PDA

Επιστροφή στο Forum : Αντικατάσταση Σαλόνι



stavros67
07-10-11, 20:09
Γεια χαρά παιδιά! Σε λίγες μέρες μου έρχεται από Γερμανία Καινούργιο σαλόνι για το e46 faselift Σε δέρμα και αλκαντάρα, μαζί και τα πλαϊνά μπρος πίσω πόρτες. Το θέμα είναι ότι δεν έχω κάποιον να μου αλλάξει το παλιό. Το παλιό είναι σε άριστη κατάσταση ύφασμα. Αν λοιπόν ξέρει κάποιος και θέλει να βοηθήσει ας μου στείλει ένα πμ. Το παλιό θα το δώσω σχεδόν τσάμπα. Ευχαριστώ

giannis_compact
07-10-11, 20:14
Φίλε Σταύρο είναι πολύ εύκολο να αλλάξεις το σαλόνι μόνος. Αν θέλεις πες μας πόσο το πήρες.

fanisk
07-10-11, 21:42
Ειναι παρα πολυ ευκολο να αλλαξεις σαλονι. Μην αγχωνεσαι, αν πιανουν λιγο τα χερια σου με 2 καρυδακια το εχεις βγαλει ολο εξω. Αν εισαι Αθηνα μπορουμε να σε βοηθησουμε.

Akis 330Ci
07-10-11, 22:20
Ειναι ευκολο να αλλαξεις σαλονι στο Ε46 αν πιανουν τα χερια σου. Και εγω στο δικο μου, μονος μου το αλλαξα οταν εβαλα το δερματινο. Αν χρειαστεις βοηθεια στειλε πμ..

nikos valvetronic
07-10-11, 22:49
Φαντάζομαι είσαι τετράπορτος ετσι; Το παλιό σου είναι αναδιπλούμενο; Πίσω έχεις υποβραχιόνιο; Αν μπορείς και φώτο..!

stavros67
08-10-11, 09:04
Φαντάζομαι είσαι τετράπορτος ετσι; Το παλιό σου είναι αναδιπλούμενο; Πίσω έχεις υποβραχιόνιο; Αν μπορείς και φώτο..!

Πίσω δεν είναι διαιρούμενο αλλά έχει υποβραχιόνιο. Είναι σε άριστη κατάσταση.
Δυστυχώς δεν μένω Αθήνα, αλλά το σαλόνι θα έρθει στην Αθήνα οπότε θα πρέπει να ανέβω για να κάνω και την αλλαγή.
Δεν ξέρω αν το πήρα σε καλή τιμη, 900e, εσείς θα μου πείτε αν είνα καλή.

stavros67
08-10-11, 09:15
Το σαλόνι παιδιά είναι όπως του φίλου παρακάτω, μόνο που το πίσω κάθισμα δεν είναι διαιρούμενο αν πάτε στις πωλήσεις θα το δείτε
gyiama
Bmw Crazy