Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Θα καταθεσετε πινακιδες?

Ψήφισαν
83. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ναι

    24 28,92%
  • οχι

    59 71,08%
Σελίδα 124 από 327 ΠρώτηΠρώτη ... 2474114122123124125126134174224 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.231 έως 1.240 από 3261

Θέμα: Τέλη κυκλοφορίας-Εκτακτη εισφορα-καταθεση πινακιδων

  1. #1231
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    .....
    εγω σκεφτομαι να κανω ενα αυτοκολλητο στο πισω τζαμι

    ΟΙ ΚΑ@ΛΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

    Ελπιζω μονο μην με ρωτησει η μικρη τι σημαινει χαχαχαχχαχα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσα ίσα που εγώ λέω αυτό το αυτοκόλλητο να το βάλω στα προσκέφαλα των εμπρός καθισμάτων για να το βλέπουν τα παιδιά μου όταν είναι άτακτα.
    ΘΕΟΣ!!!

  2. The Following 2 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    katsaraios (09-01-12), S8N (09-01-12)

  3. #1232
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17896
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδιά...
    αν σας πώ ότι οδηγώ το αμάξι μου και αισθάνομαι τύψεις που το έχω και το κυκλοφορώ, θα με πιστέψετε???
    δεν υπάρχει περίπτωση να έχω τύψεις..να αισθάνομαι μ@λακας για αυτά που πληρώνουμε ναι αλλά όχι τύψεις! Δουλεύω νύχτες, αργίες, Κυριακές και το πληρώνω φίλε.. μόνος.. οπότε δεν έχω καθόλου μα καθόλου τύψεις...και θα το χαίρομαι όσο ακόμα μπορώ η μας ''επιτρέπουν''..και όταν θα πάψουν να μας το επιτρέπουν, μαζεύω τα μπογαλάκια μου,την γυναίκα μου και θα πάω κάπου που θα μου το επιτρέπουν και ούτε τότε θα έχω τύψεις.
    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  4. The Following 7 Users Say Thank You to pilot For This Useful Post:

    Eleni (09-01-12), fanisk (09-01-12), Konstantinos E60 (10-01-12), Leonidas_E39 (09-01-12), Panos 316T (10-01-12), S8N (09-01-12), stefm5 (09-01-12)

  5. #1233
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pilot Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπάρχει περίπτωση να έχω τύψεις..να αισθάνομαι μ@λακας για αυτά που πληρώνουμε ναι αλλά όχι τύψεις! Δουλεύω νύχτες, αργίες, Κυριακές και το πληρώνω φίλε.. μόνος.. οπότε δεν έχω καθόλου μα καθόλου τύψεις...και θα το χαίρομαι όσο ακόμα μπορώ η μας ''επιτρέπουν''..και όταν θα πάψουν να μας το επιτρέπουν, μαζεύω τα μπογαλάκια μου,την γυναίκα μου και θα πάω κάπου που θα μου το επιτρέπουν και ούτε τότε θα έχω τύψεις.
    Συμφωνώ με τον Γιώργο, με τη μόνη διαφορά ότι εγώ ΝΙΩΘΩ τύψεις. Νιώθω τύψεις που δεν πήρα τρίλιτρο μιας και η διαφορά στα τέλη είναι μόλις 220 ευρώ.

  6. The Following 6 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    bakalos (09-01-12), Eleni (09-01-12), gnx (09-01-12), katsaraios (09-01-12), Konstantinos E60 (10-01-12), Stathis (09-01-12)

  7. #1234
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι κλεμμενο το εχουμε η μας το χαρισανε ?(εμενα προσωπικα τιποτα απο τα 2)
    εγω σκεφτομαι να κανω ενα αυτοκολλητο στο πισω τζαμι

    ΟΙ ΚΑ@ΛΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ

    Ελπιζω μονο μην με ρωτησει η μικρη τι σημαινει χαχαχαχχαχα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσα ίσα που εγώ λέω αυτό το αυτοκόλλητο να το βάλω στα προσκέφαλα των εμπρός καθισμάτων για να το βλέπουν τα παιδιά μου όταν είναι άτακτα.

    Να σας τα κάνω δώρο.

    Μόνο που θα μου επιτρέψετε να προσθέσω πριν ή μετά το παραπάνω ....''.....Στην Ελλαδάρα.......''.

  8. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    katsaraios (09-01-12)

  9. #1235
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    συμφωνώ πως δεν τα χρωστάμε κτλ κτλ, και πως ούτε μας τα χάρισαν, απλά βλέπω τα πάντα να πάνε απο το κακό στο χειρότερο, και εγώ αισθάνομαι σαν να κάνω την πλάκα μου.
    και το λέω αυτό, γιατί για μένα το αυτοκίνητο δεν είναι απλά ένα εργαλείο που κάνω την δουλειά μου, αλλά πρώτα είναι το παιχνίδι μου, και μετά όλα τ'άλλα.
    αντικειμενικά είναι ένα ακριβό παιχνίδι, που πλέον έτσι όπως έγιναν τα πράγματα, θεωρείτε πάρα πολύ μεγάλη πολυτέλεια να κυκλοφορείς με ένα τέτοιο αμάξι...
    κοινός αισθάνομαι σαν να είμαι το μ@@νί που χτενίζεται, όταν ο κόσμος χάνεται, και το αστείο είναι πως τουλάχιστον ακόμα δεν έχω πρόβλημα κάποιο βίωσημότητας, και αντέχω να κυκλοφορώ μαζί του.
    δυστηχώς δεν μας έχουν αφήσει ψυχολογία οι ηλίθιοι που κυβερνάνε.
    μιλάς με κόσμο, και δεν ακούς απο πουθενά κάτι ευχάριστο. μια μαυρίλα απο παντού.
    αυτή την στιγμή που μιλάμε, δεν υπάρχει τπτ στην χώρα μας το οποίο να αξίζει σαν επένδυση, έτσι ώστε να κάνεις μια κίνηση με αποτέλεσμα να σου αποφέρει κάτι, για να μπορέσεις να κοιτάξεις το μέλον με θάρος.
    κρίμα να μας καταντήσουν έτσι...χωρίς ψυχολογία, δύσκολα θα σηκώσουμε κεφάλι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thomelef : 09-01-12 στις 21:01
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  10. The Following 8 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    aristent (10-01-12), bakalos (09-01-12), Konstantinos E60 (10-01-12), kostas1.6 (10-01-12), Panos 316T (10-01-12), pilot (10-01-12), Ptboul (10-01-12), S8N (09-01-12)

  11. #1236
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα @@ του, τα εκλεψε ή μηπως τους ζητησε λεφτα?
    Πολλοι δυστυχως Φανη πιστευουν οτι για να παρεις ακριβο αυτοκινητο πρεπει αναγκαστικα να ασχολεισαι με παρανομες δραστηριοτητες.Γιαυτο το πα.Σαφως και στα @@ του Θωμα απλα ανεφερα κατι που ισχυει

  12. The Following User Says Thank You to mitsos_chania For This Useful Post:

    Vassilis ///M (10-01-12)

  13. #1237
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pilot Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπάρχει περίπτωση να έχω τύψεις..να αισθάνομαι μ@λακας για αυτά που πληρώνουμε ναι αλλά όχι τύψεις! Δουλεύω νύχτες, αργίες, Κυριακές και το πληρώνω φίλε.. μόνος.. οπότε δεν έχω καθόλου μα καθόλου τύψεις...και θα το χαίρομαι όσο ακόμα μπορώ η μας ''επιτρέπουν''..και όταν θα πάψουν να μας το επιτρέπουν, μαζεύω τα μπογαλάκια μου,την γυναίκα μου και θα πάω κάπου που θα μου το επιτρέπουν και ούτε τότε θα έχω τύψεις.
    + 1000

  14. #1238
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ πως δεν τα χρωστάμε κτλ κτλ, και πως ούτε μας τα χάρισαν, απλά βλέπω τα πάντα να πάνε απο το κακό στο χειρότερο, και εγώ αισθάνομαι σαν να κάνω την πλάκα μου.
    και το λέω αυτό, γιατί για μένα το αυτοκίνητο δεν είναι απλά ένα εργαλείο που κάνω την δουλειά μου, αλλά πρώτα είναι το παιχνίδι μου, και μετά όλα τ'άλλα.
    αντικειμενικά είναι ένα ακριβό παιχνίδι, που πλέον έτσι όπως έγιναν τα πράγματα, θεωρείτε πάρα πολύ μεγάλη πολυτέλεια να κυκλοφορείς με ένα τέτοιο αμάξι...
    κοινός αισθάνομαι σαν να είμαι το μ@@νί που χτενίζεται, όταν ο κόσμος χάνεται, και το αστείο είναι πως τουλάχιστον ακόμα δεν έχω πρόβλημα κάποιο βίωσημότητας, και αντέχω να κυκλοφορώ μαζί του.
    δυστηχώς δεν μας έχουν αφήσει ψυχολογία οι ηλίθιοι που κυβερνάνε.
    μιλάς με κόσμο, και δεν ακούς απο πουθενά κάτι ευχάριστο. μια μαυρίλα απο παντού.
    αυτή την στιγμή που μιλάμε, δεν υπάρχει τπτ στην χώρα μας το οποίο να αξίζει σαν επένδυση, έτσι ώστε να κάνεις μια κίνηση με αποτέλεσμα να σου αποφέρει κάτι, για να μπορέσεις να κοιτάξεις το μέλον με θάρος.
    κρίμα να μας καταντήσουν έτσι...χωρίς ψυχολογία, δύσκολα θα σηκώσουμε κεφάλι.
    ελα ρε σταματα αν μιλας εσυ ετσι ΤΙ να πουναι κι αλλοι
    υπομονη

  15. The Following User Says Thank You to 850CSI For This Useful Post:

    aristent (10-01-12)

  16. #1239

    Προεπιλογή

    Καλή χρονιά Γιωργάρα !

  17. #1240
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17896
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ πως δεν τα χρωστάμε κτλ κτλ, και πως ούτε μας τα χάρισαν, απλά βλέπω τα πάντα να πάνε απο το κακό στο χειρότερο, και εγώ αισθάνομαι σαν να κάνω την πλάκα μου.
    και το λέω αυτό, γιατί για μένα το αυτοκίνητο δεν είναι απλά ένα εργαλείο που κάνω την δουλειά μου, αλλά πρώτα είναι το παιχνίδι μου, και μετά όλα τ'άλλα.
    αντικειμενικά είναι ένα ακριβό παιχνίδι, που πλέον έτσι όπως έγιναν τα πράγματα, θεωρείτε πάρα πολύ μεγάλη πολυτέλεια να κυκλοφορείς με ένα τέτοιο αμάξι...
    κοινός αισθάνομαι σαν να είμαι το μ@@νί που χτενίζεται, όταν ο κόσμος χάνεται, και το αστείο είναι πως τουλάχιστον ακόμα δεν έχω πρόβλημα κάποιο βίωσημότητας, και αντέχω να κυκλοφορώ μαζί του.
    δυστηχώς δεν μας έχουν αφήσει ψυχολογία οι ηλίθιοι που κυβερνάνε.
    μιλάς με κόσμο, και δεν ακούς απο πουθενά κάτι ευχάριστο. μια μαυρίλα απο παντού.

    αυτή την στιγμή που μιλάμε, δεν υπάρχει τπτ στην χώρα μας το οποίο να αξίζει σαν επένδυση, έτσι ώστε να κάνεις μια κίνηση με αποτέλεσμα να σου αποφέρει κάτι, για να μπορέσεις να κοιτάξεις το μέλον με θάρος.
    κρίμα να μας καταντήσουν έτσι...χωρίς ψυχολογία, δύσκολα θα σηκώσουμε κεφάλι.
    όλη η ουσία..
    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  18. The Following 2 Users Say Thank You to pilot For This Useful Post:

    katsaraios (10-01-12), Lambros46 (10-01-12)

Σελίδα 124 από 327 ΠρώτηΠρώτη ... 2474114122123124125126134174224 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP