PDA

Επιστροφή στο Forum : 850 CSI tested by Jeremy Clarkson



S8N
09-01-12, 09:31
Με τόσο blast from the past, στο τσακ ήμουν να το βάλω στην κατηγορία 'Χιούμορ':


https://www.youtube.com/watch?v=IS4YN73w8FE&feature=related

Monsta
09-01-12, 10:33
///Μ CSI και δεν έχει μαύρο ουρανό ???

S8N
09-01-12, 10:36
///Μ CSI και δεν έχει μαύρο ουρανό ???

Χεσ' τον ουρανό. Το τιμόνι το είδες? Ahoy there, Captain!

gant
09-01-12, 10:46
Χεσ' τον ουρανό. Το τιμόνι το είδες? Ahoy there, Captain!

Τιμόνι στα πρώτυπα porche δεκαετιών 70-80.

Lambros46
09-01-12, 12:18
Στο 2:48 αν καταλαβα καλα το ξεκινησε με 4η;;:shok:

BILL007
09-01-12, 12:20
Nαι ακριβώς...;)

Δεν μου φαίνεται παράξενο...Είναι πολλά τα κιλά,Άρη!:D:D:D (κατα το είναι πολλά τα λεφτά,Αρη)

Monsta
09-01-12, 13:23
Χεσ' τον ουρανό. Το τιμόνι το είδες? Ahoy there, Captain!


Τα παλιά bmw είχαν μεγααααάλο τιμόνι ρε μυστήριε. :original:

Το ίδιο είχε και το Ε34 Μ5 μου.

playmaker
09-01-12, 17:18
γιωργαρε εχεις το καλυτερο αμαξι εδω μεσα τελος!τα σπαει παιδια το αμαξι οσοι κοροιδευον ας το ξανασκεφτουν λιγο

fanisk
09-01-12, 17:23
Οταν η Γιωργαρα εβγαζε την αδεια ανοικοδομησης για να χτισει τους πισω θολους, ο Clarkson επαιζε με τα ζελε στο μπανιο του :hystericalbs1:

S8N
09-01-12, 17:39
γιωργαρε εχεις το καλυτερο αμαξι εδω μεσα τελος!τα σπαει παιδια το αμαξι οσοι κοροιδευον ας το ξανασκεφτουν λιγο

Δεν κοροϊδεύουμε ούτε τον Γιώργο, ουτε το αυτοκίνητό του. thumb

kwstantinos
09-01-12, 17:46
παιδια ενα αμαξι που ηταν κια θα ειναι παντα το ονειρο μου απλα τελειο αμαξι για την χρονολογια του ειχα δει ενα στην βουλιαγμενη κοκκινο κια το χαζεβα 1 ωρα ειναι πολη διαχρονικο ωπος και μαζντα το μπατμαν αυτα τα 2 αμαξια και ισως μαζη με το 46 μ3 ειναι πολη μπρωστα σχεδιαστηκα και ωσα χρονια και να περασουν παντα θα συγκηνουν τους οδηγους του και του υπολοιπους που θα τα χαζεβουν απλα τελεια

panos90
09-01-12, 20:22
Στο 2:48 αν καταλαβα καλα το ξεκινησε με 4η;;:shok:


https://www.youtube.com/watch?v=zoJ-tkBNixE

//σημερα μαθαμε να μετραμε στα γερμανικα λολ

playmaker
10-01-12, 17:17
ειναι 1-2 που το κανουν!το ξερω ;)

850CSI
16-01-13, 18:08
παιδια ενα αμαξι που ηταν κια θα ειναι παντα το ονειρο μου απλα τελειο αμαξι για την χρονολογια του ειχα δει ενα στην βουλιαγμενη κοκκινο κια το χαζεβα 1 ωρα ειναι πολη διαχρονικο ωπος και μαζντα το μπατμαν αυτα τα 2 αμαξια και ισως μαζη με το 46 μ3 ειναι πολη μπρωστα σχεδιαστηκα και ωσα χρονια και να περασουν παντα θα συγκηνουν τους οδηγους του και του υπολοιπους που θα τα χαζεβουν απλα τελεια

Ακριβως οπως και η θρυλαρα,,,,(διαχρονικο) :thumbsup:

Kazakos Garage
16-01-13, 18:56
παλι αρχισες τις χαζομαρες?ποτε θα βαλεις μυαλο ρε?

Stathis
16-01-13, 19:05
λοιπυθειται τα ματυα μας...

Κωνσταντίνος
16-01-13, 19:06
παλι αρχισες τις χαζομαρες?ποτε θα βαλεις μυαλο ρε?

Πότε ακριβώς τις είχε σταματήσει ;...

850CSI
16-01-13, 20:04
παλι αρχισες τις χαζομαρες?ποτε θα βαλεις μυαλο ρε?

ΤΙ Να πης κι'εσυ ρε για το σι ες αιη που για να'χες ενα τετιο αυτ. θα'δινες και το ενα σου ματι,,,,,,,,,,,τα αλλα ααααααασ'τα

Leonidas_E39
16-01-13, 20:34
Δεν το γλυτωνεις εσυ το φουρνελο με τιποτα μιας και δεν σεβεσαι τιποτα, αι στα διαλα με το κασονι σου μας τα κανες τσουρεκια οπου σταθεις και οπου βρεθεις μ@λακιες τσαμπουνας και καταστρεφεις τα θεματα. Συγγνωμη για το υφος προς την διαχειριστικη ομαδα αλλα ολα εχουν ενα οριο.

gyiama
16-01-13, 20:38
ΤΙ Να πης κι'εσυ ρε για το σι ες αιη που για να'χες ενα τετιο αυτ. θα'δινες και το ενα σου ματι,,,,,,,,,,,τα αλλα ααααααασ'τα

οτι θα εδινε κατι θα εδινε,αλλα σιγουρα οχι το ματι του........thumb

Z4 DCT
16-01-13, 20:39
οτι θα σου εδινε κατι θα σου εδινε αλλα σιγουρα οχι το ματι του........thumb

:hystericalbs1::hystericalbs1:

Kazakos Garage
16-01-13, 20:47
εγω φταιω που δε σε εδωσα μια απο πισο οταν ημασταν στο τουνελ .

fanisk
16-01-13, 20:53
εγω φταιω που δε σε εδωσα μια απο πισο οταν ημασταν στο τουνελ .

Κατεβασε το αναβατοριο οταν θα ειναι απο κατω, θα φανει σαν ατυχημα :th_Laie_67-1:

michaelp900
16-01-13, 20:58
ΤΙ Να πης κι'εσυ ρε για το σι ες αιη που για να'χες ενα τετιο αυτ. θα'δινες και το ενα σου ματι,,,,,,,,,,,τα αλλα ααααααασ'τα

Mετάφραση.....Τί να πεις και εσύ ρε για το CSI που για να είχες ένα τέτοιο αυτοκίνητο θα έδινες και το ένα σου μάτι.Τα άλλα άφησέ τα. :thanks:

850CSI
17-01-13, 18:17
στο'χω Ξαναπη στο Μαγαζι ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Παραδεχεσε οτι τον εαυτο σου Κοροιδευης
και αλλοι οχι μονο εσυ λεγοντας το 850σι ες αιη (κασονι) και κλ-μαιν,,,,,,βλεποντας οτι π.χ. μι3κια ειναι πλεον Γεματο και μπορει την σημερον ημερα να εχει και η κουτση Μαρια αλλα,,,,,,,,,,,,,,,,850σι ες αιη εχω Μονον ΕΓΩ.
ΕΝΑΣ.
Και στην ελλαδιτσα της κακομιριας σημερα φιλαρα χρηστο το Να βγης με ενα 850σι ες αιη σε Βλεπουν σα να ερχεσε απο αλλο Κοσμο γιατι απλα ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΑΝ.
και ΓΙΑΤΙ δεν ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΕ πως ΕΓΩ απο κοινος θνητος μπορεσα και ανοιγω εκεινη την Πορτα που δεν την κανουν οι 2 μαζι απο το μ3κι και οταν μπαινω μεσα και γυριζω το μαγικο κλειδι και αρχιζουν να οπλιζουν ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ οι 12 δεσμιδες ΕΓΩ απο θνητος εγινα ΑΘΑΝΑΤΟΣ ,,,,,,,ενω εσυ απο μανισιος κοινωνικα ημιθεος ΟΤΙ και να κανεις ΟΤΙ και να πεις μ'αυτο που κυκλοφορης εισαι,,,,,θνητος,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχχουχουουουουουουοχ
ΥΣ. δεν χρειαζετε να χτυπησης πισω το Μυδραλιο με το μ3,,,,,,,,,πηγαινε σε ενα σοβα παλιο και Δως'το Μια χαχαχαχαχαχχχχχουουουυοχο υ
ετσι κι'αλλιως κριμα που θα χαλαση ο σουβας οχι το μ3,,,,,,,,,,,,,,,,,,ετσι κι αλλιως στα Παλιατζιδικα απο ε 36/46 ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ.Χχαχαχαχαχαχουχουχ υχουχουχουχχχχχχχχχχχχχχ χ

chief
17-01-13, 18:28
Αθανατε κολλητε μου, πες τα ολα !!!

S8N
17-01-13, 18:29
Η θέση σου είναι στο Δαφνί, με καπέλο Ναπολέοντα και πουλοβεράκι με μανίκια που δένουν στην πλάτη.

Bazil Van Sinner
17-01-13, 18:57
στο'χω Ξαναπη στο Μαγαζι ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Παραδεχεσε οτι τον εαυτο σου Κοροιδευης
και αλλοι οχι μονο εσυ λεγοντας το 850σι ες αιη (κασονι) και κλ-μαιν,,,,,,βλεποντας οτι π.χ. μι3κια ειναι πλεον Γεματο και μπορει την σημερον ημερα να εχει και η κουτση Μαρια αλλα,,,,,,,,,,,,,,,,850σι ες αιη εχω Μονον ΕΓΩ.
ΕΝΑΣ.
Και στην ελλαδιτσα της κακομιριας σημερα φιλαρα χρηστο το Να βγης με ενα 850σι ες αιη σε Βλεπουν σα να ερχεσε απο αλλο Κοσμο γιατι απλα ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΑΝ.
και ΓΙΑΤΙ δεν ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΕ πως ΕΓΩ απο κοινος θνητος μπορεσα και ανοιγω εκεινη την Πορτα που δεν την κανουν οι 2 μαζι απο το μ3κι και οταν μπαινω μεσα και γυριζω το μαγικο κλειδι και αρχιζουν να οπλιζουν ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ οι 12 δεσμιδες ΕΓΩ απο θνητος εγινα ΑΘΑΝΑΤΟΣ ,,,,,,,ενω εσυ απο μανισιος κοινωνικα ημιθεος ΟΤΙ και να κανεις ΟΤΙ και να πεις μ'αυτο που κυκλοφορης εισαι,,,,,θνητος,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχχουχουουουουουουοχ
ΥΣ. δεν χρειαζετε να χτυπησης πισω το Μυδραλιο με το μ3,,,,,,,,,πηγαινε σε ενα σοβα παλιο και Δως'το Μια χαχαχαχαχαχχχχχουουουυοχο υ
ετσι κι'αλλιως κριμα που θα χαλαση ο σουβας οχι το μ3,,,,,,,,,,,,,,,,,,ετσι κι αλλιως στα Παλιατζιδικα απο ε 36/46 ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ.Χχαχαχαχαχαχουχουχ υχουχουχουχχχχχχχχχχχχχχ χ

Γιωργαρα πληροφοριακα να σου πω πως η Κουτση Μαρια,φοραει ελληνικες πινακιδες,οχι αλλοδαπες,εχει πληρωμενα τελη,ασφαλεια,και οδικη βοηθεια
,για την δυσκολη!

αθανατος =>Highlander και ετσι φαση????:hystericalbs1::hystericalbs1:

:ranting2: δεν μιλανε ετσι σε ατομα που μας εχουν βοηθησει!

υ.γ. μαζι με το ημερολογιο θα σουρθει και ενα πουκαμισακι,καινουρια μοδα ειναι ,με κορδονια δενει,μολις το φορεσεις σφυρα να ρθω να παραλαβω το τεμαχιο:ranting2::ranting2::ranting2:

850CSI
17-01-13, 19:12
Αθανατε κολλητε μου, πες τα ολα !!!

:thumbsup: Ε Ε Ε Ε ΕΞΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΝΤ,,,,,,,,δε Ονορ ,,,,,,,,,,,ιν δε τοπ Κορνεεεεεεεερ δι Κριεητορ φρομ δε Μεμορυςςςςς κλαμπ οφ εμ θρι μπι εμ νταμπλιγιου μπαιη ΣΙ ΕΣ ΑΙΗΗ Ντιζαστερ,,,,,,,,,,,,,,,δε ανριπιταμπλ ,,,,,δε φανταστικ ,,,,,,,,,,,,διιιιιιιι Τσαμπιον οφ ΣΑιπρους ,,,,,,,, ,,,,,,εντ Γκρεητ Φρεντ γουιθ δε Πρεστιτζ οφ Κρετα ΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΦ.
,,,,,,,,,,
Γεια σου Χριστοφορε Γερος - Δυνατος,,,,,,,:th_Laie_67-1::hystericalbs1: Συνεχιζουμε την Κοντρα με τα μ3κια που,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΗΜΑΣΤΕ ΑΠΑΙΧΤΟΙ:thumbsup: +5.000%

andreas72
17-01-13, 19:16
στο'χω Ξαναπη στο Μαγαζι ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Παραδεχεσε οτι τον εαυτο σου Κοροιδευης
και αλλοι οχι μονο εσυ λεγοντας το 850σι ες αιη (κασονι) και κλ-μαιν,,,,,,βλεποντας οτι π.χ. μι3κια ειναι πλεον Γεματο και μπορει την σημερον ημερα να εχει και η κουτση Μαρια αλλα,,,,,,,,,,,,,,,,850σι ες αιη εχω Μονον ΕΓΩ.
ΕΝΑΣ.
Και στην ελλαδιτσα της κακομιριας σημερα φιλαρα χρηστο το Να βγης με ενα 850σι ες αιη σε Βλεπουν σα να ερχεσε απο αλλο Κοσμο γιατι απλα ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΑΝ.
και ΓΙΑΤΙ δεν ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΕ πως ΕΓΩ απο κοινος θνητος μπορεσα και ανοιγω εκεινη την Πορτα που δεν την κανουν οι 2 μαζι απο το μ3κι και οταν μπαινω μεσα και γυριζω το μαγικο κλειδι και αρχιζουν να οπλιζουν ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ οι 12 δεσμιδες ΕΓΩ απο θνητος εγινα ΑΘΑΝΑΤΟΣ ,,,,,,,ενω εσυ απο μανισιος κοινωνικα ημιθεος ΟΤΙ και να κανεις ΟΤΙ και να πεις μ'αυτο που κυκλοφορης εισαι,,,,,θνητος,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχχουχουουουουουουοχ
ΥΣ. δεν χρειαζετε να χτυπησης πισω το Μυδραλιο με το μ3,,,,,,,,,πηγαινε σε ενα σοβα παλιο και Δως'το Μια χαχαχαχαχαχχχχχουουουυοχο υ
ετσι κι'αλλιως κριμα που θα χαλαση ο σουβας οχι το μ3,,,,,,,,,,,,,,,,,,ετσι κι αλλιως στα Παλιατζιδικα απο ε 36/46 ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ.Χχαχαχαχαχαχουχουχ υχουχουχουχχχχχχχχχχχχχχ χ

Φιλε εισαι κλινικη περπτωση, χρειαζεσαι επειγουσα ψυχιατρικη βοηθεια, δε σου κανω καθολου πλακα και ειναι κακο να εκμεταλευονται καποιοι το προβλημα σου και να σου δινουν θαρρος. Αυτη η μονομανια με τ'αμαξι σου θα σε στειλει στο φρενοκομειο....

850CSI
17-01-13, 19:21
Γιωργαρα πληροφοριακα να σου πω πως η Κουτση Μαρια,φοραει ελληνικες πινακιδες,οχι αλλοδαπες,εχει πληρωμενα τελη,ασφαλεια,και οδικη βοηθεια
,για την δυσκολη!

αθανατος =>Highlander και ετσι φαση????:hystericalbs1::hystericalbs1:

:ranting2: δεν μιλανε ετσι σε ατομα που μας εχουν βοηθησει!

υ.γ. μαζι με το ημερολογιο θα σουρθει και ενα πουκαμισακι,καινουρια μοδα ειναι ,με κορδονια δενει,μολις το φορεσεις σφυρα να ρθω να παραλαβω το τεμαχιο:ranting2::ranting2::ranting2:
Ελα ρε μπιλι οι Πινακιδες φταινε????? Ας το Παρη Καπιος και με αλβανικες η οτι θελει πινακιδες,,,,,,,,οχι ας φυγη η ελλαδα απο την εοκ (για να μπω ΕΓΩ σε περειπετειες - αβεβεοτητες ) ΜΠΟΡΗ?????ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΙΟΣ ΤΗΝ ΤΑΙΖΗ??????
Ειμαι Πολιτης Πρωτα Ευρωπαικης Κοινοτητας και μετα ελλαδος,,,,,,,,,,ΕΧΩ το δικαιωμα να παω να ανοιξω π.χ. 2 δουλιες σε Παρισι - Λονδινο και να παρω και 2 ακομη αντιστιχα αυτοκινητα και να τα φερω να κανω βολτα διακοπες στην ελλαδα Η οπουδηποτε στη εοκ,,,,,,,,,ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μπορει να ΠΕΙ Τιποτα Ολα ειναι Νομιμα το Να πληρωνο αερα λεφτα στην Ψωροελλαδα δλδ. το Θεωρεις μαγκια?????? Δε Νομιζω!

850CSI
17-01-13, 19:30
Φιλε εισαι κλινικη περπτωση, χρειαζεσαι επειγουσα ψυχιατρικη βοηθεια, δε σου κανω καθολου πλακα και ειναι κακο να εκμεταλευονται καποιοι το προβλημα σου και να σου δινουν θαρρος. Αυτη η μονομανια με τ'αμαξι σου θα σε στειλει στο φρενοκομειο....

Μπα:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: ΣΕ πληρωφορω πως καθε σαβ/κο το στανταρ που μου στελνη ειναι ακομα και χαμογελα απο 25ρες :original: και ανετες εισαγωγες σε αυτες για οτι πω ,,,,,,,,,σα να βλεπουν ,,,ξερω γω ,,,,,κανα υπουργο :th_Laie_67-1::hystericalbs1: ,,,θα στο πω με ενα παραδειγμα,,,,,,,,,θυμασαι μικροι που διαβαζαμε Κομικς με τον μικυ μαους????? ε,,,,,,,,,,ΕΓΩ Πλεον απο δευτ- παρασ. ειμαι ο Απλος Γκουφη,,,,,,,,,και Κανενας δεν δινη Σημασια ,,,,,,,,,,,,ΜΟΛΙΙΙΙΙΙΙΙΣ ερθη τα σαβ/κο ομως το σουπερ φυστικι ειναι το σι ες αιη,,,:original: και οταν μπαινω μεσα με το ΜΟΝΟ που Μπαινω στο SUPERCAR γινωμαι κι' ΕΓΩ SUPER ,,,,,,:original: Οπως ο Απλος γκουφη με το που Καταπινε το φυστικι :,,,,,,,,,Ντα νταχχχχχχ σουουουουουουουπερ :hystericalbs1:

gyiama
17-01-13, 19:35
Για σούπερ Μπουφι σε κόβω πιο πολυ όχι σούπερ Γκουφι ρε τζορτζ

850CSI
17-01-13, 19:41
Για σούπερ Μπουφι σε κόβω πιο πολυ όχι σούπερ Γκουφι ρε τζορτζ

Ελαααααα ας τα σαπια τωρα καααααατσε να ρθη κοντα η αποκρια και εκει στο σοχο απο μας κοντα ειναι καθε σαββατο εκει θα'μαι με το Πολλυβολο και εκει με τοις βουνισιες γοργονες :th_Laie_67-1::hystericalbs1: Να δης ΤΙ Οφθαλμολουτρο και τι παιχνιδι θα γινετε χιχιχιχιχιχ

dionisisM3
17-01-13, 19:48
Για να καταλάβω και εγώ κάτι που δεν είμαι τακτικο μέλος στο φορούμ 850 csi είναι κάτι σαν το csi new York , Miami κτλ ?..? εδώ τι έχουμε ..? Csi εγνατια ??

PANOS-E60
17-01-13, 19:49
Για να καταλάβω και εγώ κάτι που δεν είμαι τακτικο μέλος στο φορούμ 850 csi είναι κάτι σαν το csi new York , Miami κτλ ?..? εδώ τι έχουμε ..? Csi εγνατια ??

γινε τακτικός γιατι χάνεις ! :D

850CSI
17-01-13, 19:51
κριμιναλ σεντερ οφ ινβιστικεησιον,,,,,,,,,,,χαχαχ χαχαχαχααυτο ειναι το ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ χαχαχουχουουουουχιχιχιχιχ ιχιχιχ

BILL007
17-01-13, 19:51
γινε τακτικός γιατι χάνεις ! :D

Τώρα γιατί θες να κάψεις τον κόσμο μου λές?:D

gant
17-01-13, 20:01
"Ε Ε Ε Ε ΕΞΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΝΤ,,,,,,,,δε Ονορ ,,,,,,,,,,,ιν δε τοπ Κορνεεεεεεεερ δι Κριεητορ φρομ δε Μεμορυςςςςς κλαμπ οφ εμ θρι μπι εμ νταμπλιγιου μπαιη ΣΙ ΕΣ ΑΙΗΗ Ντιζαστερ,,,,,,,,,,,,,,,δε ανριπιταμπλ ,,,,,δε φανταστικ ,,,,,,,,,,,,διιιιιιιι Τσαμπιον οφ ΣΑιπρους ,,,,,,,, ,,,,,,εντ Γκρεητ Φρεντ γουιθ δε Πρεστιτζ οφ Κρετα ΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΦ"

Ρε αγγλομαθή, γράφετα έτσι, τα διαβάζουμε πιο άνετα απ τα ελληνικά σου.

gyiama
17-01-13, 20:17
Ελαααααα ας τα σαπια τωρα καααααατσε να ρθη κοντα η αποκρια και εκει στο σοχο απο μας κοντα ειναι καθε σαββατο εκει θα'μαι με το Πολλυβολο και εκει με τοις βουνισιες γοργονες :th_Laie_67-1::hystericalbs1: Να δης ΤΙ Οφθαλμολουτρο και τι παιχνιδι θα γινετε χιχιχιχιχιχ

ρε ακομα μιλανε στα χωρια εκει γυρω για το εργαλειο σου και ειδικα οταν ερθουν τα καρναβαλια??? περιμενουν το αρμα......

aristent
17-01-13, 21:13
Αθανατε κολλητε μου, πες τα ολα !!!

Πως γινεται εσυ με Μ3ακι και ο Σταθης με το κασονι/μπετονιερα Μ6 να ειστε κολληταρια????:thumbsup:

fanisk
18-01-13, 00:56
Μπα:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1: ΣΕ πληρωφορω πως καθε σαβ/κο το στανταρ που μου στελνη ειναι ακομα και χαμογελα απο 25ρες :original: και ανετες εισαγωγες σε αυτες για οτι πω ,,,,,,,,,σα να βλεπουν ,,,ξερω γω ,,,,,κανα υπουργο :th_Laie_67-1::hystericalbs1: ,,,θα στο πω με ενα παραδειγμα,,,,,,,,,θυμασαι μικροι που διαβαζαμε Κομικς με τον μικυ μαους????? ε,,,,,,,,,,ΕΓΩ Πλεον απο δευτ- παρασ. ειμαι ο Απλος Γκουφη,,,,,,,,,και Κανενας δεν δινη Σημασια ,,,,,,,,,,,,ΜΟΛΙΙΙΙΙΙΙΙΣ ερθη τα σαβ/κο ομως το σουπερ φυστικι ειναι το σι ες αιη,,,:original: και οταν μπαινω μεσα με το ΜΟΝΟ που Μπαινω στο SUPERCAR γινωμαι κι' ΕΓΩ SUPER ,,,,,,:original: Οπως ο Απλος γκουφη με το που Καταπινε το φυστικι :,,,,,,,,,Ντα νταχχχχχχ σουουουουουουουπερ :hystericalbs1:


:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1::hyst ericalbs1:
Χαλαλι το πληκτρολογιο, παω να σκουπισω το νερο που επινα και εφτυσα :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

BILL007
18-01-13, 02:00
Ρε συ χάσαμε τα tags???:shok::th_Laie_67-1:

michaelp900
18-01-13, 02:12
Εδώ απο Δευτέρα-Παρασκευή λοιπόν...https://www.thetruthaboutcars.com/wp-content/uploads/avatars/ttac_goofy.jpg Το Σαβ/κο.... https://www.internationalhero.co.uk/s/supergof.jpg

Θερμή παράκληση....να προσλάβουμε κανέναν μεταφραστή γιατί ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ πονάνε τα μάτια μας όταν διαβάζουμε. Ναι....δεν κάνω λάθος ,μεταφραστής χρειάζεται! Πάμε μια ΚΑΛΗ αλλαγή.

Μπα..σε πληροφορώ πως το μόνο σίγουρο είναι πως κάθε Σαβ/κο δέχομαι χαμόγελα ακόμα και από 25ρες και άνετες εισαγωγές σε αυτές για ότι πω. Σαν να βλέπουν ,ξέρω εγώ κάποιον υπουργό. Θα σου δώσω ένα παράδειγμα. Θυμάσαι μικροί που διαβάζαμε κόμικς με τον Μίκυ Μάους? Εγώ λοιπόν από Δευτέρα με Παρασκευή είμαι ο απλός Γκουφη και κανένας δεν δίνει σημασία αλλά μόλις έρθει το Σαβ/κο το σούπερ φιστίκι είναι το CSI. Όταν μπαίνω μέσα στο σούπερ αυτοκίνητο γίνομαι και εγώ σούπερ όπως ο απλός γκούφη που όταν κατάπινε το φιστίκι. (Αυτό πραγματικά δεν το κατάλαβα) --> Ντα νταχχχχχχ σουουουουουουουπερ.

*Ασε το csi and csi maiami και πήγαινε άνοιξε καμία γραμματική και λεξικό γιατι ΕΤΣΙ δέν πας πουθενά.

individual
18-01-13, 02:17
ρε παιδια!!!.....εχει και η μαλ@@@κια τα ορια της.
οσο σχολιαζετε(γενικα μιλαω)......τοσο πιο πολυ δινετε τροφη για
αρες-μαρες-κουκουναρες.
η χειροτερη τιμωρια ειναι η αγνοια.......
δοκιμαστε το!!!!

manos///3
18-01-13, 09:29
Μας δουλευει κανονικα η Γιωργαρα. :original:
Ψυχιατρειο??? οχι δε θα μπει η Γιωργαρα γιατι απλα ειναι απολυτως φυσιολογικος.
Ψυχιατρείο θα μπουν οσοι εκνευριζονται και τον παιρνουν στα σοβαρα.