Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: το κλειδι κανει ναζακια...

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ΩΩΩΩΩΩΩΩ στο mall ε? Τι πρωτοτυπο!!!! Σχεδον ποτέ δεν μου πιανει με τη πρωτη εκει....μες τα μαγνητικα πεδια ειναι...

    Αν παντως συμβαινει αυτο με το οτι δεν απεμπλεκει ο συναγερμος, οταν ξεκλειδωθει απο το κλειδι, εχουν κανει τεμπελια στη τοποθετηση....
    Κανονικα αφου ειναι canbus πρεπει να ακουει το κλειδωμα-ξεκλειδωμα με οποιοδηποτε τροπο και αν γινεται.

  2. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΩΩΩΩΩΩΩΩ στο mall ε? Τι πρωτοτυπο!!!! Σχεδον ποτέ δεν μου πιανει με τη πρωτη εκει....μες τα μαγνητικα πεδια ειναι...

    Αν παντως συμβαινει αυτο με το οτι δεν απεμπλεκει ο συναγερμος, οταν ξεκλειδωθει απο το κλειδι, εχουν κανει τεμπελια στη τοποθετηση....
    Κανονικα αφου ειναι canbus πρεπει να ακουει το κλειδωμα-ξεκλειδωμα με οποιοδηποτε τροπο και αν γινεται.
    και αυτο που μπορουμε να το επαναρυθμισουμε?

  3. #13
    Εγγραφή
    20-03-10
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.727
    Thanked
    2862
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    καμια φορα το κανει και το δικο μου...να μην αγχωνομαι δηλαδη...
    Μη τα συζητας αδερφε...

  4. #14
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αν παντως συμβαινει αυτο με το οτι δεν απεμπλεκει ο συναγερμος, οταν ξεκλειδωθει απο το κλειδι, εχουν κανει τεμπελια στη τοποθετηση....
    Κανονικα αφου ειναι canbus πρεπει να ακουει το κλειδωμα-ξεκλειδωμα με οποιοδηποτε τροπο και αν γινεται.
    Αυτο δεν ειναι σιγουρο ισως ειναι ετσι για λογους ασφαλειας.Σε ενως φιλου μου το 116 που ειχε τετοιο συναγερμο με canbus οταν το ξεκλειδωνες απο μεσα απο το κουμπι που εχει για να κλειδωνεις/ξεκλειδωνεις, οταν το ξεκλειδωνε απο το κουμπι εβγαινε και ο συναγερμος μαζι.Οταν πηγαμε σε εξουσιοδοτημενο μαγαζι για να το κοιταξει του ειπαν οτι πιθανον να του περασαν λαθος μοντελο συναγερμου.Ο συναγερμος ειχε περαστει απο την αντιπροσωπεια της bmw στη Δραμα οποτε για μενα ειναι ολα ειναι πιθανα.
    quattro ist fur sissies

  5. #15

    Προεπιλογή

    καλησπερα εχω μεγαλο προβλημα,ενω ανοιξα κανονικα το αμαξι του αντρα μου με το κλειδι τηλεχειρηστηριο ,την δευτερη φορα που το ανοιξα ξανα κ το επλυνα μεσα εξω μετα δεν λειτουργουσε καν κ απο τι εχω καταλαβει οταν βαζει ο αντρας μου το κλειδι στη μιζα πρεπει να μενει εκει κ να αναβουνε ολες οι ενδειξεις μεσα στο αμαξι,για να μην τα πολυλογω τωρα ουτε κλειδωνει κ οταν βαζω το κλειδι στη μιζα δεν σταθεροποιητε κ δεν αναβει τιποτα,σας παρακαλω σος,τι μπορει να φταιει κ τι να δοκιμασω,απαντηστε μου αμεσα,ευχαριστω

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP