PDA

Επιστροφή στο Forum : Υποβρυχιος κοσμος



Eleni
11-12-11, 03:34
https://www.youtube.com/embed/mcbHKAWIk3I

aristent
11-12-11, 08:52
Υπαρχουν πολλα βιντεο να τα βλεπεις με τις ωρες!!!...απιστευτα χρωματα,μερη και επικινδυνα γυρισματα παρεα με επικινδυνα οντα του θαλασσιου κοσμου.thumb

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2uUk9K9TQhg#!

Samaro
11-12-11, 09:08
Πολύ ωραίο βιντεάκι Ελένη !!

Είδα κάπου μέσα και τον sharky !! :original:

Eleni
11-12-11, 19:05
Πολύ ωραίο βιντεάκι Ελένη !!

Είδα κάπου μέσα και τον sharky !! :original:
τον ειδα και εγω... και γι αυτο το μοιραστηκα μαζι σας:thumbsup:

konstantinaM3
11-12-11, 19:25
ειναι πολυ ομορφα στον βυθο της θαλασσας τοσα χρονια που κανω καταδυσεις ειναι υπεροχα κ ησυχα μπορω να πω:)βεβαια ο βυθος της ελλαδας κ τα ψαρια της ελλαδας δεν εχουν καμια σχεση με το εξωτερικο :)

ntinos
11-12-11, 23:00
Εννοεις οτι ειναι καλυτερα εδω στην Ελλαδα ?

konstantinaM3
15-12-11, 15:32
ειδικα απο ψαρια δεν το συζητω....δεν εχει σχεδον τιποτα! απο βυθους ενταξει δεν μπορω να πω εχω δει κ χαλια κ καλο βυθο μονο στο νησι μου βεβαια :) αλλα απο ψαρια δεν εχει σχεδον τιποτα υπαρχουν συγκεκριμενα που βλεπεις συχνα οπως ροφους στιρες τσιπουρες μελανουρια κ σιγα σιγα εχουν εξαφανιστει κ αυτα... αλλα μπροστα στο βιντεακι αυτο πιο πανω της ελενης δεν εχει καμια σχεση με τον ελληνικο βυθο:)

Nick bmwlover
15-12-11, 15:41
ειδικα απο ψαρια δεν το συζητω....δεν εχει σχεδον τιποτα! απο βυθους ενταξει δεν μπορω να πω εχω δει κ χαλια κ καλο βυθο μονο στο νησι μου βεβαια :) αλλα απο ψαρια δεν εχει σχεδον τιποτα υπαρχουν συγκεκριμενα που βλεπεις συχνα οπως ροφους στιρες τσιπουρες μελανουρια κ σιγα σιγα εχουν εξαφανιστει κ αυτα... αλλα μπροστα στο βιντεακι αυτο πιο πανω της ελενης δεν εχει καμια σχεση με τον ελληνικο βυθο:)

Παρολα αυτα Κωνσταντινα,ξερεις πολυ καλα κ εσυ οτι η ηρεμια,γαληνη που νιωθεις εκει κατω ειναι αλλο πραγμα,σαν εισαι σε εναν αλλο κοσμο,κ μου εχει λειψει...

konstantinaM3
15-12-11, 17:37
Παρολα αυτα Κωνσταντινα,ξερεις πολυ καλα κ εσυ οτι η ηρεμια,γαληνη που νιωθεις εκει κατω ειναι αλλο πραγμα,σαν εισαι σε εναν αλλο κοσμο,κ μου εχει λειψει...

ναι ναι αυτην την ηρεμια δεν την αλλαζω με τιποτα.....κ εμενα μου εχει λειψει....:)

Nino
15-12-11, 17:48
Παρολα αυτα Κωνσταντινα,ξερεις πολυ καλα κ εσυ οτι η ηρεμια,γαληνη που νιωθεις εκει κατω ειναι αλλο πραγμα,σαν εισαι σε εναν αλλο κοσμο,κ μου εχει λειψει...

Δικαια ονομαστηκε
ο σιωπηλος κοσμος!!
ενα βιβλιο που πουλησε πανω απο 5000000 αντιτυπα και το ντοκυμαντερ βραβευθηκε στο φεστιβαλ Καννων.
Δημιουργος και εμπνευστης της ονομασιας, ενας απο τους σημαντικοτερους ανθρωπους που περασαν απο τον πλανητη τον Ζακ Υβ Κουστο

konstantinaM3
15-12-11, 18:08
εψαχνα στο νησι κιολας να βρω εναν απελπισμενο αστερια μια πινα ........... τιποτα!!!!:(τι εψαχνα κ εγω ε?!!!