Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 46

Θέμα: σειταριδης

  1. #21
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    South
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.121
    Thanked
    3802
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Πιστευω θα του ταιριαζε καλυτερα να γινει οδηγος αγωνων ή συλλεκτης ακριβων αυτοκινητων....παρα μπαλαδορος.

    δε του παει η μπαλα.......και αυτη η φανελα.. ουστ ρεεε!

  2. #22
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πολύ ο λόγος περί "προτύπων". Τον ίδιο τον ρώτησε κανείς αν θέλει να είναι "πρότυπο" ;
    Ο άνθρωπος είναι ποδοσφαιριστής. Γιαυτή του την ιδιότητα θα πρέπει να κρίνεται.
    Εχει καταρρεύσει πλέον ο συσχετισμός σταρ-προτύπων εδώ και χρόνια.

    Επίσης, αν post-άρει κάποιος απο εμάς όμως ότι έπιασε 300+ οι περισσότεροι θα του έγραφαν σχόλια τύπου "πωωωωω, μπράβο ρε μεγάλε με το πριόνι σου"
    Δε λέω ότι καλά έκανε ο Γιούρκας. Απλά με ενοχλεί η διπλοπροσωπία και τα 2 μέτρα και σταθμά.

    Υ.Γ Στο Euro ήταν ο "Θεός", το καλλίτερο δεξί μπακ κ.τ.λ και τώρα είναι ο άχρηστος ε ;
    Αααααααχ κλασσικέ Ελληνάρα μου........................

  3. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ο λόγος περί "προτύπων". Τον ίδιο τον ρώτησε κανείς αν θέλει να είναι "πρότυπο" ;
    Ο άνθρωπος είναι ποδοσφαιριστής. Γιαυτή του την ιδιότητα θα πρέπει να κρίνεται.
    Εχει καταρρεύσει πλέον ο συσχετισμός σταρ-προτύπων εδώ και χρόνια.

    Επίσης, αν post-άρει κάποιος απο εμάς όμως ότι έπιασε 300+ οι περισσότεροι θα του έγραφαν σχόλια τύπου "πωωωωω, μπράβο ρε μεγάλε με το πριόνι σου"
    Δε λέω ότι καλά έκανε ο Γιούρκας. Απλά με ενοχλεί η διπλοπροσωπία και τα 2 μέτρα και σταθμά.

    Υ.Γ Στο Euro ήταν ο "Θεός", το καλλίτερο δεξί μπακ κ.τ.λ και τώρα είναι ο άχρηστος ε ;
    Αααααααχ κλασσικέ Ελληνάρα μου........................
    Τώρα δε λέει τίποτα, ακριβώς ..στον κάλαθο των αχρήστων ...με μια μ@κακια που είπε ...αν το 'χαμε εμείς δεν θα τρέχαμε, θα το 'χαμε να το βλέπουμε ή θα πηγαίναμε στο megaro-ring για να το ευχαριστηθούμε..... ας μην επιτρέπει η πολιτεία να πουλιούνται τέτοια αυτοκίνητα αν είναι έτσι... η να φτιάξει πίστες να πηγαίνουμε, ή καλούς δρόμους χωρίς όριο ταχύτητας για να τρέχουν τα γρήγορα ...όπως γίνεται αλλού..... ονειρεύομαι θα μου πείτε ..το ξέρω...

  4. #24
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καποιος να κανει BMW δακια τον κυριο μπαλοπαιχτη . . .

    Δεν μπορει να εχει mercedes . . .

  5. #25
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    521
    Thanked
    400
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    1)ευτυχως δεν ειμαστε δημοσια προσωπα,να μας κυνηγανε για αυτα που λεμε...
    2)το περιεργο ειναι οτι αν εγω πω οτι πηγα 350χλμ ολοι θα βγουν και θα πουν σιγα ρε μαλ@@@α που πηγες τοσο,ενω τον Γιουρκα τον μηνυσανε...
    3)Δεν εχω παει 365...αφησα γκαζι στα 345 γιατι χτυπησε το κινητο και τρομαξα...

  6. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Νομίζω ότι παίρνουμε στην πλάκα ένα σοβαρό ζήτημα. Το ποιός θαυμάζει ποιόν είναι δικό του θέμα, πάντως εγώ προσωπικά δε θα θαύμαζα κανένα που πιάνει 350χλμ σε δημόσιο δρόμο, το αντίθετο μάλιστα, είτε λέγεται Σεϊταρίδης, είτε C. Ronaldo (θυμάστε όλοι τί είχε πάθει με τη ferrari στο τούνελ και πως από τύχη δεν υπήρξαν θύματα), είτε Μήτσος ο Πριόνης. Αλλά είναι ακόμα χειρότερο να βγαίνεις να περιγράφεις το περιστατικό αυτό σε ένα περιοδικό ευρείας κυκλοφορίας, σαν να μην τρέχει τίποτα. Και το ότι είναι νόμιμο να αγοράσεις μια ferrari δε σημαίνει ότι έχεις και το δικαίωμα να την πας στο τέρμα, ούτε ότι θα πρέπει να είναι παράνομες οι ferrari επειδή κυκλοφορούν ασυνείδητοι. Και καραμπίνα είναι νόμιμο να αγοράσεις, όχι όμως και να πυροβολείς τους ανθρώπους! Αν βρεθεί ένας μανιακός δηλαδή θα απαγορεύσουμε την κυκλοφορία των καραμπίνων?

    Δεν επεκτείνομαι άλλο στο θέμα, παρότι σηκώνει μεγάλη κουβέντα, αφού είμαι σίγουρος ότι η άποψή μου έγινε κατανοητή.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Driver M : 15-01-10 στις 18:54
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  7. #27
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    699
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οχι μόνο έτρεχε με 358χλμ. την ώρα,αλλά δεν πλήρωσε και 2 διόδια,και έφτασε σε 3 ώρες στην Αθήνα,και προσπέρασε το μηχανάκι που έκανε σούζα με 260χλμ,και δεν σταμάτησε σε μπλόκο στο σχηματάρι,έχει κι άλλα?ρε δεν πάμε καλά!!!!
    ''One love three letters'' .....BMW

  8. #28
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι μόνο έτρεχε με 358χλμ. την ώρα,αλλά δεν πλήρωσε και 2 διόδια,και έφτασε σε 3 ώρες στην Αθήνα,και προσπέρασε το μηχανάκι που έκανε σούζα με 260χλμ,και δεν σταμάτησε σε μπλόκο στο σχηματάρι,έχει κι άλλα?ρε δεν πάμε καλά!!!!
    βρε Φανη τωρα που τα ξαναδιαβαζω ετσι μαζεμενα σαν παραμυθατζης μου'ρχεται ενα πραμα...
    σουζα με 260 και πως το καταλαβε αυτος με ποσα πηγαινε η μηχανη? με κληρονομικο ταχυμετρικο χαρισμα?
    Παραδωσαμε αξια στο θεμα νομιζω...

  9. #29
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μου φαινονται λιγο περιεργα αυτα που γραφονται σε αυτο το θεμα.Πραγματικα οσοι απαντησατε με ποστ του τυπου"ντροπη του,τοσα χλμ κτλ κτλ",δεν εχετε παει πανω απο 200?ε λοιπον αν εχετε παει για μενα ειστε στην ιδια κατηγορια με αυτον που πηγε 350φευγα.Ή νομιζετε πως αν πηγαινεις με 220-230-240-250χλμ θα παθεις ή θα προκαλεσεις κατι λιγοτερο σε ενα ατυχημα?Ας μην ειμαστε υποκτριτες,οποια ταχυτητα πανω απο 140-150 ειναι το ιδιο ή κανω λαθος???

  10. #30
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαινονται λιγο περιεργα αυτα που γραφονται σε αυτο το θεμα.Πραγματικα οσοι απαντησατε με ποστ του τυπου"ντροπη του,τοσα χλμ κτλ κτλ",δεν εχετε παει πανω απο 200?ε λοιπον αν εχετε παει για μενα ειστε στην ιδια κατηγορια με αυτον που πηγε 350φευγα.Ή νομιζετε πως αν πηγαινεις με 220-230-240-250χλμ θα παθεις ή θα προκαλεσεις κατι λιγοτερο σε ενα ατυχημα?Ας μην ειμαστε υποκτριτες,οποια ταχυτητα πανω απο 140-150 ειναι το ιδιο ή κανω λαθος???
    Δεν νομιζω να ειναι το ιδιο Μητσαρα μου τα 150 με τα 260 η τα 260 με τα 360

    του Σειταριδη . . .

    Με 150 κατι μπορεις να κανεις . . .

    Με τα 260 απλα εφυγες . . .

    Με τα 360 δεν υπαρχεις . . .

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP