Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 27 από 27

Θέμα: Alfa Romeo Giulia

  1. #21
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Smile ???????????

    Xαχαχαχα......χρεπια ιταλικα,μια φορα πηρα (Punto GT) και ποτε ξανα.........(ισως μια Deltona να την επαιρνα,σλουρπ-σλουρπ)!!!!!!!!!!
    insane in the ///Midbrain

  2. #22
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω να κανω λίγο τον κακο...(χωρις παρεξηγηση)

    Εχετε οδηγησει passat, A4 , 159 , E90 ,C200 ??? για να μιλησουμε για συμπεριφορα σπορτιβα??? Γιατι το σπορτιβ... ειναι υποκειμενικο.Αρα το εχω διαβασει εχω ακουσει κλπ...ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε!
    Ερωτηση 2η και πιο σημαντικη... Εχετε συμβιωσει με ιταλικη κατασκευη? Γιατι κατι πηρε το ματι μου για πιο τιμια τιμολογηση.

    και τελευταιο.... ΒΡΕ ΑΡΗ!!! πραγματικα γυρναγες το κεφαλι σου να δεις την thesis?????

    και αφου εβαλα τις φυτιλιες μου...Συμπερασμα λοιπον ειναι οτι η αυτοκινητοβιομηχανια σημερα προσφερει πακετα για ολα τα γουστα! και αντιστροφα υπαρχει καταναλωτικο κοινο για ολες τις προτασεις ...
    Σπύρο, πλην της c class έχω οδηγήσει όλα τα παραπάνω. Tην 2.2 159 την έχει ο θείος μου μάλιστα (κολλημένος αλφίστι) και την έχω οδηγήσει αρκετές φορές. Άψογο τιμόνι, καλές επιδόσεις (παραπλήσιες της Ε90 μου), το εσωτερικό αρκετά ποιοτικό (πριν το δω από κοντά δεν μου φαινόταν τίποτα το ιδιαίτερο) και σπορ και γενικά το αμάξι μου άφησε άριστες εντυπώσεις. Αν αυτή τη στιγμή είχα να επιλέξω σε μια 320 και στην 159 1750tbi, με τις τιμές που έχουν, θα ήμουν σε μεγάλο δίλημμα.

    Τώρα για το άλλο είναι λίγο υποκειμενικό. Πάντως, εκτός του ότι προσωπικά γύρναγα πάντα κεφάλι για τη thesis, με όσους τύχαινε να είμαι μαζί και τη βλέπανε πάντα με ρωτάγανε τι αμάξι είναι αυτό! Κάτι αντίστοιχο είχα δει και με το C6, αν και δεν το θεωρώ τόσο κομψό.
    Λογικό είναι πάντως, αφού από 5άρες, Ε, Α6 κλπ έχει πήξει ο κόσμος, ενώ τη Lancia αυτή τη βλέπεις πραγματικά σπάνια.
    Και εκτός από αυτό, δεν παύει να είναι ένα πολύ ιδιαίτερο αυτοκίνητο που δείχνει και αρκετά ακριβότερο απ'ότι είναι.

    Στο τελευταίο συμφωνώ απόλυτα.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  3. The Following User Says Thank You to Driver M For This Useful Post:

    m-power_01 (23-12-10)

  4. #23
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω να κανω λίγο τον κακο...(χωρις παρεξηγηση)

    Εχετε οδηγησει passat, A4 , 159 , E90 ,C200 ??? για να μιλησουμε για συμπεριφορα σπορτιβα??? Γιατι το σπορτιβ... ειναι υποκειμενικο.Αρα το εχω διαβασει εχω ακουσει κλπ...ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε!
    Ερωτηση 2η και πιο σημαντικη... Εχετε συμβιωσει με ιταλικη κατασκευη? Γιατι κατι πηρε το ματι μου για πιο τιμια τιμολογηση.

    και τελευταιο.... ΒΡΕ ΑΡΗ!!! πραγματικα γυρναγες το κεφαλι σου να δεις την thesis?????

    και αφου εβαλα τις φυτιλιες μου...Συμπερασμα λοιπον ειναι οτι η αυτοκινητοβιομηχανια σημερα προσφερει πακετα για ολα τα γουστα! και αντιστροφα υπαρχει καταναλωτικο κοινο για ολες τις προτασεις ...
    Ρε αρχηγε...
    Εσυ κατα βαθος θες να μας βγαλεις αχρηστους επειδη σχολιαζουμε αυτοκινητα που δεν εχουμε οδηγησει αν καταλαβα καλα. Πως καταληγεις στο συγκεκριμενο συμπερασμα?

    Εσυ εχεις συμβιωσει με ιταλικη κατασκευη?
    Τη 33 του Γιωργου τη θυμασαι ετσι? 20 και βαλε ετων. Με 300.000χλμ κοντα?
    1.2 κυβικα με 78 αλογα.
    Ειναι προσθιοκινητο, αλλα δεν πειραζει, απο μηχανη ειναι γνησιο τουλαχιστον.
    Και οταν σε πηγε βολτα σε ψαρωσε και νομιζες οτι ειναι η 1,7 με 134 αλογα. Και του πες και οτι τραβαει πολυ ωραια
    Ακομα γελαω ρε Σπυρο.
    Ρε βαστα τα μουλαρια, εδω γινεται κουβεντα για φοραδες!

  5. The Following User Says Thank You to ghost-rider For This Useful Post:

    m-power_01 (23-12-10)

  6. #24

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε αρχηγε...
    Εσυ κατα βαθος θες να μας βγαλεις αχρηστους επειδη σχολιαζουμε αυτοκινητα που δεν εχουμε οδηγησει αν καταλαβα καλα. Πως καταληγεις στο συγκεκριμενο συμπερασμα?

    Εσυ εχεις συμβιωσει με ιταλικη κατασκευη?
    Τη 33 του Γιωργου τη θυμασαι ετσι? 20 και βαλε ετων. Με 300.000χλμ κοντα?
    1.2 κυβικα με 78 αλογα.
    Ειναι προσθιοκινητο, αλλα δεν πειραζει, απο μηχανη ειναι γνησιο τουλαχιστον.
    Και οταν σε πηγε βολτα σε ψαρωσε και νομιζες οτι ειναι η 1,7 με 134 αλογα. Και του πες και οτι τραβαει πολυ ωραια
    Ακομα γελαω ρε Σπυρο.
    Ρε βαστα τα μουλαρια, εδω γινεται κουβεντα για φοραδες!
    Ξερεις πολύ καλα τι θέλω να πω!!!!
    Ασε τους αποπροσανατολισμούς ...
    Ξερεις και ξερω ότι σκαλοπατι στην τιμη υπάρχει για κάποιο λόγο. Ξέρεις ιστορίες από καινουρια ιταλικα...

    Τωρα για την οδηγηση εχω αδικο ???
    Ειναι σαν τα κραξιμο που σου ριχνω για το τολεντο...αφου δεν το εχω οδηγησει!!!

  7. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    ghost-rider (23-12-10)

  8. #25
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερεις πολύ καλα τι θέλω να πω!!!!
    Ασε τους αποπροσανατολισμούς ...
    Ξερεις και ξερω ότι σκαλοπατι στην τιμη υπάρχει για κάποιο λόγο. Ξέρεις ιστορίες από καινουρια ιταλικα...

    Τωρα για την οδηγηση εχω αδικο ???
    Ειναι σαν τα κραξιμο που σου ριχνω για το τολεντο...αφου δεν το εχω οδηγησει!!!

    1oν κατεκρινα τα καινουρια ιταλικα.
    2ον ειδικα τη fiat
    3ον κατεκρινα ακομα περισσοτερο το passat.
    4ον εχω οδηγησει C-200 και ειναι κ@υλα.
    5ον το Α4 quattro ειναι πιο κ@υλα. Και παει παντου ταπες και βαραει 280 τελικη.
    6ον ουδεμια σχεση εχει με το passat. Και το toledo... Kαι την 159.
    7oν εσυ και δεν εχεις οδηγησει το toledo και το κατακρινεις και εγω το δεχομαι... Ασχετο. Εκλεισε τα 700.000 χλμ. Αυτα τα Χριστουγεννα θα του κανω δωρο service!



    Τωρα τι ιστοριες εννοεις? Καλες η ασχημες?
    Βασικα χωρις πλακα δεν μου ρχεται καμια καλη. Καλα λογια μονο για αυτοκινητα πριν το 90...
    Εννοεις ferrari-maserati μηπως?

  9. #26
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Προσωπικα δεν θα αγοραζα Ιταλικο για κανενα λογο μιας και υπαρχουν αλλες εταιριες ΕΙΔΙΚΑ απο γερμανι να με καλυψουν..παρολαυτα πιστευω οτι η Αλφα Ρομεο κανει καλη δουλεια και εχει βγαλει και θα βγαλει αρκετα αξιολογα αυτοκινητα το κατα ποσο θα ειναι αξιοπιστα δεν το γνωριζω αλλα απο θεμα αισθητικης θα ειναι αστοχο να πω οτι ειναι ασχημα!

  10. #27
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ναι, ενταξει. Ειναι πολυ ομορφα σχεδιαστικα.
    Αυτο να τους το αναγνωρισουμε.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP