PDA

Επιστροφή στο Forum : E60 Τελος!!!!



nikos-Mpacket
27-12-11, 15:02
Οχι οχι δεν τελειωσαν τα Ε60,μην τρελενεστε.

Μετα απο 2 χρονια συμβιωσης με το Ε60 εφτασε η ωρα να το αποχωριστω,μαζι περασαμε μονο καλες στιγμες και το ιδιο ευχομαι και στον νεο κατοχο.

2 χρονια με αρκετα και ουσιωδη μπαξιματα που αν δεν ηταν η κατασταση ετσι οπως ειναι τωρα θα συνεχιζα με αμειωτο ρυθμο μεχρι να το κανω οπως ακριβως ειχα φανταστει οταν το πηρα.
Περασα ομορφα με αυτο το αυτοκινητο και η οικογενεια μου επισης,βρεθηκα πολλες φορες στο συνεργειο,δεν ηταν για ζημιες αλλα για να βαλω κατι ακομα.

Το καλυτερο ομως που μου προσφερε το συγκεκριμενο αμαξι ηταν τουτος εδω ο τοπος,ανθρωποι για καλη παρεα με το χιουμορ και την ανθρωπια που πρεπει να εχουμε ολοι,γνωρισα αρκετους προθυμους να με βοηθησουν να ολοκληρωσω το προτζεκτ αλλα οπως προειπα μας εφαγε το ΔΝΤ:ranting2:.

:thanks:

Παμε γι'αλλα λοιπον,το τι ακομα δεν εχω αποφασισει αλλα η αγορα ειναι γεματη αυτοκινητα και με ζεστο μετρητο ολο και κατι καλο μπορει να πεσει στα χερια μου.:warriorsmiley:

Ευχομαι στο νεο κατοχο,ο οποιος ειναι και μελος εδω,να το χαρει οσο εγω και παραπανω και να εχει καλα και ασφαλη χιλιομετρα τοσο αυτος οσο και η οικογενεια του.

Διονυση οπως ειπες το πρωι αγορασες ΑΡΜΑ.

m-power_01
27-12-11, 15:10
Καλοτάξιδος ο νέος !
Κάτι μου λέει Νίκο ότι δεν θα μείνεις για πολύ καιρο στο φόρουμ ...

Monsta
27-12-11, 15:16
Καλά έκανες Νίκο αν σε βάραινε το αυτοκίνητο. Όσο καλό κι αν ήταν, η λογική δε πάει παρέα με υψηλού κυβισμού bmw these days.

Καλορίζικο το επόμενο !!!

nikos-Mpacket
27-12-11, 15:16
Καλοτάξιδος ο νέος !
Κάτι μου λέει Νίκο ότι δεν θα μείνεις για πολύ καιρο στο φόρουμ ...

Σπυρο και αλλλη μαρκα να παρω θα μεινω στην παρεα,1ον εχω γνωρισει καλους ανθρωπους εδω μεσα και 2ον δεν υπαρχει αλλο φορουμ για λουκανικα και συναφη..............

:thumbsup:

m-power_01
27-12-11, 15:19
Σπυρο και αλλλη μαρκα να παρω θα μεινω στην παρεα,1ον εχω γνωρισει καλους ανθρωπους εδω μεσα και 2ον δεν υπαρχει αλλο φορουμ για λουκανικα και συναφη..............

:thumbsup:

Μην μου κάνεις εμένα ότι δεν καταλαβαίνεις ... Λέω ότι δεν σε βλέπω για BMW !
Εδώ πες μου τώρα τι θα πάρεις!

nikos-Mpacket
27-12-11, 15:22
Μην μου κάνεις εμένα ότι δεν καταλαβαίνεις ... Λέω ότι δεν σε βλέπω για BMW !
Εδώ πες μου τώρα τι θα πάρεις!


Ακομα το σκεφτομαι,μαλλον με βλεπω να πηγαινω προς Απω Ανατολη μερια για 1η φορα στην ζωη μου χωρις ομως να ειναι κατι σιγουρο.

Προς το παρον καθομαι σαν τον κυνηγο στο καρτερι και περιμενω.

super duper
27-12-11, 15:24
νικολα αντε και σε καλυτερα , οτι και εαν ειναι στο προγραμμα.
δυσκολο να το αποχωριστεις αλλα εσυ ξερεις καλύτερα
Ανεξαρτητου μαρκας εισαι παντα ευπροσδεκτος στην παρεα και στις λουκανομαχιες μας.(α ρε ταμ ταμ παλι εμφανιστηκες στην μεση)

Monsta
27-12-11, 15:30
Προς το παρον καθομαι σαν τον κυνηγο στο καρτερι και περιμενω.


Πολλές οι ευκαιρίες και σε μτχ 1-2 ετών αυτές τις μέρες, ανεξαρτήτως μάρκας.

m-power_01
27-12-11, 15:33
Ακομα το σκεφτομαι,μαλλον με βλεπω να πηγαινω προς Απω Ανατολη μερια για 1η φορα στην ζωη μου χωρις ομως να ειναι κατι σιγουρο.

Προς το παρον καθομαι σαν τον κυνηγο στο καρτερι και περιμενω.

Επ το ΄ξερα! Θα πας να πάρεις corolla!
1) να βάζεις σηματάκια Μ στο καντράν (όπως ένας φίλος , δεν τον ξέρεις...χαχαχαχα)
2) να παίρνεις ότι βγάζει απ΄την corolla limited edition!

hades7
27-12-11, 15:43
Μπραβο Νικο μονο να σε πληροφορισω αν σκεφτεσαι να αποχωρησεις απο το φορουμ(ξεχασε το) θα πρεπει να παραχωρησεις πισω στον ιδιοκτητη των πνευματικων δικαιωματων (την αφεντια μου) το κοντροονομα σου...

nikos-Mpacket
27-12-11, 15:54
Καλά έκανες Νίκο αν σε βάραινε το αυτοκίνητο. Όσο καλό κι αν ήταν, η λογική δε πάει παρέα με υψηλού κυβισμού bmw these days.

Καλορίζικο το επόμενο !!!

Κωστα δεν ηταν τοσο το βαρος των κυβικων οσο το οτι δεν μπορουσα να το κανω οπως ηθελα.
Για να γινει οπως το ειχα φανταστει επρεπε να χαλασω ενα 10αρικο περιπου και την συγκεκριμενη εποχη δεν λεει.



Μπραβο Νικο μονο να σε πληροφορισω αν σκεφτεσαι να αποχωρησεις απο το φορουμ(ξεχασε το) θα πρεπει να παραχωρησεις πισω στον ιδιοκτητη των πνευματικων δικαιωματων (την αφεντια μου) το κοντροονομα σου...

Το κοντρονομα που μου εχεις δωσει ειναι λαθος,πρεπει να το συνδεσεις με τραπουλα και ειδικοτερα σε blackjack για να μου ταιριαζει καλυτερα,φτιαξτο και τα λεμε.
Ακου εκει ντορτιας,ουτε καν εξαρες................:hystericalbs1:

hades7
27-12-11, 16:01
splitNick η Σουρεντας((Surrender) διαλεξε

S8N
27-12-11, 16:52
Νίκο, εύχομαι απ' τα βάθη της καρδιάς μου να κάνεις την καλύτερη δυνατή επιλογή. Μακάρι ο διάδοχος της Ε60 να καλύπτει άριστα τόσο τις οδηγικές σου ανησυχίες όσο και τις οικογενειακές σας ανάγκες.

Είσαι ξύπνιος, ντόμπρος και προσγειωμένος άνθρωπος αλλά τη σήμερον ημέρα δε γνωρίζεις αν αυτό που θα επιλέξεις πρόκειται να αποτελέσει μελλοντικά άλλο ένα βάρος στον προϋπολογισμό σου, χάρις στον εξαιρετικό οικονομικό προγραμματισμό των κυβερνήσεων αυτής της δύσμοιρης χώρας. Με τέτοια φορολογική σταθερότητα δεν είναι ν' αναρωτιέσαι για το ΠΟΤΕ θα επιστρέψουμε στην ανάπτυξη αλλά για το ΑΝ θα το καταφέρουμε ποτέ.

Εν προκειμένω, όλοι όσοι επιλέξαμε αυτοκίνητα κυβισμού 2000cc και άνω αλλά και όσοι επενδύσαμε σε ακίνητα, καταλήξαμε να τρώμε ράπισμα και να τιμωρούμαστε ως οι μοναδικοί 'έχοντες και κατέχοντες' σ' αυτόν τον τόπο.

Το 2006 πλήρωνες για το σήμα τελών κυκλοφορίας ενός δίλιτρου αυτοκινήτου το ποσό των 372 ευρώ. Τότε δεν είχες τεκμήριο διαβίωσης παρά μόνο αγοράς, ενώ δυο χρόνια αργότερα μείωσαν στο μισό τη φορολογία των ακριβών αυτοκινήτων, πράγμα που στην πορεία απεδείχθη παγίδα. Το τι ισχύει σήμερα το γνωρίζουμε όλοι πολύ καλά.

Πίστεψέ με, όσο κι αν λατρεύω το 60άρι μου, αν μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω και γνώριζα αυτά που γνωρίζω σήμερα δεν υπάρχει περίπτωση ν' αγόραζα κάτι άνω των 1600cc. Ούτε καν τα 1800άρια δε θα κοίταζα, αφού μόλις συνέλθουν απ' την ψυχρολουσία της κατάθεσης πινακίδων εφέτος είναι μαθηματικώς βέβαιο ότι θα στραφούν σ' εκείνα.

Το γεγονός ότι θα παραμείνεις στην παρέα μας με χαροποιεί ιδιαιτέρως. Δε θα μπορούσε να γίνει κι αλλιώς βέβαια, αφού δε θα σ' αφήναμε να ξεφύγεις τόσο εύκολα. Ακόμη κι αν στραφείς σε VAG, εμείς θα είμαστε εδώ να σε μπινελικώνουμε νυχθημερόν.

Όσο για τον γείτονα Διονύση, του εύχομαι καλοτάξιδη η νέα του μπέμπα! Μακάρι να του χαρίσει πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

PANOS-E60
27-12-11, 17:11
Νίκο καταρχήν να σου πω (και γραπτά) ότι συμφωνώ απόλυτα με την κίνηση που έκανες. Αυτό δεν σημαίνει πως ο Διονύσης έκανε λάθος, απλά επειδή εμείς γνωριζόμαστε λίγο παραπάνω, προσωπικά ξέρω πόσο σωστό βήμα ήταν αυτό που έγινε. Δεν κρύβω πως αν είχα αγοραστή και γω χωρίς να μπω στην ψυχοφθόρα διαδικασία του Car και των ηλίθιων τηλεφωνημάτων και άσκοπων ραντεβού, την είχα δώσει χτες. Γιά τους λόγους που όλοι ξέρουμε και όχι επειδή τη βαρέθηκα.

Δεν υπάρχει ούτε μία στα χίλια πιθανότητα να μη βρεθεί μπροστά σου μιά ευκαιρία όπως εσύ την εννοείς, με οδηγικό ενδιαφέρον και χώρους γιά την οικογένεια. Μόνο που ίσως να μην είναι 2200 cc ... σιγά τα ωα τελικά ... εμείς να μαστε καλά και να χουμε δουλειά.

Η παρέα χρειάζεται καλά παιδιά σαν και σένα και είμαι σίγουρος ότι θα τα λέμε τακτικά, σαν να μην έφυγε ποτέ το 520 από τα χέρια σου. Μόνος παραπονεμένος θα είναι ο αποθηκάριος, που χάνει έναν καλό πελάτη ... :original:

το john taramas πως θα σου φαινόταν ?

S8N
27-12-11, 17:21
Καν' το Nick Taramas και είσαι μέσα.

Αν είχε το 520 θα μπορούσε να λέγεται και M-Pack Royale.

hades7
27-12-11, 17:32
να σας πω κατι θα μου παρετε την δουλεια και οι δυο?

aristent
27-12-11, 17:51
Κατ'αρχην ευχομαι στον Διονυση καλοταξιδο το αρμα!!!!!:thumbsup:

...οχι επειδη συμπαθουμε τον Νικο,οχι επειδη εχει παρει τα //Μ5 εξαρτηματα απο τον Αλεξη σε κατασταση καινουργη!!!:ranting2:.....αφου να φανταστεις πριν 20 μερες βαζαμε τα προστατευτικα μασιπιε με το σημα //Μ5 και παρολο που δεν ειχαν κατι τα δικα του,τα αγορασε για να τα ευχαριστηθει και εκεινος και ο νεος αγοραστης,εν προκειμενω ο Διονυσης!!!....πριν κανενα χρονο πηρε και κατι ψιλα(σποϊλερ,σχαρακια φτερων ) και απο εμενα.....αρα καπου εχω συμβαλει και εγω στο λουκ.thumb

Νικολα ευχομαι να βρεις οτι οχημα θελεις,οπως ακριβως το φανταζεσαι!!!:thumbsup:

:whistle: ριξε μας ιδεες τι ψαχνεις.....να εχουμε το νου μας....να την στησουμε εξω απο κανενα Καζινο...που ξερεις οι φανατικοι παιχτες παιζουν μεχρι και τις καλτσες τους!!!:thumbsup:

z3 2.2
27-12-11, 20:44
Νικολακη....ολα για καλο γινονται!
Ολα καλα θα πανε και θα ξανακανουμε τις καυ.... εεεεε συγνωμη....τα κεφια μας!

tamtamcafe
27-12-11, 20:54
αχ νικολακη νικολακη ξυλο που θα το φαςςςςς.....!!!!!!
πες μας τωρα νικολακη δρομο για που τραβας??????????
νασαι καλα και καλη ΑΓΟΡΑ τωρα.....

Vasilis
27-12-11, 21:16
ρε μπαγασα...


γιου κουφ μι ναου!!!


Εσυ να σαι καλα κ πανω απο ολα η οικογενεια σου!:thumbsup:

πιστευω οτι ακολουθησες την σοφοτερη οδο!


Ευχομαι το επομενο να το χαρεις με το παραπανω φιλε μου!

Οπως ανεφεραν κ οι προλαλησαντες εισαι αναποσπαστο μελος του χωρου οποτε θα εισαι μαζι μας (αν κ εφοσον το θες κ συ) για οσο υπαρχουμε σα φορουμ(που ξερεις ,τωρα με το ΔΝΤ...τι μας ξημερωνει δεν ξερουμε):ranting2:


Ευχομαι ολοψυχα υγεια σε σενα κ την οικογενεια κ καλη επιτυχια στην αναζητηση του νεου σου μεσου μετακινησης :thumbsup:

nikos-Mpacket
27-12-11, 21:18
Νίκο, εύχομαι απ' τα βάθη της καρδιάς μου να κάνεις την καλύτερη δυνατή επιλογή. Μακάρι ο διάδοχος της Ε60 να καλύπτει άριστα τόσο τις οδηγικές σου ανησυχίες όσο και τις οικογενειακές σας ανάγκες.

Είσαι ξύπνιος, ντόμπρος και προσγειωμένος άνθρωπος αλλά τη σήμερον ημέρα δε γνωρίζεις αν αυτό που θα επιλέξεις πρόκειται να αποτελέσει μελλοντικά άλλο ένα βάρος στον προϋπολογισμό σου, χάρις στον εξαιρετικό οικονομικό προγραμματισμό των κυβερνήσεων αυτής της δύσμοιρης χώρας. Με τέτοια φορολογική σταθερότητα δεν είναι ν' αναρωτιέσαι για το ΠΟΤΕ θα επιστρέψουμε στην ανάπτυξη αλλά για το ΑΝ θα το καταφέρουμε ποτέ.

Εν προκειμένω, όλοι όσοι επιλέξαμε αυτοκίνητα κυβισμού 2000cc και άνω αλλά και όσοι επενδύσαμε σε ακίνητα, καταλήξαμε να τρώμε ράπισμα και να τιμωρούμαστε ως οι μοναδικοί 'έχοντες και κατέχοντες' σ' αυτόν τον τόπο.

Το 2006 πλήρωνες για το σήμα τελών κυκλοφορίας ενός δίλιτρου αυτοκινήτου το ποσό των 372 ευρώ. Τότε δεν είχες τεκμήριο διαβίωσης παρά μόνο αγοράς, ενώ δυο χρόνια αργότερα μείωσαν στο μισό τη φορολογία των ακριβών αυτοκινήτων, πράγμα που στην πορεία απεδείχθη παγίδα. Το τι ισχύει σήμερα το γνωρίζουμε όλοι πολύ καλά.

Πίστεψέ με, όσο κι αν λατρεύω το 60άρι μου, αν μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω και γνώριζα αυτά που γνωρίζω σήμερα δεν υπάρχει περίπτωση ν' αγόραζα κάτι άνω των 1600cc. Ούτε καν τα 1800άρια δε θα κοίταζα, αφού μόλις συνέλθουν απ' την ψυχρολουσία της κατάθεσης πινακίδων εφέτος είναι μαθηματικώς βέβαιο ότι θα στραφούν σ' εκείνα.

Το γεγονός ότι θα παραμείνεις στην παρέα μας με χαροποιεί ιδιαιτέρως. Δε θα μπορούσε να γίνει κι αλλιώς βέβαια, αφού δε θα σ' αφήναμε να ξεφύγεις τόσο εύκολα. Ακόμη κι αν στραφείς σε VAG, εμείς θα είμαστε εδώ να σε μπινελικώνουμε νυχθημερόν.

Όσο για τον γείτονα Διονύση, του εύχομαι καλοτάξιδη η νέα του μπέμπα! Μακάρι να του χαρίσει πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Αρη ευχαριστω για τα καλα σου λογια,οπως ξερετε οι πιο πολυ-το ανεφερα και παραπανω-δεν ειναι τοσο τα κυβικα,το σημα και το τεκμηριο,παιζουν τον ρολο τους αλλα ακομα το παλευω,οσο τα χρηματα που επρεπε να διαθεσω για να κανω το αμαξι οπως ονειρευομουν.
Την συγκεκριμενη περιοδο τα θεωρω "πεταμενα"ετσι λοιπον αποφασισα να το δωσω.

Αρη αμα παρω vag θα εισαι ο 1ος που θα κανω βολτα.


Νίκο καταρχήν να σου πω (και γραπτά) ότι συμφωνώ απόλυτα με την κίνηση που έκανες. Αυτό δεν σημαίνει πως ο Διονύσης έκανε λάθος, απλά επειδή εμείς γνωριζόμαστε λίγο παραπάνω, προσωπικά ξέρω πόσο σωστό βήμα ήταν αυτό που έγινε. Δεν κρύβω πως αν είχα αγοραστή και γω χωρίς να μπω στην ψυχοφθόρα διαδικασία του Car και των ηλίθιων τηλεφωνημάτων και άσκοπων ραντεβού, την είχα δώσει χτες. Γιά τους λόγους που όλοι ξέρουμε και όχι επειδή τη βαρέθηκα.

Δεν υπάρχει ούτε μία στα χίλια πιθανότητα να μη βρεθεί μπροστά σου μιά ευκαιρία όπως εσύ την εννοείς, με οδηγικό ενδιαφέρον και χώρους γιά την οικογένεια. Μόνο που ίσως να μην είναι 2200 cc ... σιγά τα ωα τελικά ... εμείς να μαστε καλά και να χουμε δουλειά.

Η παρέα χρειάζεται καλά παιδιά σαν και σένα και είμαι σίγουρος ότι θα τα λέμε τακτικά, σαν να μην έφυγε ποτέ το 520 από τα χέρια σου. Μόνος παραπονεμένος θα είναι ο αποθηκάριος, που χάνει έναν καλό πελάτη ... :original:

το john taramas πως θα σου φαινόταν ?

Και συνεχιζω απο πιο πανω,Πανο αποφασισα να το δωσω χωρις να βαλω αγγελια,αμα το εδινα εχει καλως αν οχι παλι κανενα προβλημα θα κατεθετα πινακιδες και σιγα-σιγα θα ξεκιναγα την μετατροπη μου.
Οταν χτυπησε το τηλεφωνο και μου ειπε ο Διονυσης οτι το θελει του ειπα μια κουβεντα οτι δεν εχω προβλημα να το κρατησω και δεν σκοτωνω το αμαξι σε τιμες car.
Ο ανθρωπος το σεβαστηκε,εκανε τα παζαρια σαν σωστος εμπορος και τελικα το πληρωσε,κατα την γνωμη μου λιγο λιγοτερο απο οσο θεωρω εγω οτι αξιζει το συγκεκριμενο αυτοκινητο αρκετα ομως για την εποχη,τα κυβικα,τα τεκμηρια και το πως εχει διαμορφωθει γενικοτερα η αγορα αυτοκινητου
Τιμη δεν θελω να αναφερω αφου ειναι κατι μεταξυ μας.

Ο αποθηκαριος εχει μπολικους πελατες,απλα εγω λειτουργουσα σαν το δημοσιο,πηγαινα απο αλλο δρομο και εκανα τις προσφορες μου.

Οσο για την επομενη αγορα ακομα δεν εχω κατασταλαξει,κοιταω καποια μοντελα,μαζευω πληροφοριες για service και λοιπα εξοδα καθως επισης και για το τι μπορω να μπαξω σε καθε μοντελο.
Οψομεθα............


Κατ'αρχην ευχομαι στον Διονυση καλοταξιδο το αρμα!!!!!:thumbsup:

...οχι επειδη συμπαθουμε τον Νικο,οχι επειδη εχει παρει τα //Μ5 εξαρτηματα απο τον Αλεξη σε κατασταση καινουργη!!!:ranting2:.....αφου να φανταστεις πριν 20 μερες βαζαμε τα προστατευτικα μασιπιε με το σημα //Μ5 και παρολο που δεν ειχαν κατι τα δικα του,τα αγορασε για να τα ευχαριστηθει και εκεινος και ο νεος αγοραστης,εν προκειμενω ο Διονυσης!!!....πριν κανενα χρονο πηρε και κατι ψιλα(σποϊλερ,σχαρακια φτερων ) και απο εμενα.....αρα καπου εχω συμβαλει και εγω στο λουκ.thumb

Νικολα ευχομαι να βρεις οτι οχημα θελεις,οπως ακριβως το φανταζεσαι!!!:thumbsup:

:whistle: ριξε μας ιδεες τι ψαχνεις.....να εχουμε το νου μας....να την στησουμε εξω απο κανενα Καζινο...που ξερεις οι φανατικοι παιχτες παιζουν μεχρι και τις καλτσες τους!!!:thumbsup:

Αρη οταν γουσταρεις κατι και εχεις δωσει και τον λογο σου οτι θα το αγορασεις,δεν κοιτας αν θα πουλησεις το αμαξι ή οχι.
Απο την στιγμη που ειχα πει στο Αλεξη οτι θα παρω τα προστατευτικα,τελειωσε το θεμα και νωριτερα να το πουλαγα παλι θα τα επαιρνα απο τον Αλεξη.thumb
Η αληθεια ειναι οτι και εσυ εχεις βαλει το χερακι σου στο look του αυτοκινητου,σε ευχαριστω πολυ.

S8N
27-12-11, 21:47
Έλα, ομολόγησε βρε μπαγασα: Πουλήσεις το 520 γιατί κατά βάθος πάντα ήθελες το 520 LCI.

nikos1400
27-12-11, 22:07
Καθε τελος και μια νεα αρχη.

Καλη αρχη λοιπον συνονοματε και καλα και ασφαλη χιλιομετρα !

alexm
27-12-11, 23:15
Νικο οταν μιλησαμε στο τηλεφωνο πριν 2 μηνες περιπου,ημουν σιγουρος οτι δεν θα μακροημερευε το Ε60 στα χερια σου.
Τα μαρσπιε ομως φρεναραν λιγο τις σκεψεις μου,αλλα οχι και τις δικες σου......
Οχι μονο καλα,τρικαλα εκανες τελικα που το εδωσες,γιατι απλα, ειχεν ερθειν η ωραν του, βουρ..... για το επομενο !!!


Υ.Γ: εαν πας προς Σχιστοματηδες μερια,απλα να αναφερω οτι διαθετομεν μεγαλη γκαμα ανταλακτικων TOYOTA,μεχρι και LEVIN 20v μοτερ εχομεν......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Stamatis
28-12-11, 00:04
και που να δεις τι σου έχω εγώ.
Γιαπωνέζικο δεν είναι ακριβώς, αλλά είναι άνετο, ταξιδιάρικο και οικονομικό.

nikos-Mpacket
28-12-11, 00:20
Νικο οταν μιλησαμε στο τηλεφωνο πριν 2 μηνες περιπου,ημουν σιγουρος οτι δεν θα μακροημερευε το Ε60 στα χερια σου.
Τα μαρσπιε ομως φρεναραν λιγο τις σκεψεις μου,αλλα οχι και τις δικες σου......
Οχι μονο καλα,τρικαλα εκανες τελικα που το εδωσες,γιατι απλα, ειχεν ερθειν η ωραν του, βουρ..... για το επομενο !!!


Υ.Γ: εαν πας προς Σχιστοματηδες μερια,απλα να αναφερω οτι διαθετομεν μεγαλη γκαμα ανταλακτικων TOYOTA,μεχρι και LEVIN 20v μοτερ εχομεν......:th_Laie_67-1::hystericalbs1:


Αγαπημενε προμηθευτη ειδες τι μου εκανες,δεν ειχες κατι αλλο να μου δωσεις για το Ε60 και απο την στενοχωρια μου το πουλησα.:th_Laie_67-1:

Αλεξη οπως ανεφερα και πιο πανω δεν ειχα βαλει πωλητηριο απλα εκατσε η φαση και τελικα κατεληξε σε συμφωνια,δεν πηρα κανενα σας τηλεφωνο για να μην επιρεαστω στο ελαχιστο.
Οπως ακριβως τα λες ειναι ειχε ερθει του,βρεθηκε ο ανθρωπος και Ε60 τελος.

Για να σε στενοχωρησω λιγο να σου πω πως δεν κοιταζω ΤΟΥΟΤΑ.

nikos-Mpacket
28-12-11, 00:22
και που να δεις τι σου έχω εγώ.
Γιαπωνέζικο δεν είναι ακριβώς, αλλά είναι άνετο, ταξιδιάρικο και οικονομικό.

Σταματη αν παρω αυτο που μου προτεινεις πρεπει να κυκλοφορω με κρανος,οχι για να γλιτωνω απο τον αερα αλλα απο την παντοφλα της Ολγας.
:th_Laie_67-1:

S8N
28-12-11, 00:25
Κατάλαβα. Φτερούγα λιμπιζεσαι. Σε πάω.

nikos-Mpacket
28-12-11, 00:34
Νικολακη....ολα για καλο γινονται!
Ολα καλα θα πανε και θα ξανακανουμε τις καυ.... εεεεε συγνωμη....τα κεφια μας!

Δημητρη ετσι ειναι,εσυ το εχεις περασει καπως διαφορετικα αλλα ξερεις πως ειναι.


αχ νικολακη νικολακη ξυλο που θα το φαςςςςς.....!!!!!!
πες μας τωρα νικολακη δρομο για που τραβας??????????
νασαι καλα και καλη ΑΓΟΡΑ τωρα.....

Μητσο ακομα δεν εχω αποφασισει αν παρω και τι,απλα κοιταω κατι σε turbo,ειναι το μονο που μου ελειψε απο το Ε60 και γι'αυτο το εδωσα.
Τωρα αν κατσει κατι μεγαλο απο γερμανια το βλεπουμε.


ρε μπαγασα...


γιου κουφ μι ναου!!!


Εσυ να σαι καλα κ πανω απο ολα η οικογενεια σου!:thumbsup:

πιστευω οτι ακολουθησες την σοφοτερη οδο!


Ευχομαι το επομενο να το χαρεις με το παραπανω φιλε μου!

Οπως ανεφεραν κ οι προλαλησαντες εισαι αναποσπαστο μελος του χωρου οποτε θα εισαι μαζι μας (αν κ εφοσον το θες κ συ) για οσο υπαρχουμε σα φορουμ(που ξερεις ,τωρα με το ΔΝΤ...τι μας ξημερωνει δεν ξερουμε):ranting2:


Ευχομαι ολοψυχα υγεια σε σενα κ την οικογενεια κ καλη επιτυχια στην αναζητηση του νεου σου μεσου μετακινησης :thumbsup:

Βασιλη και εγω δεν το εχω πιστεψει ακομα,εγιναν καπως γρηγορα τα πραγματα και δεν ημουν ετοιμος αλλα μονο ετσι ειχα πει πως θα το δωσω.

Ευχαριστω για τις ευχες και ανταποδιδω,οσο για τον αντικαταστατη οπως εχω πει πολλακις πλεον δεν καιγομαι,εχω το Παντα να κανω την δουλεια μου και περιμενω.

nikos-Mpacket
28-12-11, 00:40
Κατάλαβα. Φτερούγα λιμπιζεσαι. Σε πάω.

Συγνωμη για πια φτερουγα μιλαμε γιατι τρωω μονο μπουτακι.
Επισης οταν μιλας με Ολυμπιακο δεν θα λες σε παω αλλα σε πηγαινω:th_Laie_67-1:

dionisisM3
28-12-11, 08:45
σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας , νικο στειλε μου την λιστα να συνεχισω το αμαξι και να το δεις οπως το φανταζοσουνα . :thumbsup:
δεν αντεξα και ηδη τωρα που σας γραφω εχω στο πορτμπαγκαζ της 5αρας νεα φαναρια xenon για μπροστα και τιμονι m packet , στα επομενα σχεδια ειναι η μετατροπη σε 330 και ενα κιτακι compressor που ηδη υπαρχει.
θα χαρω να σας γνωρισω ολους απο κοντα καποια στιγμη αλλα αυτον τον καιρο λογω οτι το μωρο ειναι μολις 40 ημερων τρεχουμε πανικοβλητοι και δεν εχω αρκεο χρονο.

διονυσης

S8N
28-12-11, 11:10
σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας , νικο στειλε μου την λιστα να συνεχισω το αμαξι και να το δεις οπως το φανταζοσουνα . :thumbsup:
δεν αντεξα και ηδη τωρα που σας γραφω εχω στο πορτμπαγκαζ της 5αρας νεα φαναρια xenon για μπροστα και τιμονι m packet , στα επομενα σχεδια ειναι η μετατροπη σε 330 και ενα κιτακι compressor που ηδη υπαρχει.
θα χαρω να σας γνωρισω ολους απο κοντα καποια στιγμη αλλα αυτον τον καιρο λογω οτι το μωρο ειναι μολις 40 ημερων τρεχουμε πανικοβλητοι και δεν εχω αρκεο χρονο.

διονυσης

Αυτή η καημένη η 5άρα έφυγε από τον ένα 'άρρωστο' για να πέσει στον άλλο!

Μιας και είσαι και φρέσκος πατέρας Διονύση, να σας ζήσει το νέο μέλος! Να είναι πάντα τυχερό κι ευτυχισμένο!

P.S. Είμαστε και γείτονες. Μένω 5 λεπτά απ' το Best Friends.

dionisisM3
28-12-11, 11:21
Αυτή η καημένη η 5άρα έφυγε από τον ένα 'άρρωστο' για να πέσει στον άλλο!

Μιας και είσαι και φρέσκος πατέρας Διονύση, να σας ζήσει το νέο μέλος! Να είναι πάντα τυχερό κι ευτυχισμένο!

P.S. Είμαστε και γείτονες. Μένω 5 λεπτά απ' το Best Friends.

σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου, ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα ,

που με εντοπισες ? πιο γρηγορο και απο το fbi se βρισκω:thumbsup:

να κανονισουμε καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα μιας και ειμαστε και γειτονες , να παμε κανα βραδυ να πλασαρουμε τα τουτου στην αλεξανδρου μετα τον παππα στις στροφες :rally::rally::rally:

S8N
28-12-11, 11:24
σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου, ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα ,

που με εντοπισες ? πιο γρηγορο και απο το fbi se βρισκω:thumbsup:

να κανονισουμε καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα μιας και ειμαστε και γειτονες , να παμε κανα βραδυ να πλασαρουμε τα τουτου στην αλεξανδρου μετα τον παππα στις στροφες :rally::rally::rally:

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Για τα 520 μιλάς? :th_Laie_67-1:

dionisisM3
28-12-11, 12:53
:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

Για τα 520 μιλάς? :th_Laie_67-1:

οχι ρε συ για τα 520 , εχω και ενα Μ3 Ε46 , με αυτο θα στριψουμε :thumbsup:

PANOS-E60
28-12-11, 13:08
Διονύση καλοτάξιδο το καινούργιο !

Εχουμε ένα θρεντ ανοιχτό γιά μπαξίματα ειδικά στο Ε60.
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=6421&page=28
γράψε μας αν θέλεις γιά τα bi-xenon και το Μ τιμόνι που πήρες.
Πολύ ωραίες αναβαθμίσεις και οι δύο γιά το 520. Υπόψιν το Μ τιμόνι σε προφεισλιφτ είναι δυσεύρετο.

katsaraios
29-12-11, 03:45
Νικο καλα ρε φιλε μεχρι και την τελευταια ωρς εμπαζες πραγματα αλλα το εδωσες το αρμα??
Καλη επιλογη οτι και να παρεις σαφως και θα εισαι μελος της παρεας εδω ,ειπαμε εσενα ειδικα με τις Μαυρουλες σε εχουμε για ταμα:hystericalbs1:

nikos-Mpacket
30-12-11, 13:43
Γιωργο ετυχε να πεσει το σωστο τηλεφωνημα την καταλληλη στιγμη,μετα ολα πηραν τον δρομο τους,οσο για τα μπαξιματα μαλλον ειναι ενα παθος και δεν ξεπερνιεται ευκολα.

Αυτες τις μερες εχω ντυθει Αγιος Βασιλης και μοιραζω πολλες μαυρες αλλα και μεγαλυτερες αδελφες τους............

katsaraios
30-12-11, 20:21
Γιωργο ετυχε να πεσει το σωστο τηλεφωνημα την καταλληλη στιγμη,μετα ολα πηραν τον δρομο τους,οσο για τα μπαξιματα μαλλον ειναι ενα παθος και δεν ξεπερνιεται ευκολα.

Αυτες τις μερες εχω ντυθει Αγιος Βασιλης και μοιραζω πολλες μαυρες αλλα και μεγαλυτερες αδελφες τους............
Την Κυριακη η την Δευτερα θελω να φερω επενδυτη απο Ντουμπαι ,θα εισαι βουνο απογευμα?/

E60_Arkadia
30-12-11, 21:31
Νικο σου ευχομαι καλη συνεχεια στο ταξιδι της αυτοκινησης,οποιο αμαξι και να παρεις να ξερεις οτι θα του βρισκεις μικρα ελλατωματα,γτ πολυ απλα ησουν κατοχος Ε60 και αυτο τα λεει ολα.Να ευχηθω καλοταξιδο στον νεο ιδιοκτητη και να το προσεχει οσο εσυ..