Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 179

Θέμα: Ελβετια - Τελη - Ασφαλειες. Τι ισχυει

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    08-01-10
    Μηνύματα
    1.809
    Thanked
    4003
    Rides
    0

    Προεπιλογή Ελβετια - Τελη - Ασφαλειες. Τι ισχυει

    Εντάξει εγώ συγκρίνω με το κόστος εδώ που είναι υψηλό, αλλά κακά τα ψέμματα ένα τρίλιτρο αμάξι δεν απευθύνεται για τον μέσο μισθό, εκτός αν μιλάμε για πολύ παλιό αυτοκίνητο.

    Κατ'αρχάς λυπάμαι για την κατάσταση αλλά ο Νίκος (Μ5) το έχει αναφέρει και έχουμε την ίδια άποψη.
    Στην Ελλάδα θεωρήσαν και αυτοί που είχαν μισθό 1100 ευρώ και μένουν με τους γονείς τους ότι είναι ιδιοκτήτες τρίλιτρων και Μ3 Ε46.
    Φυσικά έχουν πρόβλημα τώρα που τα πράγματα είναι πολύ ζόρικα (όχι ότι δεν είχαν πρόβλημα πριν όταν χαλούσε ένα δυναμό ή θέλανε ελαστικά).

    Εμένα ο πατέρας μου, μου έλεγε πάντα ένα πράγμα για τα μεγάλα bmw "θέλει να έχεις πνευμόνι".
    Αν δεν έχεις πνευμόνι λοιπόν, είναι λάθος να το πάρεις γιατί μετά δεν μπορείς να το συντηρήσεις.

    Έχω φίλους εδώ που βγάζουν 5000 ευρώ καθαρά και δεν παίρνουν Α5 ή 335 μετ/νο που τους αρέσει, γιατί στοιχίζει πολύ η αγορά και η συντήρηση αυτών. Αυτός είναι ένας νορμάλ μισθός Ελβετίας... και δεν φθάνει για 335 μεταχειρισμένο.
    Τα συμπεράσματα δικά σας.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to alexk For This Useful Post:

    gant (31-12-10), Nikos (02-01-11), Panos 316T (02-01-11), Stathis (30-12-10)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP