Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 73 από 73

Θέμα: AAAAArrrrrrgggghhh!!! (ρετάρισμα)

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή AAAAArrrrrrgggghhh!!! (ρετάρισμα)

    Γαμώ τις μέρες η σημερινή.

    Βγαίνω με καθαρό αυτοκίνητο και με πιάνει ψιλόβροχο πίσω από 42 νταλίκες και 37 λεωφορεία χωρίς λασπωτήρες.

    Πηγαίνω στην Πολεοδομία και οι μακάκες κάνουν απεργία ως διαμαρτυρία για τον αυξημένο φόρτο εργασίας.

    Καταλήγω στο γραφείο να κάνω μελέτες 5 ώρες σερί, απαντώντας και σε κάτι κουλά τηλεφωνήματα που έπεφταν κάθε 10 δευτερόλεπτα.

    Και σαν να μην έφταναν αυτά, φεύγοντας 10 παρά από το γραφείο, με οδοντογλυφίδες να κρατούν ανοιχτά τα βλέφαρά μου, βάζω μπροστά τη BMW κι αυτή τρεμοπαίζει πιο πολύ κι από παλάμη αυνανιζόμενου εφήβου. Μετά από λίγο ανοίγει το CEL, ενώ μια φωτεινή ένδειξη με προειδοποιεί πως έχω μειωμένη ισχύ κινητήρα. Την οποία εξ' αρχής δε θα τη χαρακτήριζες και άφθονη...

    Αύριο έπρεπε να 'μαι στη Βουλιαγμένη κατά τις 8.00, αλλά αφού πήρα τα @@ μου πρέπει να σταματήσω πρώτα σε κάποιο συνεργείο να τσεκάρει πολλαπλασιαστές, injectors, μπουζί, αισθητήρα στροφάλου ή ό,τι άλλο μπορεί να ψήθηκε.

    Όπως το βλέπω, ή στον Νταγκουνάκη θα πάω ή στον Σφακιανάκη στη Λαυρίου, αφού αυτοί είναι στον δρόμο μου.

    Είμαι περίεργος να δω αν έχουν διαθέσιμα ανταλλακτικά καθώς και το πόσο θα τσούξει.

    Όπως είπα και στην αρχή, γαμώ τις μέρες σήμερα αλλά η αυριανή προβλέπεται εξίσου συναρπαστική. Καληνύχτα σε όλους.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    Leonidas_E39 (20-06-12), Panos 316T (22-02-11), Ptboul (22-02-11)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP