Σελίδα 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 94

Θέμα: E46 S.O.S ΜΠΑΤΑΡΙΑ

  1. #31
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως ξανά έβαλα εργοστασιακή διότι η πρώτη που φορούσε από το εργοστάσιο ήταν 9 ετών και δούλευε απροβλημάτιστα!!
    Κι εγώ τα ίδια !!!
    Αλλωστε η διαφορές στην τιμή ήταν μικρές σε σχέση και με την εγγύηση που δίνει η BMW !!!

  2. #32
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ααα... το τσαντίρι θέλει μπαταρία

  3. #33
    Εγγραφή
    31-01-11
    Περιοχή
    Kalamata
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    312
    Thanked
    212
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Λόγω δουλειάς έχω δοκιμάσει πολλές μπαταρίες στα σκάφη, βαλέ ACDELCO να ξενοιάσεις, οικονομική και κυρίως αντοχής!

  4. #34
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σημερα το πρωι, σηκωθηκα μες την καλη χαρα να παω στο μαγαζι που μου ποσταρε ο bill για να παρω την banner 88AH.Το μαγαζι το βρηκα πανευκολα ,αγοραζω την μπαταρια παω να την βαλω στο αμαξι αλλα δυστυχως δεν χωρουσε να "φωλιασει" στη σιδερενια βαση.Ηταν λιγο πιο μακρια σε μακρος ολα τα αλλα οκ.Οποτε κατεβαινω παλι βουλιαγμενης και αλλαζω την μπαταρια και παιρνω μια αλλη την οποια δεν την ειχα στο προγραμμα.Πηρα μια bosch silver s4 80AH στα 120 ευρω.Το ευτυχημα ηταν οτι ειχε τις διαστασεις της εργοστασιακης μπαταριας, πηγα την εβαλα τελος καλο ολα καλα.
    Αυτο που θελω να πω ειναι οτι αλλα ειχα στο μυαλο μου αλλα εκανα και αυτο επειδη βιαζομαι.Μεχρι χθες η σειρα προτιμησης ηταν

    1)Εργοστασιακη 80AH
    2)bosch silver s5 77AH
    3)Banner P8820 88AH

    Και τελικα καμια απο αυτες δεν εβαλα(καλο ε?)

    Σημερα αφου εκανα την αγορα η σειρα προτιμησης διαμορφοθηκε

    1)Banner
    2)εργοστασιακη
    3)bosch

    η σειρα προτιμησης αλλαξε λογο του οτι ειχα την ευκαιρια οσο ημουνα στη δουλεια να ρωτησω και σε αλλα μαγαζια.Σιγουρα οτι πουλαει ο καθενας ειναι το καλυτερα και λενε τα καλυτερα για τα προιοντα τους.Αυτο που μου κανε εντυπωση ,ηταν οτι καποιοι πωλητες χωρις να εχουν στο μαγαζι τους την banner μιλουσαν με τα καλυτερα λογια για αυτην.Και αυτο παλι που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι μιλουσαν δυσαρεστημενοι για τις bosch οτι χαλασανε την ποιοτητα που ειχαν κτλ.
    Ο χρονος θα δειξει αν τελικα εκανα καλη επιλογη....και τελος παντων μπαταρια αγορασα οχι σπιτι!
    Αυτα απο μενα. Τα παραπανω ειναι καθαρα προσωπικη μου γνωμη και δεν θελω ουτε να διαφημισω ουτε να δυσφημισω καποιο προιον(αν παραβαινω καποιον κανονα του φορουμ παρακαλω να διαγραφει το ποστ)

    Υ.Γ. Οταν αγοραζετε κατι, μην ψαχνετε μετα ξανα το ιδιο προιον σε αλλο μαγαζι η σε καλυτερη τιμη μπορει να χαλαστειτε
    quattro ist fur sissies

  5. The Following 3 Users Say Thank You to savvas bmwdakias For This Useful Post:

    bill_m3 (23-06-11), m-power_01 (23-06-11), Ptboul (23-06-11)

  6. #35
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δηλαδή η banner δεν έχει καμιά για τα δικά μας cabrio??????

  7. #36
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αυτο που μπορω να σου πω με σιγουρια ειναι οτι αυτη που μου ποσταρες η 88αρα δεν χωρουσε για λιιιγο κατο στα αυτακια που εχει.
    quattro ist fur sissies

  8. #37
    Εγγραφή
    21-07-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    300
    Thanked
    98
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvas bmwdakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που μπορω να σου πω με σιγουρια ειναι οτι αυτη που μου ποσταρες η 88αρα δεν χωρουσε για λιιιγο κατο στα αυτακια που εχει.
    ε και σιγα ρε συ.. κανε ενα λαμακι εσυ με κοντητερα αυτακια..απλα κανε λιγο μεγαλυτερη τρυπα ετσι ωστε να μπορεσεις να το πας ποιο πισω αν χρειαστει.

  9. #38
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Billako η μπαταρια στο ε46 καμπριο ειναι πισω.Δεν εχει λαμακι.Δεν χωρουσε να φωλιασει στη σιδερενια βαση.
    quattro ist fur sissies

  10. #39
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvas bmwdakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που μπορω να σου πω με σιγουρια ειναι οτι αυτη που μου ποσταρες η 88αρα δεν χωρουσε για λιιιγο κατο στα αυτακια που εχει.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε και σιγα ρε συ.. κανε ενα λαμακι εσυ με κοντητερα αυτακια..απλα κανε λιγο μεγαλυτερη τρυπα ετσι ωστε να μπορεσεις να το πας ποιο πισω αν χρειαστει.
    Τώρα μέτρησα, δεν μπαίνει !!

    Έχει 2,5 εκατοστά διαφορά και το λαμάκι να φάμε δεν μπαίνει, να ήταν 1 εκατοστό θα έμπαινε!!

    Άρα καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι για τα καμπριο τα δικά μας η banner δεν διαθέτει μπαταρία,

    Και έλεγα όταν έρθει η ώρα θα βάλω banner!!

  11. #40
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bill987 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα μέτρησα, δεν μπαίνει !!
    Έχει 2,5 εκατοστά διαφορά και το λαμάκι να φάμε δεν μπαίνει, να ήταν 1 εκατοστό θα έμπαινε!!
    περίεργα μας τα λες
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  12. The Following User Says Thank You to Ptboul For This Useful Post:

    bill_m3 (23-06-11)

Σελίδα 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP