Σελίδα 10 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 8910111220 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 212

Θέμα: BMW X3 2.0 - Αξιοπιστία & προβλήματα

  1. #91
    Εγγραφή
    18-02-10
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    148
    Thanked
    27
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλοταξιδο ευχαριστα και ασφαλη χλμ.

  2. #92
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σ ευχαριστώ πολύ!

  3. #93
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    στην επιστροφη λοιπον απο οπoυ ειχε παει η τροικα (katsaraios jordan nino) για μπανιο και την ωρα που παρκαρα στη πυλωτη..Ω εκ του θαυματος το pdc τα΄φτυσε.
    Παρα το εκπληκτικο οφθαλμολουτρο στη παραλια απο καλλιπυγες υπαρξεις , η δυναμη της συνηθειας (εξις δευτερα φυσις) με εσωσε και αντιληφθηκα οτι το pdc δεν δουλευει και δεν "καρφωθηκα" στη κολωνα.
    Το φωτακι μεσα στη καμπινα (του pdc) αναβοσβηνε συνεχως και ηχος καπουτ κανενας, δειγμα δυσλειτουργιας, καποιες φορες συμβαινει γιατι καποιος απο τους αισθητηρες εχει παρει σκονη ή υγρασια ( ετσι λενε στα ξενα φορα).
    Αρχισαμε.. ηταν η μονη λεξη που ειπα και ανεβηκα σπιτι να "βαλω" τις σκεψεις μου σε ταξη.
    Μετα μιση ωρα εκ νεου ελεγχος του pdc και αυτη τη φορα ολα λειτουργουσαν κανονικα, εκτοτε δεν το παρουσιασε ξανα, αλλα ενα μηνυμα μου το εδωσε ετσι δεν ειναι?

  4. #94
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην επιστροφη λοιπον απο οπoυ ειχε παει η τροικα (katsaraios jordan nino) για μπανιο και την ωρα που παρκαρα στη πυλωτη..Ω εκ του θαυματος το pdc τα΄φτυσε.
    Παρα το εκπληκτικο οφθαλμολουτρο στη παραλια απο καλλιπυγες υπαρξεις , η δυναμη της συνηθειας (εξις δευτερα φυσις) με εσωσε και αντιληφθηκα οτι το pdc δεν δουλευει και δεν "καρφωθηκα" στη κολωνα.
    Το φωτακι μεσα στη καμπινα (του pdc) αναβοσβηνε συνεχως και ηχος καπουτ κανενας, δειγμα δυσλειτουργιας, καποιες φορες συμβαινει γιατι καποιος απο τους αισθητηρες εχει παρει σκονη ή υγρασια ( ετσι λενε στα ξενα φορα).
    Αρχισαμε.. ηταν η μονη λεξη που ειπα και ανεβηκα σπιτι να "βαλω" τις σκεψεις μου σε ταξη.
    Μετα μιση ωρα εκ νεου ελεγχος του pdc και αυτη τη φορα ολα λειτουργουσαν κανονικα, εκτοτε δεν το παρουσιασε ξανα, αλλα ενα μηνυμα μου το εδωσε ετσι δεν ειναι?

    Γιαννη μου εγω το μονο που βλεπω ειναι μετα το πατημα με τον Γιωργο, το αμαξακι σου εχει θεματα....χτυπημα πισω, βλaβη pdc...εχεις σκεφτει μηπως ειναι ξενος και ζηλοφθονος δακτυλος.............ο οποιος εφαγε γηπεδα σε ανοιγμα με Χ3 ......


    Μηνυμα σου εδωσε και μαλιστα σιωπηλα.....αλλα παιζει και να ηταν καποιο σκουπιδι(σκονη) που εκατσε στον αισθητηρα.....οπως ειπες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Z4 DCT : 24-07-11 στις 12:08
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    katsaraios (24-07-11), Nino (24-07-11)

  6. #95
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...
    Μετα μιση ωρα εκ νεου ελεγχος του pdc και αυτη τη φορα ολα λειτουργουσαν κανονικα, εκτοτε δεν το παρουσιασε ξανα, αλλα ενα μηνυμα μου το εδωσε ετσι δεν ειναι?
    Τπτ δεν ειναι μη ψαρωνεις. Μηπως παρκαρες κοντα σε κανενα Χ5?

  7. #96
    Εγγραφή
    13-11-10
    Περιοχή
    πατρα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    164
    Thanked
    237
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    προβλημα με αισθητηρα μαλλον, εμενα παντως ετσι ξεκινησε σιγα σιγα , ποτε δουλευε ποτε οχι , του δινα καμια φαπα κανα ξεματιασμα τελικα το 'πε το ποιημα για τα καλα και τον αλλαξα στο 80αρι used βαμενο ,τοποθετημενο

  8. #97
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τπτ δεν ειναι μη ψαρωνεις. Μηπως παρκαρες κοντα σε κανενα Χ5?
    οχι δεν νομιζω, το προβλημα με το pdc το εβγαλε μετα στο σπιτι,ομως για πες γιατι?

  9. #98
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν νομιζω, το προβλημα με το pdc το εβγαλε μετα στο σπιτι,ομως για πες γιατι?
    Χαχα, ρε συ πλακα κανω: Πως αποσυντονιστηκες εσυ στη παραλια με τις υπαρξεις? Ε ετσι ταχασε και το Χ3 διπλα σε Χ5..

  10. The Following User Says Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    Nino (24-07-11)

  11. #99
    Εγγραφή
    12-02-10
    Μηνύματα
    110
    Thanked
    50
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχα, ρε συ πλακα κανω: Πως αποσυντονιστηκες εσυ στη παραλια με τις υπαρξεις? Ε ετσι ταχασε και το Χ3 διπλα σε Χ5..
    Οχι, ήταν παρκαρισμένο διπλα σε Χ3 Mpacket και ταράχτηκε!! είναι όπως στην παραλία - υπάρχουν υπάρξεις και υπάρξεις που σε κάνουν να αλλάζεις ξαπλώστρες!

  12. The Following User Says Thank You to JordanX3 For This Useful Post:

    Kostas_1 (25-07-11)

  13. #100
    Εγγραφή
    03-02-11
    Περιοχή
    ATHENS-LAMIA
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    225
    Thanked
    133
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αρτι αφιχθής απο οικογενειακες διακοπες στη Κεφαλονιά ( οχι δε λεμε ακομα καλο χειμωνα...), εχω να επισημανω τα εξης για την 2λιτρη Χ3

    ΘΕΤΙΚΑ:
    εντυπωσιακή σε χωματόδρομους ακόμα και σε κακοτραχαλους. παει ανετα δεν κολώνει και ειναι σφιχτη και στιβαρή σα τανκ, δε τριζει τιποτα
    το μοτερακι οσο παει και ανοιγει, με 31 χιλ. χλμ δεν ειναι καθολου αργό αντιθετα τα κανει ολα μια χαρα για το ειδος της (οκ δεν ειναι Μ)
    χωραει οτι θες...
    ΑΡΝΗΤΙΚΑ:
    το λαδακι ακομα το τσιμπαει ,
    η ηλιοροφή τριζει με τη ζεστη και τη σκονη στα σημεια που εφαπτονται οι λαστιχενιες τσιμουχες, και παρα τη λιπανση που εκανα δεν εχω βρει τη λυση,

    και τελος προχθες πατωντας μια προκα μου τρυπησε το λαστιχο και ενω δεν εβγαλε ενδειξη μειωσης πιεσης ελαστικου στο πινακα, και αφου το εφτιαξα με μπαλωμα, σημερα στην απαραδεκτη εθνικη Πατρων-Κορινθου, και ενω πηγαινα με 110 περιπου μου αναβει η κοκκινη ενδειξη για μειωση της πιεσης και πιθανου σκασιματος του λαστιχου, και θορυβημενος σταματω σε βενζιναδικο ελενγξα τα λαστιχα που δεν ειχαν χασει αερα, συνεχισα κανονικα και "εξαφανισα" την ενδειξη κανοντας την αρχικοποιηση που λενε οι οδηγιες. Δεν ειμαι σιγουρος αν εκανα καλα, παντως καλα επεστεψα και σιγουρα θα τσεκαρω τα λαστιχα

Σελίδα 10 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 8910111220 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP