PDA

Επιστροφή στο Forum : Ελλειπτικο μηχανημα



Vasilis
12-01-12, 18:07
Οτι χρειαστω...στα φιλαρακια θα το βρω...χεχε


λοιπον...

εγω εφτιαξα-εχτισα το κορμι μου!:th_Laie_67-1:

ψαχνω λοιπον τωρα για αγορα ελλειπτικου μηχανηματος

ξερετε ποιο-τι- που να στραφω κ ποιο ειναι το καταλληλο?

βασικα το θελει η συζυγος , αλλα πιστευω οτι κααααααπου καααααπου θα κανω κ γω καμμια φορα!

ετσι νομιζω οτι αυτα που χρειαζεται να χει για να καλυπτει το καλιγραμμο κορμι μου ειναι

να αντεχει βαρος 115 κιλων :shok:
κ να χει ανοιγμα-διαδρομη για χρηστη υψους 1,87 :original:

βασικα...για κρεμαστρα το κοβω ,αλλα αφου το θελει το μωρο....δεν χαλαμε χατηρια!:thumbsup:

Z4 DCT
12-01-12, 18:11
Αγοράκι το θεμα το εχω ψάξει ενδελεχώς......ξέρεις....οποτε ....


https://www.kinissis.eu/244/eshop/ProductShow.aspx?category=1012

Πρέπει να εχει μεγάλο δίσκο....για να κανεις μεγάλες ''δρασκελιές''....
Και εδω ισχυει το ''οτι πληρώνεις παίρνεις.......οποτε ketler και απο τιμη διαλέγεις....

Vasilis
12-01-12, 18:16
ενταξει ρε γιαννακο

kettler...κορυφη ...συμφωνω!

εχω ακουσει ομως για βαρος δισκου που πρεπει να χει...

επισης,

τι ανοιγμα ... δρασκελιας?


διαβαζω οτι υπαρχουν κ με μπαταρια...τι εννοει?οτι ειναι χωρις ρευμα...δλδ φορτιζουν?

Z4 DCT
12-01-12, 18:34
ενταξει ρε γιαννακο

kettler...κορυφη ...συμφωνω!

εχω ακουσει ομως για βαρος δισκου που πρεπει να χει...

επισης,

τι ανοιγμα ... δρασκελιας?


διαβαζω οτι υπαρχουν κ με μπαταρια...τι εννοει?οτι ειναι χωρις ρευμα...δλδ φορτιζουν?

Οσο πιο βαρύς ο δίσκος τοσο πιο καλο....thumb........και οσο μεγαλύτερη διάμετρος του δισκου...τοσο μεγαλύτερο το βημα....thumb

dblade
12-01-12, 18:54
Εφοσον δεν εχεται χρονο για τρεξιμο στο γηπεδο παρτε το κανει πολυ καλη δουλεια και με λιγα λεπτα δουλειας την ημερα εχει πολυ αποτελεσμα καμια σχεση με διαδρομο. thumb

spar@
12-01-12, 21:30
καθε ποτε αλλαζεις δισκο? στα ποσα κμ?
μετα Βασιλη να του βαλεις κανα διδισκο πανω!

BILL007
12-01-12, 21:37
εξάφτερο...:D:D:D

Χρίστος
12-01-12, 23:42
Bασιλη με τοσα οργανα εκει μεσα αντι να σκασω ενα σωρο λεφτα για συνδρομη να σου ρχομαι 2 φορες τη βδομαδα να κανω?
Να μου το βαλεις και μπροστα στη tv να βλεπουμε κανα εργακι να περναει και η ωρα.


ΥΓ: Το οσο μεγαλυτερος ο δισκος τοσο μεγαλυτερο βημα υσχυει αλλα προσεξτε γιατι παιζει ρολο και το υψος του αθλουμενου.
Ζωη να χει ο βασιλης μας ειναι ψηλος και δε τον πιανει αυτο αλλα σε αλλες περιπτωσεις μπορει να επιφερει και ζημιες....

Vasilis
13-01-12, 08:03
μετα απο αρκετο ψαξιμο

κατεληξα σ αυτο https://www.aleamarket.gr/index.php/home/5-gumnastikh-kai-sport/20-organa-gumnastikhs/21-elleiptika/12042-kettler-cross-p-7648-500-elleiptiko/detail?sef=cccph


περιμενω να δω διαθεσιμοτητα...

το συγκεκριμενο καταστημα εχει κανει κ προσφορα στο φορουμ μας

αλλα κ η εξυπηρετηση ειναι η καλυτερη που ειχα...

εν αναμονη εξελιξεων λοιπον...thumb

vs316ti
13-01-12, 08:45
ενταξει ρε γιαννακο

kettler...κορυφη ...συμφωνω!

εχω ακουσει ομως για βαρος δισκου που πρεπει να χει...

επισης,

τι ανοιγμα ... δρασκελιας?


διαβαζω οτι υπαρχουν κ με μπαταρια...τι εννοει?οτι ειναι χωρις ρευμα...δλδ φορτιζουν?

φιλε μου οτι χρειαστεις παρε με τηλεφωνο! ειμαι γυμναστης κ δουλευω στα καταστηματα που σου ποσταρε ο φιλος..! www.kinissis.eu εγω ειμαι στο καταστημα της Κηφισιάς.!

Stathis
13-01-12, 09:08
πολυ ωραια, θα σε επισκεφτώ κι εγω καποια στιγμη, οχι για μενα μιας και το κορμι μου συναγωνιζεται αυτο του βασιλη, αλλα η γυναικα θελει ενα τετοιο μηχανημα.

vs316ti
13-01-12, 09:22
Οποτε θελετε παιδια να βοηθησω όπως μπορω.!

Z4 DCT
13-01-12, 09:34
φιλε μου οτι χρειαστεις παρε με τηλεφωνο! ειμαι γυμναστης κ δουλευω στα καταστηματα που σου ποσταρε ο φιλος..! www.kinissis.eu εγω ειμαι στο καταστημα της Κηφισιάς.!

:shok::shok::shok::shok:.....και πήρα διάδρομο απο Αιγάλεω πριν κανα μήνα:doh:

xxxvagos
13-01-12, 11:51
Οτι χρειαστω...στα φιλαρακια θα το βρω...χεχε


λοιπον...

εγω εφτιαξα-εχτισα το κορμι μου!:th_Laie_67-1:

ψαχνω λοιπον τωρα για αγορα ελλειπτικου μηχανηματος

ξερετε ποιο-τι- που να στραφω κ ποιο ειναι το καταλληλο?

βασικα το θελει η συζυγος , αλλα πιστευω οτι κααααααπου καααααπου θα κανω κ γω καμμια φορα!

ετσι νομιζω οτι αυτα που χρειαζεται να χει για να καλυπτει το καλιγραμμο κορμι μου ειναι

να αντεχει βαρος 115 κιλων :shok:
κ να χει ανοιγμα-διαδρομη για χρηστη υψους 1,87 :original:

βασικα...για κρεμαστρα το κοβω ,αλλα αφου το θελει το μωρο....δεν χαλαμε χατηρια!:thumbsup:

βασιλη? θες ντε και καλα ελλειπτικο??

ασχολουμαι χρονια με το fitness και πολυ πολυ εντιμα σου λεω οτι περαν του οτι θα το βαρεθειτε σε ενα μηνα (το πολυ), κυριοτερα δε κανει και ΤΗ δουλεια..
εγω πολυ αποτελεσμα ειδα με το ποδηλατο (το κανονικο οχι το μηχανημα), οι λογοι ειναι πολλοι, ο κυριοτερος το οξυγονο..εξ αιτιας του ποδηλατου το καλοκαιρι εφτασα 87 κιλα με 10% λιπος

η τεχνικη ειναι σωστη αναπνοη και να δουλευει η καρδια 130 παλμους (για μενα που ειμαι 23 πχ)..και φυσικα αδειο στομαχι..

Stathis
13-01-12, 11:57
το ποδηλατο ειναι καλη λυση για τα προαστια και την επαρχια.
στην αθηνα τι να το κανεις αφου και αν δεν σε φαει κανενα λεωφορειο ή ταξι, εχεις να ρουφηξεις καργα καυσαεριο.
πραγμα που ειναι χειροτερο απο το να μην εκανες ποδηλατο.
ασε και το αλλο, εσυ εισαι 23 και εφτασες 10% λιπος, τον αλλο που ειναι 43 τον ρωτας αν μπορει να το κανει αυτο?

Konstantinos E60
13-01-12, 14:12
:shok::shok::shok::shok:.....και πήρα διάδρομο απο Αιγάλεω πριν κανα μήνα:doh:

Τι να τον κάνεις ρε σκιά εσυ τον διαδρομο ???

xxxvagos
13-01-12, 19:20
το ποδηλατο ειναι καλη λυση για τα προαστια και την επαρχια.
στην αθηνα τι να το κανεις αφου και αν δεν σε φαει κανενα λεωφορειο ή ταξι, εχεις να ρουφηξεις καργα καυσαεριο.
πραγμα που ειναι χειροτερο απο το να μην εκανες ποδηλατο.
ασε και το αλλο, εσυ εισαι 23 και εφτασες 10% λιπος, τον αλλο που ειναι 43 τον ρωτας αν μπορει να το κανει αυτο?


εγω αυτο για τα καυσαερια κτλ κτλ το θεωρω δικαιολογια για τον εαυτο μου...πιο πολυ με βολευει να κανω ποδηλατο στη σαλονικη (παραλια-ποσειδωνιο-καλαμαρια) παρα στο χωριο μου..κανουμε και κανα ντανχιλ στο χορτιατη...

απο αθηνα δεν εχω ιδεα, αλλα οποιος θελει μπορει πιστευω..

επισης τι 23, τι 43???..και αυτο δικαιολογια το βλεπω... ο προπονητης μας ειναι 38 χρονων και ειναι καλυτερος απο μενα...ο πατερας μου δε ειναι 57 και παιζει καλυτερη μπαλα απο μενα (πρωην διεθνης βεβαια)

θελω να πω οτι αμα γουσταρουμε αυτο που κανουμε...ο ερωτας χρονια δε κοιτα:thumbsup:

Stathis
13-01-12, 19:26
δεν εχεις κι αδικο δεν ειπαμε οτι ειμαστε για πεταμα, αλλα στο θεμα του καυσαεριου υπαρχει βαση.
ειναι πιο επικινδυνη η αναπνοη μολυσμενου αερα οταν βρισκομαστε στη διαρκεια αθλητικης δραστηριοτητας.
τουλαχιστον ετσι μου εχουν πει και γιατρος και γυμναστης.

aristent
13-01-12, 19:29
Τι να τον κάνεις ρε σκιά εσυ τον διαδρομο ???
τι? επειδη ειναι αδυνατος νομιζεις οτι τρωει λιγο???αλλος εχει το ονομα και αλλος τη χαρη!!!...δυο ωρες περπατημα κανει για να χωνεψει αυτα που τρωει ο πυτζαμουλης!!!

...που και που δεν του φτανει αυτο και βγαινει ακομη και με τις πυτζαμες στο αυτοκινητο και κοβει βολτες να παρει καμμια ανασα γιατι κοντευει να σκασει!!!:thumbsup: :th_Laie_67-1:

ΥΣ.σορυ Μπιλ για το οφτοπικ.

aristent
13-01-12, 19:32
......ο πατερας μου δε ειναι 57 και παιζει καλυτερη μπαλα απο μενα (πρωην διεθνης βεβαια)
....

Ωπα!!! αμα θελεις,πες μας τινος παιδι εισαι!!! ειμαστε και μεγαλοι ανθρωποι εδω μεσα και ξερουμε και κανενα παλιο παιχτη!!!thumb

Z4 DCT
15-01-13, 19:34
Ηρθε η σειρά μας για ενα ελλειπτικό......


αμα εχει κανείς κανένα σε καλή κατάσταση να μιλήσει τώρα....αλλιώς να σωπασει για πάντα......

Konstantinos E60
15-01-13, 19:52
Ηρθε η σειρά μας για ενα ελλειπτικό......


αμα εχει κανείς κανένα σε καλή κατάσταση να μιλήσει τώρα....αλλιώς να σωπασει για πάντα......

Γιατι ρε σκιά τον έκαψες τον διάδρομο ?:shok:


σιγα να μην σωπασω

deepBLUE
15-01-13, 19:55
Γιατι δε ρωτας το Βασιλη απο που το πηρε ?

Z4 DCT
15-01-13, 20:46
Γιατι ρε σκιά τον έκαψες τον διάδρομο ?:shok:


σιγα να μην σωπασω


θελω και ελλειπτικο.....:original:


Γιατι δε ρωτας το Βασιλη απο που το πηρε ?

Ναι ξερω μου εχει πει....αλλα κανω ερευνα αγορας...μπας και....thumb

Ptboul
17-01-13, 08:57
Πάρε ποδήλατο ρε ΓιάΝΝ κ ανέβαινε κάθε βράδυ Προφ. ΗΛία, οικονομικά και ευχάριστα.

Θα χαζεύεις από ψηλά την θέα και μετά θα ξανακατεβαίνεις, θα κάνεις το ντουζάκι σου κ θα 'σαι σένιος.

https://i.imgur.com/ibjrE.jpg

Konstantinos E60
17-01-13, 09:12
Να έχεις και αυτήν μπροστά σου και να σου λέει "πιάσε μεεεεε" !!
Ορέ κορμί που θα κάνεις...!!!

Ptboul
17-01-13, 09:24
Προσπαθώ να εικονογραφώ τα γραφόμενα μου για να γίνομαι καλύτερα κατανοητός.

fanisk
17-01-13, 12:13
Να έχεις και αυτήν μπροστά σου και να σου λέει "πιάσε μεεεεε" !!
Ορέ κορμί που θα κάνεις...!!!

Πρεπει καποια στιγμη να τραβηξω οτι κινειται στο γυμναστηριο που παω με τους φιλους, θα παθετε κοκομπλοκο :hystericalbs1::hystericalbs1:

Panos 316T
17-01-13, 12:38
Πρεπει καποια στιγμη να τραβηξω οτι κινειται στο γυμναστηριο που παω με τους φιλους, θα παθετε κοκομπλοκο :hystericalbs1::hystericalbs1:

πάω από τώρα να στηθώ στην "φωτογραφία της ημέρας" Φάνηηηηη :D

fanisk
17-01-13, 13:22
πάω από τώρα να στηθώ στην "φωτογραφία της ημέρας" Φάνηηηηη :D

Εχουμε αρρωστησει εκει μεσα, ασε που ολες ειναι κοντες! Πρεπει να γινει διακριτικα ομως γιατι θα φαμε ξυλο :th_Laie_67-1: