Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 26 από 26

Θέμα: Τοποθετηση πινακιδας μπροστα....

  1. #21
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    256
    Thanked
    140
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Samaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στράτο, η βασούλα είναι απίθανη, αλλά έτσι όπως φαίνεται, δεν καταλαβαίνω πως ακολουθεί την καμπύλη του προφυλακτήρα !!
    Απλά δεν ακολουθεί την καμπύλη του προφυλακτήρα

  2. #22
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρη πολύ καλό DIY



    Στράτο πολύ καλή λύση που χρησιμοποιούν στην Αμερική διότι σε μερικές πολιτείες νομίζω ότι πρέπει να έχουν και πινακίδες μπροστά.
    Δεν έχω ψάξει άμα βγαίνουν για τις ευρωπαικές πινακίδες Επίσης δεν θα ξέρω πως θα φαίνεται πάνω στον προφυλακτήρα διότι οι δικές μας είναι μακρύτερες από τις αμερικάνικες.

    Υ.Γ. περαστικά με τα προβλήματα στον κινητήρα
    Καλά με τις δικές μας θα είναι τραγικό αυτό. Ασε που το πιθανότερο είναι να έχει αεροδυναμικούς θορύβους ενώ είναι αντιαισθητικό να έχεις αυτή τη γκουμούτσα στο πλάι.

    P.S. thanks, ελπίζω περαστικά και αγύριστα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregory_///M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρη...ξέρεις πόσες φορές του είπα να μην σε σταματήσει? Και μου λέει καλύτερα να τον σταματήσω και να του κάνω παρατήρηση παρά να τον σταματήσει κανένας άλλος και να τον γράψει κατευθείαν...Τί του λες μετά?
    Μην αγχώνεσαι για το look με την πινακίδα...Δεν γίνεται άσχημη η "ασπρούλα" με τίποτα!!
    Μήπως τελικά να άφηνες τις κόκκινες πινακίδες που είναι και πιο μικρή η εμπρός? Αν βέβαια θέλεις να τις αλλάξεις είπαμε τι θα κάνουμε με το νούμερο...



    Στράτο καλή πατέντα, το έχω δει εδώ στη Λάρισα σε Mini Cooper S Works...αλλά φυσικά η συγκεκριμένη πατέντα δεν ταιριάζει σε αυτοκίνητα σαν το Ε60...
    Οπως το είπες. Σε μίνι ή Mazda 3, άντε και κανένα Evo θα ταίριαζε. Αλλά στο Ε60 δεν.... Μπορεί όμως να γίνει κάτι custom για το μέγεθος της δικιάς μας πινακίδας. Αν και αυτό που έκανε ο Αρης νομίζω οτι είναι σκάλες ανώτερο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Samaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρη, πολύ "επαγγελματική" η δουλειά. Τέλεια θα έλεγα!!!
    Στράτο, η βασούλα είναι απίθανη, αλλά έτσι όπως φαίνεται, δεν καταλαβαίνω πως ακολουθεί την καμπύλη του προφυλακτήρα !!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά δεν ακολουθεί την καμπύλη του προφυλακτήρα

  3. #23
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπραβο Αρη εξυπνη πατεντα!!
    και εγω κοκκινος ειμαι,τουλαχιστον ως τον δεκεμβριο, αν αλλαξεις πινακιδες γραψε μας τη διαδικασια.

  4. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    aristent (09-05-11)

  5. #24
    Εγγραφή
    30-08-10
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    123
    Thanked
    14
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο Αρη εξυπνη πατεντα!!
    και εγω κοκκινος ειμαι,τουλαχιστον ως τον δεκεμβριο, αν αλλαξεις πινακιδες γραψε μας τη διαδικασια.
    το αυτο κ απο εμενα.
    με ενδιαφερει αν βεβαια γινεται να αλλαξω τις κοκκινες πινακιδες με κανονικες.
    ...απ' της ψυχής μου το ιερό, ως της ζωής μου το μπουρδέλο, χτίσε μια γέφυρα να παω κ να 'ρθω...

  6. #25
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drum Εμφάνιση μηνυμάτων
    το αυτο κ απο εμενα.
    με ενδιαφερει αν βεβαια γινεται να αλλαξω τις κοκκινες πινακιδες με κανονικες.
    Γινεται να αλλαξεις τις κοκκινες με κανονικες αφου εχει συμπληρωθει η 3ετια απο την ημερα αγορας.

    ....,αλλωστε γραφει και η αδεια κυκλοφοριας μεχρι ποτε ειναι η απαλαγη απο το τελος ταξινομησης,3ετια ειναι απο οσο ξερω για εμας τους τριτεκνους,για τους πολυτεκνους ισχυει αλλο καθεστως.

    το κοστος ειναι 30 ευρω για το παραβολο και εαν δεν θελεις να τρεχεις εσυ στο μηχανολογικο υπαρχουν διεκπεραιωτες για τετοιες διαδικασιες....που καλυτερα ειναι να ενημερωθεις απο εκεινους γιατι ο λογος συνηθως που δικαιολογει την αντικατασταση ειναι οτι καταστραφηκε εστω μια απο τις δυο πινακιδες ή θελεις να ταξιδεψεις στη Ευρωπη κλπ.που δεν τα γνωριζω και καλα,εμενα μου την εκανε την διαδικασια ο πατερας του συμφορουμιτη μας Γρηγορη(Gregory//M) και μαλιστα εγινε αυθημερων χωρις να μεινω καθολου χωρις πινακιδες!!!



    αυτη τη φορα ειναι μονιμα βιδωμενη μπροστα χωρις το Diy που ειχα κανει!!!


    εννοητε οτι εχει γινει φωτοσοπ σε .....4 απο τα 7 πενταρια που βλεπετε!!!

  7. #26
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γινεται να αλλαξεις τις κοκκινες με κανονικες αφου εχει συμπληρωθει η 3ετια απο την ημερα αγορας.

    ....,αλλωστε γραφει και η αδεια κυκλοφοριας μεχρι ποτε ειναι η απαλαγη απο το τελος ταξινομησης,3ετια ειναι απο οσο ξερω για εμας τους τριτεκνους,για τους πολυτεκνους ισχυει αλλο καθεστως.

    το κοστος ειναι 30 ευρω για το παραβολο και εαν δεν θελεις να τρεχεις εσυ στο μηχανολογικο υπαρχουν διεκπεραιωτες για τετοιες διαδικασιες....που καλυτερα ειναι να ενημερωθεις απο εκεινους γιατι ο λογος συνηθως που δικαιολογει την αντικατασταση ειναι οτι καταστραφηκε εστω μια απο τις δυο πινακιδες ή θελεις να ταξιδεψεις στη Ευρωπη κλπ.που δεν τα γνωριζω και καλα,εμενα μου την εκανε την διαδικασια ο πατερας του συμφορουμιτη μας Γρηγορη(Gregory//M) και μαλιστα εγινε αυθημερων χωρις να μεινω καθολου χωρις πινακιδες!!!






    εννοητε οτι εχει γινει φωτοσοπ σε .....4 απο τα 7 πενταρια που βλεπετε!!!

    Πω πω ρε φιλε τι κωλαρα εχει αυτο το αμαξι....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    aristent (07-07-11), Vasilis (08-07-11)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP