PDA

Επιστροφή στο Forum : Η συμμορια με τα Kalashnikov



fanisk
28-09-11, 23:15
Νομιζω πως αξιζει ενα ξεχωριστο θεμα για αυτους.

Ξεκινησαν να μπουκαρουν σε αδεια σπιτια στην αρχη, υστερα σε σπιτια με κοσμο, καποια στιγμη εξαφανιστηκαν γιατι οπως ακουστηκε η Ελ.Ας ηταν κοντα στη συλληψη τους, ξαναγυρισαν με μπουκες, ομηριες οικογενειακων μελων και βολτα στα ΑΤΜ για να τραβανε λεφτα, και τελος το πιο χυδαιο τους χτυπημα.. ληστεια μετα βιασμου!

Προσοχη σε ολους. Κανενα παραθυρο ανοιχτο και ας ειστε στον 5ο οροφο. Οι τυποι εχουν ξεφυγει εντελως.. απο μπουκες σε ΑΔΕΙΑ σπιτια κατεληξαν να μπαινουν, να βιαζουν, να προκαλουν σωματικα και κυριως ψυχολογικα τραυματα σε ζευγαρι και παιδια. Ειναι τρομερη η αλλαγη δρασης τους και η αυτοπεποιθηση που εχουν.

Atsa linos
28-09-11, 23:22
Φανη μετα το συμβαν με τους περιεργους τυπους που θελουν να ¨¨Αγορασουν ¨¨ το αυτοκινητο σου ,,,πας τοιχο τοιχο ε? :)

fanisk
28-09-11, 23:27
Φανη μετα το συμβαν με τους περιεργους τυπους που θελουν να ¨¨Αγορασουν ¨¨ το αυτοκινητο σου ,,,πας τοιχο τοιχο ε? :)

Οχι καμια σχεση, οπως ειπα και τοτε με την ενοπλη ληστεια στο γραφειο μας, πριν μου συμβει δεν με ενοιαζε-δεν εδινα σημασια. Απο τοτε δινω σε καθετι που διαβαζω/ακουω και αφορα την εγκληματικοτητα.

Το θεμα το βαλα για να σχολιασουμε το ποσο ευκολα φυγαν απο το ενα ακρο και πηγαν στο αλλο. Το να μπεις σε αδειο σπιτι να κλεψεις απεχει παρασαγγας απο το να μπεις σε σπιτι με οικογενεια, να βιασεις τη μανα, να κλεψεις και να φυγεις.

Atsa linos
28-09-11, 23:32
απεχει οσο η γη απο την σεληνη αλλα,,,,σε ενα κρατος ανυπαρκτο το παρακρατος βασιλευει φιλε!!

Monsta
28-09-11, 23:35
Είναι τρομερό. Δε παίζει να υπάρχει σπίτι χωρίς συναγερμό ενεργοποιημένο και τη νύχτα με ραντάρ στις πόρτες και στα παράθυρα. Και φυσικά κάποιο άλλο μέσο αυτοάμυνας σε stand by.....i.e. pepper spray / taser gun.

S8N
28-09-11, 23:37
Those who live by the sword get shot by those who don't.

Ο νοών νοείτω.

fanisk
28-09-11, 23:38
απεχει οσο η γη απο την σεληνη αλλα,,,,σε ενα κρατος ανυπαρκτο το παρακρατος βασιλευει φιλε!!

Πετρο εχουν αρρωστησει ολοι.. μηπως διαβασες για το βιασμο ηλικιωμενου ζευγους στη Κορινθο? :shok:
Αντε τη γρια το "καταλαβαινω" (μου φαινεται πιο νορμαλ, δεν το επικροτω προφανως) αλλα και τον γεροντα??..

Atsa linos
28-09-11, 23:40
Είναι τρομερό. Δε παίζει να υπάρχει σπίτι χωρίς συναγερμό ενεργοποιημένο και τη νύχτα με ραντάρ στις πόρτες και στα παράθυρα. Και φυσικά κάποιο άλλο μέσο αυτοάμυνας σε stand by.....i.e. pepper spray / taser gun.
εγω εδω που ειμαι κοιμαμε ακομα με ανοιχτα παραθυρα ,,,εχω λυκοσκυλο απεναντι μου πτι μπουλ τα οποια κανουν σαν σειρηνες αμα πλησιασει το οτιδηποτε ,,,ακομα νιωθω πολυ ασφαλης

joseph
29-09-11, 01:22
Παιδια το διαβασα σημερα και τρελαθηκα, προσπαθησα να ερθω στην θεση των θυματων και φρικαρα!!!

Οσο και αν ειναι ακραιο αυτο που θα πω, αν καταφερει η αστυνομια και τους εντοπισει, ας μην τους συλλαβουν, ας τους αδειασουν επανω τους καμια 10ρια γεμιστηρες μπας και παραδειγματιστουν τιποτα αλλα κατακαθια!!!

Ελεος, μας πηραν χαμπαρι οτι εδω μπορουν να κανουν οτι θελουν και ξεσαλωσαν.

Τι να πω.. κουραγιο στην κοπελια που εζησε αυτη την φρικη, και στην οικογενεια της.

Ptboul
29-09-11, 08:58
εγω εδω που ειμαι κοιμαμε ακομα με ανοιχτα παραθυρα ,,,εχω λυκοσκυλο απεναντι μου πτι μπουλ τα οποια κανουν σαν σειρηνες αμα πλησιασει το οτιδηποτε ,,,ακομα νιωθω πολυ ασφαλης

Σιγά μην έχεις κ πτι - μπερ :hystericalbs1: ♥

Εξαιρετικός συνδυασμός ευφυΐας και δύναμης αλλά ένα στουπί από περίοδο σκύλας είναι και αφοπλίστηκαν.

Άμα σε βάλουν στο μάτι (γενικά μιλώντας) νομίζω δύσκολα σώζεται η κατάσταση.

Z4 DCT
29-09-11, 09:02
Δεν ακουσα για βιασμο της γυναικας του ζευγαριου, αλλα για εξαναγκασμο στο να αναφερει που ηταν τα λεφτα (μπορει να ηταν και βιασμος)
Το σιγουρο ειναι....

-Δεν αφηνουμε ποτε κανενα παραθυρο ανοιχτο
-Παντα συναγερμο οπλισμενο οταν κοιμομαστε
-ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥς ΟΠΛΟ .....δεν θα εχουν σε τιποτα να σας καθαρισουν ΟΛΟΥΣ
-Αν γινει το κακο συνεργαστητε και δωστε τα λεφτα, καλο ειναι να μην βρουν καρτες και σας τρεχουν σε ΑΤΜ
-Αν δεν σας ξυπνησουν μην ''ξυπνησετε''.......

Τωρα για οσους live by the sword.......και επιτρεπεται να εχουν ''φιλο'' στο σπιτι,......η μονη ευκαιρια ''εμπλοκης'' ειναι την ωρα που πανε να μπουν.......διπλες βολες και τα συναφη....:whistle: για να ειμαστε σιγουροι οτι δεν θα το ξανακανουν.......

Z4 DCT
29-09-11, 09:15
Καποια μερα θα πεσουν πανω σε κατι τετοιο.......οποιος ζει με την απειλη των οπλων παντα συναντα μια κανη.....thumb


https://stevieb.novahq.net/box/img/g23_o.jpg

m_power_lunatic
29-09-11, 09:21
Υπαρχουνε και χραπα-χρουπα με αναλογα σκαγια ''βλεπεις'' και τον πισω του.........:thumbsup:

S8N
29-09-11, 09:26
Όταν έχεις παιδιά σπίτι και δεν είσαι εξασκημένος στα όπλα, καλύτερα να κάνεις την πάπια. Καμια φορά οι γενναίοι πεθαίνουν πρόωρα και την πληρώνουν και οι υπόλοιποι. Αν μπει κάποιος κακομοίρης, ίσως με μια προειδοποιητική να φύγει τρέχοντας. Αν μπουν τρεις με καλάσνικωφ όμως, απλώς συνεργάζεσαι.

Z4 DCT
29-09-11, 09:29
Όταν έχεις παιδιά σπίτι και δεν είσαι εξασκημένος στα όπλα, καλύτερα να κάνεις την πάπια. Καμια φορά οι γενναίοι πεθαίνουν πρόωρα και την πληρώνουν και οι υπόλοιποι. Αν μπει κάποιος κακομοίρης, ίσως με μια προειδοποιητική να φύγει τρέχοντας. Αν μπουν τρεις με καλάσνικωφ όμως, απλώς συνεργάζεσαι.

Δεν το συζηταμε καν αυτο!!!!!thumb
Το ολο θεμα ειναι να μην μπουν.....παντα τσεκ οτι κλειδωσαν ολα......
Και αν υπαρχει δυνατοτα να αφηνεται φωτα εξω το βραδυ ανοιχτα, να μην ειναι μεσα στο σκοταδι το σπιτι....

ntinos
29-09-11, 10:51
Σιγά μην έχεις κ πτι - μπερ :hystericalbs1: ♥

Εξαιρετικός συνδυασμός ευφυΐας και δύναμης αλλά ένα στουπί από περίοδο σκύλας είναι και αφοπλίστηκαν.

Άμα σε βάλουν στο μάτι (γενικά μιλώντας) νομίζω δύσκολα σώζεται η κατάσταση.

Υπαρχουν και θηλυκά σκυλακια.... thumb

Ειχαμε καποτε την ροζα, μια καναδεζα λυκαινα....

ntinos
29-09-11, 10:53
Είναι τρομερό. Δε παίζει να υπάρχει σπίτι χωρίς συναγερμό ενεργοποιημένο και τη νύχτα με ραντάρ στις πόρτες και στα παράθυρα. Και φυσικά κάποιο άλλο μέσο αυτοάμυνας σε stand by.....i.e. pepper spray / taser gun.

Αυτο το περιβαλλον εχουμε και εμεις (ενεργοποιημενος συναγερμος κλπ κλπ).

Σκεφτομαι ομως αν εκει που εχω παρει τον τριτο υπνο εαν ακουστει συναγερμος, το μονο που θα κωλωσει τους κλεφτες θα ειναι το χεζοβολιο που θα με πιασει απο την τρομαρα μου....

hades7
29-09-11, 11:02
εχω λαβει τα μετρα μου στο σπιτι...
https://4.bp.blogspot.com/_-AEc53NfCwg/S7OpIqz8vDI/AAAAAAAAhaw/ckw4PPE03Nk/s400/0000348_300.jpg μαγκνουμ
https://www.verynice.gr/eshop/images/T/L19019++.jpg φρεσκο πιπερι
https://media2.feed.gr/filesystem/images/20080917/engine/newego_LARGE_t_821_1494096_type11596.jpg πεθερα
οποιος τολμαει ας ζηγωσει...

Nikos
29-09-11, 11:06
Και μετα τα μπαμ μπουμ φωναζουμε τον καθαριστη......


https://www.youtube.com/watch?v=wWmRTjLRMfU&feature=related

5555
29-09-11, 12:23
Αφου ΔΕΝ υπαρχει Κρατος, Δεν υπαρχει αστυνομια , ΑΛΛΑ και δικαιοσυνη για τον π@@@@ο.

Πραγματικα ειναι σοκαριστικο το θρασος, και οι πραξεις τους. Τι να λεμε τωρα.
Αν ομως καποιος εχει τα π@π@ρια και φαει τα κοπροσκυλα αυτα, πραγματικα θα ηθελα να δω ποια κουφαλα δικαστης θα απαγγειλει κατηγοριες....

S8N
29-09-11, 15:50
Αν κάνετε μια έρευνα, μπαίνουν κυρίως πρωινές ώρες, 7.30-08.00. Φροντίζουν να έχεις ξυπνήσει ώστε να απενεργοποιήσεις τον συναγερμό.

Atsa linos
29-09-11, 16:40
Σιγά μην έχεις κ πτι - μπερ :hystericalbs1: ♥

Εξαιρετικός συνδυασμός ευφυΐας και δύναμης αλλά ένα στουπί από περίοδο σκύλας είναι και αφοπλίστηκαν.

Άμα σε βάλουν στο μάτι (γενικά μιλώντας) νομίζω δύσκολα σώζεται η κατάσταση.

το λυκοσκυλο μου ειναι θυληκο και του απεναντι το πιτ μπουλ αρσενικα σαν HIFI κανουν

Επαιξες και εχασες,,,,,,,,,,,,,:hystericalbs1:

halkida116mpack
29-09-11, 22:57
Καποια μερα θα πεσουν πανω σε κατι τετοιο.......οποιος ζει με την απειλη των οπλων παντα συναντα μια κανη.....thumb


https://stevieb.novahq.net/box/img/g23_o.jpg



νομιζω οτι εισαι υπερβολικος...........40αρι???

ονειρο το χω το φιλο αλλα σε 19αρι και οχι βεβαια 40αρι...εννιαρι καλο ειναι...

μεχρι τοτε 7 σκυλοι και 65 γατες με προστατευουν απο τετοια πραγματα :devil:

Nino
10-10-11, 20:04
τον πουλο!!!
Ευγε στην ΕΛ.ΑΣ
https://www.gazzetta.gr/article/item/231421-sten-phaka-oi-lestes-me-ta-kalasnikoph

fanisk
10-10-11, 21:31
Ειναι βεβαιο πως ειναι αυτοι, ή το πεταξαν ετσι για να πουν οτι κατι γινεται και να μη σαλταρει τελειως ο κοσμος? Για να δουμε.. αν ειναι το 1ο, μπραβο τους thumb

aristent
11-10-11, 06:33
τον πουλο!!!
Ευγε στην ΕΛ.ΑΣ
https://www.gazzetta.gr/article/item/231421-sten-phaka-oi-lestes-me-ta-kalasnikoph



στα χέρια της αστυνομίας βρίσκεται η περίφημη σπείρα των ληστών με τα καλάσνικοφ, που όχι μόνο άδειαζε τα σπίτια, αλλά σε αρκετές περιπτώσεις τα μέλη της προχωρούσαν και στον βιασμό γυναικών που έβρισκαν μέσα σε αυτά!

Επιβεβαιωνω!!!!...φιλος αστυνομικος που ελαβε μερος στην ομαδα διωξης τους,σε τηλ.συνομιλια που ειχα χθες επιβεβαιωσε τη συλληψη τους.thumb

τα καλα να λεγονται!!!....ειδικα αυτη τη φορα, γιατι εκτος απο ληστες ηταν και βιαστες!!!:ranting2:


Σε ολους λοιπον τους αστυνομικους αλλα και ειδικα στο φιλο μου,που πιστευω ειχε βασικο ρολο στην ανευρεση τους, αξιζουν πολλα-πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Ptboul
11-10-11, 08:46
τον πουλο!!!
Ευγε στην ΕΛ.ΑΣ


Ωραία, και τώρα πλατεία Συντάγματος για γυάλισμα - κέρωμα.. https://www.yourbbsucks.com/forum/images/smilies/bddog.gif

Z4 DCT
11-10-11, 09:03
Ωραία, και τώρα πλατεία Συντάγματος για γυάλισμα - κέρωμα.. https://www.yourbbsucks.com/forum/images/smilies/bddog.gif

το εχουν αναλαβει αλλοι αυτο....και ειναι πολυ καλοι στην δουλεια τους.....thumbthumbthumb

Ptboul
11-10-11, 09:11
το εχουν αναλαβει αλλοι αυτο....και ειναι πολυ καλοι στην δουλεια τους.....thumbthumbthumb

Μακάρι, αν και από ότι ξέρω μόνο οι παιδεραστές απολαμβάνουν σπέσιαλ treatment

Z4 DCT
11-10-11, 09:15
Μακάρι, αν και από ότι ξέρω μόνο οι παιδεραστές απολαμβάνουν σπέσιαλ treatment


;););)

fanisk
11-10-11, 16:51
https://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=396811&cid=4

Δειτε ηλικιες!


Ειδικότερα πρόκειται για τους:

• Αλέξανδρο ΠΕΠΑ του Δημητερ και της Βαλεντίνα, γεν. το 1990 στην Αλβανία, κάτοικο Νέου Κόσμου
• Ερμιρ ΜΕΤΑ του Μπιλπιλ και της Βέρα, γεν. το 1991 στην Αλβανία, κάτοικο Παγκρατίου
• Ερβιστ ΜΕΤΑ του Μπιλπιλ και της Βέρα, γεν. το 1996 στην Αλβανία, κάτοικο Παγκρατίου
• Ενεα ΠΑΝΟ του Αντον και της Μαρία, γεν. το 1987 στην Αλβανία, κάτοικο Νέου Κόσμου
• Σωκράτη ΜΕΝΙΚΟ του Jorgjl και της Anaca, γεν. το 1989 στην Αλβανία, κάτοικος Νέου Κόσμου
• 16χρονη, Ελληνίδα, κάτοικο Αθηνών.

aristent
11-10-11, 16:58
https://www.zougla.gr/file.ashx?fp=~/Uploads/0mirto/00000000000000000sdhfjisudh.jpg ...πρεπει να περασαν ......καλα...... στην ανακριση.....

fanisk
11-10-11, 17:02
Αυτες ειναι οι πρωτες φωτο, πριν την "ανακριση" :th_Laie_67-1:
Κανονικα θα επρεπε να βαλουν φωτο και απο το 16χρονο τσουλακι, μαλλον δεν τη βαλαν επειδη ειναι ανηλικη.

S8N
11-10-11, 18:02
Σκατόφατσες. Μαζί με τους λίγους σοβαρούς μετανάστες που έκαναν οικογένεια και προκόψανε, μαζέψαμε και όλη τη πλέμπα των Βαλκανίων. Οι συγκεκριμένοι είναι νέοι και δεν έζησαν το πήδημα από τον Ενβέρ Χότζα. Εύχομαι να το μάθουν καλά στην ψειρού.

Να δώσουν στη δημοσιότητα τις διευθύνσεις τους καθώς και τις διευθύνσεις των συγγενικών τους προσώπων εδώ στην Ελλάδα. Να τους δείξουμε τι γνώμη έχουμε για τους εγκληματίες και τους βιαστές που καταχράζονται τη φιλοξενία και τις παροχές μας. Έστω κι αυτές τις ελάχιστες, που όμως στη χώρα τους αποτελούν όνειρο θερινής νυκτός.

sophie
11-10-11, 18:27
Ευτυχώς τους πιάσανε. Δυστυχώς ομως το κακό έχει γίνει και δεν νομίζω να κοιμάται κανείς ήσυχος πια...Τουλάχιστον αναγκαστήκαμε να σκεφτούμε σαν...εγκληματίες και να εντοπίσουμε τα κενά ασφαλείας στα σπίτια μας.

Skyline_IS
11-10-11, 19:58
3 μετρα και :gun_bandana:

kplc16
11-10-11, 20:48
3 μετρα και :gun_bandana:

ειμαι κατα της βιας και της θανατικης ποινης.

ελπιζω ομως να γνωρισουν τα καλη του παθητικου ερωτα στις φυλακες της Κερκυρας.

Επισης καλα θα ειναι να τους ξεδοντιασουν πριν τους στειλουν στη Κερκυρα μη τυχον και τραυματισουν κατα λαθος τους νταυραντισμενους συγκρατουμενους τους, οπως θα χαιδευονται.

Nick bmwlover
11-10-11, 21:09
Τωρα θα μαθουν τι σημαινει παρα φυση...

z3 2.2
11-10-11, 21:10
Αν η Ελληνικη Αστυνομια θελει να ειναι σωστη θα πρεπει....
1)Να φορεσει στους συληφθεντες χειροπεδες.
2)Να τους τυφλωσει με πυρωμενο....εεεε ενταξει να τους κλεισει τα ματια.
3)Να τους κλεισει σε ενα δωματιο
4)Να αφησει μεσα στο δωματιο αυτο το ζευγαρι να ξεδωσει πανω στα μαμημενα κορμια τους για μια ωρα ακριβως.
5)Πριν μπει το ζευγαρι μεσα να τους εχουν ποτησει κανα λεξοτανιλ να ειναι ψιλοτεζα και να χουν δωσει και στο ζευγαρι απο ενα γκλοπ :)

sophie
11-10-11, 21:10
Εγώ πάλι εύχομαι να μπουκάρουν τρεις κάθε βράδυ στο κελί, να τους κλέβουν τα τσιγάρα, να τους κακοποιούν σεξουαλικά, και φεύγοντας να τους παίρνουν και τις αφίσες με τα πολυτελή αυτοκίνητα από τον τοίχο. Έτσι...για εκδίκηση.

Skyline_IS
11-10-11, 22:00
ειμαι κατα της βιας και της θανατικης ποινης.

ελπιζω ομως να γνωρισουν τα καλη του παθητικου ερωτα στις φυλακες της Κερκυρας.

Επισης καλα θα ειναι να τους ξεδοντιασουν πριν τους στειλουν στη Κερκυρα μη τυχον και τραυματισουν κατα λαθος τους νταυραντισμενους συγκρατουμενους τους, οπως θα χαιδευονται.

Θεωρω οτι ειναι αδικο και σπαταλη κατι τετοια ατομα να φυλακιζονται και να τους πληρωνουμε ολοι για να εχουν τροφη και στεγη,να βγαινει αδειουχος και στα 7 χρονακια να ειναι εξω και να αλωνιζει :original:

Nick bmwlover
11-10-11, 22:03
Θεωρω οτι ειναι αδικο και σπαταλη κατι τετοια ατομα να φυλακιζονται και να τους πληρωνουμε ολοι για να εχουν τροφη και στεγη,να βγαινει αδειουχος και στα 7 χρονακια να ειναι εξω και να αλωνιζει :original:

Δε νομιζω οι συγκεκριμενοι να βγουν τοσο γρηγορα,ακουσε με...

S8N
11-10-11, 22:48
Εγώ πάλι εύχομαι να μπουκάρουν τρεις κάθε βράδυ στο κελί, να τους κλέβουν τα τσιγάρα, να τους κακοποιούν σεξουαλικά, και φεύγοντας να τους παίρνουν και τις αφίσες με τα πολυτελή αυτοκίνητα από τον τοίχο. Έτσι...για εκδίκηση.

Σοφία, μίλησες με τη φωνή της λογικής. Στο σενάριο όμως αυτό υπάρχουν δυο προβλήματα: α) Προϋποθέτει πως οι συγκρατούμενοι των εν λόγω αποβρασμάτων θα πέσουν στο ίδιο επίπεδο μ' εκείνους και β) προϋποθέτει πως κάποιος, όσο στερημένος κι αν είναι, θα φτάσει στο ελεεινό επίπεδο να πηδάει Αλβανούς. Άσε που μπορεί να τους αρέσει και ο σοδομισμός.

Υπάρχει άλλη λύση: Μαζεύεις τους συγγενείς τους μέχρι 3ου βαθμού και στέλνεις τα κομμάτια τους ένα-ένα με δέμα στη φυλακή. Στην πρώτη άδεια που θα πάρουν στήνεις καρτέρι, παριστάνεις τον ταξιτζή και τους παίρνεις κούρσα. Τους οδηγείς σε ένα απομονωμένο μέρος και τους αναγκάζεις να δουν το βίντεο με τα φρικτά βασανιστήρια στα οποία υπέβαλες το σόι τους. Μετά τους ρίχνεις πρώτα στ' @@ και μετά ανάμεσα στα μάτια μ' ένα Desert Eagle .50

Τα απομεινάρια τους τα στέλνεις στην Αλβανία με χρέωση παραλήπτη.

katsaraios
11-10-11, 22:55
σε αυτες τις ηλικιες η εγκληματικοτητα γινεται τροπος ζωης,δεν υπαρχει ουτε σωφρονισμος ουτε "ισιωμα" για να επανελθουν.ειδικα αν περασουν ασχημα στην φυλακη.
μερικοι αναδεικνυονται ακομα περισσοτερο μετα απο εγκλεισμο και συνδιαλαγες με αλλους ποινικους που ψαχνουν νεα ταλεντα.
λυση ειναι μονο μια....

Κωνσταντίνος
12-10-11, 00:07
....Τα απομεινάρια τους τα στέλνεις στην Αλβανία με χρέωση παραλήπτη.
Aυτό θα πονέσει πιο πολά απ'όλα :D

joseph
12-10-11, 01:34
Εγώ πάλι εύχομαι να μπουκάρουν τρεις κάθε βράδυ στο κελί, να τους κλέβουν τα τσιγάρα, να τους κακοποιούν σεξουαλικά, και φεύγοντας να τους παίρνουν και τις αφίσες με τα πολυτελή αυτοκίνητα από τον τοίχο. Έτσι...για εκδίκηση.

Eγω ευχομαι να ειχαν μπει στο σπιτι του Kimbo.. και κατα λαθος να ηταν ξυπνιος.... Ας απεδιδε αυτος δικαιοσυνη :judge::judge::judge::judge:

Εναλλακτικα προτεινω να του βαλουμε τα εξοδα, να ερθει ενα ταξιδι, και να εχει ενα τετατετ με τα θρασυδειλα τσογλανια για κανενα δεκαλεπτο στο κελι τους...


https://www.youtube.com/watch?v=7K_wGkRxeuc&feature=related

katsaraios
12-10-11, 01:57
Eγω ευχομαι να ειχαν μπει στο σπιτι του Kimbo.. και κατα λαθος να ηταν ξυπνιος.... Ας απεδιδε αυτος δικαιοσυνη :judge::judge::judge::judge:

Εναλλακτικα προτεινω να του βαλουμε τα εξοδα, να ερθει ενα ταξιδι, και να εχει ενα τετατετ με τα θρασυδειλα τσογλανια για κανενα δεκαλεπτο στο κελι τους...

https://www.youtube.com/watch?v=7K_wGkRxeuc&feature=related

φιλε στεναχωρημενος ειναι γιατι τον εριξε μονο σε 19 sec,ηθελε κι αλλο ο αιμοβορος!!!

Stamatis
12-10-11, 06:43
Θα γουσταρα να τους ριξει το αλογο μου εναν πηδο.

Ptboul
12-10-11, 08:00
ειμαι κατα της βιας και της θανατικης ποινης.


και εγώ, πριν το 1990.


Θεωρω οτι ειναι αδικο και σπαταλη κατι τετοια ατομα να φυλακιζονται και να τους πληρωνουμε ολοι για να εχουν τροφη και στεγη,να βγαινει αδειουχος και στα 7 χρονακια να ειναι εξω και να αλωνιζει :original:

Έτσι ακριβώς._

Nikos
13-10-11, 12:13
Καποια στιγμη θα ζητησουν και θα παρουν πενθημερη αδεια........ και αυτη η πληροφορια θα μπορουσε να φανει χρησιμη σε "καποιους" που θα ηθελαν να τους εκφρασουν την "ευγνωμοσυνη" τους ......και ειμαι σιγουρος οτι δε θα τους αναζητησει και κανεις.....

GM6
13-10-11, 12:27
Καθικια του κερατα, καρκινο στα @ρχιδι@ ευχομαι...

Ptboul
13-10-11, 12:32
https://www.skai.gr/news/greece/article/183194/oi-gunaikes-thumata-ton-liston-me-ta-kalasnikof-suglonizoun-me-tis-katatheseis-tous-/

Lambros46
15-10-11, 15:46
https://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=25591&Itemid=85

billakos
15-10-11, 18:14
εφαγε η ψειρα και βγηκε στο γιακα.. ψωμολυσουσανε τα παλιο κοπροσκλυ@ του κερ@τ@.. ηρθαν χορτασαν και απο πανω κανουν οτι γουσταρουν... που???? στη χωρα μαςς..... εμεις φταιμε..κανενας αλλος αν τους κοβαμε απο την αρχη τον αερα τοσα πολλα δεν θα γινοταν.
και μην ακουσω τωρα θα ρατσισμο και εθνικισμο ετσι??? αντε γτ πολυ τους εχουμε χαϊδεψει ολους τους!!!

fanisk
15-10-11, 21:10
https://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=25591&Itemid=85


https://www.youtube.com/watch?v=gs6s5uqeDOM&feature=player_embedded

Αν δεν τους αυτοκτονησουν μεσα στη φυλακη, σε 5-6 χρονια θα ειναι εξω και θα πραττουν χειροτερα. Απορω γιατι δεν τους κοπανησαν οι ασφαλιτες..

spar@
15-10-11, 22:05
Φανη δηλαδη πιστευεις οτι δεν τους κοπανησαν οι ασφαλιτες??? απλα δεν πρεπει να τα βλεπουν ολα οι καμερες... οσο για την φυλακη πριν τους αυτοκτονησουν θα περασουν καλα...
απλα το αποτελεσμα ειναι οτι, οτι και να παθουν αυτοι, την ζημια που επαθαν καποιοι ανθρωποι (εννοω την ψυχολογικη)χωρις να φταινε δεν θα την ξεπερασουν ποτε....

S8N
15-10-11, 23:36
Κανονικά θα 'πρεπε να πάθουν ό,τι και ο Σορίν Ματέι γι αυτό που έκανε στην Αμαλία Γκινάκη.

Θέλω πολύ να δω αμοιβή για το κεφάλι τους στη φυλακή. Ας μην ξεχνάμε όμως και τις οικογένειές τους εδώ. Τα επώνυμά τους τα ξέρουμε, τις περιοχές όπου κατοικούν επίσης. Όλοι αυτοί που έκαναν πλάτες, συμπεριλαμβανομένης και της 16χρονης τσούλας, αξίζουν την ίδια μοίρα.

fanisk
16-10-11, 00:40
Φανη δηλαδη πιστευεις οτι δεν τους κοπανησαν οι ασφαλιτες??? απλα δεν πρεπει να τα βλεπουν ολα οι καμερες... οσο για την φυλακη πριν τους αυτοκτονησουν θα περασουν καλα...
απλα το αποτελεσμα ειναι οτι, οτι και να παθουν αυτοι, την ζημια που επαθαν καποιοι ανθρωποι (εννοω την ψυχολογικη)χωρις να φταινε δεν θα την ξεπερασουν ποτε....

Οι Ρουμανοι δερναν τον Πασσαρη και μπροστα στις καμερες..
Για το 2ο συμφωνω, αλλα και οσα παθουν αυτοι μεσα θα τους μεινουν σαν γλυκια αναμνηση!

Skyline_IS
16-10-11, 19:03
https://tsekouratoi.blogspot.com/2011/10/blog-post_5298.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Ας τους κανουν και αγαλμα..

nikos1400
16-10-11, 19:44
ευχαριστως να ημουν σε ομαδα "σωφρονισμου" τετοιων "ανθρωπων"...

ειμαι και εγω της αποψης οτι δεν υπαρχει σωφρονισμος για αυτους.
μονο εξαναγκαστικη εργασια (με στενη παρακολουθηση) και τακτικος σοδωμισμος.

john
16-10-11, 20:14
Σοφία, μίλησες με τη φωνή της λογικής. Στο σενάριο όμως αυτό υπάρχουν δυο προβλήματα: α) Προϋποθέτει πως οι συγκρατούμενοι των εν λόγω αποβρασμάτων θα πέσουν στο ίδιο επίπεδο μ' εκείνους και β) προϋποθέτει πως κάποιος, όσο στερημένος κι αν είναι, θα φτάσει στο ελεεινό επίπεδο να πηδάει Αλβανούς. Άσε που μπορεί να τους αρέσει και ο σοδομισμός.

Υπάρχει άλλη λύση: Μαζεύεις τους συγγενείς τους μέχρι 3ου βαθμού και στέλνεις τα κομμάτια τους ένα-ένα με δέμα στη φυλακή. Στην πρώτη άδεια που θα πάρουν στήνεις καρτέρι, παριστάνεις τον ταξιτζή και τους παίρνεις κούρσα. Τους οδηγείς σε ένα απομονωμένο μέρος και τους αναγκάζεις να δουν το βίντεο με τα φρικτά βασανιστήρια στα οποία υπέβαλες το σόι τους. Μετά τους ρίχνεις πρώτα στ' @@ και μετά ανάμεσα στα μάτια μ' ένα Desert Eagle .50

Τα απομεινάρια τους τα στέλνεις στην Αλβανία με χρέωση παραλήπτη.




εγραψες!τα κτηνη καταλαβαινουν μονο ετσι. κ ειδικα μετα τις δηλωσεις τους περι οργανωσης τους εντος των τοιχων της φυλακης,ωστε μετα την αποφυλακιση τους ή αδεια τους να ειναι περισσοτεροι κ ποιο ισχυροι. ακομα να γα@@σουν κ να σκοτωσουν τις οικογενεις των αστυνομικων που τους συνελαβαν ή κ ασχετων αστυνομικων.τι εχετε να πειτε?

kplc16
16-10-11, 21:15
πραγματικα ειναι απαισιοι!!!

Atsa linos
16-10-11, 22:54
εγραψες!τα κτηνη καταλαβαινουν μονο ετσι. κ ειδικα μετα τις δηλωσεις τους περι οργανωσης τους εντος των τοιχων της φυλακης,ωστε μετα την αποφυλακιση τους ή αδεια τους να ειναι περισσοτεροι κ ποιο ισχυροι. ακομα να γα@@σουν κ να σκοτωσουν τις οικογενεις των αστυνομικων που τους συνελαβαν ή κ ασχετων αστυνομικων.τι εχετε να πειτε?
Οτι ειναι να πουν θα τους το πουνε στην φυλακη να εισαι βεβαιως !!!

billakos
16-10-11, 23:57
Οτι ειναι να πουν θα τους το πουνε στην φυλακη να εισαι βεβαιως !!!


:thumbsup::thumbsup:
θα τους κανουν να νιωσουν κοριτσακια εκει... αυτοι νομιζουν οτι στη φυλακη θα την περασουν ζαχαρη... εγω θα προτεινα σε οσους ατυχους ειχαν μπει στα σπιτια τους. να μαζεψουν φραγκα να τα δωσουν σε ''καποιους'' εκει μεσα και η καθε τους μερα να τους γινεται μαρτυριο!!!
τα κοπροσκυλ@ που βγαινουν και λενε οτι θα κανουν χειροτερα οταν βγουν.:ranting2:

yannisv
17-10-11, 01:24
Σε μια κοινωνία που παραπαίει πλήρως, σε μια κοινωνία που η έννοια του σωφρονισμού είναι ανύπαρκτη, σε μια κοινωνία με τρομερά οικονομικά προβλήματα όπου η τέλεση του εγκλήματος καθίσταται ακόμη πιο πρόσφορη, σε μια κοινωνία και με ένα νομοθέτη που δεν φαντάστηκε τί αρρώστεια στο μυαλό θα κουβαλάει ο κάθε ανυπότακτος, ανένταχτος και άρρωστος (αλλοδαπός εν προκειμένω) ******ης, σε μια κοινωνία που έπαψε να ζει με ιδανικά και να καθιστά την προστασία των ιδανικών του συνόλου υπέρτερη των δικαιωμάτων του ******η αυτού που τα παραβιάζει, σε μια κοινωνία που εν κατακλείδι κανένας από τους ******ηδες αυτούς δεν τιμωρείται, τα αποτελέσματα είναι αυτά που βλέπουμε.

Τους συλλαμβάνουμε και μας βρίζουν τις μάνες και μας απειλούν για ακόμα χειρότερα. Και δέκα άλλοι ******ηδες θα βγουν να μιλήσουν για τα δικαιώματα των αληταράδων αν τους κάνουν μπαούλο στο ξύλο.

Η Ελλάς παραπαίει γιατί κυβερνάται από προδότες, αλήτες, ληστές. Αυτούς τους ληστές που άνοιξαν τα σύνορά μας και μπήκε το κάθε κατακάθι μέσα λες και δεν μας έφτασαν αυτά που είχαμε. Αυτούς τους αλήτες που αν δεν σταματήσουν να βιάζουν και να λεηλατούν και να ξεπουλούν την πατρίδα μας θα τους παρασύρει το ποτάμι της οργής του λαού.

katsaraios
17-10-11, 02:17
μερικοι αναδεικνυονται ακομα περισσοτερο μετα απο εγκλεισμο και συνδιαλαγες με αλλους ποινικους που ψαχνουν νεα ταλεντα.
λυση ειναι μονο μια....
"Ξέρω την πορεία μου. Θα μπω φυλακή, εκεί θα με πλησιάσουν κάποιοι, θα με στρατολογήσουν και, όταν βγω, θα συνεχίσω, θα κάνω μεγαλύτερα πράγματα", είπε χαρακτηριστικά στους αστυνομικούς.
πηγη 247.gr

ειναι πρακτικη τους...

m-power_01
17-10-11, 03:32
Μάλλον δεν υπολόγισαν ότι ακόμα και οι κρατούμενοι έχουν έναν κώδικα τιμής...
Θυμάστε την υπόθεση ''Δουρή'' ... Ελπίζω να έχουν την ίδια τύχη

Atsa linos
17-10-11, 07:03
Μάλλον δεν υπολόγισαν ότι ακόμα και οι κρατούμενοι έχουν έναν κώδικα τιμής...
Θυμάστε την υπόθεση ''Δουρή'' ... Ελπίζω να έχουν την ίδια τύχη

Ακριβως αυτο ειναι,,,ο νομος εκει δεν συγχωρει τον βιαστη ,κοντος ψαλμος αλληλουια!!!

strof
17-10-11, 07:12
Μάλλον δεν υπολόγισαν ότι ακόμα και οι κρατούμενοι έχουν έναν κώδικα τιμής...
Θυμάστε την υπόθεση ''Δουρή'' ... Ελπίζω να έχουν την ίδια τύχη

Δυστυχώς τα πράγματα στις φυλακές έχουν αλλάξει από τότε πάρα πολύ. Το 80% είναι αλλοδαποί και το 60% από αυτούς Αλβανοί. Όπως τα λέει είναι δυστυχώς.. Και άλλα πολλά που σε καμιά συνάντηση θα τα μάθετε και θα δείτε πως ούτε τα φαντάζεστε... Είχα την ΤΥΧΗ να είμαι από τους πρώτους που είχαν 'στενή επαφή' με αυτά τα τσογλάνια, τους έχω δώσει από κοντά τις ευχές μου...
EDIT: Και τις προφητείες μου για την μέρα που θα βγουν.

Ptboul
17-10-11, 09:02
Δυστυχώς τα πράγματα στις φυλακές έχουν αλλάξει από τότε πάρα πολύ. Το 80% είναι αλλοδαποί και το 60% από αυτούς Αλβανοί. Όπως τα λέει είναι δυστυχώς.. Και άλλα πολλά που σε καμιά συνάντηση θα τα μάθετε και θα δείτε πως ούτε τα φαντάζεστε... Είχα την ΤΥΧΗ να είμαι από τους πρώτους που είχαν 'στενή επαφή' με αυτά τα τσογλάνια, τους έχω δώσει από κοντά τις ευχές μου...
EDIT: Και τις προφητείες μου για την μέρα που θα βγουν.

Δηλ. θα βγουν ατσαλάκωτοι, κύριοι και με μεταπτυχιακό;

Τελικά δεν υπάρχει δικαιοσύνη. ( ; )

nikos1400
17-10-11, 14:50
Δηλ. θα βγουν ατσαλάκωτοι, κύριοι και με μεταπτυχιακό;

Τελικά δεν υπάρχει δικαιοσύνη. ( ; )

Δικαιοσυνη στην Ελλαδα σημερα ΔΕΝ υπαρχει.-

Διαφοροι αγραφοι νομοι υπαρχουν ομως.

Ptboul
17-10-11, 14:53
Διαφοροι αγραφοι νομοι υπαρχουν ομως.

Για να δούμε..

Nino
17-10-11, 15:46
βρε παιδια σαν πολυ δεν ασχοληθηκαμε με αυτα τα κτηνη...

Κωνσταντίνος
17-10-11, 21:52
Δυστυχώς μάλλον θα ξανακούσουμε για αυτούς.
Και στην φυλακή θα είναι οι σούπερσταρ...

Ptboul
18-10-11, 14:19
βρε παιδια σαν πολυ δεν ασχοληθηκαμε με αυτα τα κτηνη...

Καθημερινά νομοθετούνται χιλιάδες νόμοι στην Ελλάδα είτε για να καλυφθεί η ανεπάρκεια του κράτους είτε για να βολεύονται ημέτεροι.

Όσο δεν βγαίνουν νόμοι σαν τον παρακάτω δε μπορώ να σταματήσω να ασχολούμαι Γιάννη https://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=400854&cid=5

Μερικά θέματα με τσιγκλάνε άσχημα, είναι κόκκινο πανί, τι να κάνω.