Σελίδα 4 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 197

Θέμα: μετα το Μ3 τι?????

  1. #31
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    να μιλησω λιγο σοβαρα??? (αυτο λογο οτι γνωριζω αρκετα καλα τον Μητσο γι αυτο και τα πειραγματα που εχουμε)λοιποοοον.ο Μητσος αρχικα ειχε ενα αυτοκινητο το οποιο ηταν full απλο και το εφερε σε αυτη την κατασταση που το εφερε με οοοοοσα χρηματα και να ξοδεψε!!αλλα ξεχναμε κατι του μητσου το αμαξι ειναι και 2λιτρο...με οτι αυτο συνεπαγεται.ωραια τα λεμε ολοι αλλα ρε παιδια ενα αμαξι 4000 5000 κυβικων που προτεινουμε δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να συντηρηθει ετσι δεν ειναι?και δεν αναφερομαι σε λαδια ξυδια κλπ μιλαω για τα παγια εξοδα ενος τετοιου οχηματος δλδ ασφαλειεες τελη κλπ που ολο αυξανονται και δεν ξερουμε που θα σταματησουν.και παγκανι ζοντα να του δοσεις του μητσου παλι κατι θα βρει να βαλει πανω ειτε λεγονατι ροζ λαμπακια μεσα ειτε φωτιζομενες πιτσιλιθρες!!! το χουι αυτο δεν κοβεται.το θεμα ειναι να παρει ενα οχημα (αν με το καλο καταφερει να δωσει αυτο)το οποιο και θα του προσφερει ευχαριστηση και θα κινηται σε λογικα πλαισια απο θεμα εξοδα! ενα αμαξακι σαν αυτα που ανεφερε(το Χ5 ειναι λιγο υπερβολικο για μενα)πιστευω οτι θα του εκανε ανετα την δουλεια.ενταξει τωρα θ αμου πειτε και σενα τι σε νοιαζει ρε φιλαρακι τι θα κανει ο μητσος η τι θα του προτεινουμε εμεις?οκ εχετε δικιο,απλα μιας και τον γνωριζω και ξερω ποσο ''αχμακης''ειναι ξερω και πανω κατω ποσο αντεχει να πληρωνει θα προτεινα κατι πιο προσγειωμενο.εξαλλου και λαντα να παρει παλι καποια μλκια θα βρει να βαλει οποτε ας μην το ξεσηκωνουμε και μεις(ενταξει φιλαρακι ειναι λιγο καμμενο βεβαια αλλα μην τον καψουμε εντελως γιατι λιγο θελει να πουλησει το μαγαζι και οτι αλλο ακινητο εχει και να παρει κανενα gt3 )αυτα απο μενα εντλεως φιλικα χωρις να θελω να προσβαλω κανενα ολες οι προτασεις ειναι σωστες αλλα αυτος δεν ειναι να του δινεις αερα ρε παιδια.ειδατε με το που του πηγανε ιντερνετ στο ''χωριο'' που μενει εχει κανει εισαγωγη την μιση αμερικη και την μιση αγγλια.φανταζεστε να παρει κανενα 335?με κοντεινερ θα ερχονται τα πραγματα

  2. #32
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    να μιλησω λιγο σοβαρα??? (αυτο λογο οτι γνωριζω αρκετα καλα τον Μητσο γι αυτο και τα πειραγματα που εχουμε)λοιποοοον.ο Μητσος αρχικα ειχε ενα αυτοκινητο το οποιο ηταν full απλο και το εφερε σε αυτη την κατασταση που το εφερε με οοοοοσα χρηματα και να ξοδεψε!!αλλα ξεχναμε κατι του μητσου το αμαξι ειναι και 2λιτρο...με οτι αυτο συνεπαγεται.ωραια τα λεμε ολοι αλλα ρε παιδια ενα αμαξι 4000 5000 κυβικων που προτεινουμε δεν ειναι και οτι πιο ευκολο να συντηρηθει ετσι δεν ειναι?και δεν αναφερομαι σε λαδια ξυδια κλπ μιλαω για τα παγια εξοδα ενος τετοιου οχηματος δλδ ασφαλειεες τελη κλπ που ολο αυξανονται και δεν ξερουμε που θα σταματησουν.και παγκανι ζοντα να του δοσεις του μητσου παλι κατι θα βρει να βαλει πανω ειτε λεγονατι ροζ λαμπακια μεσα ειτε φωτιζομενες πιτσιλιθρες!!! το χουι αυτο δεν κοβεται.το θεμα ειναι να παρει ενα οχημα (αν με το καλο καταφερει να δωσει αυτο)το οποιο και θα του προσφερει ευχαριστηση και θα κινηται σε λογικα πλαισια απο θεμα εξοδα! ενα αμαξακι σαν αυτα που ανεφερε(το Χ5 ειναι λιγο υπερβολικο για μενα)πιστευω οτι θα του εκανε ανετα την δουλεια.ενταξει τωρα θ αμου πειτε και σενα τι σε νοιαζει ρε φιλαρακι τι θα κανει ο μητσος η τι θα του προτεινουμε εμεις?οκ εχετε δικιο,απλα μιας και τον γνωριζω και ξερω ποσο ''αχμακης''ειναι ξερω και πανω κατω ποσο αντεχει να πληρωνει θα προτεινα κατι πιο προσγειωμενο.εξαλλου και λαντα να παρει παλι καποια μλκια θα βρει να βαλει οποτε ας μην το ξεσηκωνουμε και μεις(ενταξει φιλαρακι ειναι λιγο καμμενο βεβαια αλλα μην τον καψουμε εντελως γιατι λιγο θελει να πουλησει το μαγαζι και οτι αλλο ακινητο εχει και να παρει κανενα gt3 )αυτα απο μενα εντλεως φιλικα χωρις να θελω να προσβαλω κανενα ολες οι προτασεις ειναι σωστες αλλα αυτος δεν ειναι να του δινεις αερα ρε παιδια.ειδατε με το που του πηγανε ιντερνετ στο ''χωριο'' που μενει εχει κανει εισαγωγη την μιση αμερικη και την μιση αγγλια.φανταζεστε να παρει κανενα 335?με κοντεινερ θα ερχονται τα πραγματα

  3. #33
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ναι ρε πάνο, αλλά τι να του πούμε να πάρει μετά το Μ3???320???το ότι έχει κάλο στο κεφάλι,
    είναι γνωστό όπως πολύ σωστά είπες. αν δεν μπορεί να καταλάβει ο ίδιος ότι όλα έχουν και ένα
    όριο, και ειδικά την σημερινή εποχή, τότε τα θέλει ο κώλος του. όπως και να'χει, δικά του τα
    γένια, δικά του και τα χτένια. εγώ ξέρω πως ο μήτσος οδηγικά, ακόμα το αμάξι δεν το έχει
    χαρεί όπως πρέπει να το χαρεί. συνέχεια κάτι θέλει να του κάνει, και χάνει το πραγματικό
    νόημα του να έχεις ένα τόσο ωραίο αυτοκίνητο.
    άιντε βγες και λιώστο βρε παπάρα.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    black_beauty (18-05-11), gyiama (17-05-11), Nick bmwlover (19-05-11)

  5. #34
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    σωστοτατος και ο Θωμας!!αλλα ρε Θωμα αφου τον βλεπεις οτι εχει καμμενους ολους τους πολλαπλασιαστες μην τον φυτιλιαζουμε και μεις.....

  6. #35
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πανο εχω ρε συ μια καμερα να βαλουμε πισω..
    την εχω καιρο .. ξεχασα να σου πω

  7. #36
    Εγγραφή
    21-08-10
    Μηνύματα
    113
    Thanked
    123
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πωλειται το batmobil μου,η ανταλασεται με γνωστη αλυσιδα πιτσαριας στην βορεια Ελλαδα .

  8. #37
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εε να τωρα εγω φταιω ??να του απαντησω τι να του βαλω πισω???ηοχι????

  9. #38
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BATMAN M5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πωλειται το batmobil μου,η ανταλασεται με γνωστη αλυσιδα πιτσαριας στην βορεια Ελλαδα .
    οπα οπα εδω ειμαι αχαχαχαχ

  10. #39
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7249
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    αν και θεωρω οτι δεν ειμαι το καταλληλο ατομο να προτεινω κατι τετοιο..καθως εχω καψει πολυ κοσμο με τα χουγια μου...θα πω τα εξης..

    1)αν ειχα πολλα λεφτα μετα το μ3..θα επαιρνα μια ferrari..μια 458 πχ...η μια gallardo...καθαρα για να εχω ενα κεντρομηχανο αμαξι..το οποιο να μαθω!!

    2)αν ειχα χρονο και χρημα...θα εφτιαχνα ενα σοβαρο αγωνιστικο...και θα ετρεχα αναβασεις...η drift..και θα επαιρνα ενα απλο αμαξι για καθε μερα..

    3)αν δεν ειχα τιποτα απο τα παραπανω σε μεγαλη ποσοτητα..θα ημουν απολυτα ευτυχης με το μ3 μου..και οταν θα το αλλαζα (μετα απο χρονια) και θα επαιρνα το 92αρι..μ3 που θα ηταν και σχετικα φτηνο..

  11. #40
    Εγγραφή
    16-06-10
    Περιοχή
    Όλα μας τα λεφτά στους Quandt...!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.967
    Thanked
    5352
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο doctore Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν άλλαζα το Ε46 Μ3 SMG θα έπαιρνα ενα από τα εξής:

    Ε92 Μ3 DCT
    997 Carrera S

    M5 όταν γεράσω
    SUV με τίποτα !!!
    Αυτή ακριβώς θα ήταν και η δική μου απάντηση, με το 92άρι να προηγείται λόγω πρακτικότητας.

    Για μένα γενικά ένα Μ3 είναι η αναμφισβήτητη αξία που πρέπει να υπάρχει στο γκαράζ μου (καλά να είμαστε), το ερώτημα που παίρνει περισσότερη συζήτηση είναι: Μαζί με το Μ3, τι??? Στο θέμα δεύτερο αυτοκίνητο νομίζω πως είμαστε λίγο πιο open minded....
    "There was s'thing of a sweet spot around the turn of the millennium, during which BMW produced two seminal masterpieces that have never quite bettered by their successors - the E46 ///M3 and the E39 ///M5" [BMW Car, 01/14]


Σελίδα 4 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP