Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: Χρώμα αυτοκινήτου σε σπρέι

  1. #11
    Εγγραφή
    27-11-11
    Μηνύματα
    420
    Thanked
    469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εχω βρει κανα δυο μικρα χτυπηματα στις πορτες που μαλλον προηλθαν απο ανοιγμα πορτας αλλων αυτοκινητων σε παρκινγκ.εκει τι επιλογες εχω να χρησιμοποιησω?
    το στικ της μαμας που εχει χρωμα και βερνικι ειναι καλο?η' να αγορασω χρωμα σε σπρει και βερνικι ?ποιο ειναι πιο αποτελεσματικο στην αποδοση του χρωματος?

  2. #12
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τζιμ, θέλεις στόκο, αστάρι, χρώμα, βερνίκι για να το κάνεις και αν γίνει σωστά, ΟΧΙ δεν θα ξεθωριάσει. Βερνίκι ΜΗ πάρεις 1Κ.
    Καλα τα λες αλλα ο φιλος ενα μπαλωματακι θελει να κανει μονος του...
    Για το βερνικι εχεις δικιο ΔΕΝ θα στεγνωσει ποτε.

  3. #13
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bimmerm Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω βρει κανα δυο μικρα χτυπηματα στις πορτες που μαλλον προηλθαν απο ανοιγμα πορτας αλλων αυτοκινητων σε παρκινγκ.εκει τι επιλογες εχω να χρησιμοποιησω?
    το στικ της μαμας που εχει χρωμα και βερνικι ειναι καλο?η' να αγορασω χρωμα σε σπρει και βερνικι ?ποιο ειναι πιο αποτελεσματικο στην αποδοση του χρωματος?
    Βαλε λιγο με πινελακι. Μηπως δεν εχει βγει το χρωμα σου και εχει μεινει του αλλου?

  4. #14
    Εγγραφή
    27-11-11
    Μηνύματα
    420
    Thanked
    469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οχι ,εχω τετοια αλοιφη και δοκιμασα.απο τους μ@λ@κες που με χτυπησαν ειναι.η' κανα πετραδακι,αλλα πλαγια?με πινελακι βαζουν στην αντιπροσωπεια οποτε παω για καποια δουλεια.αλλα βαζουν μονο χρωμα λογικα γιατι ειναι διαφανο.πρεπει και να στεγνωσει οποτε δεν γινεται να βαλουν προχειρο βερνικι εκεινη την ωρα.
    πειραζει να το αφησω ετσι σε κανα μηνα που θα ξαναπαω η΄να βιαστω? το λεω γιατι εχει φυγει το χρωμα.βεβαια ειναι μικρο σε μεγεθος πινεζας.
    πες μου μια που ξερεις αν αξιζει να παρω το στικ με χρωμα -βερνικι που βγαζει η μαμα.ειναι τσιμπημενο κανα 25 ευρωπουλα και δεν ξερω αν κανει καλη δουλεια γιαυτο ρωταω.αξιζει τα λεφτα του ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bimmerm : 07-04-13 στις 22:29

  5. #15
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Άστο έτσι και οταν ξαναπάς σου βάζουν εκεί.

  6. The Following User Says Thank You to mark e92 For This Useful Post:

    bimmerm (08-04-13)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP