Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37

Θέμα: [E46] Είναι καλό το quaife?

  1. #31
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    συμμετείχε κ σε τοπικόυς αγώνες drift που διοργανώναν κάθε κυριακή τά καλοκαίρια (για τώρα δε ξέρω άμα γίνονται έχω κάιρο να ασχοληθώ) ε θα κάνει κ καμία προπόνηση που κ και που

    δε κάνει κ πολλα χλμ είναι 2 αμάξι όμως εχει κ 4 μεγάλα παιδία κ τά φορτώνει καμία φορά όλα μέσα κ ο ίδιος κ τά παιδία του είναι παχύσαρκοι πολύ ζόρι τραβάει το κορολλα αλλά κ δε καταλαβαίνει Χριστο από τί μου χει πεί
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  2. #32
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Angry ε λ ε ο ς

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ziaba Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμμετείχε κ σε τοπικόυς αγώνες drift που διοργανώναν κάθε κυριακή τά καλοκαίρια (για τώρα δε ξέρω άμα γίνονται έχω κάιρο να ασχοληθώ)
    τλκ μετά από παρέμβασή-απαγόρευση της αστυνομίας σταμάτησαν τους αγώνες ενώ τους διοργανώναν από τ λέσχη κ σε ιδιωτικό/η χωρο/πίστα
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  3. #33
    Εγγραφή
    17-12-10
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    668
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ελάτε ρε παιδιά τώρα ήμαρτον τι σχέση έχει το βάρος με το διαφορικό?

    Αν ήταν τόσο πολύ πια το θέμα βάρους θα βάζανε ντίζες με βίδες όπως είναι οι λαιμοί στα τιμόνια να μην σπάνε ποτέ!

    Το διαφορικό τα φτύνει άμα είσαι κάφρος και έχεις την απαίτηση με 2α να ξεκινάς απο στάση με παντιλίκια!

  4. #34
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Kορυδαλλος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    120
    Thanked
    40
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMW2jz Εμφάνιση μηνυμάτων
    46αρι εχω παιδια!!!μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λετε με το μπλοκε γιατι το χρυσο-πληρωσα ολοκαινουριο κ αυτες τισ εποχες δν ειναι για επενδυσεις σε τετοια πραγματα κ για να βαλω αλλο λιγο δυσκολο...απλα απογοητευτηκα απο αυτα που μου ειπε ο μαστορας μου....κρεμαγιερα απο Ζ3???μπαινει??εμενα μου ειπαν να αλλακσω ακρα απο Μ3 για να κοντυνει η κρεμαγιερα...εχω μπερδευτει...
    Γεια σου φιλε αν εχεις το 320 ci το μικρο καβουκι διαφορικου δεν μπαινει το μπλοκε .........για ψαξτο λιγο.

  5. #35
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jimmakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελάτε ρε παιδιά τώρα ήμαρτον τι σχέση έχει το βάρος με το διαφορικό?

    Αν ήταν τόσο πολύ πια το θέμα βάρους θα βάζανε ντίζες με βίδες όπως είναι οι λαιμοί στα τιμόνια να μην σπάνε ποτέ!

    Το διαφορικό τα φτύνει άμα είσαι κάφρος και έχεις την απαίτηση με 2α να ξεκινάς απο στάση με παντιλίκια!
    Δημητρη αλλο πραγμα λεγαμε...δεν διαβασες ολο το thread....για το αν ειναι καλη ιδεα το κολλημενο διαφορικο σε τοσο βαρυ αμαξι...
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  6. #36
    Εγγραφή
    20-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μικρο καβουκι??μην μου λετε τετοια παιδια...εγω ειπα ποιο ακριβως ειναι το αυτοκινητο μου πριν παραγκειλω το διαφορικο...

  7. #37
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Kορυδαλλος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    120
    Thanked
    40
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Για να μη σε στενοχωρήσω πιο παλιά δεν υπήρχε τίποτα για μικρά καβούκια……. αν τώρα η τεχνολογία έχει βγάλει θα είσαι τυχερός !!!!!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP