Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 39 από 39

Θέμα: New AC Schnitzer VIII Lightweight Forged wheel

  1. #31
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Σε τσαντηρι (ΝΟ ΦΟΡΟΣ)
    Μηνύματα
    1.636
    Thanked
    4857
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ ότι είναι διασκεδαστική, ειδικά όταν κατηγορείς ή για κάποιον λόγο σε πειράζει άδικα ο κόσμος...
    Ναι, εχεις δικιο απο οτι φαινεται για μια ακομη φορα...

    https://www.ac-schnitzer.co.uk/typeVIII.php

    Ο αγγλος πληρωνει 2x611 +2x652 = 2526 λιρες η 2930 ευρω για την τετραδα και ο Ελληνας πρεπει να την πληρωσει 6000. Ρε τον κακομοιρη τον Σπανο φαινεται οτι τον κοροιδευουν και του τις πουλαν πολυ ακριβα μιας και που πουλαει με λογικα ποσοστα κερδους. Δεν του δειχνεις και το παραπανω site μηπως και τον συμφερει να τις παιρνει απο κει? Σιγουρα θα του κανουν ακομα καλυτερη τιμη μιας και οι τιμες που βλεπεις ειναι οι τιμες λιανικης. Ειναι κριμα να τον κοροιδευουν τον ανθρωπο...

    Μερικες φορες ειναι καλυτερα να μασας παρα να μιλας. Δοκιμασε το, δεν ειναι κακο. Οπως παντα φιλικα. Οι φιλοι για αυτο ειναι αλλωστε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη turbodog : 27-01-11 στις 22:34

  2. #32
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο turbodog Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μερικες φορες ειναι καλυτερα να μασας παρα να μιλας. Δοκιμασε το, δεν ειναι κακο. Οπως παντα φιλικα. Οι φιλοι για αυτο ειναι αλλωστε
    Βούρκωσα τώρα!!
    Ευτυχώς που υπάρχουν οι φίλοι!
    Περίμενε να πουλήσω τις μετοχές μου τώρα γιατί θα πέσει η τιμή....
    Nα σαι καλά βρε κολλητέ...

  3. #33
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Για τις ζαντες ρε παιδια....?


    Για το θεμα του "γουστου", εχετε δικιο, ο καθενας μπορει να βαζει οτι θελει στο αυτοκινητο του.
    Αλλα, πως να το κανουμε, οι ζαντες ειναι το πρωτο πραγμα που παρατηρει κανεις οταν "κοβει" ενα αμαξι, και ΟΛΟΙ θελουμε να ειναι "αρεστες" οι δικες μας.
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  4. #34
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο turbodog Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, εχεις δικιο απο οτι φαινεται για μια ακομη φορα...

    https://www.ac-schnitzer.co.uk/typeVIII.php

    Ο αγγλος πληρωνει 2x611 +2x652 = 2526 λιρες η 2930 ευρω για την τετραδα και ο Ελληνας πρεπει να την πληρωσει 6000. Ρε τον κακομοιρη τον Σπανο φαινεται οτι τον κοροιδευουν και του τις πουλαν πολυ ακριβα μιας και που πουλαει με λογικα ποσοστα κερδους. Δεν του δειχνεις και το παραπανω site μηπως και τον συμφερει να τις παιρνει απο κει? Σιγουρα θα του κανουν ακομα καλυτερη τιμη μιας και οι τιμες που βλεπεις ειναι οι τιμες λιανικης. Ειναι κριμα να τον κοροιδευουν τον ανθρωπο...

    Μερικες φορες ειναι καλυτερα να μασας παρα να μιλας. Δοκιμασε το, δεν ειναι κακο. Οπως παντα φιλικα. Οι φιλοι για αυτο ειναι αλλωστε

    Eπειδή όμως δεν τα ψάχνεις καλά τα πράγματα να σε ενημερώσω ότι οι ζάντες οι συγκεκριμένες ΑΝ έχεις παρακολουθήσει από την αρχή το θέμα είναι οι forged και ΟΧΙ οι απλές οι οποίες ΑΝ είδες καλά έχουν

    962,26 *2 = 1.924,52
    1.007,36 * 2 = 2.014,72
    ΣΥΝΟΛΟ : 3.939,24

    https://www.ac-schnitzer.co.uk/pricelist.php

    A και τα ποσά είναι σε λίρες (UK pounds)....
    Δηλαδή μιλάμε για 4.5Κ ευρώ....
    Και ο φίλος GM6 δεν μας έχει διευκρινίσει εαν το 6Κ αφορά τιμή κομπλέ μαζί με λάστιχα....
    Kαλύτερα λοιπόν μάσα, παρά μίλα...

  5. #35
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Σε τσαντηρι (ΝΟ ΦΟΡΟΣ)
    Μηνύματα
    1.636
    Thanked
    4857
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βούρκωσα τώρα!!
    Ευτυχώς που υπάρχουν οι φίλοι!
    Περίμενε να πουλήσω τις μετοχές μου τώρα γιατί θα πέσει η τιμή....
    Nα σαι καλά βρε κολλητέ...
    Βλεπω οτι σου αρεσει να μιλας...Η απαντηση σου απο οτι βλεπω ειναι ασχετη με την διαφωνια μας εδω περα. Με κατηγορησες οτι κατηγορω αδικα τους ανθρωπους. Με το παραδειγμα που σου εδωσα παραπανω, ειναι προφανες, για το που στηριζω αυτα που λεω. Εσυ με την σειρα σου, επειδη δεν εχεις και κατι χειροπιαστο ωστε να υποστηριξεις τα λεγομενα σου, αντι να αποδεχθεις το προφανες, το συνεχιζεις και ειρωνευεσαι κιολας. Το επιπεδο των απαντησεων σου δειχνει βεβαια και το επιπεδο των συζητησεων σου. Και μιας και που γιναμε κολλητοι σε περιμενω στο αγαπημενο μας μαγαζι, εγω με τα φιλαρακια μου, να σε κερναμε ολο το βραδυ.
    Μην ξεχασεις να μου το πεις, ωστε να ειμαι εκει για να εχεις κερασμα στα σιγουρα. Τα φιλαρακια μου που δουλευουν εκει δεν σε ξερουν αλλα αν ειμαι και εγω εκει, να εισαι βεβαιος οτι θα σε κερασουν στα σιγουρα.
    Και επειδη εχω γινει αρκετα off topic (και συγγνωμη στα υπολοιπα παιδια του forum) δεν θα το συνεχισω αλλο. Ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του.

  6. #36
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ρε παιδιά πλάκα στην πλάκα θα τσακωθούμε για το αν έχει τις ζάντες ακριβές ή φτηνές ο ένας ή ο άλλος?? ..αφού τα ξέρουμε ..όποιος ψάχνει βρίσκει, όποιος βαριέται να ψάξει ας τις αγοράσει όσο τις πουλάνε, σιγά τώρα... το βάρος τους πάντως είναι όντως αρκετά χαμηλό για 19"!

    ..σας παρακαλώ, ας σταματήσουμε το μπούρου-μπούρου, μην κάνουμε σαν παλιόγεροι ..νέοι άνθρωποι είμαστε

  7. The Following 4 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    beliris (28-01-11), deepBLUE (07-02-11), m-power_01 (28-01-11), Vasilis (07-02-11)

  8. #37
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδιά πλάκα στην πλάκα θα τσακωθούμε για το αν έχει τις ζάντες ακριβές ή φτηνές ο ένας ή ο άλλος?? ..αφού τα ξέρουμε ..όποιος ψάχνει βρίσκει, όποιος βαριέται να ψάξει ας τις αγοράσει όσο τις πουλάνε, σιγά τώρα... το βάρος τους πάντως είναι όντως αρκετά χαμηλό για 19"!

    ..σας παρακαλώ, ας σταματήσουμε το μπούρου-μπούρου, μην κάνουμε σαν παλιόγεροι ..νέοι άνθρωποι είμαστε
    έλα τώρα νίκο μου...εσύ τα'χεις τα χρονάκια σου...
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    beliris (28-01-11), NickE60 (28-01-11), Vasilis (07-02-11)

  10. #38
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    χαχαχαχα ...τι να κάνω ρε Θωμά? αυτοσαρκάζομαι για να μη βάλω τα κλάματα...
    Μια χαρά είναι ...όλες οι ηλικίες έχουν τη χάρη τους... πάντα ένα μικρό παιδί τριγυρνάει μέσα στο μυαλό των μεγάλων ή μεγαλύτερων αγοριών... και έχουμε αρκετά τέτοια στην παρέα μας, κρυφά και φανερά

  11. The Following 2 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    beliris (28-01-11), Vasilis (07-02-11)

  12. #39
    Εγγραφή
    12-02-10
    Περιοχή
    Kατερίνη
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    222
    Thanked
    197
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχα ...τι να κάνω ρε Θωμά? αυτοσαρκάζομαι για να μη βάλω τα κλάματα...
    Μια χαρά είναι ...όλες οι ηλικίες έχουν τη χάρη τους... πάντα ένα μικρό παιδί τριγυρνάει μέσα στο μυαλό των μεγάλων ή μεγαλύτερων αγοριών... και έχουμε αρκετά τέτοια στην παρέα μας, κρυφά και φανερά
    Συμφωνώ φίλε,

  13. The Following 2 Users Say Thank You to beliris For This Useful Post:

    NickE60 (28-01-11), Vasilis (07-02-11)

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP