PDA

Επιστροφή στο Forum : Navigation lady



NickE60
27-01-10, 00:14
Εσείς που έχετε navi και σας καθοδηγεί μια γυναικεία φωνή.... δεν θα θέλατε να ξέρετε και πως είναι?


"turn left, then immediately turn right"

έτσι για να σας λυθεί η απορία ...Marietta Meade από την Αγγλία.

https://img198.imageshack.us/img198/4492/navigationladysmall.jpg

ΔημήτρηςΜ3
27-01-10, 00:32
Εσείς που έχετε navi και σας καθοδηγεί μια γυναικεία φωνή.... δεν θα θέλατε να ξέρετε και πως είναι?


"turn left, then immediately turn right"

έτσι για να σας λυθεί η απορία ...Marietta Meade από την Αγγλία.

https://www.bmwfans.gr/forum/

:thumbsdown::thumbsdown:
νομιζα πως θα ηταν κανα καλο γκομενακι αλλα

BILL007
27-01-10, 00:41
:thumbsdown::thumbsdown:
νομιζα πως θα ηταν κανα καλο γκομενακι αλλα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

joseph
27-01-10, 00:44
:thumbsdown::thumbsdown:
νομιζα πως θα ηταν κανα καλο γκομενακι αλλα

χεχε, καποτε πρεπει να ηταν παντως!!! πριν καμια 15αρια χρονια!!!!!!

NickE60
27-01-10, 01:02
:thumbsdown::thumbsdown:
νομιζα πως θα ηταν κανα καλο γκομενακι αλλα

ε τότε ...βάλε τη φαντασία σου να δουλέψει ....και σκέψου αυτή... :whistle:

https://img6.imageshack.us/img6/2654/bmwgirl.jpg

..ή αυτή ...δε νομίζω να έχεις πρόβλημα...? χεχεχε :original:

https://img714.imageshack.us/img714/8660/mambaandplaymateofyear2.jpg

Χρίστος
27-01-10, 01:43
εγω παλι θα θελα τη πετρουλα!

Το χω ξαναπει αλωστε

Vasilis
27-01-10, 08:01
εγω παλι θα θελα τη πετρουλα!

Το χω ξαναπει αλωστε

μεχρι να σου πει η Πετρουλα ....οτι στην Αττικουλα οδο πρεπει να ''μπεις'' στην εξοδο 69.....εχεις φτασει Σουνιο ...πατριωτη........!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Stamatis
27-01-10, 08:48
Υπαρχει κατι σε μπινελικι;
Δεξια βλακα. Στα 100 μετρα κρατα αριστερα. Αριστερα μη χ ε σω.
Εχασες την εξοδο. Ω να σε γ¤μησω επαναπροσιορισμος διαδρομης το σπιτι μου μεσα ηλιθιε.
Θα ειχε φαση.

Christos 330
27-01-10, 09:38
Και σκεφτομουν για ναβι . . .

Αντε στο χαλαλι τα 1500 . . .

Αλλα η οχι να μου μιλαει και αυτη . . .

Νικο τουλαχιστον ας εβαζες καμια καλυτερη φωτο ρε συ η καμια αλλη Γιαγια την τρελλα

σου μεσα . . .

DIMITr|S
27-01-10, 13:24
εγώ τωρα θα την κλεισω τη φωνη

bill_m3
27-01-10, 14:01
εγώ τωρα θα την κλεισω τη φωνη

αχαχαχχαχ

Φαντασία δεν έχετε?? χεχεχχ

Μας καθοδηγεί όποια θέλουμε!!!!!:warriorsmiley:

Nino
27-01-10, 14:48
εγω παλι θα θελα τη πετρουλα!

Το χω ξαναπει αλωστε

καπου καποτε... ειχα κανει ενα τετοιο thread τι πιο ωραιο ειμαι η Πετρουλα και μολις τελειωσα ...την πλοηγηση.
Ασε που αν το βαλεις σε ταξιδι η γυναικα μας θα τα παρει στο κρανιο και δεν θα βγαλει "αχνα" σε ολη την διαδρομη απο τα νευρα της...Ευλογημενη ησυχια!!!

Nino
27-01-10, 14:53
Υπαρχει κατι σε μπινελικι;
Δεξια βλακα. Στα 100 μετρα κρατα αριστερα. Αριστερα μη χ ε σω.
Εχασες την εξοδο. Ω να σε γ¤μησω επαναπροσιορισμος διαδρομης το σπιτι μου μεσα ηλιθιε.
Θα ειχε φαση.

Ναι υπαρχει voice Σαπφω Νωταρα

Αντε ρε χαμενε παμε απο αλλου (επαναυπολογισμος)
Δεν σε ακουω δεν σε ακουω παρε το μηδεν (αδυνατο σημα)
Κνε τσιζζζ σε βγαζουν φωτογραφια (καμερες)
Επιτελους εφτασες στον αγυριστο (τελος διαδρομης) και αλλα...
Εχει πολυ ετα απο καιρο γινεται κουραστικη.

Αααα και στα poi οπου υπαρχει "οικος" λεει "εδω μεσα γινονται σοδομα και γομορα"

ΦΑΝΗΣ
27-01-10, 17:24
χααχαααχα καλοοοό..:hystericalbs1:.το δικό μου gps έχει καυτή φωνή,αλλά το έχω χωρίς οθόνη..:th_Laie_67-1:https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2010/01/1160957_UgliestWomanintheworld_620-3.jpg

nikos ///M
27-01-10, 17:27
χααχαααχα καλοοοό..:hystericalbs1:.το δικό μου gps έχει καυτή φωνή,αλλά το έχω χωρίς οθόνη..:th_Laie_67-1:https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2010/01/1160957_UgliestWomanintheworld_620-3.jpg

πολυ καλο φιλε!!!!!!!!!!!!!!!!!
:hystericalbs1::th_Laie_67-1:

NickE60
27-01-10, 17:52
χαχαχαχαχα :shok: αμα ειναι και τραβε... ειναι ότι πρέπει! Το ξήλωσα το μηχάνημα ...εντελώς :thumbsup:

Χρίστος
27-01-10, 17:59
να πεταξω και γω μια ιδεα......
γυναικες ολοι εχουμε......(οι εστω φιλες με ωραια φωνη)
γιατι δε τις βαζουμε να γραψουν τις "ατακες" του gps, ή οτι αλλο θελουμε να ακουμε τελος παντον και να αντικαταστησουμε τα αρχεια?????

Ή αν δεν υπαρχει προβλημα, να βρουμε μια "δικια" μας κοπελα που θελει φυσικα και να μαζευτουμε μερικοι να την "γραψουμε" και να την εχουμε.....??

stratos
27-01-10, 19:22
να πεταξω και γω μια ιδεα......
γυναικες ολοι εχουμε......(οι εστω φιλες με ωραια φωνη)
γιατι δε τις βαζουμε να γραψουν τις "ατακες" του gps, ή οτι αλλο θελουμε να ακουμε τελος παντον και να αντικαταστησουμε τα αρχεια?????

Ή αν δεν υπαρχει προβλημα, να βρουμε μια "δικια" μας κοπελα που θελει φυσικα και να μαζευτουμε μερικοι να την "γραψουμε" και να την εχουμε.....??

Το κάναμε με κάτι φιλαράκια και μαι συμφοιτήτρια εδώ με destinator στην Κύπρο. Η διαδικασία απλή, αντικαθιστάς κάποια αρχειάκια νομίζω σε *.wav με δικά σου custom made. Αναγκαστήκαμε όμως να το επαναφέρουμε γιατί λιώναμε στο γέλιο κάθε φορά που βγαίναμε σε διαδρομή :hystericalbs1:

Πάντως εμένα με εκνευρίζει που η προφορά είναι εντελώς Αγγλική. Το πρόσωπο δεν έχει σημασία, αλλά η καρδιά και η ψυχή μιας γυναίκας (που είναι μια άβυσσος). Τι είπα πάλι ο ποιητής...

aektzhs18
27-01-10, 19:57
χαχαχαχαχαχαχαχαχΑ,,,Βρε παιδια αντι να δωστε 1500+ ευροπουλα για να βαλετε ναβι ,Βαζεις ς μια μο@ν@ρ@ με 50 ευρω στο αμαξι συνοδηγο και σου λεει εκεινη τον δρομο εαν ξερει τιποτα που δεν πιστευω και την βγαζεις ενταξει.

Nino
27-01-10, 20:05
μαλλον αντιθετα τα εγραψες... εχει navi και με 50 ευρω (φορητα), αλλα μπορει η μ...ρα να μην ξερει τον δρομο ενα εινα σιγουρο ομως, οτι αυτη τη διαδρομη δεν θα την ξαχασεις ποτε

ZWMZ
27-01-10, 20:54
Εσείς που έχετε navi και σας καθοδηγεί μια γυναικεία φωνή.... δεν θα θέλατε να ξέρετε και πως είναι?


"turn left, then immediately turn right"

έτσι για να σας λυθεί η απορία ...Marietta Meade από την Αγγλία.

https://www.bmwfans.gr/forum/

Τι ειναι αυτο ρε παιδια?

Η δασκαλα με τα χρυσα μαλλια?

Antonis_Spartan
27-01-10, 23:13
Τι ειναι αυτο ρε παιδια?

Η δασκαλα με τα χρυσα μαλλια?

Eιναι ενας παραξενος συνδιασμος απο
Heidi clumm ,Keira knightley και ...................Τσακωνα............. :hystericalbs1:

Nino
28-01-10, 01:13
τι μας νοιαζει πια χαζοαγγλιδα μιλαει στη πλοηγηση αφου οι περισσοτεροι ακολουθουμε οδηγιες στα Ελληνικα!!!

NickE60
28-01-10, 01:24
τι μας νοιαζει πια χαζοαγγλιδα μιλαει στη πλοηγηση αφου οι περισσοτεροι ακολουθουμε οδηγιες στα Ελληνικα!!!

Τι? βγήκε το BMW raod map Europe Professional DVD και στα Ελληνικά? :shok:

sokinm3
28-01-10, 01:29
μεχρι να σου πει η Πετρουλα ....οτι στην Αττικουλα οδο πρεπει να ''μπεις'' στην εξοδο 69.....εχεις φτασει Σουνιο ...πατριωτη........!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

και οχι τιποτε αλλο αλλα θα εχεις τελειωσει λιγο πριν την Κερατεα

YAz
28-01-10, 01:37
Τι? βγήκε το BMW raod map Europe Professional DVD και στα Ελληνικά? :shok:

Αυτό θα έλεγα. Δεν ξέρω για αυτή τη Meade, αλλά εμένα στο δικό μου navi μιλάει ελληνίδα .. (έχει γούστο να'χει μάθει αυτή η Meade και καλά ελληνικά να αυτοπυρποληθώ... :th_Laie_67-1:)

NickE60
28-01-10, 01:41
Αυτό θα έλεγα. Δεν ξέρω για αυτή τη Meade, αλλά εμένα στο δικό μου navi μιλάει ελληνίδα .. (έχει γούστο να'χει μάθει αυτή η Meade και καλά ελληνικά να αυτοπυρποληθώ... :th_Laie_67-1:)

Στο εργοστασιακό navi Γιάννη? Ποιο μοντέλο?

katsaraios
28-01-10, 01:45
δεν εχει ρε παιδια ελληνικα στο μαμα

Nino
28-01-10, 01:46
Τι? βγήκε το BMW raod map Europe Professional DVD και στα Ελληνικά? :shok:

Δεν νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρος!!

NickE60
28-01-10, 01:48
Δεν νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρος!!

Είχα ακούσει κάτι αλλά νομίζω ότι θα είναι μόνο για αυτοκίvητα με σύστημα CIC (με σκληρό δίσκο)

stratos
28-01-10, 01:54
Είχα ακούσει κάτι αλλά νομίζω ότι θα είναι μόνο για αυτοκίvητα με σύστημα CIC (με σκληρό δίσκο)

Ενδιαφέρομαι !!!!

YAz
28-01-10, 16:53
Στο εργοστασιακό navi Γιάννη? Ποιο μοντέλο?

Α, όχι, εγώ έχω βάλει ένα kenwood 2din μηχάνημα, και έχω Garmin navi μέσα σε αυτό. Εγώ πιθανότατα να μπορώ να βάλω και δική μου φωνή στις φωνητικές οδηγίες.