Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 44 από 44

Θέμα: Κουκουλα εσωτερικου χωρου

  1. #41
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aceman1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισεις απο πανω πιανει σκονη.Αν κανεις το λαθος και το βγαλεις, κανεις τη βολτα σου και μετα που πας να το ξαναβαλεις μπει αναποδα (απο τη μερια της σκονης) τη πατησες!
    Βρε αηφονοχειρουργε!! το πλαστικο αυτο ειναι μεσα στο αμαξι με κλειστες τις πορτες,το αμαξι ειναι μεσα στο γκαραζ στο οποιο εχει ξυλινο πατωμα με ξυλο ανωτερης ποιοτητας απο τη κρεβατοκαμαρα μου,θερμανση αφυγρανση και οζον απο που θα βρεθει και πως θα μπει η γαμοσκονη?

    Μια καλη πατεντα ειναι αυτη που εχουν στη βιβλιοθηκη του Βατικανου, που αφαιρουν τον ατμοσφαιρικο αερα.

  2. #42
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ECO 3-4-8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιαννάκη επειδή σε ξέρω και επειδή έχω την ίδια ασθένεια και επειδή έχω δει και το αυτοκίνητο σου κανε μου την χάρη να παραγγειλεις μια flannel Από την covercraft Αμερικής και έλα να δεις και την δική μου αν θες.....TELOS!
    A θα κανουμε meting....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  3. #43
    Εγγραφή
    08-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.025
    Thanked
    439
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μια καλη πατεντα ειναι αυτη που εχουν στη βιβλιοθηκη του Βατικανου, που αφαιρουν τον ατμοσφαιρικο αερα.
    Ό,τι είπε ο Γιάννος και μια μάσκα οξυγόνου από ήμπέη για να μη πάθεις και καμιά ασφυξία και είσαι κομπλέ Γιάννο.
    When people talk, listen completely. Most people never listen. Ernest Hemingway

  4. #44
    Εγγραφή
    17-05-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    511
    Thanked
    948
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Aπό οτι καταλαβα γιατι και εγω ειμαι πολύ ψειρας , ψαχνεις αυτό

    https://bmwfans.info/accessories/pro...le_protection/

    Το νούμερο 5 (cover indoor) , από οτι ρωτησα πάντως παίζει κοντα στα 100 Ευρώ.

    Πάντως επειδη και εγώ το Χ3 μου το έχω συνέχεια στο γκαραζ , και το βγάζω μόνο για βόλτες , μου τη σπάει να το εχω πλύνει και να είναι "τζαμι" την Κυριακή , και το επόμενο Σαββατο να πηγαινω να το πάρω και να εχει καθησει πάνω του ενα αδιόρατο στρωμα σκόνης.....

  5. The Following User Says Thank You to trueno For This Useful Post:

    NickE60 (20-01-11)

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP