!!!


Μπράβο παίδες για την συμμετοχή!!
Δεν πειράζει Άρη την επομένη φορά θα το κανονίσουμε μαζί και θα έχουμε πίτα :D :D :D :D :D

Την επόμενη φορά να πάρουμε καμία τυρόπιτα!!!!

alexm
18-01-12, 09:15
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Δώσεεεεε πόοοονοοοοοοο Αλέξηηηηη!!!


Μπράβο παίδες για την συμμετοχή!!
Δεν πειράζει Άρη την επομένη φορά θα το κανονίσουμε μαζί και θα έχουμε πίτα :D :D :D :D :D

Βασιλη,να τον βαλουμε να οργανωσει την πανελληνια........,του ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ο ΓΑΜΟΣ θα γινει......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

aristent
18-01-12, 10:16
Καλα ρε.....ΑΧΡΗΣΤΕ,καλεσες τους ανθρωπους να κοψετε την πιτα και πιτα δεν ειχες!!!!
Εαν ημουν στην Λαρισα ρε.....ΞΕΦΤΙΛΑ,ακομα θα βαραγα.......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:


Υ.Γ: Την πετρια που μου σκασες......χρυση θα την πλερωσεις!!!!! :thefinger:

:original: τι να κανω???...αφου καθε μερα που πηγαινα για ψωμι τις εβλεπα εκει!!!!....οταν του ειπα χθες θελω αυτη,μου λεει ειναι παραγγελια,ε δεν πειραζει δωσε μου την αλλη,....ολες ειναι παραγγελια!!!...αμα θελεις σου φτιαχνω μια σπεσιαλ αυριο!!!....οποτε κατεληξα καπως ετσι:

https://images.sodahead.com/profiles/0/0/2/3/5/6/3/0/5/Facepalm-53110262622.jpeg



Την επόμενη φορά να πάρουμε καμία τυρόπιτα!!!!

θα πω στην μανα μου να μας φτιαξει μια πρασοπιτα με εφτα φυλλα!!!:salias:


Βασιλη,να τον βαλουμε να οργανωσει την πανελληνια........,του ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ο ΓΑΜΟΣ θα γινει......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

:thefinger:
...:whistle: αν και να πω την αμαρτια μου,ελεγα οτι στη συναντηση θα ειμασταν 2-3 ατομα, αφου ολοι ειχαν θεσει την αβεβαιοτητα της συμμετοχης τους,οποτε θα με "ξαλαφρωνε καπως η γκαφα μου".....αλλα τελικα ηρθαν οι περισσοτεροι!!!!.....δεν πειρααααααζει!!! την αλλη φορα θα τους εχω και σως να γλιστραει!!!:thumbsup:

Nick bmwlover
18-01-12, 22:31
Βασιλη,να τον βαλουμε να οργανωσει την πανελληνια........,του ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ο ΓΑΜΟΣ θα γινει......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

:hystericalbs1:Ακου Αλεξη πως εχουν τα πραγματα...Στη Λαρισα αυτες τις μερες ειχε αρκετο κρυο...Ο Αρης ειχε κλεισει μια καλη δουλεια... ειχε σκαρφαλωσει πανω στα μπαλκονια μιας 26οροφης πολυκατοικιας για να βαλει ολες τις τεντες κ σερφαρε ταυτοχρονα στο φορουμ,μια βασιλοπιτα μια τεντα,μια βασιλοπιτα,μια τεντα,"ξεχαστηκε" με το φορουμ και την πιτα κρεμασμενος στις τεντες για ωρες με αποτελεσμα να παγωσει ο εγκεφαλος του απο το κρυο κ να μην λειτουργει σωστα,ειχε παραισθησεις,ο εγκεφαλος του ειχε συνδυασει την βασιλοπιτα με την τεντα κ το ζαχαροπλαστειο με την πολυκατοικια,κ σκεφτοταν μονο αυτα!!!Τι εννοω,σκεφτοταν βασιλοπιτα αλλα εβλεπε τεντα,εβλεπε τεντα αλλα σκεφτοταν βασιλοπιτα με αποτελεσμα να πηγαινει στην ιδια πολυκατοικια(ζαχαροπλαστε ο) κ να βλεπει πολλες βασιλοπιτες(τεντες)...Το καλο ειναι οτι χθες το ξεπερασε,επανηλθε!!!
Ποιο ειναι ομως το συμπερασμα???Η πολλη δουλεια...αφηνει τον Αρη χωρις βασιλοπιτα:hystericalbs1: