Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 22

Θέμα: "εεεε δεν εχω ABS" !

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημαντική ερώτηση. Baleno hatchback μπλε με εξάτμιση γκρουπ Ν φιμέ και 15 αρες? Η κάποιο άλλο?
    Ναι ετσι, την εξατμιση δεν θυμαμαι καλα αν ηταν οντως Gr.N ή στυλ Gr.N, λιγο γεματουλης οδηγος, κοντο μαλλι, τη κοπελα του δεν τη συγκρατησα καθολου. Τον γνωριζεις?

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Samaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρέ παλιόπαιδο ! Πάλι βράδυ στην παραλιακή γυρίζεις ;;
    Και κοροιδεύεις και το παληκάρι !
    Τα δικά σου τα ξέχασες :https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=3850
    Τι να κανω που με τραβαει η νυχτα

    Δεν τον κοροιδευω, το ποσταρα γιατι μου εκανε εντυπωση οτι το σωσαμε σε κλασματα (βοηθησε και αυτος που δεν εκοψε αριστερα) αλλα κυριως για το ποσο απλα και χαμογελαστα μου ειπε δεν εχει ABS, αν σερνομουν τοσα μετρα με μπλοκαρισμενα φρενα δεν νομιζω να απαντουσα το ιδιο με τοση ευκολια!

  3. #13
    Εγγραφή
    20-05-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.586
    Thanked
    2083
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να κανω που με τραβαει η νυχτα

    Δεν τον κοροιδευω, το ποσταρα γιατι μου εκανε εντυπωση οτι το σωσαμε σε κλασματα (βοηθησε και αυτος που δεν εκοψε αριστερα) αλλα κυριως για το ποσο απλα και χαμογελαστα μου ειπε δεν εχει ABS, αν σερνομουν τοσα μετρα με μπλοκαρισμενα φρενα δεν νομιζω να απαντουσα το ιδιο με τοση ευκολια!
    Φαντάσου πόσες φορές το έχει πάθει για να μείνει έτσι ατάραχος..

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    97
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ετσι, την εξατμιση δεν θυμαμαι καλα αν ηταν οντως Gr.N ή στυλ Gr.N, λιγο γεματουλης οδηγος, κοντο μαλλι, τη κοπελα του δεν τη συγκρατησα καθολου. Τον γνωριζεις?
    Αν μου έλεγες αδύνατος οδηγός ναι θα έπεφτα μέσα τώρα όμως όχι, κοίτα να δεις....
    M40B18, 8-valve, Aluminium cylinder head, Hydraulic valves, Cast iron block, Forged steel rods, 6 counter-weights, DME Bosch motronic 1.3 > 115(BHP)@5500 rpm, 165(NM)4250 rpm.

  5. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μου έλεγες αδύνατος οδηγός ναι θα έπεφτα μέσα τώρα όμως όχι, κοίτα να δεις....
    Απο το παραθυρο ετσι μου φανηκε, λες να θυμαμαι λαθος? Για ρωτα τον για το συμβαν ισως ειναι ο ιδιος

  6. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    97
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δε πρόκειται να μου πει γιατι μάλλον ντρέπεται..... χιχχιχι μάλλον γαι το ίδιο άτομο μιλάμε.... έκανε το μοτέρ του αρκετό θόρυβο? Να μαντέψω ότι προκαλούσε λίγο...
    M40B18, 8-valve, Aluminium cylinder head, Hydraulic valves, Cast iron block, Forged steel rods, 6 counter-weights, DME Bosch motronic 1.3 > 115(BHP)@5500 rpm, 165(NM)4250 rpm.

  7. #17
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε πρόκειται να μου πει γιατι μάλλον ντρέπεται..... χιχχιχι μάλλον γαι το ίδιο άτομο μιλάμε.... έκανε το μοτέρ του αρκετό θόρυβο? Να μαντέψω ότι προκαλούσε λίγο...
    Ρωτα τον γιατι μπορει και να μην ειναι ο ιδιος, τι τον εχεις αυτον? Φιλο ή συγγενη?
    Θορυβο εκανε, αμα ειχε φωνη το Baleno θα του λεγε να σταματησει αχαχαχ του ειχε πιει το αιμα, τον ακουγα απο μακρια που ερχοταν να με φτασει και εκοψα να με περασει για να μπω πισω του, δεν προκαλουσε σαν κατι καγκουρια σαξοραλλα με αναλογη φατσα, χαμογελαστος και ευγενικος. Αφου το σωσαμε κιολας το τροχαιο.. καλα να'ναι και ας μην ειναι το ιδιο ατομο που λεμε.

  8. #18
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ολα τα περιεργα σε σενα τυχαινουν..ευτυχως που δεν επαθες τιποτα! μου θυμιζει , ενα αναλογο περισταστικο στην εθνικη..μετα την καμπη στην αττικη οδο στην μεταμορφωση στο ρευμα προς αθηνα! με το 206 .. προσπερνω ενα προκλητικο χοντακι και εξαφανιζομαι ..μπαινω στην καμπη και στα 100 μετρα ειναι ολοι ακινητοποιημενοι..ειμαι στην μεσαια ..δεξια ακομα καπως κινουνται..αριστερα εχει λιγο χωρο ακομα, αλλα ολοι ακινητοι! φρεναρω κανονικα...και απο πισω ακουω το χοντα να ερχεται μπλοκαρισμενο , για πολλα μετρα! κατεβαζω 2αρα..και κανω να κινηθω αριστερα..ελπιζοντας πως θα κινηθει προς τα δεξια που εχει περισσοτερο χωρο ! ευτυχως κινηθηκε δεξια,,,κυριολεκτικα περασε mm απο διπλα μου...αφου κατεβηκα να ελενξω για σημαδια απο επαφη! εκανα να συνελθω μιση ωρα...πραγματικα θα γινοταν χονδρο μπαμ...ειχε πανω απο 100χλμ.μπλοκαρισμενος..!

  9. #19
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jimmakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες το ψέμματα...... Στον δρόμο για Ανάβυσσο μια φορά την γλύτωσα επειδή είπα να ακούσω γυναίκα πρώτη φορά στην ζωή μου.....

    Αφού λοιπόν είχα πάρει το φίατ 1100 κυβικών (στην άδεια γιατί μέσα ήταν 1400 uno )

    Ότι είχα πλανίσει το καπάκι, είχα βάλει εκκεντροφόρο, εξάτμιση, ελεύθερο καταλύτη βγήκα να το ρολλάρω...
    Κατεβαίνω χαλαρά τα λιμανάκια και βγαίνω Βάρκιζα στο φανάρι, ξεκινάω και μέχρι τις τρύπες του καραμανλή με πηγαίνει προφυλακτήρα ενα Rallye....
    Αφού λοιπόν πιάνω ευθεία για Ανάβυσσο πλακώνομαι και το φίατ σούζες!

    Η κοπέλα αφού κόντευε να τα δει όλα βάζει τα κλάμματα και με παρακαλούσε να κόψω, έτσι και έκανα, τι είδα παιδιά?
    Στα 100 μέτρα και ενώ πήγαινα με 50-60 βλέπω σταματημένο μέσα στην μέση του δρόμου ένα αυτοκίνητο με 4 άτομα (σταματήσαμε να βοηθήσουμε μηπως είχαν πάθει τίποτα, είχε φύγει ο πόλος της μπαταρίας).... Και ο καραμαλ....ας με το σαξόραλλο αφού έβγαλα αλάρμ να βοηθήσω τα παιδιά πέρασε απο αριστερά και έριχνε μπινελίκια!

    Και το ζουμί πιο είναι? Οκ απέδειξα στον εαυτό μου οτι μπορεί το αμάξι μου να περάσει το σαξόραλλο, και τι κέρδισα? Και άμα δεν είχα την κοπέλα δίπλα μου να μου λέει να σταματήσω να αυνανίζομαι τι θα είχε γίνει......?

    Όπως λέει και ο πατέρας μου: "το νού σου μαλ.....α! εσυ μπορεί να πηγαίνεις καλά, οι άλλοι όμως δεν σε υπολογίζουν ούτε σε σκέφτονται, ούτε μπορείς να ξέρεις τι θα συναντήσεις στα επόμενα 50 μέτρα!" Και πόσο δίκιο έχει που επιβιβεβαιώνεται καθημερινώς!
    Jimmako εγω ημουν με το ραλλυ!!!

  10. #20
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρωτα τον γιατι μπορει και να μην ειναι ο ιδιος, τι τον εχεις αυτον? Φιλο ή συγγενη?
    Θορυβο εκανε, αμα ειχε φωνη το Baleno θα του λεγε να σταματησει αχαχαχ του ειχε πιει το αιμα, τον ακουγα απο μακρια που ερχοταν να με φτασει και εκοψα να με περασει για να μπω πισω του, δεν προκαλουσε σαν κατι καγκουρια σαξοραλλα με αναλογη φατσα, χαμογελαστος και ευγενικος. Αφου το σωσαμε κιολας το τροχαιο.. καλα να'ναι και ας μην ειναι το ιδιο ατομο που λεμε.
    Φανη οταν λες αναλογη φατσα εννοεις κατι τετοιο?χααχχαχααχαχ
    Attached Images Attached Images

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP