PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτηση για συναγερμο σπιτιου?



konstantinaM3
19-11-11, 09:03
ποιος ασχολειται με συναγερμους σπιτιων να μου δωσει τα φωτα του ..... απο τιμες ποιοι ειναι οι καλυτεροι γενικος πως λειτουργει ολο το θεμα.....?????????

jannisa
19-11-11, 10:16
Για τιμές μπορείς να πάρεις μια ιδέα στον Καυκά που φέρνει συναγερμούς cooper (Αμέρικαν τεκνόλοτζι).
Τους ίδιους φέρνει και η univel (210 2136000) και συνεργάζεται με την gedi.gr για τοποθέτηση (210 6817161).

Πολύ καλός επαγγελματίας είναι και ο Σταματίου (ACS 210 2525368) που φέρνει ness (αυστραλίας).

Πάνω κάτω ίδιοι είναι όλοι, η cooper ίσως να έχει και πιο εξειδικευμένες λύσεις.

Τώρα από τιμές εξαρτάται τι θέλεις να βάλεις, είναι απίστευτο πώς μπορεί να ανέβει ο λογαριασμός αν ζητήσεις κάτι πιο εξειδικευμένο.
Π.χ. πλακέτα τηλεφώνου gsm 200-300, ραντάρ στρατιωτικού τύπου 400/τεμάχιο, ανιχνευτής υπερύθρων 50-80/τμχ, κοκ.

konstantinaM3
19-11-11, 10:25
ξερεις καποια ιστοσελιδα να μπω να δω??δεν θα ηθελα κ τον πιο απλο που υπαρχει αυτο θελω να δω διαφορες τιμες τι κανει εαν σου φτιαχνει κ καφε:P :P :P :)

nikos valvetronic
19-11-11, 18:07
ξερεις καποια ιστοσελιδα να μπω να δω??δεν θα ηθελα κ τον πιο απλο που υπαρχει αυτο θελω να δω διαφορες τιμες τι κανει εαν σου φτιαχνει κ καφε:P :P :P :)

Ε κάλα βρε Κωσταντίνα για τον καφέ πάρε μια καφετιέρα καλύτερα!!
Πλάκα κάνω έτσι;;
Έγω έβαλα έναν με ασύρματα ματάκια και μαγνητικά της UNIVEL εδω και 3
χρόνια και δουλεύει ok.Θέλει κάθε χρόνο αλλαγή τις μπαταρίες τους,κοινές ΑΑΑ,
και έχει και τηλεχειριστήριο.Τον είχα πάρει 550 ευρώ και τον εγκατέστησα μόνος μου.Αύτα από μένα.

konstantinaM3
26-11-11, 08:12
λεει τιποτα αυτο που πληρωνεις καθε μηνα κατι σε security κ σε ειδοποιουνε?λεει τιποτα αυτο?ξερουμε το ποσο καθε μηνα ???

deepBLUE
26-11-11, 09:05
Κωσταντινα εγώ έβαλα paradox απο ένα παλικάρι που μου σύστησε ο συμπεθερος σε πολυ καλη τιμη τον οποίο και γω με τη σειρά μου τον έχω συστήσει σε άλλους 3 .
Δε χάνεις τίποτα να τον πάρεις τηλέφωνο λέγεται Δημήτρης Μανιατης 694 808 1244.

konstantinaM3
26-11-11, 09:37
χμμμ ενταξει βαγγελη θα τον παρω τηλ να τον ρωτησω ευχαριστω!!!!!!:)

fan1s_e21
26-11-11, 20:00
εμεις στα Χανια χρησιμοποιουμε στις εκαταστασεις που εχουμε κανει συνηθως
Sigma και μας τα προμηθευει αυτος (https://www.emimikos.gr/shop/)
δεν σου συνιστω ως τεχικος τους Paradox αν χαλασει ο πινακας τον πετας
επισης το παλικαρι πιο πανω ειπε για τους καυκα δεν εχω αποψη αλλα νομιζω ειναι λιγο ακριβοι και φρεσκοι