Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 37

Θέμα: [E46] Το όνειρο μου......λέγεται ESS……………!

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπιλ μηπως να παραδειγματιζεσαι απο τον Βασιλη??εχει ακολουθησει το σωστο δρομο.Και ξεκινατε απο το ιδιο σημειο.Λεω εγω τωρα ε......(πολλες τελειες χαχαχαχ)
    Μήτσο μου λείπουν μερικά μηδενικά απο το ποσό που μαζεύω......
    αχαχαχαχαχαχαχ

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bill987 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήτσο μου λείπουν μερικά μηδενικά απο το ποσό που μαζεύω......
    αχαχαχαχαχαχαχ
    φασουλι το φασουλι γεμιζει το σακουλι.Και θα γυρισει κι ο τροχος....

  3. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Νομιζω οτι αυτο το θρεντ...μας εφτασε στο σημειο να φυγουμε..να παμε αλλου...!

    Εκει που δεν θελουμε να χαιδευουμε τα αυτια μας μονοι μας.....να λεμε μονο ΜΠΡΑΒΟ ο ενας στον αλλον....
    Εκει που θα ακουμε ο ενας τον αλλον ,με σωστα τεκμηριωμενες αποψεις...
    Εκει που θα σεβομαστε ο ενας τον αλλον....
    Εκει που θα μπορουμε να λεμε την γνωμη μας ...χωρις να φοβομαστε καποιους μην μας σνομπαρουν...

    Δεν γεννηθηκαμε να ξερουμε τα παντα....ποτε δεν θα μαθουμε τα παντα....Οσο ζουμε μαθαινουμε....και προσπαθουμε να μεταδωσουμε ομορφα αυτα που γνωριζουμε.....

    καλη συνεχεια φιλοι μου......

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ηταν θέμα χρόνου....απλα....
    Πρεπει να ομολογησω παντως ότι καποιος γνωστος φιλος πριν χρονια το ειχε προβλέψει και μου το ειχε πει....
    Υπάρχουν μέρη που....οποιο κεφαλι ξεχωριζει ...

    offtopic end
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas_1 : 25-12-09 στις 17:58

  5. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηταν θέμα χρόνου....απλα....
    Πρεπει να ομολογησω παντως ότι καποιος γνωστος φιλος πριν χρονια το ειχε προβλέψει και μου το ειχε πει....
    Υπάρχουν μέρη που....οποιο κεφαλι ξεχωριζει ...

    offtopic end
    νομιζω φιλε κωστα...οτι προλαβαμε να τραβηξουμε το κεφαλι μας....!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas_1 : 25-12-09 στις 17:59

  6. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    κ για να υπαρχουν κ πρωτες εντυπωσεις αποτυπωμενες.......

    μολις μπηκα λοιπον σπιτι.......γυριζω απο τις 9,30......κ εχω κανει απο την ωρα που το πηρα 385 χλμ....!!!ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ.......αλλα ηταν λιγο.....Νομιζω οτι αν δεν δουλευα ολη μερα αυριο....κ αν δεν με επαιρνε η γυναικαρα μου τηλ......ακομα εξω θα μουν.....ειχα χασει την επαφη με τον χρονο........Το μονο που κοιτουσα ηταν τον χιλιομετρητη να περασει τα 300 χλμ απο την στιγμη που το παρελαβα....!

    Αφου εφτασα μεχρι Κιατο λοιπον.....κ αφου γυρισα Αττικη Οδο 2-3 φορες μεχρι αεροδρομιο.....ειδα το πολυποθητο νουμερο στο κοντερ......κ αρχισα να ανοιγω πιο αποτομα κ ως τις 4000+ στροφες.......Η διαφορα αισθητη.......το εργαλειο πετουσε.......Παναγιά μου λεω...τι ναι τουτ??????αχαχαχαχαχαχα....
    Αντε λιγο υπομονη ακομα να το ανοιξω λιγο παραπανω.....μην το πιεσω .....μην μην μην.......!

    Αφου εφτασα παλι αεροδρομιο.......συνεχισα για τα 'γνωστα' Ζαχο-Ribas κτλ........Διαδρομη-νέκρα......!Στο ριμπας παραδοξως ειχε καμμια 20αρια αυτοκινητα.....τα 7-8 εφευγαν......αλλά ......ψιλολογια.....κατι ραλλυ.....κατι ψολτακια τουρμπο (μη γελας ασχημομουρη...σε πηδανε αυτα).......Οποτε η επιστροφη ειχε λιγο παιχνιδι.....χωρις να πιεσω το μωρο μου.......συνεχως μπροστα....!

    Πλακωνουν ολοι λοιπον προς Βουλιαγμενης........(λεω δεν πα κ γω να παιξω πριν κοιμηθω?).....κα να σου κ ο γερο-βασιλης με τα πιπινια να κυνηγιεται.......Τι να σας λεω ρε παιδια.....δεν προλαβαινα να αλλαξω βρακι.........μεχρι που εμφανιστηκε απο το πουθενα ενα παλικαρακι καλη του ωρα με ενα σιερρα.....κ μου κοψε το χαμογελο απο τα χειλη.........(αχαχααχαχαχαχαχ α)!Α ρε μπαγασα....να ταν εδω τα συμπεθερια μου να σου λεγα γω....βεβαια φαναρι φαναρι μου ριξε δυο......κενες δεν τις λεμε (αχαχαχαχαχα)......αλλα δεν πλακωσα τερμα το δικο μου χωρις να σημαινει οτι δεν θα με περνουσε πανυγηρικα.......!Αφου ηπια το πρωτο μου τσαγακι κομπρεσερατος.....πηρα κ την Συγγρου προς τα πισω........κ ολως τυχαιως πετυχα μια κουκλα 330 ασπρη με ξενες πινακιδες κ καμπριο (Ε93)!Προφανως του χαλασα την βραδια του τυπου....γιατι δεν ηθελα να το πιεσω κ εκοβα.....κ νομιζωντας οτι με μαζευει......δωστου κ ξαναπετουσα τα λιπτον στα μουτρα ......(χαχαχαχαχαχαχα)!!

    Στο δια ταυτα ομως.............:


    ESS...........................:

    Πολυ μοναξια................(εχεις μεγαλη παρεα στα φαναρια.....αλλα μετα παραμιλας μοναχος....)
    Πρεπει να βρεις κουμπαρο βενζινα ..................(αν το θες να το ανοιγεις)
    Μπορει να χρειαστεις κ δικηγορο........(αν ξεμυαλιζεσαι τα βραδια-πας για διαζυγια)
    Καλο ειναι να χεις εναλλακτικη για δουλεια απογευματινη.......(μιας κ απο τα ξενυχτικα κ τα ξεμυαλισματα....ο πρωινος θα σε διωξει.....)

    Τα υπολοιπα αυριο παιδια.......πα να ριξω ενα μπανακι....ν αλλαξω κ βρακακι.......(δεν φτασαν τα ρημαδια τα παμπερς...........) γιατι ερχεται δυσκολη μερα στην δουλεια......!


    Καλες συνεχειESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #17
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    και essανωτερα βασιλη.Κρατα μας ενημερους.

  8. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Απο την χαρα μου ομως.....ξεχασα να πως ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.......στα παιδια που μου τον εγκατεστησαν......ανελαβαν την αγορα ...την διαικπεραιωση της αποστολης τον δεματος απο Νορβηγια....το μονο που εκανα ειναι να παω το αμαξι μου....να περιμενω...να πληρωσω κ να φυγω......με ενα τεραστιο χαμογελο απο το αποτελεσμα ,που κ οπτικα εναι εξαισιο......αλλα κ οδηγικα....!

    Η δουλεια των παιδιων αυτων....ητο λεπτομερης....και η εγκατασταση αψογη......!!!Και παλι χιλια ευχαριστω....!

    Ευχαριστω κ τον φιλο STEFANOS COOL.....που επεμεινε να επισκεφτω το συγκεκριμενο συνεργειο....γνωριζοντας τι ψειρας ειμαι κ γω.....!Με το καλο κ το δικο σου στεφο....!

    Συμπεθερια......επισημα ενα μεγαλο ευχαριστω......Vanvic....σε σενα που ανοιξες τον δρομο....κ deep...σε σενα που μας ξεμυαλιζεις........

    ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.........(τουλαχιστον στην καρδια.....)


    ΚαλESSSSSS συνεχειESSSSS σε ολους............!!!!!

  9. #19
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    ο ess TS2 (διοτι υπαρχει κ ο TS,TS2+ & o TS3) τον οποιο τοποθετησα στο δικο μου........κοστιζει οπως αναφερει ο Νορβηγος στο σαιτ περι τα 4800¤.Τα εξοδα αποστολης που σε επιβαρυνει (αλλα μπορεις να τα διαπραγματευτεις) ανερχονται στα 200¤.
    Επιπλεον .....εχει να υπολογισεις.....τον Εκτελωνιστη,τον εκτελωνισμο.....(που τα υπολογιζω στο 500αρικο) αφου συννενοηθεις να σου στειλει μειωμενο τιμολογιο....αποστολη εγκεφαλου κ παραλαβη απο Νορβηγια για το νεο software κανα 100αρικο....κ πλεον σου απομενει η τοποθετηση....που υπολογιζεις κανα 500αρικο ακομα......!
    Αρα αν τον παρεις μονος σου εχεις να υπολογισεις ολα τα ανωτερω.......+ την ταλαιπωρια του πηγαινε στην τραπεζα-εμβασματα-ταχυδρομειο-τηλ με Νορβηγια,email κτλ.....σου βγαινουν πανω κατω στα +-6100¤.
    Εγω εδωσα περι τα 6300 στα παιδια...κ δεν ασχοληθηκα με τιποτα περαν απο την αγωνια να περασουν οι μερες.........!
    κ το αυτοκινητο γινεται απολαυστικα ξεχωριστο...!
    Οσον αφορα την αξιοπιστια......βλεπε Vanvic που τον φοραει αρκετο διαστημα χωρις το παραμικρο προβλημα (κ ουκ ολιγες αναχαιτισεις)!

  10. #20
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βασιλη

    εκει που ειναι η καρδια σου εκει ειναι και ο θησαυρος σου...

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP