Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 32 από 32

Θέμα: National synergeiographic

  1. #31
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    707
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εκει να πω το πιστεψα ο χαζος.
    την ιδια στιγμη μου την πεφτει και ο συνετεροςτου συνεργειου και μου προσφερει χρηματα για την αγορα του αυτοκινητου μου σε μικρος κοστος φυσικα.
    την επομενη μερα παω στο δευτερο συνεργειο να πω τον πονο μου και σκοπο να βρω ενα bmw.γιακαλη μου τυχη πεφτω σε σωστους επαγγελματιες που αφου πρωτα μου ζητανε να δουν το αυτοκινητο ε γνωριζουν στο ζετακι μου.εκει ερωτευθηκα σαν μικρο παιδακι. σε 2 ημερες το ειχα στα χερια μου χωρις καν να ασχοληθω με το golf.
    κανα μηνα μετα και αφου το golf ειναι σπιτι. δεν το πουλησα αμεσως.παω στο συνεργειο για ενα τυπικο ελεγχο στο αγαπημενο ζετακι μου.
    μου λεει λοιπον το παλικαρι.
    -ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ GOLFAKI ???δεν το φερνεις μια βολτα τα το δουμε
    ειπα και εγω -ποτε δεν ξερεις καλο παιδι......
    τελικο πορισμα αφου το πηγα .
    το αυτοκινητο ειχε επισκευαστει την δευτερη φορα σωστα και ο ******ς ειχε χαλασει την σφινα της τροχαλιας πανω στο στροφαλο και αυτη στραβογυρνουσε ελαφρως.κοστος επισκευης 100 ευρω .
    το αυτοκινητο πουληθηκε σε γνωστο του συνεργειου 10 μερες μετα στην πραγματικη του αξια ,το αυτοκινητο κυκλοφορει ακομα εφτασε τα 380000 χλμ και παει ακομα .
    οσο για τους απατεωνες και σιμοριτες του αρχικου συνεργειου το 2015 εχασαν και οι δυο την αδεια τους μετα απο τριετη δικαστικο αγωνα εναντιων τους
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  2. The Following 5 Users Say Thank You to LEONIDASKAL For This Useful Post:

    Alex_ (14-03-16), diosak (14-03-16), freddys (15-03-16), nikosk81 (05-05-16), wheelman (14-03-16)

  3. #32
    Εγγραφή
    30-04-14
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    222
    Thanked
    409
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LEONIDASKAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκει να πω το πιστεψα ο χαζος.
    την ιδια στιγμη μου την πεφτει και ο συνετεροςτου συνεργειου και μου προσφερει χρηματα για την αγορα του αυτοκινητου μου σε μικρος κοστος φυσικα.
    την επομενη μερα παω στο δευτερο συνεργειο να πω τον πονο μου και σκοπο να βρω ενα bmw.γιακαλη μου τυχη πεφτω σε σωστους επαγγελματιες που αφου πρωτα μου ζητανε να δουν το αυτοκινητο ε γνωριζουν στο ζετακι μου.εκει ερωτευθηκα σαν μικρο παιδακι. σε 2 ημερες το ειχα στα χερια μου χωρις καν να ασχοληθω με το golf.
    κανα μηνα μετα και αφου το golf ειναι σπιτι. δεν το πουλησα αμεσως.παω στο συνεργειο για ενα τυπικο ελεγχο στο αγαπημενο ζετακι μου.
    μου λεει λοιπον το παλικαρι.
    -ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ GOLFAKI ???δεν το φερνεις μια βολτα τα το δουμε
    ειπα και εγω -ποτε δεν ξερεις καλο παιδι......
    τελικο πορισμα αφου το πηγα .
    το αυτοκινητο ειχε επισκευαστει την δευτερη φορα σωστα και ο ******ς ειχε χαλασει την σφινα της τροχαλιας πανω στο στροφαλο και αυτη στραβογυρνουσε ελαφρως.κοστος επισκευης 100 ευρω .
    το αυτοκινητο πουληθηκε σε γνωστο του συνεργειου 10 μερες μετα στην πραγματικη του αξια ,το αυτοκινητο κυκλοφορει ακομα εφτασε τα 380000 χλμ και παει ακομα .
    οσο για τους απατεωνες και σιμοριτες του αρχικου συνεργειου το 2015 εχασαν και οι δυο την αδεια τους μετα απο τριετη δικαστικο αγωνα εναντιων τους
    Μπραβο και παλι μπραβο! Χαρας το κουραγιο σου!

    Sent from my OnePlus One using Tapatalk

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP