PDA

Επιστροφή στο Forum : Σκι στην Αυστρια !!



ntinos
08-11-11, 15:52
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!

Oσα ευρω τους εδωσα τα περασμενα χρονια, εδωσα.
ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ ουτε χιονονιφαδα φετος....



==========

"Η Αυστριακή υπουργός Μαρία Φέκτερ ήταν αυτή που πρότεινε ευθέως (κατόπιν εντολής;) «να δεσμευτούν γραπτώς για μεταρρυθμίσεις όλα τα πολιτικά κόμματα της Ελλάδας ως προϋπόθεση για την εκταμίευση της 6ης δόσης». «Μόνο αφού έχουμε αυτή τη διασφάλιση απ' όλες τις πολιτικές δυνάμεις στην Ελλάδα, μπορεί να εκταμιευτεί η επόμενη δόση του δανείου», είπε η Μ. Φέκτερ"

==========

Κωνσταντίνος
08-11-11, 15:58
Μα αυτό δεν είναι τίποτα. Μη σου πω πως έχουν και δίκιο για το συγκεκριμένο.
Εδώ ΜΜΕ της Αυστρίας έλεγαν "πετάξτε επιτέλους έξω απο την Ευρωπαική Ένωση τους Έλληνες" !!

merbeind
11-11-11, 13:47
Μα τι φταινε αυτοι;Σκεφτηκαμε εμεις ποτε την Ελλαδιτσα μας να το κανουν αυτοι;Τα ελληνικα τα σνομπαρουμε. Οπως εγραψες για σκι πηγαινες ελβετια. Οκ θα μου πεις καμια σχεση με τα δικα μας δεν ριχνει και καλο χιονι τα τελευταια χρονια αλλα και παλι τα λεφτακια σου εκει πηγαν.Δεν βγαζω την ουρα μου απεξω τα ιδια ολοι καναμε αλλα τουλαχιστον να μην συνεχισουμε στο ιδιο μοτιβο

S8N
11-11-11, 14:10
Αίσχος. Εγώ από σήμερα κόβω και τα σοκολατάκια Mozart από αντίδραση. Και τα Godiva. Ακούς εκεί να μου φορολογήσουν τις καταθέσεις στην Ελβετία. Ευτυχώς υπάρχει το Vaduz στο Λίχτενστάιν. :hystericalbs1:

Ptboul
11-11-11, 14:28
Ντίνο το σκι δε σε πάει γενικότερα, δοκίμασε το ψάρεμα καλύτερα https://www.gifbin.com/bin/082011/1312218061_throwing_fish_net_fail.gif :hystericalbs1:

ntinos
11-11-11, 14:40
Δεν βλεπω την φωτο.


(κανω ολιγον τι μπσατοντουφεκον)

Ptboul
11-11-11, 14:53
Oσα ευρω τους εδωσα τα περασμενα χρονια, εδωσα.


Δραχμές παίρνουν; :hystericalbs1:

Κωνσταντίνος
11-11-11, 16:51
Βρε Ντίνο μη τους το κάνεις αυτό. Ξανασκέψου το.
Θα βυθίσεις μια ολόκληρη χώρα στο πένθος.
:D

A8hnaios
11-11-11, 18:15
Εγώ πάντως θα συνεχίσω να πηγαίνω Αυστρία για .. Ξεσκι!!