Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 49

Θέμα: Retrofit kit navigation X3 E83

  1. #11
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσένα Στέφανε δεν έχει κάποιου είδους αναμονή το ταμπλό για το χώρο του display unit, χρειάζεσαι άλλο ταμπλό δηλαδή για να το τοποθετήσεις? ( κάτι παρόμοιο και στην δική μου περίπτωση στη τοποθέτηση του HUD χρειάζομαι άλλο ταμπλό χαχαχαχα αλλά κάτι θα κάνουμε και γι'αυτο εν καιρώ) ου μπλέξεις...
    Υπάρχει ένας χώρος στο ταμπλώ, αλλά μάλλον για navi σε Χ3 θέλει άλλο ταμπλώ...
    Τι να σου πώ...

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    727
    Thanked
    103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωχ ωχ ωχ ωχ ! Αντε πάλι ξηλώματα Ρε συ, θα το αφήσεις το αυτοκινητάκι να ηρεμήσει καθόλου ? Δε σε αντέχει άλλο !
    Χαχαχαχαχαχα γεια σου Πανούλη, σε δουλειά να βρισκόμαστε είμαι ανήσυχο πνεύμα Κάτσε να αντικαταστήσω τον εμπρόσθιο υαλοπίνακα σε πρώτη φάση (θα βάλω τον Climate comfort laminated glass part number 51 31 7 070 298 που υποστηρίζει και HUD) και εν καιρώ τα υπόλοιπα...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει ένας χώρος στο ταμπλώ, αλλά μάλλον για navi σε Χ3 θέλει άλλο ταμπλώ...
    Τι να σου πώ...
    Αν μπεις στη διαδικασία να πάρεις νέο ταμπλώ, μίλα με κανά Παναγιωτίδη, Παπαδόπουλο που πουλάνε ανταλλακτικά τουλάχιστον να σου αφαιρέσουν κάτι από την τιμή του νέου για να μην σου μείνει αμανάτι το δικό σου.

  3. The Following User Says Thank You to Apostolos For This Useful Post:

    PANOS-E60 (14-01-11)

  4. #13
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων


    Αν μπεις στη διαδικασία να πάρεις νέο ταμπλώ, μίλα με κανά Παναγιωτίδη, Παπαδόπουλο που πουλάνε ανταλλακτικά τουλάχιστον να σου αφαιρέσουν κάτι από την τιμή του νέου για να μην σου μείνει αμανάτι το δικό σου.
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, τους έχω υπόψην μου και τους 2, αλλά αν μπώ σε τέτοια διαδικασία δεν πρόκειται να το κάνω, απλά...

  5. #14
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φιλε μου δεν χρειαζεται να αλλξεις ταμπλω στο Χ3!Ψαχνομαι και γω για ναβι στο αυτοκινητο του πατερα μου!Βγαινει η θηκη που εχει πανω απο τους αεραγωγους και κουμπωνει κουτι η οθονη του ναβι!

  6. #15
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    https://cgi.ebay.co.uk/BMW-X3-Nachru...item35aeef1f0d

    Του κουτιού αλλά τόσο το βρίσκεις νομίζω και Ελλάδα...

  7. #16
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πανω στο ταμπλω εχει αποθηκευτικο χωρο (ντουλαπακι) που ειναι ακριβως στις διαστασεις για να μπει η οθονη αν αφαιρεθει.
    Η οθονη εκτος απο το navi δειχνει ενα σωρο αλλες πληροφοριες απο το bc αλλα πιθανο να χρειαζεται και τα καταλληλα modules.
    Σαν navi παντως επειδη το εχω δει εν χρηση δεν λεει και πολλα πραγματα,και η τιμη ειναι απιστευτα υψηλη ( υπολογισε και την εργασια απο 300 - 500).
    Μια ωραια πατεντα ειχα δει και θα ψαξω να τη βρω, οπου τοποθετησε φορητο gps στο μηχανισμο της μαμας οθονης (να ανοιγοκλεινει).

  8. #17
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανω στο ταμπλω εχει αποθηκευτικο χωρο (ντουλαπακι) που ειναι ακριβως στις διαστασεις για να μπει η οθονη αν αφαιρεθει.
    Η οθονη εκτος απο το navi δειχνει ενα σωρο αλλες πληροφοριες απο το bc αλλα πιθανο να χρειαζεται και τα καταλληλα modules.
    Σαν navi παντως επειδη το εχω δει εν χρηση δεν λεει και πολλα πραγματα,και η τιμη ειναι απιστευτα υψηλη ( υπολογισε και την εργασια απο 300 - 500).
    Μια ωραια πατεντα ειχα δει και θα ψαξω να τη βρω, οπου τοποθετησε φορητο gps στο μηχανισμο της μαμας οθονης (να ανοιγοκλεινει).
    Αυτό εδώ λες...

    https://cgi.ebay.co.uk/BMW-Navigatio...item5197361243

    Ναι και είναι και original και είναι και στο 1/5 της τιμής του retrofit kit...

  9. #18
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    οχι αυτο δεν ειναι με αναδυομενη οθονη, δεν ειναι ασχημο και στη βαση που στηριζεται σιγουρα θα φορτιζει αυτοματα (ομως θα χρειαστει ειδικη εγκατασταση).
    Μια παρομοια πατεντα (αν τη βρω) μπορω να κανω και με το mls στη ιδια θεση,εχει κανεις καμια ιδεα πως θα στηριχτει?

  10. #19
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αυτό που λες είναι ΟΕΜ της BMW ή κάτι άλλο?

  11. #20
    Εγγραφή
    17-05-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    511
    Thanked
    948
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Για κοιτάξτε και εδω :
    https://www.ixosautokinito.gr/index....&category_id=5

    Στην original οθονη του Navigation της X3 , εχουν στειλει εικόνα από αλλο Navi. ενδιαφερον αλλά ειναι στην Κρήτη...

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP