Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 69

Θέμα: Ε30 Μ5 Project

  1. #51
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7249
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο M3E30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου το video που ανεβασα το ειδες?γιατι εμενα δε μου φανηκε να μη δουλευει το αμαξι και ας με διαψευσει καποιος...

    Ο επαγγελμαστισμος φιλε μου, ειναι οτι ακομα και οι Γερμανοι στηριζουν το μοτερ λαθος για αυτο και βλεπεις να κλεινει το καπο ενω το αλλο οχι...

    Τωρα το αν του Καποτη ηταν ανωτερο η οχι ειναι αλλο θεμα που αν το αναλυσουμε,θα κατηγορηθω και για το που απεκτησα την τεχνογνωσια μου...
    εχω να σου δειξω videakia...........απειρα...δεν εχουν καν νοημα πιστευω!!!
    οπως και ολα τα πραγματα στην ζωη το αποτελεσμα μετραει..και το αποτελεσμα ειναι υπερ καποτη μακραν!!!αλλα παιζει ρολο και ο οδηγος φυσικα

    απο κει και περα..δεν μπορω να καταλαβω την εμμονη σου με τον βουδουρη..το αν δουλευες εκει δικο σου θεμα...και φυσικα σεβαστη η αποψη..αν δεν την ασπαζομαι ειναι αλλου παππα ευαγγελιο..

  2. #52
    Εγγραφή
    13-04-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    80
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω να σου δειξω videakia...........απειρα...δεν εχουν καν νοημα πιστευω!!!
    οπως και ολα τα πραγματα στην ζωη το αποτελεσμα μετραει..και το αποτελεσμα ειναι υπερ καποτη μακραν!!!αλλα παιζει ρολο και ο οδηγος φυσικα

    απο κει και περα..δεν μπορω να καταλαβω την εμμονη σου με τον βουδουρη..το αν δουλευες εκει δικο σου θεμα...και φυσικα σεβαστη η αποψη..αν δεν την ασπαζομαι ειναι αλλου παππα ευαγγελιο..
    δεν εχω εμμονη με το Βουδουρη,αλλοι τον κραζουν...αλλα να εισαι σιγουρος οτι εχω επιχειρηματα ακλονητα για οποια αποψη εκφραζω και δε θα την τεκμηριωσω πισω απο ενα πλεκτρολογιο οπως κανουν πολλοι,αλλα μπορω να σου δειξω 20 αυτοκινητα απο διαφορετικους μηχανικους φτιαγμενα και αναθεμα αν εχουν σχεση με μηχανολογια αυτοι οι τυποι...Και ελα μετα να μου πεις ποιος ειναι μαστορας και ποιος οχι.
    Φορολογηστε ανελεητα,εχω εκατομμυρια....

  3. #53
    Εγγραφή
    13-04-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    80
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Kαι για να κλεισει το θεμα εδω,οι δουλειες του Βουδουρη μιλανε απο μονες τους,δε χρειαζεται να παρουν το λογο φερεφωνα και ανδρεικελα καθε ειδους...
    Φορολογηστε ανελεητα,εχω εκατομμυρια....

  4. #54
    Εγγραφή
    17-12-10
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    668
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    thats my boy!

    Επειδή έρχομαι απο κλάδο με ηχοσυστήματα τα παράτησα γιατί αυτό γινόταν ένας που δούλευε σε ένα μαγαζί το θεόποιούσε και γινόμασταν μπίλιες.......

  5. #55
    Εγγραφή
    13-04-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    80
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jimmakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    thats my boy!

    Επειδή έρχομαι απο κλάδο με ηχοσυστήματα τα παράτησα γιατί αυτό γινόταν ένας που δούλευε σε ένα μαγαζί το θεόποιούσε και γινόμασταν μπίλιες.......
    σωστος!!!κι εδω δεν αλλαζει κατι,απλα κι εκει φανταζομαι πιστευω ο ενας θα αξιζε το ονομα που εχει και ο αλλος θα ηταν σκιτζης...οποτε,αφηνεις να μιλαει η δουλεια του ενος κ του αλλου χωρις παρατραγουδα και αψημαχιες...
    Φορολογηστε ανελεητα,εχω εκατομμυρια....

  6. #56
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οσοι ειπανε καλα λογια για τον Βουδουρη,συμβουλευω να εκτυπωσουν τη συζητηση αυτη και στο επομενο σερβις,να διεκδικησουν μια καλη εκπτωση απ'τον Κ.Μακη.......Οι υπολοιποι να τα φτιαξουν μονοι τους τα μπ@@ρδελ@ τους!
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  7. #57
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7249
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    για να το συνεχισουμε λιγακι.....και να μαθαινει φυσικα και ο κοσμος..

    μπαινω λοιπον μαγκες σημερα στο fb και ολως τυχαιως εχω προσκληση απο το μακη βουδουρη..το παλικαρι δεν το γνωριζω καν..ουτε εχω παει στο συνεργειο του ποτε..απο οτι καταλαβαινω το παιδι θα νομιζει οτι για καποιο λογο τον δυσφημιζω..και οτι μαλλον ειμαι κανας πιτσιρικας που δεν εχω το θαρρος της γνωμης μου..οτι γραφω εδω μεσα τα ιδια θα του πω και αυτου εννοειται..γιατι εγω δεν κρυβομαι ουτε πισω απο πληκτρολογια ουτε τιποτα...τα χωνω ανεξαιρετως οταν κατι δεν μου αρεσει..και οτι βλεπω το λεω..και ειμαι απλα ενας ερασιτεχνης..ουτε καν η δουλεια μου δεν ειναι...

    υγ..επειδη παιζει καποιοι να ειδαν οτι εχω τον κωστα τον καποτη φιλο στο fb..και λεω καποια καλα λογια..να ξεκαθαρισω οτι με τον κωστα εχω μιλησει μια φορα στην ζωη μου..και απλα μου αρεσει σαν οδηγος..απο κει και περα ουτε εχω συνεργαστει ουτε τιποτα...ουτε εχω καποιο κερδος με το να πω δυο πραγματα για το αμαξι του..απλα καθε φορα σε καθε αγωνα το εβλεπα να βαραει 150 κοφτες και να μην παθαινει τιποτα..................αυτο το σεβομαι!!!στο κατω κατω δεν θα μπορουσα να συνδιαλλαγω καθως δεν ειχα ποτε bmw!!!!!

  8. The Following User Says Thank You to nik200 For This Useful Post:

    Dr. Yamastura (15-04-11)

  9. #58
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Post .......

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να το συνεχισουμε λιγακι.....και να μαθαινει φυσικα και ο κοσμος..

    μπαινω λοιπον μαγκες σημερα στο fb και ολως τυχαιως εχω προσκληση απο το μακη βουδουρη..το παλικαρι δεν το γνωριζω καν..ουτε εχω παει στο συνεργειο του ποτε..απο οτι καταλαβαινω το παιδι θα νομιζει οτι για καποιο λογο τον δυσφημιζω..και οτι μαλλον ειμαι κανας πιτσιρικας που δεν εχω το θαρρος της γνωμης μου..οτι γραφω εδω μεσα τα ιδια θα του πω και αυτου εννοειται..γιατι εγω δεν κρυβομαι ουτε πισω απο πληκτρολογια ουτε τιποτα...τα χωνω ανεξαιρετως οταν κατι δεν μου αρεσει..και οτι βλεπω το λεω..και ειμαι απλα ενας ερασιτεχνης..ουτε καν η δουλεια μου δεν ειναι...

    υγ..επειδη παιζει καποιοι να ειδαν οτι εχω τον κωστα τον καποτη φιλο στο fb..και λεω καποια καλα λογια..να ξεκαθαρισω οτι με τον κωστα εχω μιλησει μια φορα στην ζωη μου..και απλα μου αρεσει σαν οδηγος..απο κει και περα ουτε εχω συνεργαστει ουτε τιποτα...ουτε εχω καποιο κερδος με το να πω δυο πραγματα για το αμαξι του..απλα καθε φορα σε καθε αγωνα το εβλεπα να βαραει 150 κοφτες και να μην παθαινει τιποτα..................αυτο το σεβομαι!!!στο κατω κατω δεν θα μπορουσα να συνδιαλλαγω καθως δεν ειχα ποτε bmw!!!!!
    Φιλο τον Κωστα τον Καποτη???Τωρα θα δεις!!!!!Χαχαχαχαχαχαχαχααχ. .....λοιπον περα απο την πλακα,γνωρισε τον Μακη με την πρωτη ευκαιρια και θα δεις οτι και γνωσεις εχει (καμια σχεση με τους υπολοιπους το φανταζεσαι ετσι???) και ειναι ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ αδικο να τον κρινεις απο το αποτελεσμα του V8.....το οποιο ειναι πολυ ιδιατερο μοτερ και το βασικοτερο οταν μιλαμε για μηχανες και αγωνες δεν πανε ουτε στον καλυτερο μηχανικο τα πραγματα οπως τα υπολογιζεις,εδω το αμαξι που εχεις ειναι το ///Μ με το πιο αμφισβητημενο μοτερ ολων των εποχων.Ας εσπαγε και σε καπιον συναγωνιστη του μοτερ 10χιλιαδων ευρω και βαλε να δουμε πως θα προχωραγανε,για εμενα το 3.8 εναντι του V8 υπερτερει σαν μοτερ αξιοπιστο απο καταβολης του αλλα αυτο δεν κανει τον Μακη κακο μηχανικο.

    Φιλικα παντα ελπιζω να το καταλαβαινεις!
    insane in the ///Midbrain

  10. #59
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ρε παιδες.....θα τον βοηθησετε τον Γιατρο???

    Stick to the point!!!
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  11. The Following User Says Thank You to z3 2.2 For This Useful Post:

    Dr. Yamastura (15-04-11)

  12. #60
    Εγγραφή
    24-09-10
    Περιοχή
    Φιλοθέη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.502
    Thanked
    2548
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο z3 2.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδες.....θα τον βοηθησετε τον Γιατρο???

    Stick to the point!!!
    Εγώ εχω παρει το Μ3 Ε36.
    Το έχω το προτζεκτ σε άλλο ποστ...
    Μηχανικό έχω βρει..
    Τα περισσότερα πράγματα τα έχω αγοράσει:
    1.Kaaz Διαφορικό 1,5 δρόμων
    2.Kw V3 Αναρτήσεις
    3.θολόμπαρες
    4.Ρολλ μπαρ(θα το βάλω μετά το Πάσχα.)
    5.Τιμόνι
    6.Καθισματα
    7.x brace
    Αυτά μέχρι στιγμής...
    Τα λέμε στο άλλο θρεντ με ποσταρίσματα από την πρόοδο του
    αυτοκινήτου μου....
    UP YOURS!

  13. The Following User Says Thank You to Dr. Yamastura For This Useful Post:

    BILL007 (16-04-11)

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP