Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: [E46] Ηχοσυστημα -πρόβλημα με sub

  1. #11
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Κοιτα αν δεν θελεις να βγαλεις αυτην την λαμαρινα ωστε να περναει το μπασο κ να κανει πιο ευκολα την "εκτονωση" του ωστε να γινουν λιγοτερα τα τριξιματα, υπαρχουν επιλογες για την εταζερα να την κοψεις σε 2 σημεια σε κυκλικο σχημα το οποιο το καλυπτεις με ειδικα πλαστικα-προστατευτικα για να φαινεται κ ωραιο. Η επιλογη δικη σου..

  2. The Following User Says Thank You to SoNiC_77Gr For This Useful Post:

    komet1 (05-06-11)

  3. #12
    Εγγραφή
    03-06-10
    Μηνύματα
    12
    Thanked
    0
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SoNiC_77Gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα αν δεν θελεις να βγαλεις αυτην την λαμαρινα ωστε να περναει το μπασο κ να κανει πιο ευκολα την "εκτονωση" του ωστε να γινουν λιγοτερα τα τριξιματα, υπαρχουν επιλογες για την εταζερα να την κοψεις σε 2 σημεια σε κυκλικο σχημα το οποιο το καλυπτεις με ειδικα πλαστικα-προστατευτικα για να φαινεται κ ωραιο. Η επιλογη δικη σου..
    Φιλος αυτο που λες ειναι και μοναδικη λυση στο προβλημα μου, στο δικο μου που δεν ειχε δερμα απο το εργοστασιο στ'αμαξι δεν πεφτει κανενα ειδος τεμπελη κατω ωστε να βγαλω λαμαρινα στα καθισματα, ειναι ενοιαιο κομματι..

  4. #13
    Εγγραφή
    25-01-10
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    142
    Thanked
    60
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Μπορείς να αφαιρέσεις προσωρινά όλη την πλάτη, να βγάλεις την λαμαρίνα του σακιδίου σκι και να ξαναβάλεις την πλάτη μετά. Είναι και καλύτερα κιόλας που δεν έχεις τεμπέλη και δεν θα φαίνεται η τρύπα όταν τον κατεβάζεις.
    Έχω 6cyl BMW... 4 στο αυτοκίνητο και 2 στην μηχανή!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP