PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΦΕ ΣΑΒΒΑΤΟ???



Thomelef
04-10-11, 21:30
αυτό το σαββάτο, θα μας τιμήσει και η γιωργάρα...κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας,
κανονίστηκε το ραντεβού και θα τον έχουμε μαζί μας.

Leonidas_E39
04-10-11, 21:35
Μεσα δεν το χανω με τιποτα, ανυπομονω να ακουσω τα reviews του Γιωργαρα απο το 4μηνο Road Trip που εζησε.:thumbsup::thumbsup:

pilot
04-10-11, 22:52
ε αυτό δεν χάνεται!!

Υ.Γ. τελικά που θα τον πιούμε?? Ρυσιο να κάνουμε και καμιά γυροβολιά?

Stamatis
04-10-11, 22:55
Μεσα δεν το χανω με τιποτα, ανυπομονω να ακουσω τα reviews του Γιωργαρα απο το 4μηνο Road Trip που εζησε.:thumbsup::thumbsup:

Με τη βεσπα θα πας;

Leonidas_E39
04-10-11, 23:08
Σταματη τωρα που το λες κατσε να πω τον γειτονα μπας και μου την δωση και ψηθω, ξερεις δεν θελω και πολυ.thumbthumb thumbthumb thumbthumb

Stamatis
04-10-11, 23:11
Σταματη τωρα που το λες κατσε να πω τον γειτονα μπας και μου την δωση και ψηθω, ξερεις δεν θελω και πολυ.thumbthumb thumbthumb thumbthumb

Αντε ρε παιδι μου κανε το βημα

να πας για καφε αξιοπρεπως

Leonidas_E39
04-10-11, 23:17
Ο πρωτος εισαι Προεδρε που θα ενημερωθεις για τις εξελιξεις.

m-power_01
05-10-11, 03:44
Μέσα όλοι για τον καφέ!!! Κερνάει ο Γιαννάκης λέμε !!!

StratosZ4
05-10-11, 07:37
Θα εχει και V12 η παρεα αυτο το Σαββατο δηλαδη?
Υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι εκτος για δουλεια, αλλα αν χασω καρτακι και 850csi θα αυτοκτονησω!!!

Leonidas_E39
05-10-11, 08:04
Μην αυτοκτονησεις Στρατο βλέπω ο Γιωργαρας να ερχεται με το αλλο υπεροπλο που εχει . Σκουτερακι με ιδιοκατασκευη εξατμιση και πατεντα στον ιμαντα κινησης με ανταλακτικο μεταποιημενο απο ιμαντα μεταφορας που κοσμουσε καποτε καποιο ραουλο σε εργοστασιο καπνου. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

StratosZ4
05-10-11, 08:10
Μην αυτοκτονησεις Στρατο βλέπω ο Γιωργαρας να ερχεται με το αλλο υπεροπλο που εχει . Σκουτερακι με ιδιοκατασκευη εξατμιση και πατεντα στον ιμαντα κινησης με ανταλακτικο μεταποιημενο απο ιμαντα μεταφορας που κοσμουσε καποτε καποιο ραουλο σε εργοστασιο καπνου. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Δωστε 850 στο λαο...!

Thomelef
05-10-11, 08:39
Δωστε 850 στο λαο...!

προς το παρόν αρκέσου σε σκουτεράκι με κοντό βήμα...

StratosZ4
05-10-11, 08:48
προς το παρόν αρκέσου σε σκουτεράκι με κοντό βήμα...


:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Καλα... Για ρυσιο υπαρχει θεληση τλκ??

(Λεο με γεια το nickname!)

Kazakos Garage
05-10-11, 10:41
ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΡΙΣΙΟ.ΘΑ ΕΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΤ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗ ΕΚΕΙ.

StratosZ4
05-10-11, 11:01
ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΡΙΣΙΟ.ΘΑ ΕΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΤ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗ ΕΚΕΙ.

Θα μπει και ο Θεοδοσης?
Εγω "στεγνωνω" εδω και δυο βδομαδες να ειμαι ο πιο ελαφρυς οταν ερθει η ωρα της πιστας και με χαντακωνεις ετσι?!

Θελω αλλες δυο βδομαδες διορια αν ειναι ετσι...:th_Laie_67-1:

Thomelef
05-10-11, 11:41
τι ρύσιο μωρέ...εδώ λέμε θα έρθει η γιωργάρα. αυτό απαιτεί το επίσημο pitch pit του φορουμ.

StratosZ4
05-10-11, 12:06
τι ρύσιο μωρέ...εδώ λέμε θα έρθει η γιωργάρα. αυτό απαιτεί το επίσημο pitch pit του φορουμ.

Τομι εχω παρατηρησει οτι τωρα τελευταια πιο συχνα μιλας για τον Γιωργαρα παρα για τη γυναικα σου και το Μ3...:th_Laie_67-1:

pilot
05-10-11, 12:09
τι ρύσιο μωρέ...εδώ λέμε θα έρθει η γιωργάρα. αυτό απαιτεί το επίσημο pitch pit του φορουμ.

και δεν μπορεί ρε να πάει 5 χλμ παραπέρα?

για φαντάσου τον όμως με καρτ???? :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

StratosZ4
05-10-11, 12:18
για φαντάσου τον όμως με καρτ???? :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


:fountwtis::fountwtis::fountwtis:

gant
05-10-11, 12:26
Για το Σάββατο βροχή ανακοινώνει η ΕΜΥ. Να δούμε πως θα ρθει ο Γιώργαρος.

Leonidas_E39
05-10-11, 12:33
Δεν τον φοβαμαι τον Γιωργαρα Γιωργο θα βρει να κανει καμια υπερκατασκευη απο ναυλον στο Scouter για να ερθει. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

850CSI
05-10-11, 12:36
Μην αυτοκτονησεις Στρατο βλέπω ο Γιωργαρας να ερχεται με το αλλο υπεροπλο που εχει . Σκουτερακι με ιδιοκατασκευη εξατμιση και πατεντα στον ιμαντα κινησης με ανταλακτικο μεταποιημενο απο ιμαντα μεταφορας που κοσμουσε καποτε καποιο ραουλο σε εργοστασιο καπνου. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

To,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Σκουτερακι ομως ειναι αυτο που εκανε το ακατωρθοτο πραγματικοτητα οτι δεν του κατσε στο Σι Ες Αιη 2+ χρονια στο διπλανο χωριο φυσικα.:hystericalbs1:

850CSI
05-10-11, 12:38
Για το Σάββατο βροχή ανακοινώνει η ΕΜΥ. Να δούμε πως θα ρθει ο Γιώργαρος.

Εχω ειδικη φορμα Γιωργοthumb

kplc16
05-10-11, 12:49
προς το παρόν αρκέσου σε σκουτεράκι με κοντό βήμα...:thumbsdown:

giannis_compact
05-10-11, 13:07
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Καλα... Για ρυσιο υπαρχει θεληση τλκ??

(Λεο με γεια το nickname!)

Αφού ο καφές γίνεται πάντα σε συγκεκριμένο μέρος και ύστερα όποιος θέλει πάει Ρύσιο γιατί να το αλλάξουμε?
Εγώ πιστεύω πιο ωραία είναι να πίνουμε τον καφέ στο βενζινάδικο και να μην αλλάζουμε μέρος και ύστερα από τον καφέ όποιος θέλει πάει στο Ρύσιο όπως γίνεται και τώρα!

Leonidas_E39
05-10-11, 13:16
To,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Σκουτερακι ομως ειναι αυτο που εκανε το ακατωρθοτο πραγματικοτητα οτι δεν του κατσε στο Σι Ες Αιη 2+ χρονια στο διπλανο χωριο φυσικα.:hystericalbs1:

Γιωργαρα ειμουν σιγουρος οτι ειχες την λύση ετοιμη. thumbthumb thumbthumb thumbthumb

Azurius
05-10-11, 21:03
Ε δεν γίνεται να λείψω...

StratosZ4
05-10-11, 22:55
Ε δεν γίνεται να λείψω...

thumb

pilot
05-10-11, 22:58
Αφού ο καφές γίνεται πάντα σε συγκεκριμένο μέρος και ύστερα όποιος θέλει πάει Ρύσιο γιατί να το αλλάξουμε?
Εγώ πιστεύω πιο ωραία είναι να πίνουμε τον καφέ στο βενζινάδικο και να μην αλλάζουμε μέρος και ύστερα από τον καφέ όποιος θέλει πάει στο Ρύσιο όπως γίνεται και τώρα!

ότι θέλει η πλειοψηφία φυσικά! thumb

StratosZ4
05-10-11, 23:01
ότι θέλει η πλειοψηφία φυσικά! thumb


Αφού ο καφές γίνεται πάντα σε συγκεκριμένο μέρος και ύστερα όποιος θέλει πάει Ρύσιο γιατί να το αλλάξουμε?
Εγώ πιστεύω πιο ωραία είναι να πίνουμε τον καφέ στο βενζινάδικο και να μην αλλάζουμε μέρος και ύστερα από τον καφέ όποιος θέλει πάει στο Ρύσιο όπως γίνεται και τώρα!

Σωστο... Κι εαν ο καιρος βοηθαει και υπαρχει και ορεξη, μετα οργανωνεται και γκρουπακι να παει πιστα..:thumbsup:

nikos valvetronic
06-10-11, 18:44
Μέσα κι εγώ τσακάλια! Για καρτ γουστάρω με χίλια αλλά προέχει ο καφές μας πρώτα νομίζω να τον πιούμε χαλλαρά και να τα πούμε λίγο.Ασε που θέλω να γνωρίσω και τον Γιωργάρα!

Leonidas_E39
07-10-11, 20:54
ΠΑμε ενα UP για αυριο παλουκαρια.

:thanks::thanks: :thanks::thanks: :thanks::thanks:

Thomelef
07-10-11, 21:07
let's go for one επάνω poleguys

Leonidas_E39
08-10-11, 10:40
Αντε κουφαλες σηκωθητε απο καναπεδες - καρεκλες - κρεβατια να παμε για τον καφε.

:thanks::thanks: :thanks::thanks: :thanks::thanks:

Stamatis
08-10-11, 10:47
Θα πας με τη βεσπα να τους κανεις εκπληξη η δεν εχεις ακομα προλαβει να την πλυνεις;
Αντε παλιοπαιδο... Καλοριζικη.

Leonidas_E39
08-10-11, 10:48
Θα πας με τη βεσπα να τους κανεις εκπληξη η δεν εχεις ακομα προλαβει να την πλυνεις;
Αντε παλιοπαιδο... Καλοριζικη.

:whistle::whistle: :whistle:(Παρακαλα να μην βρεξει) :whistle: :whistle::whistle:

Stamatis
08-10-11, 11:01
https://i1117.photobucket.com/albums/k598/stanleyvintage/9da6c9ff.jpg

gant
08-10-11, 14:54
Λοιπόν, μαζευτήκαμε πάνω από 20 μέλη του φόρουμ. Μιλήσαμε, καλαμπουρίσαμε, μας τίμησε και με την παρουσίοα του ο Γιώργαρος.
Ηρθε με τον angelino του.
Αngelino είναι το όνομα που έδωσε ο Γιώργης στο θρυλικό σκουτεράκι του, επειδή μπορεί να είναι Κορεάτικο, αλλά το design είναι της Piaggio και το αντέγραψαν πιστά οι σχιστομάτες με αποτέλεσμα όμως να κοστίζει πιό κάτω απ την μισή τιμή των original.
Εχει όμως ένα προβληματάκι με τον συμπλέκτη με αποτέλεσμα στο ξεκίνημα να σκορτσάρει σαν πεισμωμένη φοράδα.
Πλάκα πλάκα έκανε όμως κάπου 50 χλμ με δαύτο για να μας έρθει.
Το θηρίο φυσικά παραμένει τακαρισμένο στο γκαράζ-φρούριο και περιμένει να ρθουν καλύτερες μέρες για να ξεχυθεί στους δρόμους και μετά......memories. Αλλοίμονο αν συναντήσει στο διάβα του κανένα μιτρίο, όπως του Θωμά ας πούμε! Θα παθει ότι έπαθε στον δρόμο για τους Πόρους τον Ιούνη και ακόμη χειρότερα.

nikos valvetronic
09-10-11, 15:18
Καλά ήταν έχθες,τον ήπιαμε και πάλι.
Είδαμε και τον Γιωργάρα με την R1200 του,καθαρά τουριστικό εργαλείο,ατσαλάκοτος ήρθε απο το Λαγκαδά!
Είχαμε και μια πρόωρη αποχώρηση του Στέλιου με το Α3 ο οποίος δεν άντεξε τις ασφυκτικές πιέσεις του Θωμά (του τύπου σήκω όπως είσαι-εδώ και τώρα-πάμε από στάση από roll απ'ότι γουστάρεις κ.τ.λ) για φιλικό πάτημα
και έτσι μόνο στην ιδέα ότι θα τον φάει αλύγιστο και ύστερα δεν θα τον χώραει
το forum την έκανε το παιδί !!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Ευχαριστώ τους Γιώργηδες για το αυτοκόλλητο του ring thumb



Υ.Γ. Στέλιο ελπίζω να μην ήταν σοβάρος ο λόγος που έφυγες,πέρα απ'την πλάκα

Azurius
09-10-11, 16:45
Καλά ήταν έχθες,τον ήπιαμε και πάλι.
Είχαμε και μια πρόωρη αποχώρηση του Στέλιου με το Α3 ο οποίος δεν άντεξε τις ασφυκτικές πιέσεις του Θωμά (του τύπου σήκω όπως είσαι-εδώ και τώρα-πάμε από στάση από roll απ'ότι γουστάρεις κ.τ.λ) για φιλικό πάτημα
και έτσι μόνο στην ιδέα ότι θα τον φάει αλύγιστο και ύστερα δεν θα τον χώραει το forum την έκανε το παιδί !!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


Υ.Γ. Στέλιο ελπίζω να μην ήταν σοβάρος ο λόγος που έφυγες,πέρα απ'την πλάκα
Για το ποιος θα τον έτρωγε αλύγιστο είναι άλλο θέμα, αλλά ο λόγος είναι αυτός που είπες Νίκο. Κάποιες στιγμές το αστείο παρατραβάει και πρέπει να σταματάει γιατί γίνεται προσβολή. Εγώ έρχομαι τα Σάββατα γιατί μου αρέσει πάρα πολύ το κλίμα της παρέας τόσο σε προσωπικό όσο και αυτοκινητιστικό επίπεδο. Δεν έρχομαι ούτε για να χωθώ σε κανέναν ούτε για να προκαλέσω αντιδράσεις κι εντυπώσεις. Σηκώνω την πλάκα σε σημείο που δεν φαντάζεσαι, αλλά όχι να με κάνουν ρεζίλι λόγω διαφορετικής μάρκας αυτοκινήτου μπροστά σε τόσο κόσμο. Δεν το δέχομαι αυτό από κανέναν και για κανέναν λόγο. Αυτά και με συγχωρείτε που έφυγα με αυτόν τον τρόπο.

Thomelef
09-10-11, 17:19
Για το ποιος θα τον έτρωγε αλύγιστο είναι άλλο θέμα, αλλά ο λόγος είναι αυτός που είπες Νίκο. Κάποιες στιγμές το αστείο παρατραβάει και πρέπει να σταματάει γιατί γίνεται προσβολή. Εγώ έρχομαι τα Σάββατα γιατί μου αρέσει πάρα πολύ το κλίμα της παρέας τόσο σε προσωπικό όσο και αυτοκινητιστικό επίπεδο. Δεν έρχομαι ούτε για να χωθώ σε κανέναν ούτε για να προκαλέσω αντιδράσεις κι εντυπώσεις. Σηκώνω την πλάκα σε σημείο που δεν φαντάζεσαι, αλλά όχι να με κάνουν ρεζίλι λόγω διαφορετικής μάρκας αυτοκινήτου μπροστά σε τόσο κόσμο. Δεν το δέχομαι αυτό από κανέναν και για κανέναν λόγο. Αυτά και με συγχωρείτε που έφυγα με αυτόν τον τρόπο.

άντε βρε μαλάκα καρναβάλι που παρεξηγήθηκες κιόλα. ΜΛΚ.
ότι θυμάσαι χαίρεσαι.στα @@ μου οι παραξενιές σου...αφού δεν το σηκώνεις
στο λέω και απο'δω. πιές λίγο ξυδάκι να σου περάσει μλκ...απλά :thumbsdown:

aristent
09-10-11, 17:24
Για το ποιος θα τον έτρωγε αλύγιστο είναι άλλο θέμα, αλλά ο λόγος είναι αυτός που είπες Νίκο. Κάποιες στιγμές το αστείο παρατραβάει και πρέπει να σταματάει γιατί γίνεται προσβολή. Εγώ έρχομαι τα Σάββατα γιατί μου αρέσει πάρα πολύ το κλίμα της παρέας τόσο σε προσωπικό όσο και αυτοκινητιστικό επίπεδο. Δεν έρχομαι ούτε για να χωθώ σε κανέναν ούτε για να προκαλέσω αντιδράσεις κι εντυπώσεις. Σηκώνω την πλάκα σε σημείο που δεν φαντάζεσαι, αλλά όχι να με κάνουν ρεζίλι λόγω διαφορετικής μάρκας αυτοκινήτου μπροστά σε τόσο κόσμο. Δεν το δέχομαι αυτό από κανέναν και για κανέναν λόγο. Αυτά και με συγχωρείτε που έφυγα με αυτόν τον τρόπο.

Στελιο,ζηταω εγω συγνωμη για οποιον και αν σε πειραξε!!!!

....φυσικα ειναι τιμη μας να σε εχουμε στο φορουμ, ειδικα γιατι δεν εισαι κατοχος BMW!!!!

..... αυτο κανει ξεχωριστη την ιντερνετικη παρουσια σου εδω και ελπιζω να περασει συντομα ο θυμος σου αφου καταλαβαινεις και εσυ,οτι καμμια φορα δεν ειναι απο κακια οτι λεγεται, αλλα για πλακα,η οποια δυστυχως ξεφευγει καποιες φορες.thumb

Stamatis
09-10-11, 17:29
Υπαρχει ανθρωπος που παιρνει στα σοβαρα τον Θωμα;

Τσομπανος, ειναι. Τι τσομπανος δηλαδη, ορεσιβιος. Πρωτη φορα που οδηγησε αμαξι στα 30 του, εψαχνε το καπιστρι για να το ξεκινησει.

Thomelef
09-10-11, 17:33
Υπαρχει ανθρωπος που παιρνει στα σοβαρα τον Θωμα;

Τσομπανος, ειναι. Τι τσομπανος δηλαδη, ορεσιβιος. Πρωτη φορα που οδηγησε αμαξι στα 30 του, εψαχνε το καπιστρι για να το ξεκινησει.

άσε...μλκς υπάρχουν που δεν ξέρουν τι να κάνουν, και κάνουν την πλάκα και καλά
ζήτημα, έτσι γιατί ξύπνησαν στραβά και τους φταίνε όλα, και δεν ξέρουν που και πως
να ξεσπάσουν. δε γαμιέται, πολύ ασχολήθηκα...
αν γίνεται ας σβηστούν και τα οφ τόπικ. δικό μας θέμα τι κάνουμ με τον μλκ.
εκτός και αν θέλει κάνα ώμο για να κλάψει, ή να του πεί κανείς πόσο κακό του
έκανε αυτός ο γορίλας ο θωμάς.

aristent
09-10-11, 20:09
....... κάνουν την πλάκα και καλά
ζήτημα, έτσι γιατί ξύπνησαν στραβά και τους φταίνε όλα, και δεν ξέρουν που και πως να ξεσπάσουν........

...ετσι απλα ειναι πολλες φορες τα πραγματα.....αλλα δεν υπαρχει λογος να το παρατραβαμε:

....αλλά όχι να με κάνουν ρεζίλι λόγω διαφορετικής μάρκας αυτοκινήτου μπροστά σε τόσο κόσμο.

...ετσι αισθανθηκε το παιδι και ειναι κριμα που ηρθε σε τετοια θεση....

.....ελπιζω να αφησετε και οι δυο πισω μια κακια στιγμη και να παμε παρακατω.thumb

Thomelef
09-10-11, 20:42
το παιδί ξέρει ότι ώρες ώρες περνάει κλιμακτήριο, ξέρει ότι έκανε μαλακία, και
τα περί θέλουμε να τον κάνουμε να αισθανθεί άσχημα επειδή έχει άλλο αμάξι,
είναι απλά ότι πιο γελοίο μπορεί να πεί άνθρωπος 30 χρονών...πραγματικά έχω
πέσει απ'τα σύννεφα.ο ξάδερφος μου είναι τελείως χαζοβιόλης τελικά...

Thomelef
09-10-11, 20:46
και για να ξλερουμε και τι λέμε, όπως και τις υπόλοιπες 850.000 φορές που κάνουμε πλάκα αναμεταξύ μας περί πάμε να πατήσουμε, και κότα κτλ κτλ
στα οποία ΛΕΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ, χθές αποφάσισε να παρεξηγηθεί. 20 άτομα
ήταν μπροστά, ας μου πεί κάποιος αν έκανα κάτι που θα έπρεπε να παρεξηγηθεί.
ειδικά όταν μιλάμε για κάποιον που απο την μισή ώρα που μιλάμε, τα 20 λεπτά
έχουν θέμα τέτοιου είδους πλάκα και απο τις δυο πλευρές...

aristent
09-10-11, 21:06
Αφου ξερεις Θωμα οτι οι παρεξηγησεις διμιουργουνται απο μια "κακια πνοη ανεμου" και χωρις ιδιαιτερο λογο και αφορμη,δε παιρνω το μερος κανενος πολυ περισσοτερο αφου δεν ημουν εκει,αλλα προσπαθω να κατευνασω το οξυμενα πνευματα.......πρεπει να το παραδεχτεις οτι "τα εχεις παρει" και δεν δεχεσαι οτι εσφαλες,αλλα δειξτε ανωτεροτητα και οι δυο και βρειτε τα και μην ισοπεδωνετε τα παντα για μια κακια στιγμη,τελος.thumb

Stamatis
09-10-11, 23:51
Πάρτε το αλλιώς και οι δύο σας.
Μην ανέβω πάνω και σας ζέψω όλους στη σφαλιάρα και κυκλοφοράτε με βέσπες απο αύριο.