Σελίδα 3 από 129 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 1282

Θέμα: Ποδοσφαιρικα, αθλητικα, οπαδικα και αλλα... Σαιζον 2011-2012

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ιδανικο επιθετικο τριο: στην κορυφη σισε και στα ακρα τρυφωνας και κωστετσος...

    γιωργακη, κερδισες μια φορα και κατι εγινε... τις 4αρες τις ξεχασες ε?

    αυτη ειναι η μνημη του λαγου, μικρη και επιλεκτικη.... χαχαχχαχα

  2. #22
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Talking ξέχασαν τη μπαλλα!!!!!!!!!






    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  3. The Following 3 Users Say Thank You to A8hnaios For This Useful Post:

    GM6 (03-08-11), katsaraios (03-08-11), Lambros46 (03-08-11)

  4. #23
    Εγγραφή
    20-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    446
    Thanked
    432
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ιδανικο επιθετικο τριο: στην κορυφη σισε και στα ακρα τρυφωνας και κωστετσος...

    γιωργακη, κερδισες μια φορα και κατι εγινε... τις 4αρες τις ξεχασες ε?

    αυτη ειναι η μνημη του λαγου, μικρη και επιλεκτικη.... χαχαχχαχα
    Ιδανικο επιθετικο τριο: στην κορυφη καλοπουλος και στα ακρα μπεος και σπαθας

    Τον Καλοπουλο δεν ξεχασα....

    Πρωτη μουρη ησουν στο Gaz οταν επαιξε ο Djibril....σε ειδανε

  5. #24
    Εγγραφή
    12-02-10
    Μηνύματα
    110
    Thanked
    50
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εδώ είμαστε !! Δυο γάιδαροι μάλωναν σε ξένο αχυρώνα!!

    Παίδες έρχονται οι επενδυτές!!

  6. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GM6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φοβερο μονταζ....για θυμισου σε τι ειναι καλος Ελα παραδεξου εισαι fan του Djibril, εχεις μια μανια

    https://www.youtube.com/watch?v=8a8K...feature=fvwrel
    Σε οτι και να ηταν καλος το τελικο αποτελεσμα μετραει φιλε Γιωργο !!
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  7. The Following User Says Thank You to deepBLUE For This Useful Post:

    GM6 (03-08-11)

  8. #26
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Viva ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!
    Μια ευνοική κλήρωση θέλουμε αύριο.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  9. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    Nino (04-08-11)

  10. #27
    Εγγραφή
    04-01-10
    Περιοχή
    Νεο Ηράκλειο-Μεταμορφωση
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    856
    Thanked
    1112
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Εδω και μερες ειχα αποφασισει να παρω την μικρη μαζι μου στο Γ.Καραισκακης σημερα που επαιζε ο Θρυλος φιλικο για να κανει την παρθενικη της εμφανιση.

    Αφου λοιπον καναμε προετοιμασια για την συμπεριφορα και την σταση της μικρης στο γηπεδο,ξεκινησαμε το απογευμα να κατηφορισαμε προς το Φαληρο μαζι με τον κουνιαδο μου και την μικρη του.

    Φτασαμε στο γηπεδο,ευτυχως βρηκα και παρκαρα κοντα και γλυτωσανε τα πιτσιρικια το πολυ περπατημα,καναμε βολτα γυρω απο το γηπεδο,περασαμε απο την μπουτικ και τελικα φτασαμε εξω απο την θυρα μας για να μπουμε μεσα στο γηπεδο.

    Πλησιαζοντας προς την θυρα ειδα ενα κοριτσακι να κλαιει και να ζηταει την μαμα του και ενα κυριο να φωναζει εξαλλος προς τους σεκιουριτι.
    Την ωρα που εχω παρει την μικρη μου αγκαλια και παω να μπω στο τουρνικε με πλησιαζει ενας κυριος και με ρωταει με αυστηρο υφος που παω και πως απαγορευεται το παιδι και με τραβαει πισω λεγωντας μου οτι δεν προκειται να βαλω την μικρη μεσα.
    Το τι επακολουθησε δεν μπορω να σας το περιγραψω το μονο που θα πω ειναι οτι καποια στιγμη ενιωσα την μικρη να με χαστουκιζει για να σταματησω να βριζω τους σεκιουριτι που ειχαν μαζευτει γυρω μου (σπιτι δεν βριζουμε και δεν λεμε "κακες" λεξεις πλεον γιατι καποια στιγμη πηγε να χαθει η μπαλα με το παπαγαλακι μου).
    Διπλα αλλα παιδακια κλαιγανε και οι γονεις τους αλλα και αλλοι φιλαθλοι ηταν ετοιμοι να ορμηξουν στους σεκιουριτι που ηταν αμετακινητοι στην αποψη τους και δεν μας επετρεπαν να μπουμε.

    Τελικα την λυση εδωσε ενας αστυνομικος που με πλησιασε μου ειπε να ηρεμησω και ειπε στους σεκιουριτι να αφηνουν τα παιδακια να μπαινουν.

    Ολο αυτο το σκηνικο πηγε να μας χαλασει την "πρωτη" της μικρης στο γηπεδο αλλα τελικα περασαμε πολυ ομορφα με την μικρη να μην θελει να φυγουμε πριν ληξει το ματς

    Συγνωμη για το μεγεθος του κειμενου αλλα με πειραξε η σταση αυτων των ανθρωπων που μας ελεγαν οτι ακολουθουσαν τις εντολες της ΠΑΕ Ολυμπιακος.

    Αν ηταν ντερμπι ή παιχνιδι του Champions League δεν θα ελεγα τιποτα και δεν θα ειχα παρει καν την μικρη μαζι μου αλλα σε τετοιο παιχνιδι ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ αυτη η αντιμετωπιση ειδικα σε κατοχους διαρκειας που χρονια τωρα στηριζουν με το τροπο τους την ομαδα.

    Ντροπη να μην αφηνουν τα πιτσιρικια σε ενα τετοιο παιχνιδι με μισοαδειο γηπεδο και μεσα στο καλοκαιρι που ειναι μια καλη ευκαιρια να πας το παιδι σου στο γηπεδο ετσι για βολτα αλλα και για να γνωρισει και αυτην την εμπειρια και να ξερει που ειναι ο μπαμπας καποιες Κυριακες του χειμωνα.

  11. The Following 8 Users Say Thank You to nikos-Mpacket For This Useful Post:

    330Ci (05-08-11), A8hnaios (05-08-11), alexm (05-08-11), bill_m3 (05-08-11), gant (05-08-11), hades7 (05-08-11), katsaraios (05-08-11), Panos 316T (09-08-11)

  12. #28
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos-Mpacket Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω και μερες ειχα αποφασισει να παρω την μικρη μαζι μου στο Γ.Καραισκακης σημερα που επαιζε ο Θρυλος φιλικο για να κανει την παρθενικη της εμφανιση.

    Αφου λοιπον καναμε προετοιμασια για την συμπεριφορα και την σταση της μικρης στο γηπεδο,ξεκινησαμε το απογευμα να κατηφορισαμε προς το Φαληρο μαζι με τον κουνιαδο μου και την μικρη του.

    Φτασαμε στο γηπεδο,ευτυχως βρηκα και παρκαρα κοντα και γλυτωσανε τα πιτσιρικια το πολυ περπατημα,καναμε βολτα γυρω απο το γηπεδο,περασαμε απο την μπουτικ και τελικα φτασαμε εξω απο την θυρα μας για να μπουμε μεσα στο γηπεδο.

    Πλησιαζοντας προς την θυρα ειδα ενα κοριτσακι να κλαιει και να ζηταει την μαμα του και ενα κυριο να φωναζει εξαλλος προς τους σεκιουριτι.
    Την ωρα που εχω παρει την μικρη μου αγκαλια και παω να μπω στο τουρνικε με πλησιαζει ενας κυριος και με ρωταει με αυστηρο υφος που παω και πως απαγορευεται το παιδι και με τραβαει πισω λεγωντας μου οτι δεν προκειται να βαλω την μικρη μεσα.
    Το τι επακολουθησε δεν μπορω να σας το περιγραψω το μονο που θα πω ειναι οτι καποια στιγμη ενιωσα την μικρη να με χαστουκιζει για να σταματησω να βριζω τους σεκιουριτι που ειχαν μαζευτει γυρω μου (σπιτι δεν βριζουμε και δεν λεμε "κακες" λεξεις πλεον γιατι καποια στιγμη πηγε να χαθει η μπαλα με το παπαγαλακι μου).
    Διπλα αλλα παιδακια κλαιγανε και οι γονεις τους αλλα και αλλοι φιλαθλοι ηταν ετοιμοι να ορμηξουν στους σεκιουριτι που ηταν αμετακινητοι στην αποψη τους και δεν μας επετρεπαν να μπουμε.

    Τελικα την λυση εδωσε ενας αστυνομικος που με πλησιασε μου ειπε να ηρεμησω και ειπε στους σεκιουριτι να αφηνουν τα παιδακια να μπαινουν.

    Ολο αυτο το σκηνικο πηγε να μας χαλασει την "πρωτη" της μικρης στο γηπεδο αλλα τελικα περασαμε πολυ ομορφα με την μικρη να μην θελει να φυγουμε πριν ληξει το ματς

    Συγνωμη για το μεγεθος του κειμενου αλλα με πειραξε η σταση αυτων των ανθρωπων που μας ελεγαν οτι ακολουθουσαν τις εντολες της ΠΑΕ Ολυμπιακος.

    Αν ηταν ντερμπι ή παιχνιδι του Champions League δεν θα ελεγα τιποτα και δεν θα ειχα παρει καν την μικρη μαζι μου αλλα σε τετοιο παιχνιδι ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ αυτη η αντιμετωπιση ειδικα σε κατοχους διαρκειας που χρονια τωρα στηριζουν με το τροπο τους την ομαδα.

    Ντροπη να μην αφηνουν τα πιτσιρικια σε ενα τετοιο παιχνιδι με μισοαδειο γηπεδο και μεσα στο καλοκαιρι που ειναι μια καλη ευκαιρια να πας το παιδι σου στο γηπεδο ετσι για βολτα αλλα και για να γνωρισει και αυτην την εμπειρια και να ξερει που ειναι ο μπαμπας καποιες Κυριακες του χειμωνα.
    Νικο συγνωμη δεν ξερω τι γινεται στο τηγανι αλλα σε εμας τα παιδακια πληρωνουν κανονικα φιλε.
    εχω πληρωσει κανονικα οχι σε φιλικο αλλα σε επισημα ματς και δεν νομιζω να μπαινουν τζαμπα πουθενα αφου οι Σουπελιγκαδες προεδροι ψαχνουν πελατες με το δικανο...

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  13. The Following User Says Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    nikos-Mpacket (05-08-11)

  14. #29
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Sorry ρε νίκο αλλά ρώτησες το λόγο που δεν αφήνουν παιδιά;; είμαι περίεργος ν ακούσω το λόγο...... γιατί;;



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  15. The Following User Says Thank You to A8hnaios For This Useful Post:

    nikos-Mpacket (05-08-11)

  16. #30
    Εγγραφή
    04-01-10
    Περιοχή
    Νεο Ηράκλειο-Μεταμορφωση
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    856
    Thanked
    1112
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικο συγνωμη δεν ξερω τι γινεται στο τηγανι αλλα σε εμας τα παιδακια πληρωνουν κανονικα φιλε.
    εχω πληρωσει κανονικα οχι σε φιλικο αλλα σε επισημα ματς και δεν νομιζω να μπαινουν τζαμπα πουθενα αφου οι Σουπελιγκαδες προεδροι ψαχνουν πελατες με το δικανο...
    Γιωργο σε επισημο παιχνιδι να το καταλαβω αλλα σε φιλικο στην μεση του καλοκαιριου ειναι παρολογο,ειδικα οταν ειμαστε στην εισοδο και τους εξηγουμε οτι εχουμε 3 διαρκειας μαζι μας,2 για εμας τους μεγαλους και 1 του 3ου της παρεας που ειναι διακοπες και μας το εχει αφησει και θα βαλουμε τα πιτσιρικια να κατσουνε στο καθισμα του.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A8hnaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry ρε νίκο αλλά ρώτησες το λόγο που δεν αφήνουν παιδιά;; είμαι περίεργος ν ακούσω το λόγο...... γιατί;;
    Αντωνη δεν πηρα απαντηση,το μονο που μου λεγανε ειναι οτι εχουν εντολες απο την ΠΑΕ και πως δεν μπορουν να κανουν κατι για να μην χασουν την δουλεια τους.
    Μεσα στην θυρα και πισω απο τα τουρνικε ηταν μια κοπελιτσα με καρτελακι του Ολυμπιακου και κατεγραφε οσους εμπαιναν οταν λοιπον την πλησιασα μετα την φασαρια μου ειπε εντρομη οτι δεν ξερει τιποτα και απλα την εχουν βαλει εκει να καταγραφει ποσοι μπαινουν.
    Απ'οτι καταλαβα θα προσπαθησουν να κοψουν τους τσαμπατζιδες και καλα θα κανουν αλλα αλλο τζαμπατζιδες και αλλο πιτσιρικια που στην τελικη δεν επιαναν και την θεση κανενος αφου θα καθοντουσαν σε θεση διαρκειας.

Σελίδα 3 από 129 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP