PDA

Επιστροφή στο Forum : σχεδον 5 ωρες χωρις bmwfans.....



aristent
14-12-11, 22:14
Περιπλανηθηκαμε σε ενα σωρο αλλα σαϊτ,αλλα επιστρεψαμε στη βαση μας!!!!:thumbsup:

Για να ειμαι ειλικρινης σπαταλησα τον χρονο μου στο Youtube....πχ.:
https://www.youtube.com/watch?v=lLeUIgyaUy4

PANOS-E60
14-12-11, 22:19
Εγώ πίστεψα ότι είχα φάει μπαν ενώ οδηγούσα από το γραφείο προς το σπίτι :th_Laie_67-1:

aristent
14-12-11, 22:22
404 error:ranting2: :ranting2: :ranting2:

spar@
14-12-11, 22:54
εγω μπηκα στις 8 και ηταν κλειστο, λεω παει εκλεισε και αμεσως εφτιαξα λογαριασμο στο ιεροδουλες.com πολυ ωραιο φορουμ, με το που ανοιξε βεβαια το bmwfans ο λογαριασμος μου στο αλλο site εγινε ban απο εναν admin με ονομα snoopy, νομιζω ειχαμε και εδω εναν αντμιν/μοντ snoopy e?

Stamatis
14-12-11, 22:56
εγω μπηκα στις 8 και ηταν κλειστο, λεω παει εκλεισε και αμεσως εφτιαξα λογαριασμο στο ιεροδουλες.com πολυ ωραιο φορουμ, με το που ανοιξε βεβαια το bmwfans ο λογαριασμος μου στο αλλο site εγινε ban απο εναν admin με ονομα snoopy, νομιζω ειχαμε και εδω εναν αντμιν/μοντ snoopy e?

Εσύ ησουν ο mikros_kavliaris?

επρεπε να μου το πείς.
κωλοχανείο μου το έκανες.

aristent
14-12-11, 22:57
εγω μπηκα στις 8 και ηταν κλειστο, λεω παει εκλεισε και αμεσως εφτιαξα λογαριασμο στο ιεροδουλες.com πολυ ωραιο φορουμ, με το που ανοιξε βεβαια το bmwfans ο λογαριασμος μου στο αλλο site εγινε ban απο εναν admin με ονομα snoopy, νομιζω ειχαμε και εδω εναν αντμιν/μοντ snoopy e?

Σπυρο,δε μου ανοιγει η σελιδα στο "ιεροδουλες.com"........

aristent
14-12-11, 22:59
....ειχαν σειρα και εκει για αλλαγη σερβερ?

spar@
14-12-11, 23:00
οχι αυτος ηταν ο δευτερος λογαριασμος μου για να κανω thanks στον αρχικο μου που ηταν γυμναστης30cm

Stamatis
14-12-11, 23:00
Αρη είσαι μονος?
εχεις πμ

spar@
14-12-11, 23:01
ωχχ μαλλον την εκλεισε αυτος ο snoopy γιατι ειδε πολλες γνωστες ip και λεει το κλεισαμε το μπεμβεφορουμ!

Stamatis
14-12-11, 23:04
Αρη είσαι μονος?
εχεις πμ

ζεις?

εισαι καλά?

να φέρω λιγο νερό? κάτι?

aristent
14-12-11, 23:05
οχι αυτος ηταν ο δευτερος λογαριασμος μου για να κανω thanks στον αρχικο μου που ηταν γυμναστης30cm

ασε ρε Σπυρο,και εγω εψαχνα να βρω ποιος μου πηρε το nickname!!!το δικο μου ηταν γυμναστης29,5cm!!!!

aristent
14-12-11, 23:06
ζεις?

εισαι καλά?

να φέρω λιγο νερό? κάτι?

Mia xara!!!:thumbsup:

ωχ το γραψα αγγλικα!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Stamatis
14-12-11, 23:06
Κάτσε να πιάσω τοίχο, γιατί κινδυνεύω.

aristent
14-12-11, 23:07
Κάτσε να πιάσω τοίχο, γιατί κινδυνεύω.

μη φοβασε ρε!!! στο μηκος της γαμπας μας αναφερομαστε!!!:th_Laie_67-1:

hades7
14-12-11, 23:08
καλα ρε που μετακομισε ο σερβερ στο red lights district?

spar@
14-12-11, 23:10
μη φοβασε ρε!!! στο μηκος της γαμπας μας αναφερομαστε!!!:th_Laie_67-1:
εεε ναι αμα αναφερομασταν πουθενα αλλου εδω θα ημασταν??? στην αμερικη θα ημασταν στα στουντιο μεγαλης εταιριας!

Stamatis
14-12-11, 23:14
καλα ρε που μετακομισε ο σερβερ στο red lights district?

δε λες του αρη να σου στειλει το ΠΜ?

m-power_01
14-12-11, 23:18
Όχι ότι με νοιάζει ... Αλλά να μην κάνει τρενάκι το πμ, να φτάσει και σε μένα;

GiannisRob
14-12-11, 23:20
δε λες του αρη να σου στειλει το ΠΜ?

Προτείνω αυτό το π.μ. να παραχθεί σε μορφή φουσκωτής κούκλας και να διανεμηθεί δωρεάν στα μέλη του bmwfans.gr

Επίσης, προτείνω να δημιουργηθεί μια συλλεκτική έκδοση του, με σέξυ ζωγραφισμένα εσώρουχα, που να κληρωθεί στο κοπή-τη-πίτα!

aristent
14-12-11, 23:20
δε λες του αρη να σου στειλει το ΠΜ?

Το εστειλα ηδη!!!:thumbsup:


...δεν παρακουλουθεις και το σαουτ να δεις τι στελνει ο Πιτμπουλ!!!!:th_Laie_67-1:

hades7
14-12-11, 23:20
εσυ περιμενε εισαι το τουνελ εδω δεν το πηρα εγω ακομα

Leonidas_E39
14-12-11, 23:22
Προεδρε εχεις πμ :D :D :D :D

aristent
14-12-11, 23:24
Προεδρε,ετσι οπως παμε τα πμ θα εχουν την αιγλη του Playboy!!!:thumbsup:

katsaraios
14-12-11, 23:32
εμεις σε πηγαδι κατουρησαμε???

hades7
14-12-11, 23:35
εμεις σε πηγαδι κατουρησαμε???

να στην στειλω αλλα την εχουν μπογιαντησει πολλοι..

katsaraios
14-12-11, 23:40
ωραια δαχτυλακια

aristent
14-12-11, 23:40
να στην στειλω αλλα την εχουν μπογιαντησει πολλοι..

Γιατι τεκνον μου μαρτυρας τα μυστικιστικα μας θεματα???
https://3.bp.blogspot.com/_kzXIGSpzI30/S-P85UQwx5I/AAAAAAAADEU/5DI0Vmcl0_4/s1600/%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B9%CE%B1.j pg

:th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

Stamatis
14-12-11, 23:44
Ρε παιδια μου ηρθε μια ιδεα.
Δε στηνουμε ενα σεμιναριο η κανα meeting μετα τις γιορτες να παμε να την τιναξουμε σε καμμια σουιτα παρεα με τιποτα κοντες;
Να βγαλω προσκληση απο το Εμπορικο Επιμελητηριο να στειλω σπιτια σας;
Ημεριδα για τις Ελληνικες Εισαγωγες η κατι τετοιο;
Να παρουμε και την μεγαλη του Λυκαμπετους ενα πρωινο να γινει της ανωμαλιας;
Να παρουμε το πρωινο μας, να γινει μια πασαρελα, επιλογη και μετα να το γυρισουμε σε φραουλες με σαμπανια;
Ε;

spar@
14-12-11, 23:45
το πμ παρακαλω!

katsaraios
14-12-11, 23:46
Ρε παιδια μου ηρθε μια ιδεα.
Δε στηνουμε ενα σεμιναριο η κανα meeting μετα τις γιορτες να παμε να την τιναξουμε σε καμμια σουιτα παρεα με τιποτα κοντες;
Να βγαλω προσκληση απο το Εμπορικο Επιμελητηριο να στειλω σπιτια σας;
Ημεριδα για τις Ελληνικες Εισαγωγες η κατι τετοιο;
Να παρουμε και την μεγαλη του Λυκαμπετους ενα πρωινο να γινει της ανωμαλιας;
Να παρουμε το πρωινο μας, να γινει μια πασαρελα, επιλογη και μετα να το γυρισουμε σε φραουλες με σαμπανια;
Ε;

μεσα με τα

GiannisRob
14-12-11, 23:47
Ρε παιδια μου ηρθε μια ιδεα.
Δε στηνουμε ενα σεμιναριο η κανα meeting μετα τις γιορτες να παμε να την τιναξουμε σε καμμια σουιτα παρεα με τιποτα κοντες;
Να βγαλω προσκληση απο το Εμπορικο Επιμελητηριο να στειλω σπιτια σας;
Ημεριδα για τις Ελληνικες Εισαγωγες η κατι τετοιο;
Να παρουμε και την μεγαλη του Λυκαμπετους ενα πρωινο να γινει της ανωμαλιας;
Να παρουμε το πρωινο μας, να γινει μια πασαρελα, επιλογη και μετα να το γυρισουμε σε φραουλες με σαμπανια;
Ε;

Ιδέα:

Κάνουμε το σκηνικό που περιγράφεις, μόνο που το χρηματοδοτούμε με τα λεφτά για την κοπή της πίτας. Για την πίτα, μετά, βλέπουμε.

Άλλωστε, λεφτά υπάρχουν :D

hades7
14-12-11, 23:48
πρωτος πρωτος ο κατσαραιος πεταξε thanks αντιδραση στην ιδεα σου 0.003 milisecond... μαλλον του αρεσε....

Nick bmwlover
14-12-11, 23:50
Εγω χαζεψα youtube μουσικουλα κ εβαλα μετα NFS στο ps3 που ειχα καιρο να παιξω,κ παιζω ακομα,εχω ψιλολιωσει με την τιμονιερα παλι,χεχεχε!!!

Stamatis
14-12-11, 23:50
Ιδέα:

Κάνουμε το σκηνικό που περιγράφεις, μόνο που το χρηματοδοτούμε με τα λεφτά για την κοπή της πίτας. Για την πίτα, μετά, βλέπουμε.

Άλλωστε, λεφτά υπάρχουν :D
Με τα χρηματα της πιτας μεχρι Νιγηριανη απο την Αιολου φτανουμε.

Η αντε να κλεισουμε το δωματιο και να μη μεινει ρευστο και μετα παμε στο σεναριο "ας σπρωχτουμε και οπως πεσουμε".

Stamatis
14-12-11, 23:53
Εγω χαζεψα youtube μουσικουλα κ εβαλα μετα NFS στο ps3 που ειχα καιρο να παιξω,κ παιζω ακομα,εχω ψιλολιωσει με την τιμονιερα παλι,χεχεχε!!!
Εχει βγει κανα παιχνιδι που να ειμαστε πορνοσταρ και να γυριζουμε ταινια;
Street f&cker τυπου και ετσι;
Double combo KO και backflip punch in da azz για εξτρα bonus?

spar@
14-12-11, 23:54
Ρε παιδια μου ηρθε μια ιδεα.
Δε στηνουμε ενα σεμιναριο η κανα meeting μετα τις γιορτες να παμε να την τιναξουμε σε καμμια σουιτα παρεα με τιποτα κοντες;
Να βγαλω προσκληση απο το Εμπορικο Επιμελητηριο να στειλω σπιτια σας;
Ημεριδα για τις Ελληνικες Εισαγωγες η κατι τετοιο;
Να παρουμε και την μεγαλη του Λυκαμπετους ενα πρωινο να γινει της ανωμαλιας;
Να παρουμε το πρωινο μας, να γινει μια πασαρελα, επιλογη και μετα να το γυρισουμε σε φραουλες με σαμπανια;
Ε;

αν ειναι να της γ..με πειτε μου, τωρα για τιναγματα δεν ξερω:hystericalbs1::hystericalbs1:
Ο Προεδρος θα γινει σαν εναν παππου χθεςς που ηταν στο περιπτερο μπροστα μου και προσπαθουσε να παρει προφυλακτικα αλλα δεν εβλεπε και ετρεμε το χερι του και τα εκανε ολα σμπαραλια τελικα πηρε κατι again, ηθελα να τον ρωτησω τι τα θελει...αλλα...
μιλαμε για 80 χρονων!

spar@
14-12-11, 23:56
Εχει βγει κανα παιχνιδι που να ειμαστε πορνοσταρ και να γυριζουμε ταινια;
Street f&cker τυπου και ετσι;
Double combo KO και backflip punch in da azz για εξτρα bonus?
κυκλοφορουσε παιχνιδι καρτουν που ηταν μια και καλα ταυλα, και ερχοταν ο χοντρος σπιτονοικοκυρης λιγδας για να παρει το νοικι αυτο ηταν το βιντεακι στο επομενο σταδιο ξεκιναγε το παιχνιδι οπου εσυ με το ποντικι εδινες ρυθμο στην σεξουαλικη πραξη! χααχαχαχαχ

spar@
15-12-11, 00:01
https://mysexgames.com/games/?id=542&h=&sess=WDAwMHgxNzo1
προεδρε χαχαχχααχχααχχααχχααχχα

S8N
15-12-11, 00:06
Έχω την αίσθηση πως μπήκα στο bourdela.com, μόνο που ο user pitsilistis ονομάζεται Stamatis ενώ ο user Fido Dildo ονομάζεται Spar@.

spar@
15-12-11, 00:12
καλα ο Σταματης εχει λιωσει με το παιχνιδι....
εχει κιαλλα ψαξε προεδρα!

Nick bmwlover
15-12-11, 00:16
Εχει βγει κανα παιχνιδι που να ειμαστε πορνοσταρ και να γυριζουμε ταινια;
Street f&cker τυπου και ετσι;
Double combo KO και backflip punch in da azz για εξτρα bonus?

:hystericalbs1:Το μονο που ξερω ειναι οτι στο God of War 3 πετυχαινεις την Θεα Αφροδιτη με αλλες 2 στο κρεβατι κ την μαμας κ οι αλλες 2 παιρνουν ματι κ αμα πατησεις σωστα τα κουμπια που σου λεει καθε στιγμη πετυχαινεις τον σκοπο σου κ οι αλλες ξεκινουν λεσβιακα:hystericalbs1::hystericalbs1:

hades7
15-12-11, 00:17
λοιπον ακου πως θα γινει η δουλεια θα ριξουμε σωτο στις γυναικες οτι παμε αγιο Ορος θα παει ο σπαρας στην πεντελη να φερει ενα κουτσουρο να το κοψουμε κομματακια και καλα τιμιο ξυλο ο κατσαραιος ενα ντενεκε λαδι καλαματιανο να το βαλουμε σε μικρα μπουκαλακια των 10ml με βαμπακακι μεσα εσυ θα παρεις 10 μετρα μαυρο μεταξωτο σχοινι και θα φτιαξεις κομποσκηνια εγω θα παρω απο το γιουσουρουμ εικονες ο Μπουλι θα παει να αγορασει λαμπαδιτσες ο Αθηναιος λιβανι και καρβουνακια θα μειραστουν σε μικρα δεματακια και ειμαστε ετοιμοι τριημερο και καλα με κλειστα κινητα γιατι εκει δεν ποιανουν...

gant
15-12-11, 00:27
Βρες κάτι άλλο για τα κινητά. Πιάνουν και πολύ καλά μάλιστα στο Όρος.

spar@
15-12-11, 00:27
αν ειναι να περασετε καλα παω και αγιο ορος σιγα... κανονιστε το και πειτε μου, σ.κ κυριακη βραδυ εχετε τα σουβενιρ! θα φυγω απ την Λαρισα θα παω Χαλκιδικη πρεπει να με παρασκευη πρωι να παρω αδεια αν μου την δωσουν και μετα παω αγιο ορος παιρνω οτι θελετε τους κατεβαζω και καμια παναγια και εφυγα!
η εταιρεια τα αναλαμβανει ολα..μεχρι και φωτογραφιες θα σου φερω Αρη με τον μοναχο Ακακιο αυτον που λεει τα μακαρονια να ναι μισκο!

hades7
15-12-11, 00:28
δεν καταλαβες καλα δε θα παει κανεις αγιο ορος spara

spar@
15-12-11, 00:31
Αρη επειδη τα διαζυγια εχουν φτασει στον θεο δεν συμφερει να κανουμε τσιγγουνιες, εγω εχω χρονια μπροστα μου, θα σας φτιαξω με αυθεντικα σουβενιρ! αχαχαχαχαχαχ

Stamatis
15-12-11, 05:51
Αυτο με ο αγιο ορος ηταν καλο αλλα μας μαμησε ο νο3 κουμπαρος μου ο οποιος πηγε και επαιρνε ο ηληθιος τηλεφωνο τη γυναικα του 3 φορες τη μερα.
%{>{>?%{^{^]^?${£$$

Eleni
15-12-11, 06:01
Καποια αλλη πιο πιστευτη ιστορια - δικαιολογια, το Αγιο Ορος ειναι ξεπερασμενο.....:thumbsdown:

δεν θα σας πιστεψουν.....

aristent
15-12-11, 06:45
Εγω χαζεψα youtube μουσικουλα κ εβαλα μετα NFS στο ps3 που ειχα καιρο να παιξω,κ παιζω ακομα,εχω ψιλολιωσει με την τιμονιερα παλι,χεχεχε!!!



Εγώ πίστεψα ότι είχα φάει μπαν ενώ οδηγούσα από το γραφείο προς το σπίτι :th_Laie_67-1:

:whistle: εγω ειδα και αλλα βιντεο:

https://www.youtube.com/watch?v=4PRdwVucSPY"]https://www.youtube.com/watch?v=4PRdwVucSPY


:whistle:......προσπαθω να το φερω παλι στα ισια το θεμα "σχεδον 5 ωρες χωρις bmwfans.....":th_Laie_67-1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Stamatis
15-12-11, 07:10
Εγω εκανα τσατ με μια που γνωρισα προχτες.

Stamatis
15-12-11, 07:10
(σιγα μην ισιωσει το θεμα)

PANOS-E60
15-12-11, 07:22
πονηρίδηδες παντρεμένοι, καθίστε φρόνιμα μη βάλει ηχητικό alert ο 007 όταν πέφτει το φόρουμ και ακούγεται μέχρι την κουζίνα !

aristent
15-12-11, 07:31
πονηρίδηδες παντρεμένοι, καθίστε φρόνιμα μη βάλει ηχητικό alert ο 007 όταν πέφτει το φόρουμ και ακούγεται μέχρι την κουζίνα !

:th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

το αλερτ θα ακουγεται σαν την παντοφλα?....ωχ αχ ουχ αχ!!! :th_Laie_67-1:

ΥΣ.τα "ωχ αχ ουχ αχ!!!" δεν ειναι ηχος παντοφλας,....εμεις θα ΄μαστε!!!!

Nino
15-12-11, 18:22
1)η ιδεα του snoopy ειναι εξαιρετικη :thumbsup:
2) ο κατσαραιος εχει ακρες αλλα δεν ειναι κοντες
3) ο Jordan δηλωνει απο τωρα συμμετοχη σε οποιοδηποτε υψος...
4) οι αμερικανοι ειναι ασυνεπεις ειπαν 2- 5 και στις 9 ακομα ηταν εκτος, τιποτα με δημοσιους υπαλληλους θα εχετε μπλεξει...:whistle::hystericalbs1:
5) η ιδεα του snoopy ειναι εξαιρετικη ξανα :thumbsup::thumbsup:

hades7
15-12-11, 18:44
https://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/3/20/736/20736093_x_3a06fd53.jpg η μαζα....


https://www.inthevip.gr/wp-content/uploads/louis-vuitton11.jpg

ο προεδρας....

Nino
15-12-11, 19:07
https://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/3/20/736/20736093_x_3a06fd53.jpg η μαζα....


https://www.inthevip.gr/wp-content/uploads/louis-vuitton11.jpg

ο προεδρας....

και απαραιτητα

BILL007
15-12-11, 20:49
πονηρίδηδες παντρεμένοι, καθίστε φρόνιμα μη βάλει ηχητικό alert ο 007 όταν πέφτει το φόρουμ και ακούγεται μέχρι την κουζίνα !

Είμαι παντού σαν τα jumbo και τον superman...:D:D:D Δεν χρειαζόμαστε alerts...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: